Opinie o Neo Komputer-sp.j. Tomasz Polito I Cezariusz Zalewski w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neo Komputer-sp.j. Tomasz Polito I Cezariusz Zalewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Neo Komputer-sp.j. Tomasz Polito I Cezariusz Zalewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neo Komputer-sp.j. Tomasz Polito I Cezariusz Zalewski w Ostróda

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Neo Komputer-sp.j. Tomasz Polito I Cezariusz Zalewski?

Damian Nowy wpis

Solidna firma polecam szybka obsługa i profesjonalna

Na jakie wsparcie w Neo Komputer-sp.j. Tomasz Polito I Cezariusz Zalewski mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Neo Komputer-sp.j. Tomasz Polito I Cezariusz Zalewski?

Duzy Nowy wpis

Nękają pracowników

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Neo Komputer-sp.j. Tomasz Polito I Cezariusz Zalewski. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Macie internet pracowniczy ?

Byly pracownik
@Ania

W tej firmie nie ma zadnych dodatkow. Za to jest ciagla inwigilacja i wprowadzanie dziwacznych oszczednosci. Oczywiscie kosztem pracownikow.

@Byly pracownik

Oj tak - inwigilacja to drugie imię tej firmy

na pewno nigdy już Klient

Witam, opiszę sytuację jaka miała miejsce w zeszłym tygodniu. Wynajmuję obiekt w jakim zainstalowałem monitoring to znaczy : kamery i rejestrator, ten ostatni w wyniku zalania ucierpiał zgłosiłem to wiec dla gospodarza. Gospodarz zabrał urządzenie i udała się do NEO Computer w Ostródzie, aby naprawić lub zakupić nowe urządzenie. Z relacji gospodarza i potwierdzonej w rozmowie mojej z osoba "kompetentną" od monitoringu, osoba ta po tym co otrzymała do serwisu zaproponowała urządzenie które miało spełniać zadanie zapisu z 16 kamer bo jak w rozmowie "fachowiec" dowiedział się że urządzenie ma zapisywać obraz z tylu kamer co rejestrator jaki dostarczył, „fachowiec” od monitoringu zaproponował urządzenie, które "nieco" odbiegało od tego jakie trafiło do niego uszkodzone, nie raczył zapytać czy to że on oferuje rejestrator 1 dyskowy gdzie uszkodzony był 2 dyskowy, nie zapytał również o to czy fakt że Klient nie będzie już miał możliwości korzystania z wyjść alarmowych ani wejść. Zaproponował i sprzedał za to rejestrator najtańszy 16 kanałowy tego samego producenta ale w cenie około 35% drożej niż można było by to urządzenie zakupić w Internecie lub pewnym sklepie w Olsztynie (usunięte przez administratora) Kiedy wiec zobaczyłem co mi Gospodarz dostarczył za "cudo" poprosiłem o to aby oddał ten rejestrator i żeby uświadomił "fachowcom" że w rejestratorze koniecznie są 2 dyski /zapis musi być minimum 3 miesiące/ oraz wyjścia i wejścia alarmowe bo są wykorzystywane w powiadomieniach i do sterowania telefonem. Gospodarz dowiedział się co i mi "fachowiec" usilnie tłumaczył że taki rejestrator jest specjalnie ściągany pod zamówienie i że nie może on go wymienić ani oddać. W tym momencie poprosiłem o rozmowę z tą osobą" rozmowa nie była łatwa :) " fachowiec" uparcie twierdził że zapytał Klienta o jego potrzeby, dowiedział się że ma obsługiwać tyle samo kamer i to wystarczyło jako rozeznanie potrzeb Klienta, i może było y to wystarczające jeśli sprzedawca chce się Klienta pozbyć ze sklepu ale nie jeśli Klient miały być zadowolony. Widząc urządzenie uszkodzone należało by zadać kilka dodatkowych pytań, aby urządzenie mogło na pewno zastąpić to uszkodzone, jakie pytania myślę że czytając ten tekst większość z Państwa się domyśla nawet nie będąc fachowcami. Ale to dopiero początek czegoś co mnie zaskoczyło, kiedy usłyszałem że nie może Klient oddać rejestratora bo "od lat współpracujemy z dostawcami i nie może on oddać urządzenia i wystawić Klientowi korekty" Kiedy powiedziałem że sam również zakupuje taki sprzęt i mogę oddać lub wymienić kiedy nie był używany i że taki rejestrator nie kosztuje na rynku tyle co Klient w Neo zapłacił, usłyszałem (usunięte przez administratora)/to fragment a było kilka słów obraźliwych, kiedy powiedziałem że rozmowa jest nagrywana, "fachowiec" się rozłączył. Zadzwoniłem wiec do Gospodarza i poprosiłem aby odebrał moje urządzenie od tak fachowej FIRMY, a sam osobiście udałem się dzień później na jakże miłe zaproszenie. Kiedy spotkałem się osobiście z "fachowcem" nie był już tak mocny w słowach ani być może niestety w czynach(usunięte przez administratora) Rozpisałem się ale podsumowanie czas zrobić, ponieważ "fachowiec" mi groził i obraźliwie odnosił udałem się na posterunek Policji, miły pan stwierdził że powinienem uprzedzić rozmówcę o tym że rozmowę nagrywam na początku ....i że może przyjąć zawiadomienie ale to strata czasu bo sprawy takie są zazwyczaj umarzane. Postanowiłem więc nauczyć Pana "fachowca" jak należy prawidłowo obsługiwać Klientów i jak poznać podstawowe zasady rozpoznania potrzeb w kwestii instalacji, bo jak wspomniałem działam w tej branży od prawie 20 lat, wiec jeśli coś chcecie Państwo kupić w NEO proponuje bezpłatne porównanie cen wszystkiego co służy do instalacji alarmów kamer czy domofonów ale również i fotowoltaiki. Poproście o wycenę w NEO a przed zakupem zapytajcie i mnie na e-mail podany na początku. Dziękuje za cierpliwość w czytaniu :)

Aleksandra

Widzę, że w Neo potrzebna jest osoba na stanowisko monter instalacji fotowoltaicznych: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/monter-instalacji-fotowoltaicznych,praca.gov.pl42c17bb856820448ec037e92de3f5ffc,ostroda. Wymagają umiejętności pracy w zespole, zaangażowania w wykonywaną pracę, umiejętności posługiwania się elektronarzędziami. Oferują umowę o pracę na czas nieokreślony. Ktoś wie, czy od razu jest taka umowa przyznawana?

Odp
@Aleksandra

2800 na konto, (usunięte przez administratora) Lepiej się zastanowić nad pracą..(usunięte przez administratora)

admin

Jakie masz odczucia odnośnie pracy w firmie Neo Komputer S.C. Tomasz Polito Cezariusz Zalewski ? Podziel się swoją opinią na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Neo Komputer-sp.j. Tomasz Polito I Cezariusz Zalewski - Ostróda

Neo Komputer-sp.j. Tomasz Polito I Cezariusz Zalewski
  • Grunwaldzka 17 A lok. 1