Opinie o Borg Automotive Sp. z o.o. w Zduńska Wola żytnia 5 lok. 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Borg Automotive Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Borg Automotive Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borg Automotive Sp. z o.o. w Zduńska Wola żytnia 5 lok. 7

Ona

Elo widzę że tutaj jest niezła walka zawziętość. Pracowałam w tej firmie też. Pracowałam dość długo z początku było dobrze i nawet się podobało ale z czasem zobaczylam jak naprawdę ten zakład wygląda że to co mówią i jakie opinie krążą to jednak prawda. Ale no cóż robić trzeba było kasa była. Ale z czasem były zmiany tak ma być i tak masz robić najlepiej się nic nie odzywać. Ludzie którzy byli twoimi kolegami z pracy zamieniali się w wrogów i za plecami gadali na ciebie. Zgłaszanie wielokrotnie do szefów zmiany cokolwiek nie dawało zabardzo rezultatów raczej odbijało się w twoja stronę że twoja wina to ry robisz źle. Ale pewno dnia było dość i odeszłam wiadomo że u nas w mieście jest ciężko znaleźć pracę i każdy się tam trzyma tej roboty. Ale nie można na siłę siedzieć nie dajcie się zastraszyć nie martwicie się że sobie nie poradzicie. Mówię wam jeśli jest wam źle w drogę. Jeśli jest wam tam dobrze zostańcie. Pamiętajcie tam się na tym zakładzie świat nie kończy ????????????

Zenek
@Ona

Jest lepiej. Wraca normalna atmosfera. Reaktywacja

Wikto

Ja nie rozumiem . Dlaczego nikt nic nie robi z kierownikiem ze zmiany ,,b" na magazyn części ?? Zachowuje się jak by był nie wiadomo kim , a gdy przychodzi dyrektor to na ranę przyłóż . Potrafi się tylko drzeć i straszyć . Ma wielki problem że ludzie przychodzą po swoje części czekając w okienku nawet po godzinę aż ktoś raczy podejść . A on robi na złość i każe wystawiać że brak .

Młody
@Wikto

Tez mam takie odczucia . Jak by ludzie na magazynie byli zastraszani . Boja sie miec swoje zdanie . Mało kto sie tam usmiecha . A kierownik tylko kazdego dobija ... Nawiazujac do ostatniej sytuacjo ktora byla w piatek gdzie na dworze przy wyjsciu na palarnie kazal dziewczyna w zimno segregowac jakies skrzynki . Zachowuje sie jak (usunięte przez administratora) . Mimo ze robily w tym chlodzie zachowal sie jak (usunięte przez administratora)

Ktoś_ważny
@Wikto

Zgadzam się to co tam się dzieje to jakaś szopka Dziwne ze nikt sie tym nie interesuje Pracuje tu juz 15 lat i nadal nic z tym nie zrobili jestem urazony tym co tam sie dzieje moze w koncu ktos sie tyn zainteresuje

@Wikto

Nie rozumiem dlaczego tu wywalacie swoje żale, cienkie bolki. W pracy sami się pewnie uśmiechacie do soby krytykowanej a tu się produkujecie jak to wam źle. Takie wpisy nic nie wnoszą. Chociaż nie, wnoszą waszą cienizne

@Ktoś_ważny

Piszesz, że jesteś urazony ha, ha. To sobie bądź. Co zrobiłeś by to zmienić? Wystarczyło porozmawiać ze swoim szefem, podejść i powiedzieć, że nie podoba Ci się jego zachowanie. To nie. Lepiej tu napisać bo a nóż widelec ktoś z kierownictwa to przeczyta i coś zrobi. Otóż nie. Takie słabe teksty na nikim nie robią wrażenia. A Ty dalej czuj się urażony. Do roboty a nie pisać farmazony. Jesteście wszyscy śmieszni i cieńcy. Slabeusze a kozaki na forum

@Ja też nie rozumiem

Dla mnie to nie jest śmieszne . Jeżeli jest takie forum to warto napisać co sie myśli . Widać ze jesteś taki sam jak on . Myślisz ze nie rozmawiałem ? Każda próba rozmowy kończy sie straszeniem i chodzeniem po kierownikach innych działów i śmianie się . Owszem mam nadzieję że zobaczy to ktos z góry . Bo ja mam juz go dość . Dlaczego inni potrafią zachowywać się jak ludzie a tylko on patrzy jak tu pokazać swoją władzę i to że jest kierownikiem . Podobno to firma w ktorej nie dopuszcza się mobingu i innych rzeczy . A taka prawda ze tam mobing to jest coś normalnego i ludzie juz nawet nie zwracają na to uwagi . Jezeli to dla Ciebie takie smieszne to gratuluję ;) Widocznie jesteś w ekipie ktora mu sie podlizuje żeby mieć normalnie w pracy .

Wikto

A co mi te związki dadzą ?

@Wikto

Jeżeli jest tak źle to pójdź bezpośrednio do góry. Wkurzam się jedynie tylko dlatego, że tu macie odwagę ale aby pójść na górę to już wszyscy wody w usta nabierają. Mocne słowa :mobbing. Nie chce mi się w to po prostu wierzyć. Jednak wciąż podtrzymuje - takie sprawy załatwia się bezpośrednio z górą ale trzeba mieć odwagę co? Tutaj ludzie potrafią po złości pisać. Argumenty a nie słabe wpisy. Sie ma

@Ja też nie rozumiem

Nie jestem osobą która boi sie chodzić na górę . Nie raz byłem i mówiłem jak sprawa wygląda . A takie gadanie jak sie nie wie to schowaj w kieszeń . Dlatego zdenerwowałem się . Bo człowiek chodzi na skargi . zgłasza wszystko . A oni nic z nim nie robią twierdząc że go obserwuja i jest wszystko okej . no moze i jest okej . Bo gdy tylko pojawia sie pan Michał to nagle jest najkochańszy . Dla mnie takie zachowanie jest poniżej krytyki . Na sto wkurzonych osób odezwie sie jedna i niestety trafił na mnie że ja tego nie zostawie . Człowiek przychodzi do pracy bo chce , musi itp . Ale dlaczego zamiast sobie pomagać to w tej firmie zrobiło sie tak że każdy chce tylko dowalać ?

marika
@Wikto

teoretycznie powinny pomóc ale praktycznie to nic nie zrobią. Nie te progi na ich nogi.

haha
@Wikto

oskarżenia wyssane chyba z palca... nic co mówisz nie pokrywa się z tym jak faktycznie jest. zaczynając od tego że to szef zmiany a nie kierownik.. na magazynie się nikt nie śmieje, wszyscy zastraszeni hahaha to mnie rozbawiło najbardziej

haha
@haha

Gratuluje poczucia humoru . Chodzi mi o to ze owszem jego podlizywacze sie bardzo smieja az za bardzo . Ale ludzie ktorzy tego nie robia to nie maja tam tak łatwo . Naprawde jestescie aż tak mało ambitni ? Widze że nie ma o czym rozmawiac taki sam tok myślenia jak on . A to że to szef zmiany to akurat w tej sytuacji mało istotne . Do zobaczenia ;)

Yogi

Kurde fajnie jest

Baetka
@Yogi

No. Jestem mega zadowolona. Nareszcie ludzie a nie potwory

Zawodniczka

Pół z was tu pisze jak mi źle mało płacą ludzie fałszywi kierownictwo nie reaguje Otrząsnąć się ludzie i odchodzić ja zachowywałam się tak samo ale w końcu powiedziałam stop i odeszłam wiadomo trochę szkoda było bo nie którzy ludzie byli spoko ale jeśli tylko na to mamy patrzeć to siedzieć na siłę nie ma sensu trzeba zmieniać swoje życie Świat na borg automotive się nie kończy pamiętajcie tzrrba probowac do dzieła ludzie

@Zawodniczka

No i tak trzeba będzie zrobić. Pracy jest dużo.

Zawodniczka

No Chociaż jeden mądry może więcej ludzi tak postąpi bo tylko się tam nabawicie nerwicy. Znam ludzi co tam pracują narzekają a. Itak siedza bo się boją że nic nie znajdą takie myślenie nie ma sensu

kuba
@Zawodniczka

ja po 2 tygodniach się zwolniłem, bo nie chciałem być pomiatanym przez ludzi z mniejszym poczuciem własnej wartości. Jak mój obecny kierownik mówi: Są tacy, co w życiu im nie wyszło, odgryzają się na swoich pracowników poniżając ich tym samym, co oni odczuli kiedyś.

@kuba

I bardzo dobra decyzja ????

Aplikowałam na stanowisko w dziale HR z językiem niemieckim. Szybko zgłosiła się do mnie rekruterka- z tej rozmowy byłam bardzo zadowolona, otrzymałam wszystkie informacje. Następnie, miałam rozmowę z managerką (18 marca 2024). Pani podczas rozmowy ziewała, nie była w stanie do końca sprecyzować jak wygląda struktura firmy. Stanowisko wymaga bardzo częstych wyjazdów do siedziby w Niemczech, więc właściwie nie rozumiem, dlaczego firmie nie opłaca się mimo wszystko zatrudnić kogoś tam na miejscu (znającego język i środowisko). Do tej pory nie otrzymałam nawet automatycznego maila, że jednak nie zostałam wybrana, stanowisko już chyba nie jest opublikowane. Dziękuję pani rekruter, która się starała, jednak firma na pewno powinna przemyśleć cały proces rekrutacyjny.

Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Lublin

Jakie premie?

kuba

jakie godziny pracy mają w kadrach, bo mam sprawy formalne do załatwienia z nimi?

G
@kuba

Serio to jest temat na to forum ? Nie można zapytać przełożonego / kolegi /kogokolwiek ? Ludzie to jest forum aby opisywać jak wygląda praca w firmie Borg Automotive a nie o tym kto jaki jest ,kto z kim pije i kto komu donosi . Jak cokolwiek wam nie pasuje to idźcie do tych osób , powiedzcie im o tym i nawet się pokłóćcie ale nie twórzcie tego na co później narzekacie czyli fałsz , odgadywanie i nieszczere uśmiechy . Cofa mi się już od czytania tych wypocin , ludzi którzy są TCHÓRZAMI i wszystkich obwiniają dookoła tylko nie siebie i swoją "idealną" osobę . Otrząśnięcie się ... Zacznijcie myśleć i uczciwie się zachowywać a później wymagajcie tego wobec innych .

Hggjhgf

Jak tam premie? Zadowoleni?

Lilka
@Hggjhgf

Zadowoleni

Seki

Jak po zmianach na BC ? Polepszyło się ?

Ghost

Jest ok.

Bongo baja
@Seki

jest spoko. W końcu normalnie i po ludzku

Dawi
@Seki

Jeżeli chodzi o szefów jest dobrze ale nie którzy liderzy chyba mają to gdzieś i dalej psują atmosferę swoim zachowaniem

BC

Widzę, że do pewnej osoby nadal nic nie dotarło ????

Nordek
@BC

Zależy kogo masz na myśli ...

Emil

Polepszylo

Obserwator

Proponuję żeby związki wzieł się poważnie za swoje obowiązki. Bo z tego co widzę to Madzia kieruje tym całym balaganen. Gdzie są aneksy, co się dzieje z grupami? Wstrzymane do marca? Gra na zwłokę bo przyjeżdża właściciel z Danii. Myślę że to z właścicielem powinny być prowadzone rozmowy a nie ze śmiesznymi pośrednikami. Bierzcie się do roboty. Myślę że te roszady zwiazkowe dobrze zrobiły ale pracodawcy.

Smurek

Nie narzekam. Jest dobrze.

Krupniok
@Smurek

Jest spokojniej. Ludzie usiedli na... A Ci co podjudzaja innych już nie mają wartości żadnej. Idzie lepsze

Sim

Teraz każą nam oszczędzać nawet na piasku ☺️

Sim

To prawda coś jest nie tak ale czy w innych firmach jest lepiej

@Sim

Jeśli chodzi o zarobki to na pewno gdzie indziej jest lepiej. Brak poszanowania dla pracowników z dużym stażem i doświadczeniem. Zarobki to kpina po latach pracy. Specjalna zagrywka zakladu żeby staży pracownicy odchodzili sami.Takie cuda to tylko w tym zakładzie.

Nie polecam tego zakładu

Jeszcze kilka lat temu jakoś to wyglądało ale teraz to już jest wstyd. Ludzie zachowują się jak bydło, fałszywi i obłudni. Jeśli powiesz komuś cokolwiek od razu dowiedzą się o tym wszyscy i nie koniecznie zgodnego z twoją wypowiedzią. Kierownictwo zachowuje się podobnie, traktują ludzi jak gorszy sort nieraz lubując się w poniżaniu. Nie polecam tego zakładu nikomu, zarobki w stosunku do warunków pracy uwłaczają człowiekowi, tzw awanse tylko w ciasnym gronie zainteresowanych. Jeżeli nie macie lepszej alternatywy to radzę zahaczyć się na czas znalezienia lepszej pracy i uciekać po dostaniu innej oferty. Zwłaszcza że lojalności nikt w tym zakładzie nie doceni. Wiem o tym doskonale, przepracowałem tam 10 lat. Pozdrawiam.

Tytyrytt
@Nie polecam tego zakładu

Sam się zwolniles czy Cie wyrzucono ?

Kolega od niepolecenia
@Tytyrytt

Sam.

Tytyrytt

Borg sie kończy. Zwolnienia sie szykują ciekawe tylko czy na konkretnych dzialach czy po trochu z wszystkich. Macie jakies informacje na ten temat ?

@Tytyrytt

Nikt nic nie wie albo nie chce powiedzieć. Ale na pewno będą zwolnienia. Produkcja idzie w dół, zamówień nie ma a klienci chodzą i podziwiają cały ten bałagan i mydlą oczy o zamówieniach. Czas zmienić pociąg bo ten daleko nie zajedzie a i komfort podróży nie najlepszy .

Święty Mikołaj

Wesołych Świąt dla wszystkich pracowników. Spokojnych i radosnych. A dla tych którzy wypisują te bzdury. MEGA RÓZGI żeby wycisła z nich ta nienawiść i zazdrość... HoHoHo :)

Zza szyby

Koleżanko a może bardziej kolego bo wszyscy wiemy o kogo chodzi oczerniasz koleżankę po fachu a sam nie jesteś lepszy mam okazję przyglądać się waszym zebranią prawie codziennie i co mogę stwierdzić a no naprzyklad to że dziewczyny mają swoje zdanie które potrafią wyrazić i się tego nie wstydzą potrafią bronić swoich kolegów i koleżanek gdzie ty utopil byś ich w kropli wody, więc nie pisz jaka to ona jest zła bo ty idealny nie jesteś, a jeszcze jedno odpisałeś tylko jedna liderke a z tego co widać na chwilę relaksu chodzą zawszę we dwie więc chyba palaczka nie jesteś skoro wiesz ze chodzą we dwie a widzisz jedna. Morał z tego jest taki że jak masz coś do niej to powiedz jej to prosto w oczy a nie piszesz na forum bo tak zachowują się cieniasy którym ty chyba nie jesteś

Tosik
@Zza szyby

A kogo masz na myśli ??

Zza szyby
@Tosik

Chyba jasne że byłego lidera co obrabia (usunięte przez administratora) każdemu.

BCC
@Zza szyby

Tzn ?

Sru

Coś się zadziało i moje pozdrowienia zniknęły. To ponawiam i pozdrawiam koleżankę z QC EGR, masz pieknu uśmiech. Miłego dnia.

Smile
@Sru

A która? Bo Są aż trzy ????

@Smile

... aaaa, to już moja tajemnica. A ta z najpiękniejszym uśmiechem jest tylko jedna. Nie wskażę wprost, bo inaczej dał bym pożywkę plotkom. Pozdrawiam

Smile
@Sru

Dzisiejsi mężczyźni ????????

@Smile

:) zmiana A. Tyle wystarczy :)

monter

a co robi lider testu bc zmiany B grzecznie pytam? od dwoch tygodni zastanawiam sie

Montaż

@Nick....

He he dobre

Bc
@monter

Też się zastanawiam za co mu płacą

Dobra mina do złej gry
@monter

O to samo można zapytać lidera(usunięte przez administratora) Który swój czas poświęca na spacery po hali. Ten człowiek nic nie robi na produkcji . Co możecie zobaczyć po w pisach w karcie pracy . A nie nie zobaczycie bo ich nie ma pod żadnym stanowiskiem .... My z jego gniazda monitorujemy to od dłuższego czasu że kompletnie nic nie robi tylko herbatka w termos i spacery przez 8 h. Ściąga innych do siebie żeby za niego wynik robić . A sam tylko bajera w akwarium. Zero wsparcia dla kolegów ... że tego nikt nie widzi ....

Grzejo
@Bc

Co wy chcecie od chłopaka. Uczy nową pracownice

smwrfwtka
@Grzejo

Uczy? Jak tak wygląda nauka to szacun za jej osagnięcia po nauce. Podpieranie lokci na stole przez osiem godzin a ta robi za niego

Ris
@smwrfwtka

Od dwóch tyg ma zalecenie od kierownika aby poprawić pracę na montażu i teście. Czyli rozmowa z pracownikami co poprawić na stanowisku co firma może zakupić by pracowało się lepiej. Podpieranie łokci przy nauce nowej pracownicy dobre na pewno nikt z nas tak nie robi skoro wszystko zostało jej przekazane jeśli chodzi o wiedzę na danym stanowisku to trzeba obserwować jej prace i zwrócić uwagę co źle robi... I tyle. Picie kawy oczywiście żaden pracownik tego nie robi i wszscy siedzą równe 8godz na stanowisku. Łatwo sktyrykowac kogoś gorzej popatrzeć na swoje błędy i prace. TYLE W TEMACIE ????????????

@Ris

Dokładnie wszyscy pracownicy Borga pracują sumiennie 8godz nie bajerujac nie chodzą na palearnie i stołówke no idealni pracownicy!!!! Więcej niż połowa zakładu za takie pieniądze nie będzie sumiennie pracować nie rozumiem krytyki i oceniania pracy innych skoro wszyscy robią tak samo. A nawet i gorzej

Smwtnstnka
@Ris

Ahasss. No to wszystko cooollllll.

Dobra mina do złej gry
@Kosel

Może nie idealnie 8 h . Ale pracują nie jak ten lider nie wiadomo z którego stanowiska bo nigdzie nie robi ...

@Dobra mina do złej gry

Ewidentnie masz problem gościu żal (usunięte przez administratora) ściska czy co robi to co mu każą gdyby to komuś wyżej przeszkadzało już dawno by był na dywanie weź się do roboty

@Dobra mina do złej gry

A czy obserwacja ludzi to twój zakres obowiązków na stanowisku... Weź się zajmij praca bo możesz podnieść ryzyko wypadków w pracy przez to skupienie uwagi na kimś innym

Bc
@Kosel

Lider (usunięte przez administratora)jest nie do ruszenia bo donosi i wymyśla niestworzone rzeczy o swoich pracownikach.Kablować,to on potrafi.(usunięte przez administratora)

@Bc

Jeśli masz jakiś problem ze swoją osobą zapraszam ciekawe czy będziesz taki (a) wyszczekany(a) jeśli dojdzie do rozmowy prosto w oczy. Czasu widzę masz sporo więc poświęć swój cenny czas i wygarnij co Cię boli daleko nie masz pracując na tej samej zmianie...

Ojoj

Widzę, że K wielu osobom znalazł za skórę...

Judytt
@Ojoj

I ludzie mają już tego dosyć ... Poznali go przez tyle lat .

@Judytt

Uważam że jeśli ktoś coś ma do kogoś niech to powie prosto w oczy a nie wylewa swoje gorzkie żale na forum które nie służy do oczerniania ludzi. Wszyscy którzy umieją wypisać te posrane opinie na temat innych ludzi są gorsi od osób na które tu jadą. Macie czegoś dosyć to podejść powiedzieć jesteście (usunięte przez administratora) tym zachowaniem. Właśnie tacy ludzie jak wy psują klimat całego tego zakładu. Wszędzie wokół fałszywi ludzie którzy się uśmiechają i rękę podawają rzygać się chce już od tych wpisów

Ojoj
@..

Widzę, że Pana K ruszyła prawda o nim samym. Może w końcu coś do Ciebie dotrze i zmienisz swoje zachowanie. Bo skoro tyle osób pisze negatywnie o Tobie, to coś musi w tym być ;) Zwalniają ostatnio co niektórych... Może przyjść i pora na Ciebie...

Z poradnika młodego zielarza

Sztrałbowa zarabia 15tyś netto, pracownik 1,7 netto, więc średnio zarabia się 8,35tyś netto. Nieźle nie??? Sztrałbowa je mięso, a ja kapuste.... więc razem jemy gołąbki :)

Z pamiętnika młodego zielarza

Pozdrowią nas wszystkich otwórz gościu oczy zobacz co się dzieje. Skąd ty gościu jesteś demontaż, montaż, technologia?

BCC
@Z poradnika młodego zielarza

Zastanów się człowieku co Ty piszesz i o kim .... Ciekawe czy chciał byś kiedyś aby ktoś tak napisał o Tobie .. zamiast do szkoły chodziłeś chyba do obory . Osoby do których coś masz idź i powiedz im to w oczy , tutaj każdy wielki cwaniak ale jak przychodzi do konfrontacji to nagle ich zatyka ... Szkoda mi Cię .

Z poradnika młodego zielarza
@Z poradnika młodego zielarza

Wiecie co... macie rację... Z góry na forum najmocniej chciałbym przeprosić osoby które uraziłem. Nie przemyślałem tego.... PRZEPRASZAM Pozdrawiam

Ola la

A ja abstrahując od dyskusji pozdrawiam miłego Pana z HR, jutro idę zapytać o wypłatę bo mi się na pasku coś nie zgadza.. ;P

Pracownik mag
@Ola la

Te paski nigdy się nie zgadzają Mając nadgodziny to już w ogóle czarna magia

Bogusław Linda

Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie " Tyle w temacie. *Goj nie mylić z "tęczowym"

Zostaw merytoryczną opinię o Borg Automotive Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Borg Automotive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borg Automotive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borg Automotive Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Borg Automotive Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Borg Automotive Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Borg Automotive Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 178 ocen.

Borg Automotive Sp. z o.o.