TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Korek

W tej firmie jeśli chcesz coś osiągnąć to musisz donosić. Jeśli tego nie robisz to musisz się zwolnić. Tyle w temacie. A nasi zarządzający to typowy PiS. Ludziom zabrać. Sobie dać.

Lodz

Dzień dobry mam takie pytanie w telewizji mówili że osoby turę pracowały w pademi to należy się dodatek covid 19 kiedy my możemy się spodziewać. Pracownik

Normalny

Pogięło cię..?

Telemaniak

TVP łże!

Uszczypnąć cię?

Czy YYY? Zdecyduj się. To co w takim razie można powiedzieć o kondycji twojej ukochanej konkurencji?

@Lodz

Nigdy dodatek to dostanie kierownik że ludzie pracowali. Tobie nie pasuję to wąnd z roboty takie podejście teraz ma nowy zarząd

Olo
@Normalny

A co moze dostales dodatek w zeszlym roku? Moze caly czas zarabiasz kokosy? Albo jestes swiezakiem ale pod stolem dorabiasz. Czego nie widzicie? Kasy coraz mniej, imprez prawie w ogole, dni lodzi obstawionewc serwis, woodstock mtoilet, od przyszlego roku tt nie bedzie mial pielgrzymek, ceny najdrozsze, kabiny na bazy zjezdzaja szybciej niz zrzut sciekow na zlewni, po co koloryzujecie ze jest inaczej? Po co walicie smutne minki negatywne reakcje jak golym okiem widac co sie swieci? Ale macie racje jest kolorowo, same pozytywy, jutto nowy dzien bedzie och i ach... Szkoda ze Panowie ... Z Wawy nie okresla sie tutaj na forum badz konkretnie jak przystalo na ludzi uswiadomic co bedzie od nowego roku. M.in. Pan Sk... Ktory chyba juz myslami na emeryturze wiec nie dziwne ze ma to gdzies...

Bubens
@Olo

@Olo po co wypisujesz bzdury że nie będzie pielgrzymek a Woodstocku/PolAndrock obstawiał mToilet. Najpierw zweryfikuj informacje które posiadasz, a później pisz ale prawdę a nie dyrdymały.

Imprezowy
@Bubens

PolAndRock robił Chaciej czyli Rekord a nie MToilet - tak żeby była prawda prawdziwa

Kiero
@Lodz

Ja dostałem i nie narzekam, wystarczy walczyć o swoje. Trzeba wiedzieć z kim gadać. Dziękuję Panie Piotrze S. Dobry z Pana Człowiek.

@Kiero

A można wiedzieć co dostałeś

Kiero
@Łódź

Oj dużo, dużo: (usunięte przez administratora) Możliwość zrzeczenia się premii, Pozwolenie na pracę w weekendy bez wypłaty nadgodzin, Uśmiech przełożonego, Zazdrość kolegów… Etc. Dalej wymieniać???

Taki tam kierowca

Wypłaty mniejsze MNIEJSZE MNIEJSZE NAWET NIZ W CZASIE PANDEMII KIEDY ZABIERALI 10 % I NIE BYLO PODWYZEK. GDie nasze wczasy pod grusza???? Może pora założyć związki zawodowe ???? W weekendy nam płacą za czas kiedy byliśmy w pracy a czemu tego nie robią w tygodniu ??? Powiem tyle pracuje tu 11 lat ale takiej niechęci jeszcze u mnie nie było. Przegrywamy z Mt a może Ci co blokują ceny u Nas są na liście płac podstolowej w Mt. Bo jaki sens i logika w tym że nie możemy schodzic z cen i się poniżać ??? Poniżamy sie to przed klientami jak po 10 latach współpracy nie możemy zejść z ceny i przechodzą do Mt. Może pora żeby zarząd siadł do rozmów z kierowcami jaki mają pomysł na staniecie na nogi

Księgowa
@Taki tam kierowca

Jakie MNIEJSZE?! Widzę wasze wypłaty i bierzecie wyraźnie lepsza kasę niż w zeszłym roku. Wyższe są premie i nadgodziny. A redukcja była 5% dla wszystkich pracownikow a nie 10%. Czyżby wpis znowu od trolla spoza TT?

@Księgowa

To zależy od kierownika wypłata można zasuwać i wielkie nic a drugi nic nie robi i ma kasę

@Księgowa

Jesli widzisz wyplaty wieksze to powiedz teraz oficjalnie na czym, gdzie i kiedy walilas walki na naszych wyplatach??? Bo pier... Glupoty gdzie kazdy pracownik widzi i wie ze (usunięte przez administratora) z kasa

Mam pytanie związane że szczepieniami czemu nie możemy się zaszczepić się w luxmedie. Mnie nie stać wydać do 1000złotych za szczepionki i czekać jak firma oda kasę. Co miesiąc płacimy za luxmed to powinni nasz tam zaszczepić i firmie wystawić fakturę

Hej

Nie stac Cie zeby wydac? Skoro jestes glupi by sie poddac eksperymentowi medycznemu to rownie dobrze jestes glupi by zaplacic za to kazde pieniadze niewazne gdzie.

Zaszczepiona

Ale przecież szczepienia covidowe są za darmo i można się zaszczepić praktycznie wszędzie teraz

@Zaszczepiona

Ale to nie chodzi o covid tylko szczepienia na Dur brzusny. I TYPU A - B

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Wyższe są premie i nadgodziny. Chyba w Warszawie w biurze bo ja pracuję w łódź i tam nic takiego nie ma czym więcej się pracuję to niższa wypłata

Wsciekly

Podziękować tylko mozecie operacyjnemu to jego zasluga wazne ze on premie wezmie i za nasze pienadze pojedzie na wczasy takiego kierownika to jeszcze w tej firmie nie bylo jak go sie nie pozbedziemy to bedzie nas robil caly czas bo to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z kalisza nawet nie a mieszkanie za co placi zaraz znow utnie kase

Były już kierowca

Witam wszystkich ja już zakończyłem pracę w Toi Toi. Dla nowych pracowników nie polecam tej firmy chyba że masz ochotę być kierowcą monterem i handlowcą. I tak 10 wielkie nic dostaniesz po 7 latach wreszcie się uwolniłem z tej pracy

Krzysiek

no to ciekawe ile dyrektorzy dostają ????

Mariusz

Dzień dobry, A ile zarabia przedstawiciel handlowy?

Jam
@Mariusz

Przy gorszych wiatrach (braku premii) i odjęciu opłaty za samochód służbowy można wziąć na rękę mniej niż 3000. Chyba, że pracujesz parę lat to można sobie wyrobić lepszą podstawę.

PHowiec
@Jam

A ten brak premii to dlatego ze przebiłem target 3 razy czy dlatego ze sprzedałes 3 kabiny na krzyż..? Narzekanie jest nudne i głównie mówi o narzekającym. Ja od zmiany systemu premiowania NIE narzekam.

Yyy
@Mariusz

Musisz byc dobrym akwizytorem by klientowi wcisnac (usunięte przez administratora) za najdrozsza cene gdzie konkurencja ma o wiele tanszy towar

@Yyy

Towar na pewno.

Do kierowcy

Spokuj bo kierowcy chodza na prace dodatkowe bo sezon sie zaczal a tu pensje 3900 . Kto z nas dostal premie za prace w covid ??? Mi sie plakac chce jak slysze ze w malutkim sklepiku dostawali albo w urzedzie miasta za ODbieranie tel dostawali . A my kierowcy za caly rok pracy nic BRAWO DYREKCJA

@Do kierowcy

A z czego masz mieć pieniądze skoro odpadły imprezy. Przychodz w weekendy do pracy to zarobisz. Uważacie się za jakieś święte krowy. Na twoje miejsce jest dziesięciu.jak się nie podoba to na pole kartofle sadzic

@Do kierowcy

Mam dla Ciebie proste rozwiązanie: płacz i zatrudnij się w sklepiku lub urzędzie. I przestań biadolić nad swoim losem popaprańcu. Kto ma mózg, chęci i jest pracowity poradzi sobie bez zbędnego wypisywania kretynizmów na forach. Chyba, że masz wrodzony debilizm, ale z tym to już do specjalisty.

Monter

Jak ktoś chce pracować charytatywnie a nie zarabiać to praca idealna. Jak chcesz zarobić to omijaj tą firmę szerokim łukiem. Bonus świąteczny ²⁷⁰ na rękę. Podwyżka powinna być mobilizująca a nie upokarzająca... firma (usunięte przez administratora) ... 100 PLN podwyżki.

....

Ja dorabiam na stacji paliw na umow3 zlecenie i dostalem 500 netto premi za prace :-) a w tt hm zabrali nam Slabo :-/ A (usunięte przez administratora) co sie dzieje z ta firma zaczynajac od pr3zesa po dyrekcje i kierownikow ktorzy biora kase nie interesujac sie co jest powodem ze nie ma pracy wazne ze oni maja stala pensje i jest ok

@....

Co ci zabrali, trollu jeden?! TT dziala normalnie robota sie kreci, kasa przychodzi o czasie. Zainteresuj sie swoim MT!

Draiver

Nie wiem jak u ciebie kolego ale wiekszosci oddziałów leśne w czasie covidu zostały zmniejszone o 8 procent z całego wynagrodzenia nie było imprez ale bynajmniej u mnie roboty jest stałej więcej a pensji mniej!!!! Rzucili podwyżkę na postacie łez dosłownie!!! 100 zł brutto!!!!To jest szanowanie pracownika?!

Do draiver
@Draiver

Zgadzam się zabrali nam kasę ale jak teraz wszystko rusza i nie ma w co rak wsadzić to powinni dołożyć te 10% tak to powinno być fer. Gdzie nasze wczasy pod grusza ?????? Jeszcze trochę i tt będzie szukał kierowców z grupami dla sztuki byle ktoś jeździł .

Chętny

Witam. Ile mogę zarobić czyszcząc kibelki? Warto się zatrudnić?

@Chętny

Zależy w jakim regionie, zarobki od 4 tyś. w górę.

Kierowcy wlo i byd

Do zarządu i osób odpowiedzialnych Dzień dobry, Piszemy o sprawie tutaj, ponieważ nie mamy skrzynek e-mailowych oraz chcemy przedstawić powagę sytuacji związanej z oddziałami Bydgoszcz i Włocławek. Przechodząc od razu do sedna, chodzi o dyspozytora z Bydgoszczy. Jest to najgorszy dyspozytor jaki kiedykolwiek tu pracował. Brak mu umiejętności, ma problem z pracą przy komputerze. Kiedyś nawet udawał chorobę żeby nie pojechać na szkolenie i nie ujawnić swojej niekompetencji. Nie drukuje e-maili, które mają istotne znaczenie dla nas. Przez niego nie wykorzystaliśmy w zeszłym roku dodatkowych dni urlopu na opiekę na dzieci. Obecnie utajnia również informację o dodatkowym dniu wolnym w ramach szczepienia. W zeszłym roku w ogóle nie informował kto ma objawy wirusa i przez niego wszyscy byliśmy narażeni. Nie czyta notatek na kartach pracy, musi zawsze postawić na swoim nawet jeśli nie ma racji. Wprowadza chaos i zamęt na oddziałach poprzez aktywne szerzenie plotek co przekłada się na negatywną atmosferę i zmniejszenie wydajności firmy. Jak ktoś przyjdzie do niego z jakąś sprawą, która mu się nie spodoba to robi wszystko żeby tą osobę zgnoić poprzez połączenie dwóch tras w jedną olbrzymią lub wprowadza chaos jak napisane wyżej. Boi się załatwiać jakiekolwiek sprawy, wręcz parzy go telefon jak ma porozmawiać z obcą osobą, a oczywiście zadania te spadają na barki pozostałych pracowników. Na początku marca kazał pracownikowi kontenerów rozwiercić zamki w szafce na ubrania jednego z nas podczas gdy ten był na urlopie. Nawet telefonicznie nie przekazał żadnej informacji nie mówiąc już o tym, że zrobił to nielegalnie. W ostatnim czasie zarzucał nam otwarcie, że sabotujemy samochody i celowo je uszkadzamy żeby nie jeździć w trasy. Każdy chce zarabiać i nie ma ochoty mieć kontaktu z tym człowiekiem, więc te oskarżenia są bezpodstawne. Wina jednak leży po jego stronie bo gdy zgłaszamy mu jakąś usterkę to bagatelizuje to i tak problem narasta. W ostatnim czasie na oddziałach było 10 aut, które mają mniejsze i większe usterki jak uszkodzony układ adblue, uszkodzone pompy od myjki, pęknięte szpilki w kołach, uszkodzony układ wspomagania czy maglownica. Niektóre z nich zagrażają zdrowiu i życiu. Nie lepiej wygląda odstawianie aut do serwisów. Wścieka się jak ktoś zadzwoni i mówi jakie są usterki aut, a sam nie przekaże takich informacji. Zostajemy na lodzie, a auto zwiezione z naprawy dalej posiada usterki, a faktura na grube tysiące idzie do naszej firmy. Tak samo jest w przypadku szambiarek. Faktura na 6 tysięcy za naprawę pompy, a mechanik z serwisu w Koronowie ją tylko wyregulował i rozsypała się po niecałym tygodniu. Sami sobie dopowiedzcie ile kasy było w kopercie... Takich przypadków w całym okresie jego pracy są setki już nie sposób ich zliczać. Ze świeżych rzeczy gdy szambiarka wypluwała fekalia górą i ufajdała klientowi elewacje to powiedział, że mamy jeździć dalej. Zdarza się, że jeździmy szambiarką nawet 15 godzin bo usilnie wciska jak najwięcej wywozów szamb na jeden dzień. Zdarzało się, że w kolejnym dniu szambiarka stała na bazie bo nie było roboty... Powód natarczywości odnośnie szamb jest dla nas oczywisty. Dyspozytor ma układ z handlowczynią w krótkich włosach. Wpisuje mu nadania i tym samym naraża firmę na straty finansowe. My praktycznie nie mamy nadań ani za szamba ani za kabiny. On natomiast nie załatwia nadań, a handlowiec przypisuje wszystko na jego konto. Strach pomyśleć jakie jeszcze wałki próbują robić... Nie słuchajcie tłumaczeń kierownika bo na pewno będzie go bronił rękoma i nogami z tego względu iż o niektórych sprawach wie a i dyspozytor wykonuje za niego rzeczy do których nie powinien mieć dostępu. (usunięte przez administratora) jest u niego na porządku dziennym. Jesteśmy już zmęczeni psychicznie jego ciągłymi zagrywkami, brakiem umiejętności i zawiścią którą na nas przelewa. Dochodzą nas słuchy, że działy windykacji i handlowe również narzekają na współpracę z nim. Zupełnie inaczej pracuje się z dyspozytorką z Włocławka. Każda sprawa czy problem jest rozwiązywana od razu i zapominana. Każdy z nas woli załatwić sprawę z nią niż dzwonić i wysłuchiwać narzekań, że ciągle zawracamy mu głowę. Prosimy usuńcie ten nowotwór który trawi nasze oddziały. Z wyrazami szacunku

Kierowca Bydgoszcz

Jaki Operacyjny tacy dyspozytorzy

Kier WLO
@Kierowcy wlo i byd

Jak nic informacje sprzedane od dysp WLO. Jacek nie daj się!

@Kierowcy wlo i byd

Nie zgadzam się! Dyspozytor w BYD jest kompetentny i prosty we współpracy. Sprawy załatwia szybko i z precyzją. Podczas paroletniej współpracy powstało może jedno nieporozumienie. To są bezpodstawne oszczerstwa. Pozdrawiam,

@Kierowcy wlo i byd

No proszę, gratuluję Ci serku, że zostałeś bohaterem GoWorka. Nie dałeś się poznać z tej strony. Bardziej można było pomyśleć, że jesteś raczej kapustą. A tu jeszcze takie rzeczy. Ale nie przejmuj sie. Twój mniejszy kolega na pewno Cię wesprze.

@Kierowcy wlo i byd

Jak samochód jest zepsuty to co piszesz że szpilki urwane to się nie jeźdźi na pewno podpisywałeś nowe wytyczne firmy ze samochód nie może opuścić bazy

@Kierowcy wlo i byd

Oj, chyba kierowcy z Włocławka się przestraszyli, że będą mieli przez ten wpis problemy. Drodzy koledzy wszyscy dobrze wiemy, że Bydgoszcz zawsze wszystko o Włocławku wiedziała, ale w drugą stronę to już nie działało. Nie ma takiemu który by dogodził wszystkim, ale skądś się to wzięło i tak poważne sprawy mało prawdopodobne żeby zostały wyssane z palca.

Leon
@Kierowcy wlo i byd

Podobnie jak w lodzi tylko ze to operacyjny powinni go dawno chlopka wykopac za (usunięte przez administratora) do tego doszlo ze w lodzi zakaz mamy rozmowy z bylymi pracownikami powinien bydlo pas portier lodzki

Pracoholiczka
@Kierowcy wlo i byd

W mojej opinii ta wypowiedź jest bardzo merytoryczna, napisana ze spokojem i sprecyzowana na bardzo konkretne przykłady. W tekście widać wręcz proszenie się tych osób o jakąkolwiek pomoc której nie dostały gdzie indziej. Moim zdaniem osoby wyżej postawione powinny przyjrzeć się bliżej sprawie i podjąć zdecydowane kroki mając na celu dobro firmy. Z moich osobistych doświadczeń z samym dyspozytorem miałam niejednokrotnie styczność z niektórymi z przykładów. Zawiść i złość na cały świat za swoje braki w kompetencjach to jego ciemna strona. Dlatego uważam, że to wołanie o pomoc nie jest wyssane z palca.

@Kierowca Bydgoszcz

W lodzi dyspozytorzy sa w miare w porządku tylko operacyjny swir

@Leon

Jaki zakaz rozmow? Co ty za glupoty piszesz?? Kto niby komu zabronil rozmawiac z bylymi pracownikami?? ????????????

Zamyślony
@Kierowcy wlo i byd

Martuś czemu sie nie podpisałaś?

@Zamyślony

Rozumiem frustrację z zaistniałej sytuacji. Gratuluję pomysłu- znaleźć kogoś do ukarania, najlepiej kobietę, w dodatku drobną i niską, takiej trudno będzie się obronić bo ... napadnięta nie przyłoży pięścią... Dziękuję za zainteresowanie moją osobą, ale ja w tę Waszą grę grać nie będę. Załatwcie swoje sprawy między sobą a mnie w Wasze konflikty proszę nie mieszajcie. Tyle w temacie/Marta.

Tak przeglądam wpisy na temat kierownika z Łodzi i jestem przekonany, że można te kłamstwa szybko uciąć. Wystarczy tylko to zgłosić do odpowiedniego organu § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Panie Krzysztofie czas podjąć kroki !!!

@Łódź

Regulamin Gowork zezwala na takie wpisy było czeba nie robić forum jak kierownik był spoko to by nie było wpisu na jego temat

Rudolf

Jak by byl spoko

Kierowca ;)
@Łódź

Tu sie mylisz, zapraszam do pierwszego lepszego adwokata to Ci wyjaśni ze nikt nic nie moze zrobic za wpisy na go work :)

Alojzy
@Łódź

Te wszystkie zarzuty wobec operacyjnego z lodzi sa do udowodnienia bo nikt za nim nie pójdzie wjekszej medy od niego nigdzie niema pracy w lodzi nie znajdzie opinie ma (usunięte przez administratora)

ja sram ty czyścisz

w Szczecinie zapchali kibel mocnym kolega

Kierowca

Jak spokojnie teraz na forum

Panowie kierownicy baz kontenerowych. Pytanie. Czy też macie swoich przydupasów którzy robią za was obciążenia protokoły itd. Ja się pytam jak to jest nie robiąc nic przez cały dzień i jeszcze siedząc przy komputerze na ali.. pół dnia ma się w tej firmie pensje. Drugie pytanie. Czy też robicie nadgodziny przy komputerze?

Koledzy z Łodzi

Chłopaki, im więcej narzekacie na swojego kierownika, tym lepiej dla władzy. To dla nich woda na młyn. Świadczy ,to tylko o tym jak was ciśnie. Im bardziej źle o nim piszecie tym jest gorszy dla was. On nie będzie wdawać się z wami w dyskusje,tylko zajedzie was robotą

@Koledzy z Łodzi

Akurat tu sie mylisz. Jesli chodzi o kierowcow z jajami to nikt w kasze sobie dmuchac nie da. Jedynie cipy ktore tutaj sie zala a jak trzeba sie odezwac to milcza ze wszystko jest ok. Ja niewiem co sie zawieli na tego kierownika czy ten czy inny kazdy ma jakies wady i zalety. Problem lezy w otoczce od gory narzuconej. Kasa mniejsza obowiazkow duzo wiecej. Ogolnie temat ze kierowca to kierowca, magazynier to magazynier, handlowiec go handlowiec nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Robisz wszystko i nic a jak jest sie od wszystkiego jest sie poprostu do niczego. Dlatego morale jakosc skutecznosc atmosfera wyniki spada z miesiaca na miesiac najwazniejsze ze w warszawie wszystko u gory sie zgadza niewazne jak ale sie zgadza

Hehe

A mnie tak zastanwia ze ok jakieś zdania w Łodzi sa podzielone. Swoje wiem bo tu tez pracuje a najlepsze, że kliknięcia na wesołe smutne buźki i neutral są w takich ilościach, że niewiem czy tylu nas tu pracuje w danej katego tematów? Dziwne nie? ????

Rafaello
@Hehe

Jakie podzielone nikt kierownika nie lubi bo on sie nie da po drugie to jest jedyny kierownik ktory nie jest za wlasnymi ludzmi ale bardzo dobrze widzi swoj czubek nosa i swoja premie ale nie ludzi co na niego robia ale juz nie dlugo bedzie sam jezdzil zaloga sie wykrusza a konkurencja lepiej placi i lepsza atmosfera

Romek
@Rafaello

To prawda atmosfera w lodzi do dupy takze nie polecam pracy na tym oddziale a napewno nie doputy bedzie ten kierownik

@Rafaello

Rafaello ty chybasz masz jakiś problem sam ze sobą ( może w domu też nie masz posłuchu ) Biadolisz tutaj cały czas zamiast zachowywać się jak normalny człowiek. Ja jeśli mam problem to proszę o rozmowę lub telefon. Wszystko wyjaśniam z Krzyśkiem mimo że czesto mamy odmienne zdanie ale pracujemy i nie narzekamy. Pisząc ciągle jak jest źle to albo ktoś Ci za to płaci albo jestes nieudacznikiem życiowym

Kier
@Hehe

Komu pracować się nie chce to narzeka

Maczo
@Kier

Taka prawda... narzekać to każdy potrafi

Mały

Idzcie do innej firmy to zobaczycie czy będzie tak wspaniale

Mały
@Rafaello

Przesadzasz trochę kolego. A jak jest tak źle to masz telefon i możesz zadzwonić tam gdzie trzeba

Peja
@Rafaello

Ty się ciesz bo toi toi ci życie uratować

Rafał

Ponieważ jest w niedobrym zwyczaju opluwnie wszystkich i wszystkiego na tym forum - chcę się wyłamać. Pracuje w firmie już ponad 15 lat i tak fajnej atmosfery nie było chyba jeszcze nigdy. Wystarczy solidnie pracować, lubić ludzi i swiat dookoła. Jeżeli jest coś złego trzeba o tym rozmawiać , a nie wyładowywać anonimowo swoje frustracje. Tak mało. Może mam szczęście, że trafiłem na super szefową , koleżanki i kolegów ( wszystkich- handlowców, osoby z DOK, z operacji, kierowców). Ale to chyba nie polega na szczęściu.

x

no bo yebne, chyba nie masz pojęcia o czym napisałeś, kiedyś żyło się jak w rodzinie? za poprzedniego kierowniczka chłopaki spali w kiblu i szatni na srajtaśmie bo tak późno kończyli i nie opłacało się do domu jechac. mi kiedys zajebal premie za zwolnienie lekarskie,dyrektorek robcio kazał kartony w garazy=u układac zeby kolami błota nie wnosic jak stawiałes auto a dyspozytorów szanuj bo poprzedni co tak chwalisz te czasy to karty o 3 w nocy drukował i (usunięte przez administratora) jeden wiedział gdzie jutro jade...serwisów rob po 19 najlepiej, tacy juz byli... sa dwa wyjscia albo nie pracowales tu za starego bosa albo juz cie krzysiek (usunięte przez administratora) za nygustwo i płaczesz

Kierowca

Chłopie zmień robotę i tyle jak nie pasuje a nie piszesz jakieś głupoty

@Kierowca

Dokładnie. To świadczy tylko o nim, że nikt inny i tak by go nie chciał.

Zipi

W lodzi pierw trzeba zmienic krzysztofa.s .zeby atmosfera byla normalna sam doprowadza do tego co jest gdzie jest prezes ze nic nie widzi tabor w stanie oplakanym

@Zipi

Juz niedługo a sam zostaniesz usunięty bo grasz w innej drużynie i wiemy w jakiej i z kim. Nie jest zespół z operacji prawda?

Alfred
@Kierowca

Widzisz w lodzi atmosfera jest bardz,ch, dzieki kierownikoi tylko oczywisci nikt tego nie widzi zwolnil normalnego zostawil 2 donosicielu gratulacje zeby tylko sie nie zdziwil bo nie ta osobe ruszyl zeby tylko nie plakal jego przczkole

kierowca to ja
@Alfred

w lodzi robi sie normalnie naresxcie! komus zalezy na klamstwah. jeszcze chwila, pierwsze zgloszenie na policje zostalo skierowane. robcie tak dalej. zarabiamy pieniondze. przez ostatniue 2 miesiace mam duzo mniej, ale to chyba zima. ale pisanie glupot to konus bardzo zalezy

Lodz
@Zipi

Jak masz jaja to sam powinnes porozmawiać z Krzysiem. S jak mówisz a nie robisz koło pióra baranie

Pewnie ma wydmuszki.

Leon
@Kierowca

Usuniety to ty mozesz byc ty jeszcze troche a straszenie policja ok mysle ze mozesz zawsze to zrobic tylko niewiem kto natym lepiej wyjdzie

Tarzan
@x

Oczywiście, że kiedyś żyło się jak w rodzinie. Ale jeszcze i teraz nie ma tragedii

@Tarzan

Kiedyś to było...

@Rafał

Jesteś super

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.