Opinie o Borg Automotive Sp. z o.o. w Zduńska Wola żytnia 5 lok. 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Borg Automotive Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Borg Automotive Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borg Automotive Sp. z o.o. w Zduńska Wola żytnia 5 lok. 7

Flustrat

Może najwyższa pora zamknąć zakład ? Mamy się wszyscy zarazić koronawirusem ?

Anka

Czy są jakieś przyjęcia?

Hm
@Anka

Tylko okolicznościowe

Pracmag
@Anka

Tak są przyjęcia magazyny i produkcja

ewka43210

Czym się różni pracownik biurowy od tego na produkcji??? Czy to gorszy sort ?Oni mogą pracować zdalnie a reszta ?? do piachu.Gdzie jest sprawiedliwość gdzie są związki? Robole niech robią i roznoszą zaraze

Wow
@ewka43210

Opatentuj regenerację alternatorów/zacisków/zaworów zdalnie a dostaniesz kaizena milenium.

ewka-4zwojemózgowe

napisz list do prezydenta

@ewka43210

Zamkną zakład, zbyt dużo ludzi w jednym miejscu. Kwestia czasu. Przynajmniej teraz widać jak firma dba o swoich pracowników a o związkach zawodowych nie wspomnę. Brak im werwy- ciepłe kluski :)))

Twarda

Wszystkiego najlepszego kobietki z okazji naszego święta. Jesteśmy nie zastopione.

Twardy
@Twarda

Chyba niezaspokojone :))))

Aplikowałam na stanowisko w dziale HR z językiem niemieckim. Szybko zgłosiła się do mnie rekruterka- z tej rozmowy byłam bardzo zadowolona, otrzymałam wszystkie informacje. Następnie, miałam rozmowę z managerką (18 marca 2024). Pani podczas rozmowy ziewała, nie była w stanie do końca sprecyzować jak wygląda struktura firmy. Stanowisko wymaga bardzo częstych wyjazdów do siedziby w Niemczech, więc właściwie nie rozumiem, dlaczego firmie nie opłaca się mimo wszystko zatrudnić kogoś tam na miejscu (znającego język i środowisko). Do tej pory nie otrzymałam nawet automatycznego maila, że jednak nie zostałam wybrana, stanowisko już chyba nie jest opublikowane. Dziękuję pani rekruter, która się starała, jednak firma na pewno powinna przemyśleć cały proces rekrutacyjny.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Bożena

Temperatura 34-38 stp . Związków nie ma, Bhp olewka a zarząd udaje że mamy zimę. Odradzam ten zakład o pracę w nim.

Halina
@Bożena

Zarzad udaje ze mamy zime bo siedza za szybami w klimie i sie z nas smieja fajny zaklad nie ma co az sie pot po tyłku leje tam sie nie da pracowac przy takiej temperaturze.

Dagmara
@Bożena

Polecam zakład, my w Lublinie się chłodziliśmy.

nikkt

jewellery dlaczego sie nie podpiszesz jak sie nazywasz a obrazasz innych chyba ze pracowalas ze swoim kierownikiem ze go tak bronisz

Jewellery

chyba sama w to nie wierzesz ze kierownik jest w porzadku chyba dla ciebie

Patron

Witam Jakie są warunki pracy na magazynie oraz atmosfera

Halo
@Patron

Panieeeeeeeeeee!!! A co Pana to interesuje? Proszę sie nie interesować!

@Halo

Omijaj. Pojawiły się ostatnio ogłoszenia na olx. Nigdy wcześniej nic takiego nie było, gdyż inaczej traktowano ludzi, jak ludzi, nie wykres w programie kalkulacyjnym. Kiedyś przychodziło się z polecenia. Teraz jest łapanka, kto się nawinie to biorą. Na magazynie było inaczej za poprzedniego dyrektora który poszedł do Lublina. Było normalnie, aromsfera była zupełnie inna do czasu aż właśnie krótkie portki wskoczyły na jego miejsce. Ciągle za mało, ciągle za długo, najlepiej żeby jedna osoba robiła za 3. Szkoda gadać.

@Józek

A, no i oczywiście królują "pociotkowie".

Grzywa
@Józek

Krótkie portki? Tego jeszcze nie słyszałem.

@Grzywa

Przyjrzyj się, ale moze teraz taka moda.

Arlekin

Opinia dotyczy oddziału w Lublinie Atmosfera w firmie od września ciągle się pogorsza, im bardziej ktoś się podlizuje i donosi na innych tym bardziej jest lubiany przez kierownictwo. Sprawy dotyczące pracowników produkcji nigdy nie są wyjaśniane z ich kierownikiem, tylko zawsze jest odesłanie do HR, która te informacje/zastrzeżenia przekazuje w sposób, który jedyne co może spowodować to podirytowanie bądź zgubienie sensu tej rozmowy. Jeśli ktoś ma mocne nerwy i jest nastawiony na pracę od 6-14 bo zmiana jest jedna, bez poznawania się z innymi, bądź nawet krótkiej rozmowy to polecam. ;)

Zniewolona

Nie wolno bić dzieci to fakt, ale to co tutaj się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.

Prokuratura

Osoby które, sieją nienawiść na forum będą pociągnięte do odpowiedzialności.

Nickkk

Dokładnie tak

Zgadzam się w stu procentach. Niektórzy chyba zapomnieli, że do pracy przychodzi się, żeby pracować, a nie pić kawę i umywać się od roboty, bo ktoś inny zrobi za ciebie. Pozdrawiam myślenie przedszkolaków.

głos narodu

Polecam pójść i popracować na stanowisku kierowniczym z takimi dorosłymi - inaczej ( mówię tutaj o osobnikach krytykujących ) i zobaczymy ile dni wytrzymacie z takimi jak Wy. Znacie swoje prawa i przywileje pracownicze to może warto zapoznać się również z obowiązkami. Artur jest jednym z lepszych kierowników pod jakimi przyszło mi pracować. Wstyd mi za Was przedszkolaki. Nie pasuje praca, wracajcie do szkoły!!!

Jewellery

Problemy psychiczne to może mieć z kimś takim jak ty. Bo praca jest w porządku kierownik w porządku. Najlepiej to zacznijmy od siebie i swoich problemów. Pozdrawiam serdecznie

Jewellery

Parodia. Dzieci żalą się w necie. Jeśli nie jesteś gotowy/ gotowa do pracy to nie pracuj. A nie obwiniasz kierownika. On i tak ma wiele cierpliwości do takich jak ty. Kierownik jest bardzo dobrym człowiekiem. Zawsze można się z nim dogadać ale jeśli ktoś nie dorósł do poważnej pracy to może lepiej wróć do szkoły. Albo siedzieć pod spodnie ą mamusi.

kudłaty

hej,na ile zmian,dni pracy,godziny od której, jest praca w lublinie?

Borgoczłowiek
@kudłaty

Na razie jest jedna zmiana, pracuje się od pn do piątku w godzinach 6-14,jest praca ale przy tym kierowniku praca pozostawia wiele do życzenia. Jeśli lubisz być rzucany po stanowiskach i poniżany to polecam.

głos narodu
@Borgoczłowiek

Jako pracujący bezpośrednio na produkcji nigdy nie słyszałem by ktokolwiek poniżył u Nas pracownika. Na produkcji zdarzają się zmiany i przejścia na inne stanowiska bo tego wymaga zabezpieczenie ciągłości produkcji. Dzięki takim zmianom stanowisk można poznać bliżej proces calej linii przez co zyskać nowe kwalifikacje, a co za tym idzie starać się w przyszłości o trochę większe pieniążki. Kierownik jest właśnie od tego by ta ciągłość została utrzymana bez względu na zwolnienia lekarskie, urlopy, czy dziecięce fochy osób obrażonych na cały świat za to że muszą pracować i wykonywać polecenia swojego kierownika. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy. Jest fajna ekipa od której można się wiele nauczyć. A nam również przydadzą się osoby z nowymi pomysłami i chęcią do pracy.

Ona

A z jakiego to działu jakości jest? :))

Analizer
@Ona

Analizując to w dziale jakości jest tylko jedna blondynka na egr

QQQ
@Analizer

Jest kilka, bodajrze 3.Słabo zorientowany jesteś ;)

On by tak chciał

Chyba się zakochałem w szefowej

@On by tak chciał

A kto to jest ty aniołem jeśli można wiedzieć? Bo tu same diablice pracują????????

On by tak chcial
@Ciekawa

A jest taka jedna smerfetka. Ale mogę tylko powzdychac bo jest niedostępna

@On by tak chcial

A tam gadasz, wszystkie są dostępne. Tylko trzeba wiedzieć jak. A z jakiego jest działu?.

Electro
@Ciekawa

Jak wszystkie to jesteś dostępna. Z jakiego jesteś działu

@Electro

Z tego klimatyzowanego , trochę jesteśmy niedogrzane. Przydałby się ktoś z dobrą grzałką.

Emik
@Ciekawa

No wiem, że z tego klimatyzowanego to chętne są.

Leon zawodowiec
@Emik

A no niestety tak czasem jest

Mourus

Chyba nie aty jeden

Amorek
@On by tak chciał

A ja się zakochałem w pewnej blondynce od jakości, zrobię wszystko żeby ją mieć choćbym miał skoczyć z okna.

Diabeł
@Amorek

Wiosna idzie czy co ha ha

Hmm
@Amorek

A konkretnie z jakiego działu jakości ta blondynka? :)

Amorek
@Hmm

Podam w skrócie nazywa się JJ, więcej nie powiem bo ludzie będą gadać.

Hmm
@Amorek

To już wiadomo o kim mowa

O dobrych szefach się nie mówi

Ej

Jak nie widzisz ani jednego to zastanów się nad samym sobą

Borgowiec

Bo dobrych to zwalniają za bycie dobrym. Weźmy np temat naszego Grzegorza. Był dobry dla ludzi, ze swoich obowiązków też się wywiązywał. Pod nieobecność szefa montażu (dość długi czas) przejal ten dział, trzymał w ryzach, wykonywał pracę dwóch osób za jedną wypłatę i jak mu BORG podziękował? WYPOWIEDZENIEM! Kolejny przykład na to, że nie ma co się starać ani wysilać w tej firmie bo w nagrodę dostaniesz kopa! Robią z nas żarty już od kilku lat więc może powinniśmy przychodzić tam się pośmiać a nie cisnąć wyniczki? ;)

@Borgowiec

Dobry chłopak był

Produkcja Bc
@Pozytywny

Bardzo dobry był , szkoda że został tak potraktowany .. W tej firmie tacy ludzie albo odchodzą sami albo są odsuwani ... Ja osobiście bym się chyba załamał , po tylu latach pracy , stresu , oddania tak potraktować człowieka...

Doti

Dobrą miał gadkę

@Doti

Dużo zrobił dla ludzi

@Pozytywny

Ciekawe co napiszesz o nowym szefie

ja7
@Borgowiec

Grzegorz pracuje tak więc chyba ok

Ona

Norma?? Gdzie bo widząc co ludzie tutaj piszą i jak się do siebie odnoszą i jaka jest ocena tej firmy na tej stronie raczej tak nie jest. No chyba że jest ludziska jak jest w końcu z ciekawością czekam na opinie bo jak jest już tak dobrze będę w szoku. Pozdrowionka

On
@Ona

Nie czekaj na opinie. Co Cię to interesuje jak już u nas nie pracujesz? Czekasz aż jad ktoś wyleje i będzie znów się działo co?

Młody
@On

I właśnie ty pokazujesz jacy ludzie są w firmie . Tylko dowalić . Kolezanka ma racje , jest coraz gorzej . Trzeba zaczac ogladac sie za czyms innym my jako mezczyzni mamy latwiej ale co maja powiedziec kobiety ? dla nich w tym miescie to tylko sklepy albo sluchawka

On
@Młody

Jak może mieć rację skoro pisze ze u nas nie pracuje. Nie wiem gdzie Ty robisz na jakim dziale ale na moim jest lepiej. Jest duża poprawa i ludzie są ok

Młody
@On

Na magazyn części . Tu sie chyba nigdy nic nie zmieni . W Borgu tak jak jest to juz bedzie . Nic nie robia by cos zmienic . przynajmniej nie u mnie . Dlatego wedlug mnie ona ma racje ;-)

@On

Ja nie chcę tutaj żadnych dram ani kłótni. Ja nawet nie pisząc tutaj widziałam jakie są dramy jakie kłótnie to jest już od dawna i zawsze będzie. Ja wypowiadam swoją opinię do tego jest to forum. Chcę pokazać na swoim przykładzie i dać innym do myślenia. Skoro ci tak dobrze to pracuj. Ja tam pracowałam wiem jak było i naprawdę czasem aż płakałam wracając do domu bo nie było za wesoło. Chcę dać ludzia do myślenia że nie na tym się kończy życie na borg automotive. Wiadomo facet ma fajnie bo on sobie da radę. Ale ja pracowałam i wykonywałam czasem ciężka pracę a ciężko było się doprosić faceta o pomoc. Rozumiem twoja opinie. Chciałam dobrze więc ludziska jeśli wam źle to nie trzymajcie się na siłę. Jeśli dobrze i miło wam się pracuje to fajnie i też cię cieszę każdy człowiek jest inny

Lwie serce

Pozwolę sobie pozdrowić piękną kobietę z BC

????
@Lwie serce

Tzn Kogo

Smile

Dobry zespół to i robota idzie. Odczuwa się zmiany. Nie krzyczą. Chcę się robić. Kulturka jest

Zostaw merytoryczną opinię o Borg Automotive Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Borg Automotive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borg Automotive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borg Automotive Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Borg Automotive Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Borg Automotive Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Borg Automotive Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 178 ocen.

Borg Automotive Sp. z o.o.