Opinie o Borg Automotive Sp. z o.o. w Zduńska Wola żytnia 5 lok. 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Borg Automotive Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Borg Automotive Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borg Automotive Sp. z o.o. w Zduńska Wola żytnia 5 lok. 7

Mama

A jak siedze na urlopie bo mam do Wykorzystania moze bie rusza ponieważ od lipca ide na wychowawczy

Mama

Witam nawiecej na BC zwalniają a czy na AS tez jest ta sama zasada ze proponuja warunki umowy na 1/5 etatu kobietą na macierzyńskim badz wychowawczym???

Dejjjk
@Mama

Na AS jest to samo

Bodzio

Widząc co się dzieje w borgu cieszę się że już dawno z tą firmą zakończyłem współpracę, mimo że lubiłem to co robiłem... Praca ciężka nie jest trudne są początki gorzej wychodzi załoga... Jak w stadzie owiec dużo było tych czarnych a jeszcze więcej baranów co zaważyło na tym że zakończyłem współpracę

Doctor

Dlaczego zaprzestano pomiaru temperatury u pracowników? A za maski ganiają. Zaprzeczenie reżimu sanitarnego. Zauważyłem dużo ludzi przeziębionych. Myślę że to kwestia czasu aż ktoś pojawi się z wirusem. Bez wirusa ten zakład jest chory.

Niedowiarek
@Doctor

To jest jeszcze ktoś kto wierzy w istnienie tego „wirusa”?

Doctor
@Niedowiarek

Dyrektor z Olsztyna

Aplikowałam na stanowisko w dziale HR z językiem niemieckim. Szybko zgłosiła się do mnie rekruterka- z tej rozmowy byłam bardzo zadowolona, otrzymałam wszystkie informacje. Następnie, miałam rozmowę z managerką (18 marca 2024). Pani podczas rozmowy ziewała, nie była w stanie do końca sprecyzować jak wygląda struktura firmy. Stanowisko wymaga bardzo częstych wyjazdów do siedziby w Niemczech, więc właściwie nie rozumiem, dlaczego firmie nie opłaca się mimo wszystko zatrudnić kogoś tam na miejscu (znającego język i środowisko). Do tej pory nie otrzymałam nawet automatycznego maila, że jednak nie zostałam wybrana, stanowisko już chyba nie jest opublikowane. Dziękuję pani rekruter, która się starała, jednak firma na pewno powinna przemyśleć cały proces rekrutacyjny.

Wania

Mam taki sam problem jak ty. Moglabym prosic o jakis kontakt?

Zrozumcie

Najbardziej krzyczą Ci co nie mają nic mądrego do powodzenia. Żegnam Państwa.

Don Pedro

:) słyszymy tylko jak wam dobrze a innym nie morze być dobrze ??? Heniek

Mały

To co czytam jest przerażające, jak bezradny musi być człowiek, który już z braku argumentów, wyśmiewa wygląd innego człowieka. Niech każdy zacznie od siebie, spojrzy na swoją pracę i zachowanie a później ocenia innych. Żenada...

Arnold

Zbychu jakbyś się nie spóźniał do pracy dzień w dzień 5 minut, co wciągu miesiąca daje Około 2 godziny, mało tego jakby ci się chciało odrobić to by nikt nic ci nie mówił.

Rambo
@Arnold

Tylko że ja zostawałem, po 14 dłużej. Inni się spózniali, i nie zostawiali. Tylko nie chodziłem na zwolnienia, jak większość chodzi. Na to powinno się patrzeć

Sprawiedlowosc

Dobrze, ze lczterowce zostali.

Gadumi
@Sprawiedlowosc

I to jest właśnie polityka tej firmy

zzzlu

Mam nadzieję że kierownictwo też czyta to co się tu pisze. Z całym szacunkiem dla państwa Mel. ale popieram poniższe komentarze. Zachowanie dwóch pan M niestety słabe, plotka o innych plotkę pogania....Przykre. A jak nie ma Mel to papierosek kawusia. Popisówka, słabe. Niestety niski poziom osoby na takim stanowisku świadczy również o niskim poziomie firmy, co rzutuje na dalsze opinie.

sednolu

Ja tez, pani E warto się zainteresować tematem. Pozdrawiam

Lbn
@zzzlu

Myślę że Pani(usunięte przez administratora) woli bawić się w psychologa i bronić swoich niż interesować się wszystkimi pracownikami. Może kiedyś zmieni się to na lepsze, na razie zostaje aby pracować i się nie wychylać.

balubalu
@zzzlu

Taki fakt. Ja też się podpisuje. Lepiej się trochę pouczyc o produkcie niż pić kawe biurze, jak na jakoś niski poziom

Smile

Życze wszystkim zwolnionym powodzenia mam nadzieje ze znajdziemy lepsza prace gdzie beda nas szanowac i jeszcze jeden plus nie bedziemy sie musieli latem smarzyc w tym piekle...

Guciuii
@Smile

Taka prawda, praca latem w borgu to istne piekło, taka wielka firma a nie wstać ich na klimatyzacje... my musimy cierpieć, a później się dziwią ze ludzie na l4 chodzą...

Borgdno
@Guciuii

W biurze siedzą sobie w klimatyzowanych pomieszczeniach a plebs niech dyga w tym ukropie za najniższa

Nick12

Ja również się dołączę do wpisów i pogratuluje Pani zarządzającą serwisem sprzatajacym cóż miałem okazję pracować jakiś czas na zmiany a i jeśli zostawia się pracowników którzy przesiaduja w Biurze i tylko słychać hi hi hi a zwalnia się pracowników którzy dobrze wykonuje swoja pracę to brawo może wszyscy usiadzmy na stanowiskach przy kawie i się posmiejmy ,pogadamy (usunięte przez administratora) bo widać że za to dostaje się wynagrodzenie

Dodupowlazow

Borg to nie jest miejsce dla normalnych i myślących ludzi... pozostaje tylko współczuć tym którzy tam zostali(usunięte przez administratora). wypowiedzenia tłumaczą frekwencja, a prawda jest taka ze prawdziwych leserow zostawili tylko dlatego bo maja dobre układy z liderami typu palenie papierosów i dawanie (usunięte przez administratora) po pracy... nie wiem jak można pracować w takich warunkach po 15 lat i dawać się tak poniżać za te pieniądze. Ci co zostali to ludzie bez przyszłości, (usunięte przez administratora) i margines społeczny, a maja się za nie wiadomo kogo bo ich nie zwolnili a innych wykończyli... spokojnie karma wraca

Dudek

„Pozdro borg” a nim się obejrzysz to borg się ojszczy, nikt się nie może tam czuć pewnie bo biorą się za zwykłych pracowników, za szefów i tak samo było z dyrektorami wiec radzę się zastanowić

Eryk
@Dudek

Ok. Dzięki. Zastanowiłem się. Pozdro borg. Dobranoc

Dudek
@Eryk

Jeśli twoja największa ambicja w życiu jest praca w kołchozie za minimalna to powodzenia. Pewnie to twoja jedyna praca w życiu od razu po skończeniu podstawówki i nie masz porównania. Elo

Eryk
@Dudek

Jasnowidztwo Ci nie wychodzi.

wolne zarty

i coz ci zbyszku po tych żalach na grupie? my dalej robimy a ty siedzisz na d**pie.

Śmiech
@wolne zarty

Robicie w tym kołchozie uwłaczającym godności człowieka? Ty myślisz co piszesz w ogóle? Powiedz mi ze zarabiasz tam chociaż 4 tys to wtedy ci pozazdroszcze ze tam pracujesz, inaczej jesteś człowieku śmieszny. „My robimy dalej” hahah ale zazdro :D

A kogo to

Oho, zaczynają się gorzkie żale. I właśnie na takich imbecyli co nie mają za grosz honoru pracowaliśmy. Dobrze, że co niektórych już nie ma z nami bo czuć było z buzi teraz to widzą wszyscy. A tym co odeszli z klasą życzę powodzenia. Trzymajcie się dzielnie. Do tych co się napinają - wróci ze zdwojoną siłą.

Ron
@A kogo to

Imbecylem to ty jesteś, tacy co zostali. Jak lider z drobnicy, i ta jego ulubienica co wozi i od wozi ja do domu, co powinna już dawno wylecieć z roboty, która po weekendzie zawsze na kacu. A ten lider pomiata ludźmi,gania ich,muszą na niego robić, a on tylko łazi i gada. Takie Moniki czarna z kontroli jakości i jej koleżanka, zamiast wziąść się za robotę, to tylko łaza i plotkuja na inne osoby. Taki z demolki został co innych by poganiał a na zwolnienia często chodzi, a to samochód się zepsuł, a to ząb go bolał,zawsze wymówki ma usprawiedliwia się. Ludzie z daewon często chodzą na zwolnienia małolaty którzy na nich trzeba robić. Tego się nie widzi.

Lider
@Ron

Weź Ty szukaj pracy poza Lublinem bo w całym Cię słychać. Pogódź się ze zwolnieniem. Albo idź na Kuronia albo szukaj pracy. Tutaj samo nie przyjdzie do Ciebie. Nara

@Ron

Kim trzeba być, żeby pisać w Internecie takie wywody? Nieroby, puste głowy, bądź osoby, które do niczego się nie nadają i nie mają swojego życia. Weź się do pracy, albo ją zmień zamiast pisać publicznie swój pracowniczy pamiętnik, albo daj z d w pracy dla poprawy samooceny. Słodkiego, miłego życia! I awansu społecznego :)

Ona

Fajnie mieć znajomości i mądra głowę co zadba o siebie bez znajomości oraz fajnie mieć szacunek do ludzi. Ech, ja to wszystko mam. Życie jest takie lekkie ach, ich. Pozdrawiam

On
@Ona

Brawo dla Ciebie. W końcu ktoś pozytywnie nastawiony do życia. Ja jestem zwolniony ale życie gna na przód. Idę w dalszą drogę. Trzymajcie się ludzie i dużo pozytywnej energii na życie

ewka43210

Najważniejsze mieć znajomości które pozwalają awansować w miesiąc.Pozdrawiam piękna kręconą blondyne,buzia dla ciebie

Ivet
@ewka43210

W tych czasach to jedynie za darmo można dostać w(usunięte przez administratora)SK. A za nieróbstwo albo kłamstwa zwolnienie ???? Albo przez koronawirusa się pochorować

Zapatrzeni w Borga

'My robimy dalej, a Ty siedzisz na (usunięte przez administratora) bez komentarza... Prawda jest taka, ze w Borgu pracuje większość ludzi zachowanych ze wsi, którzy nie dopuszczają myśli o zmianie pracy, myślą ze złapali Pana Boga za nogi, skoro tam pracują. Równo pod sufitem to wy nie macie, żeby po tyle lat pracować w tym (usunięte przez administratora) w dodatku za najniższa krajowa. Ale pewnie myślicie, ze warto bo ZA DARMO dają jogurty albo bułki słodkie :D

On

Ale tu pełno kozaków. Z nickami Aaa, Beee, Ceee ahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Borg Automotive Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Borg Automotive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borg Automotive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borg Automotive Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 8 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Borg Automotive Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Borg Automotive Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Borg Automotive Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 179 ocen.

Borg Automotive Sp. z o.o.