Atal S.A.

Cieszyn

Opinie o Atal S.A.

A.

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Atalu. Można się wiele nauczyć, u mnie w oddziale firmy akurat jest przyjazna atmosfera. Jednak wiem, że różnie to wygląda z tym porządkiem w poszczególnych filiach

Julita

@kasa czy pracujesz obecnie w Atal S.A.? Czy masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Czy ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie? Pamiętajcie, że każde stanowisko pracy jest inne i różni się warunkami pracy.

kasa

tylko kasa, kasa ludzi brak

Julita

@była rozumiem, że atmosfera Ci nie odpowiada. Niestety na to wpływu raczej nie mamy. Różni ludzie się zdarzają w pracy. Można liczyć jedynie na to, że kadra się zmieni. Czy coś jeszcze nie podoba Ci się pracując w Atal S.A.?

była

Moja opinia na temat pracy w krakowskim oddziale firmy ATAL: Pani dyrektor mało kompetentna i bardzo zakompleksiona, przelewa swoje frustracje na podległych pracowników. Jej kultura osobista pozostawia wiele do życzenia. Aż dziw bierze, że prezes to toleruje ale myślę, że kwestią czasu jest to, że dojdą do niego informację na temat JAKOŚCI pracy tego oddziału a raczej jego braku. Atmosfera jest kiepska. Niestety nie polecam pracy w biurze chyba, że kadra zarządzająca się zmieni.

Oli.
@była 08.09.2017 10:00

Niestety widać po ciągłych ogłoszeniach na to samo stanowisko w Krakowie, że coś tam jest ewidentnie nie tak

polipka

a mnie interesuje u nich zatrudnienie na stażu w sprzedaży mieszkań. czy coś płacą za taki staż obecnie?

qwerty

Nie szanują pracowników, kierownictwo niestety nie ma pojęcia o zarządzaniu. Szefostwo u góry nie wie co się dzieje, liczy tylko kasę. Nie polecam.

ba
@qwerty 24.03.2016 20:23

firm rodzinna (szefostwo + ich dzieci) reszta ich nie interesuje, kilkakrotnie potrafili się podle zachować (zwalniać/nie przedłużać umowy) kobietom, które urodziły dziecko. Zgadzam się, dla nich liczy się tylko kasa.

Atal

king

ktoś może wie jakie warunki płacowe w W-wie ? jako asystent ds. sprzedaży

gosc

Mam pytanie ostatnio znowu poszukują obsługi do sprzedaży mieszkanek w Katowicach , mieszkań za drogich i wykonanych z kiepskich materiałów na dodatek przy przelotówce ul. Lotnisko proszę mi powiedzieć po jaka cholerę osoba ta musi znać angielski ?

asd

No ja niestety nie polecam, atmosfera może i zabawna ale fałszywa, sztuczna. Nigdy sie nie wie kto Cie próbuje w cos wkopać, pracy od kopa, praca po godzinach, niska płaca

nik_nik

Atmosfera w firmie dość dobra a wręcz zabawna zwłaszcza wtedy kiedy na budowę przyjeżdża dyrektor ds.inwestycji. Dla fryca zarobki mogą być. Generalnie polecam.

Zostaw opinię o Atal S.A. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atal S.A.