Ecorys Polska

Opinie o Ecorys Polska

nick

Nie polecam tej firmy. Wynagrodzenie jest niskie, brak jasnego systemu placowego. Nie uwazam, ze w firmie mozna sie rozwinac, jest sie raczej pomoca dla pracownikow z dluzszym stazem. Nieciekawa atmosfera.

nerwus

Nie polecam brania udziału w projektach z tej firmy. Długi czas oczekiwania na umowę do podjęcia stażu oraz małe wynagrodzenie za staż. Po prostu żarty sobie z ludzi robią. Również odradzam.

iakau

Hej! Księgowa projektów POKL jest u nich poszukiwana teraz z tego co widze i wydaje mi się, ze stanowisko naparwde jest super, bo masz i ubepieczenie i też dobra umowe.

były pracownik

Menadżerowie z przypadku nie znający się zupełnie na zarządzaniu ludźmi. Złe traktowanie pracowników, potwierdzam totalny chaos organizacyjny na każdym polu. Wynagrodzenia w porównaniu z firmami z branży (nawet tych mniejszych) niskie, system premiowy zawiły na tyle żebyś nigdy dodatkowych pieniędzy nie zobaczył a jeśli już to starczą na piwo.

obserwator

Jedna z Pań w tej firmie nie była w stanie rozszyfrować pojęcia "per capita". jestem świadkiem. Inne spostrzeżenie - ilość słów na K. na minutę w tej firmie poraża, zwłaszcza tyczy się to szacownych Pań po 40-tce których tam sporo. Firma wykorzystuje też pracowników, zwłaszcza nowych, nie płaci miesiącami tłumacząc to brakiem pieniędzy z projektów, dlaczego zatem funkcjonuje skoro ciągle puste konto? Potwierdzam też wypowiedzi poprzedników.

pokrzywdzona

Firma jest tragiczna...lekceważą ludzi,zero szacunku dla uczestników projektu,opóźnienie na każdej płaszczyźnie,za małe kwoty i długi czas oczekiwania na przelewy...ODRADZAM

uff

Firma chaos. Żenujący poziom wynagradzania. Zatory na każdym poziomie. Organizacyjnie do bani. Ot, taka wydmuszka kryjąca się pod znaną marką. Zdecydowanie nie polecam ani współpracy, ani pracy w tej firmie.

black

Witam, jeżeli ktoś zainteresuje się firmą Ecorys,radzę niech szybko z niej zrezygnuje. O wszystko trzeba się domagać,wydzwaniać po kilka razy żeby czegokolwiek się dowiedzieć, na umowy trzeba czekać bardzo długo, które i tak zostają wysłane na pocztę meilową,trzeba sb samemu wydrukować, co powinno należeć do firmy. Brak zorganizowania, pieniążki również późno przychodzą i to w nie całej kwocie. Z pewnością nie polecam.

Nie polecam tej firmy. Traktują ludzi bardzo przedmiotowo. male pieniądze, duzo roboty. "Menadżment" marnie zarząda, w ogóle nie umieją zarządzać a biorą wysokie pensje. Generalnie firma zyje z przetargów publicznych i innych publicznych zrodeł. Wykonuje dużo projektów byle jak i po łepkach, bez profesjonalnego przygotowania. Prowadzą fundusz szwajcarski dzieki układom w ministerstwie rozwoju regionalnego. Praca tam raczej bez przyszlosci. uważajcie!

Zostaw opinię o Ecorys Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecorys Polska