Atal S.A.

Cieszyn

Atal S.A.

Opinie o Atal S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maciek

Ja w Atalu pracowałem jako inżynier przez 3 miesiące w Poznaniu. Super ludzie z biura, gorzej było na budowie. Trzebasię było parę razy przejechać żeby się nauczyć. Kierownik wymagający ale chętnie wróciłbym pod jego skrzydła. Trochę płaca mogłaby być większa jak dla inżynierów ale ogólnie spoko. Czasami się zostawało po godzinach, 1 raz w miesiącu sobota. Gdybym się z górą dogadał to bym pewnie tam do dziś pracował.

Witek

Nie liczmy pieniędzy nie swoich. Jeśli firma płaci to o co chodzi?

Anonim

Powiem wprost.... Pancia i Pan śpią na milionach, a więc i ludzi traktują z góry.. Pan Prezes bardzo w porządku!!! jednak jego żona to jakieś totalne nieporozumienie.. wiecznie naburmuszona.. Praca w firmie całkiem ok jesli nie pracuje się z Panią Prezes, a więc ludzie z Cieszyna mają niestety najgorzej.. Zarobki takie sobie uważam, że jeśli zarabiają tak grubą forsę powinni bardziej doceniać ludzi i lepiej ich wynagradzać.

anonymous

Widzę, że dość tutaj ubogo w komentarze (przynajmniej ludzi, którzy faktycznie w tej firmie byli), to się trochę rozpiszę. Pracowałam dla ATAL S.A. jakieś dwa lata. Zmieniłam pracę, bo chciałam pracować w nieco innej dziedzinie. Zarówno jak pracowałam, jak i z już z perspektywy czasu uważam, że to był bardzo fajnie spędzony czas. Co nie znaczy, że pracy było mało (nie scrollowałam facebooka). Pracodawca daje dużo zadań, ale jednocześnie swobodę. Można tam zdobyć spore doświadczenie. Byłam przekonana do produktów, które miałam oferować – i to ułatwiało pracę. W ogóle sporo osób pracujących dla ATAL zakupiło mieszkanie u tego dewelopera lub chciałoby. Nikt nie kazał mi tam naginać prawdy - co niestety nie zawsze jest takie oczywiste. Dyrektor Wrocławia (jednocześnie Poznania) – super. Lubią go wszyscy pracownicy. I myślę, że to głównie dzięki niemu mieliśmy świetną atmosferę, mimo że trudni klienci / błędy raz na jakiś czas się zdarzały. Mogliśmy na niego liczyć. Także pan prezes oraz moje przełożone byli bardzo sympatyczni. Jak się zdarzał jakiś błąd pracownika, większy problem, to zamiast drzeć japę, zastanawialiśmy się nad rozwiązaniem. Ogólnie fajni, głównie młodzi ludzie. Zarobki raczej przeciętne (może się już to trochę zmieniło), ale myślę, że ich wysokość często była adekwatna do rodzaju wykonywanej pracy. Nikt nigdy nie kazał mi zostawać po godzinach, raz na pół roku pracowałam w sobotę albo niedzielę z powodu targów mieszkaniowych (odpłatnie, choć bez szału). Ja akurat wiodłam tam bezstresowe, wygodne życie. ATAL dość często szuka nowych pracowników, ale głównie dlatego, że firma się rozwija. Wielu pracowników pracuje tam od wielu lat – to też o czymś świadczy.

Ulka

Może przy braku na rynku pracy fachowców firma podniesie wynagrodzenia?

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o Atal S.A.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Inna
@Administrator 28.04.2018 17:18

Ja pracuje od roku, i wg mnie wszystko byłoby super gdyby było więcej pracowników i większe place. Bo ludzie są super, tylko czują się niedowartosciowani.

Witold

Idealnych firm nie ma to każdy wie ale pracowników też nie ma idealnych.

U

Bardzo chwale sobie pracę w tej firmie.

Jarek

Widać ewidentnie , że konkurencja chce oczernić firmę.!! Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Xyz

Słabo płacą, brak mozliwosci rozwoju zawodowego, brak szkoleń, praca dobra dla osob ktore wkraczają na rynek pracy czyli dla absolwentow.

A.

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Atalu. Można się wiele nauczyć, u mnie w oddziale firmy akurat jest przyjazna atmosfera. Jednak wiem, że różnie to wygląda z tym porządkiem w poszczególnych filiach

Julita

@kasa czy pracujesz obecnie w Atal S.A.? Czy masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Czy ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie? Pamiętajcie, że każde stanowisko pracy jest inne i różni się warunkami pracy.

kasa

tylko kasa, kasa ludzi brak

Julita

@była rozumiem, że atmosfera Ci nie odpowiada. Niestety na to wpływu raczej nie mamy. Różni ludzie się zdarzają w pracy. Można liczyć jedynie na to, że kadra się zmieni. Czy coś jeszcze nie podoba Ci się pracując w Atal S.A.?

była

Moja opinia na temat pracy w krakowskim oddziale firmy ATAL: Pani dyrektor mało kompetentna i bardzo zakompleksiona, przelewa swoje frustracje na podległych pracowników. Jej kultura osobista pozostawia wiele do życzenia. Aż dziw bierze, że prezes to toleruje ale myślę, że kwestią czasu jest to, że dojdą do niego informację na temat JAKOŚCI pracy tego oddziału a raczej jego braku. Atmosfera jest kiepska. Niestety nie polecam pracy w biurze chyba, że kadra zarządzająca się zmieni.

Oli.
@była 08.09.2017 10:00

Niestety widać po ciągłych ogłoszeniach na to samo stanowisko w Krakowie, że coś tam jest ewidentnie nie tak

polipka

a mnie interesuje u nich zatrudnienie na stażu w sprzedaży mieszkań. czy coś płacą za taki staż obecnie?

qwerty

Nie szanują pracowników, kierownictwo niestety nie ma pojęcia o zarządzaniu. Szefostwo u góry nie wie co się dzieje, liczy tylko kasę. Nie polecam.

ba
@qwerty 24.03.2016 20:23

firm rodzinna (szefostwo + ich dzieci) reszta ich nie interesuje, kilkakrotnie potrafili się podle zachować (zwalniać/nie przedłużać umowy) kobietom, które urodziły dziecko. Zgadzam się, dla nich liczy się tylko kasa.

Atal

king

ktoś może wie jakie warunki płacowe w W-wie ? jako asystent ds. sprzedaży

gosc

Mam pytanie ostatnio znowu poszukują obsługi do sprzedaży mieszkanek w Katowicach , mieszkań za drogich i wykonanych z kiepskich materiałów na dodatek przy przelotówce ul. Lotnisko proszę mi powiedzieć po jaka cholerę osoba ta musi znać angielski ?

asd

No ja niestety nie polecam, atmosfera może i zabawna ale fałszywa, sztuczna. Nigdy sie nie wie kto Cie próbuje w cos wkopać, pracy od kopa, praca po godzinach, niska płaca

nik_nik

Atmosfera w firmie dość dobra a wręcz zabawna zwłaszcza wtedy kiedy na budowę przyjeżdża dyrektor ds.inwestycji. Dla fryca zarobki mogą być. Generalnie polecam.

Zostaw opinię o Atal S.A. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atal S.A.