English Best Way Callan Method

Opinie o English Best Way Callan Method

n.

Firma wyzyskuje młode osoby zatrudniając na zlecenie i obiecując pełen etat. W wakacje szkoły zamknięte, godzin wypracowanych brak, co za tym idzie - brak pensji. Osoba mianująca się "Dyrektorem Sprzedaży" nie ma pojęcia o sprzedaży, marketingu, współpracy z klientem, a co gorsza nie potrafi współpracować i kierować ludźmi. Osoba na takim stanowisku jest jakimś nieporozumieniem aż dziw, że ktoś taki mógł zostać zatrudniony.

kasś
użytkownik zarejestrowany

swego czasu był boom n TAKIE szkoły języków obcych, ciekawe jak teraz im się wiedzsie, szczególnie w takich gdzie są tanie innowacyjne metody implementowane

han

Tragedia! Stawka za godzine smieszna! Pieniadze przelewane sa na konto fundacji, ktora pobiera sobie pieniadze niezalenie czy pracowales czy nie w danym miesiacu.. dodatkowo zeby miec dostep do tych pieniedzy trzeba przedstawic zadanie i materialy zeby udowodnic ze cos sie robilo... Pan Andzej O. prezes oszukuje na kazdym kroku.. system jest smieszny! caly czas trzeba kontrolowac liczbe przepracowanych godzin.. nie polecam nikomu!

Zanzibar

Śmieciowe umowy, na bardzo słabych warunkach,(usunięte przez administratora) Atmosfera w pracy jak w przedszkolu, niekompetentna przełożona itp. Szczerze nie polecam.

aza

Stawki za godzinę są śmieszne, do tego milion kar i opłat za kursy. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o English Best Way Callan Method - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie English Best Way Callan Method