Opinie o Vos Logistics Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vos Logistics Polska sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vos Logistics Polska sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Logistyka, spedycja, transport - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vos Logistics Polska sp. z o.o. w Warszawa

Gniewko

Tak to niezła firma i oceniam organizacje względnie dobrze. Szczególnie że od paru lat lata się również samolotami. To spora wygoda i skraca czas na dotarcie do auta. Kasa zawsze w całości na 10tego bez obsuwy więc to też ok. Systemy pracy od 2/1 wzwyż. Mankamentem jest że człowieka nie ma w domu jak wyjedzie ale tą robotę trzeba lubić to można przywyknąć. To chyba najważniejsze sprawy. A tak na marginesie dlaczego o to pytasz?

Szymon

@Gniewko Chyba nigdzie nie ma tak, że firma płaci za siedzenie. Jak długo trwa szkolenie wstępne w firmie Vos Logistics, o którym wspomniałeś? Z tego, co udało mi się zrozumieć, to atmosferę oceniasz pozytywnie, popraw mnie jeśli się mylę. Mógłbyś jeszcze napisać coś o aktualnych warunkach zatrudnienia? Bo z tego co widzę, to firma Vos Logistics poszukuje pracowników, a gdyby ktoś chciał aplikować to zostawiam Wam link - https://www.voslogistics.com/pl/kariera

@Szymon

Tak, obecnie dokupują jakieś auta to się ogłaszają. Gadałem z facetem z Radomska, on to organizuje. Tam mają bazę transportową i prowadzą szkolenia. Wstępne trwa 3-5 dni a ile w twoim przypadku to zależy od doświadczenia. Jak zadzwonisz to ci wszystko wyjaśnią, noclegi są na bazie bo mają spoko hotel. Opowiadają o firmie, uczą obsługi satelity i takie tam. Robi się badania u lekarza i jak to przejdziesz jesteś przyjęty. Potem wyjazd z kierowcą od nich na jakiś czas i jak ogarniasz sprawy ruszasz sam. W sumie to dobre rozwiązanie bo mniej stresu i wiesz co trzeba. A tak ogólnie to robota w wporzo, czasem więcej czasem mniej. Dla mnie ważne że system wyjazdów dosyć elastyczny pieniądze bez proszenia i auta wymieniają na lizingu. Tyle moje wrażenia a ty decyduj. Mam tablicę Gniewko to pewnie się kiedyś spotkamy na drodze. Szerokości ci życzę

Gniewko

Firma jest ok, mogę z czystym sumieniem polecić. Owszem nie płacą za siedzenie, ale jest normalnie. Polecam szczególnie dla młodych, widzę że takich obecnie przychodzi najwięcej. Robota poukładana a zjazdy terminowe, system 2/1, a kto spragniony kasy może pracować dłużej za więcej. Vos to trochę taka rodzinna firma, pracują ojcowie, synowie i szwagry. Ciężarówki skania, man, merc, firanka, silos lub tandem z przyczepą, jeżdżą tylko po zachodzie. Na początek trzeba być w radomsku na szkoleniu, a do pracy wożą do holandi zawsze autobusem albo samolotem. Mnie to osobiście odpowiada, ale każdy jest kowalem swojego losu. Myślę, że te informacje mogą wam się przydać, bo mało kto opisuje coś z sensem.

Kondzio

Vos ma sporo zalet, ale też jedną wadę, to duża firma. Szef nie klepie po plecach, co najwyżej napisze na satelicie. Ech ten wirtualny świat.

Czy rekrutacja na stanowisko Księgowa/y w firmie Vos Logistics Polska sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Rzadko piszecie to pewnie jest zadowolenie z pracy. Warto aplikować?

Milek

Witam wszystkich, pracuje tu od niedawna i powiem szczerze że do tej pory nie spotkałem tak zorganizowanej firmy. Ja nie miałem dużego doświadczenia ale tu nauczyłem się wiele dzięki temu że dostałem doświadczonego trenera z którym razem pojechałem 3 trasy po 2 tygodnie. Już teraz jeżdżę sam kolejne kółko i jest spoko. Mogę polecić firmę dla młodych

Kupiec

Witam panowie a jak ciężarówki takie długie tgx ? Jak tam serwis jest dbamy czy auta to wraki chce kupi takiego z 2011 co powiecie

Witek

Firma się rozwija a to jest dobry sygnał dla nowych chętnych do pracy!!!

A i jeszcze dodam, że nareszcie można jeżdzić 2/1, więc to kolejny mały plusik. Było początkowo na silo, ale teraz też na plandekach

PW
@Marek

Witam, przymierzam się do pracy w VOSie na plandeke w 2/1. Jak jest z powrotami i wyjazdami? Czy w sobote już jest się w domu? Zgóry dzięki

Kiero
@Marek

2/1? Jest teoretycznie, bo brakuje kierowców. Póki co więcej kółek zrobiłem 3/1. Niech zatrudnią jeszcze więcej ukrów to na pewno przybędzie polskich kierowców, którzy w nagrodę za bycie Polakami robią Anglię nonstop. Lub niech podniosą dietę dla robiących UK. Ukry zarabiają tyle samo, a są pracownikami specjalnej troski. Jeźeli powrót autobusem to szykuj się na niedzielę i wyjazd w sobotę. Z samolotem/promem nie ma takich problemów na zjazd.

Zorro
@Kiero

A ja podsłyszałem ostatnio że kupują więcej ciężarówek dlatego przyjmują. Ale wszyscy szukają dziś kierowców jedni z tego powodu inni bo generalnie polscy kierowcy porozjeżdżali się po świecie. Młodzi mają duże koszty zrobienia uprawnień i ciężko znaleźć robotę w sensownej firmie. Straszny galimatias na rynku

Pracuje w vos kilka miesięcy i oceniam na 4+. Na początku ciężko mi było bo młoda żona i te sprawy, ale kasa ok więc działam. Moja rada dla szukających opinii jest taka, że duża daje spokój i komfort pracy, trzeba się tylko do pewnych spraw przyzwyczaić i tyle.

Luidzi

Już tak nie narzekajcie. firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Taka ocena wzięła się z opinii pracowników!

Gratuluje,, wysokiego morale,, w firmie za zapowiedziane podwyżki 2 euro diety ,, super,, i powodzenia

RR
@anonymous

Czy to prawda, że od 2018 planują na plandeki wprowadzić system 2/1? Jak rozliczają tydzień wolnego. Jest to faktycznie 7 dni w domu? Czy 7 dni wolnego z czego dwa dni na dojazd do domu i powrót do fabryki?

Mecenas

Jak każda firma są plusy i minusy. Ja robię tu 4lata i firma sama w sobie dobra. Dieta 50euro do 2400podstawa. Co pol roku premia do 600euro(oczywiście średnio trzeba liczyć 300euro). Do pracy możesz jeździć autobusem. Latać samolotem lub płyną statkiem zależy skąd jesteś i jak ci pasuje. Graty zostawiasz na bazie n8e wozisz w ta i we w ta. Raz na rok zdaY sie komus ze np ma graty w zeebrugge a auto w oss. Minusem są oczywiście nowi dyspozytorzy którzy nieraz o wszystko sie czepiaja i pytaja. Nie potrafia policzyc its...Ale wystarczy posluchac a drugim uchem wypuscic a nerwy cie nie zjedza. Robic swoje i nic wiecej i duzo ich za wczasu informowac. Pzdr

Już niemlody

Co by nie powiedzieć to jest to jedna z lepszych firm na polskim rynku a wiem co mówię. Długie lata szukałem to tam to tu i co z tego, tylko koszty i ciagle kariera od zera. Jako stary kierowca vosa te 9 a czasem 10 koła chapne ale to rzadziej. Owszem trzeba tyrac ale nikomu nie płacą za nic. Doświadczeni kierowcy co dobrze znają języki to mogą wiecej zarobić u Niemca czy Francuza na ich kontrakcie ale tam można tylko stracić życie, bo robota na wariata bez tacho i mają cię za nic. W vosie za młodego to nie latwo a zarobki jak podaje kiero. A z tymi lodówkami to dają na 6 rat i każdy ma własną, to jest pomysł bo jak ktoś tam trzyma żarcie to by strach po kimś się czymś zarazić. Tak że tyle moich drodzy co do vosa. Szukajcie a znajdziecie, szerokości życzę

Pepe

W vosie pracuje ładnych parę lat i dotarłem się z fletem. Na początku nie było łatwo ale teraz leci. Jeden lubi warzywa a drugi córkę ogrodnika. A poza tym robota poukładane i starzy kierowcy dobrze tu zarabiają. Firma duża i stabilna, to tyle na temat

seven

dziadostwo i syf warszawka ma cie za niewolnikow flety jak hieny czychaja zeby cie utopic w gownie doswiatczepodniesli na 50 e diety i glodowa podstawa.tabor (usunięte przez administratora) trzymajacy sie na tasmach cud nic nie serwisowane bo niema pieniedzy na to.szkolenia super w radomsku tylko prawdy nie mowia nit opowiadaja o vosie z przed 5 lat ile niemieli aut i jaka to prezna firma .wyplaty na czas i to chyba najwiekszy plus nie polecam tej firmy ludziom z doswiatczeniem .

Marko Polo

Obrazasz kolo ludzi pracujących w tej firmie, ta praca nie jest dla fajek, trzeba miec jaja i jasny cel w życiu. Czy ty czasem nie jesteś tym co go zwolnili ostatnio za alko, że tak plujesz na kolegów co ciężko zarabiają na chleb?

kolo

VOS-nie nazywajmy szamba perfumeria tak wlasnie tam jest , ledwo co wyrabiaja na stancje w w wa

Kornel

To dobra firma, robota poukladana, kasa zawsze na czas, więc normalka. A zarobki to wysokie mają starsi stażem. Za mlodego to trzeba się dotrzeć, gadać z dyspo i życie leci pomalutku. W tym miesiacu premia dodatkowa, wpadnie trochę grosza i trzeba wypocząć

xxx

Ofert na kierowców dużo ale cóż z tego jak ogłaszaja się w koło te same dziady u których nikt nie chce jezdzic a czemu nie chce bo słabo płaca, maja problemy z płaceniem, długo sie jest poza domem itd Zdobycie prawa jazdy c+e ciezkie i drogie jedynie jak chce sie zarobic jakies lepsze pieniadze to trzeba siedziec za granica 3,4 tyg

Zostaw merytoryczną opinię o Vos Logistics Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vos Logistics Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vos Logistics Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vos Logistics Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 13 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vos Logistics Polska sp. z o.o.