Net System Paweł Tadla

Ostróda

Opinie o Net System Paweł Tadla

Firma

Reprezentuje firmę, która ma obecnie podpisaną umowę o współpracy z NET SYSTEM. Mogę tylko potwierdzić wypowiedzi poprzednich recenzentów. Ludzie na poziomie z klasą, sympatyczni, mili, pachnący, a do tego dodam tylko, że wysportowani i to z tego co się ostatnio dowiedzieliśmy to na niezłym poziomie! Mieliśmy już kontakt z wieloma firmami w tej branży ale dopiero ta firma otworzyła nam oczy na wiele ciekawych rozwiązań w biznesie za co dziękujemy i rekomendujemy współpracę, bo jest na najwyższym z możliwych poziomów. Jeśli chodzi o zatrudnienie to się nie dziwie, że łatwo nie jest trafić do takiego zespołu ludzi ale widzimy, że firma z każdym rokiem się bardzo rozwija i w efekcie będzie konieczność zatrudnienia kolejnych osób, kwestia tylko czasu. Znajomy orientował się w temacie pracy i wiemy, że zarobki są tu naprawdę na przyzwoitym poziomie, aż byliśmy mocno zaskoczeni, oczywiście pozytywnie. Pozdrawiamy serdecznie.

Klientka

Profesjonalny, kulturalny inteligentny zespół ludzi. Mam do nich pełne zaufanie. Bardzo miła obsługa klienta.

Polecam!

Potwierdzam, jedna z nielicznych, bardzo uczciwych i profesjonalnych firm! Naprawdę polecam Wszystkim! Poza tym bardzo fajny zespół ludzi i świetna atmosfera w pracy. Pozdrawiam

Klient

Myślę, że zdobyte w 2012r. Wyróżnienie jako jeden z trzech najlepszych podmiotów w swojej kategorii i podkategorii w ogólnopolskim finale konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” mówi wiele o Firmie. Profesjonalna ekipa z dużym doświadczeniem obecnie obsługująca kilkaset firm i instytucji oraz klientów indywidualnych.

stefan

Spece w oczach naiwnych.

naiwna
@stefan 26.01.2012, 11:21
Spece w oczach naiwnych.

Spece w 100% w moich oczach :-)

Zostaw opinię o Net System Paweł Tadla - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Net System Paweł Tadla