2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 65 98 5 1

Opinie o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Oli Nowy wpis

Pracujesz 250- 300 godzin. Wszytkie soboty - nie przyjdziesz w którąś masz odcięte z wypłaty. Nie jedziesz na drugi kurs o 15 - masz zabraną dniówkę. Wykazało coś na alkomacie- masz zabraną dniówkę. Za urlop i za zwolnienie nie jest płacone. Szefowa wypisuje i obcina godziny bo za długo pracujesz. Powodzenia w firmie Lekaro.

Emilia Nowy wpis
@Oli

Oli, a na którą jest pierwszy kurs rano? Jeżeli chodzi o Lekaro, to zastanawiam się jeszcze, ile czasu trwa dojazd do danego miasta. Z tego co piszesz wynikałoby, że nie macie wolnego wcale prócz niedziel?

Oli1234 Nowy wpis

Pracujesz 250-300h,W każdą sobotę pracujesz- nie przyjdziesz w jedną szefowa zabiera z wypłaty ile jej się podoba. Za urlop i zwolnienie nie płacą tyle ile powinni płacić. Nie wyjedziesz na drugi kurs o godzinie 15 masz zabraną dniówkę. Szefowa wypisuje godziny i obcina ile chce. (usunięte przez administratora)

Czy w firmie P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska są regularne szkolenia pracownicze?

nie
@Pytanie

w tej firmie jak przychodzisz pierwszy dzień do pracy, to ktoś Ci pokazuje gdzie masz siedzieć, daje komputer, telefon i od razu musisz odbierać dziesiątki telefonów. Nie ważne, że wiesz tyle albo i mniej od dzwoniącego...

pytanie
@nie

czyli do biura nie ma co próbować się dostać? Nie opłaca się?

@nie

Ty nie masz racji. Ty masz myśleć ja tam pracowałem.Co prawda nie w biurze. Ale trasy musiałem poznawać i poznałem.I to nie raz ciągle nowe. A ty byś chciała siedzieć tylko A ja ciężko na ciebie pracować. Wiadomo że ja tych tras od tak nie poznałem było ciężko. Każdy kosz każdy worek. Zaczynałem młodo nie u nich.Stwierdziłem idę do nich.Jako młody chłopak. Dobrze płacili Szefowa ok powtarzam. Miałem gorsza i to w podobnej firmie. Jeśli chodzi o biuro to ta praca wymaga myślenia masz komputer luknij w mapy. Nie odrazu ale poru miesiącach zaczniesz ogarniać. Jeśli chodzi o pomocników tak jak ja byłem Twoja praca to miasto które Ci przydzelili nie plac.Dziwi mnie to że zamiast uciekać worki pakować na samochód to wy się tam połączenie. Tylko ze ja ciągle czegoś szukam.Ciągle to adechade niestety. Widząc śmieciami czuje wolność. Dam wam rade pujdziesz gdzie indziej ivtez będzie Ci źle. Co jest ich błędem ze jak chce wolne to powinni mi dać.Ze jutro nie przychodzę.i ok Bo nie mam siły chce odpocząć. Starać się o dwóch pomocników Kiedyś tak było.Jeden odpoczywa drugi robi.I razem się wspierają.

Zła

Nie ma żadnych szkoleń

Marek Nowy wpis
@Pytanie

Raz na rok jest jakieś szkolenie dla młodych pracowników.

Ile jest zmian w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska?

Olo

Jedna od 6 do 22

Mm
Kandydat

Chciałbym dowiedzieć się coś więcej jaka teraz atmosfera panuje w lekaro ? Warto składać cv ?

@Mm

Typowy pracownik Polaczek.Atmosfery szuka Jak świat był w potrzebie to szczepionki nie znalazł.Ale atmosfera. Ty masz pracować a nie lizać kogoś po uchu.

Oli
@Mm

Pracujesz 250-300 godzin. Wszystkie soboty - nie przyjdź w którąś masz potrącone Nie jedziesz na 2 kurs o 15 - nie masz dniówki. Wykazało Ci coś na alkomacie - nie masz dniówki. Za urlop i za zwolnienie nie masz płacone. Za kwarantane nie płacą. Szefowa wypisuje godziny i obcina bo za długo rejon robiłeś . Atmosfera fajna. Powodzenia w firmie Lekaro .

BBB

Jak z pomocnikami na chwile obecna. Są przyjęcia. Są starsi kierowcy nie jakiś irokez z telefonem jak 50 cal telewizor Co to wszystko potrafi.I straszy młodego ze jak mu kosz wpadnie to tyle do zapłaty stary to przerabial juz.A nie powie ze wciska grzyba i blokuje. Młodzi nie dawać się jako pomocnik to.nie oznacza ze masz mieć aż taką tragedię. Ze szkolenia nie miałeś ulica cie wychowa. I pamiętać w okresie jesieni zimy przyjmujesz się. Co się nauczysz coś tam ale nic. Dlaczego dlatego ze dopiero nawiasie widzisz słońce A jak widzisz słońce to widzisz wszystko. Twoja głową zaczyna pracować przerabialem to sam.

Powiew rewolucji

Teraz to macie ludzi jak tak czytam. Ten po średnim ta po studiach. Same elity..Pozdrawiam szefowa nie byłaś taka zła.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska?

greg
@Pytanie

Uliczny, i nie angielski a Japoński.

Krzysiek

Około 2 miechy pracy bez kwitu :) Soboty za free :) Opinie 100% prawda

Czarek

Elastyczny szef, dobre stawki. Polecam

Alicja

Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Jesteś pracownikiem firmy P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska? Możesz opowiedzieć jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie?

Roman
@Czarek

Wiesz może jakie wynagrodzenie oferowane jest nowemu pracownikowi i jaka umowa?

Bbb
@Czarek

O super, szefowa postanowiła dodać komentarz :D elastyczny grafik, czyli 5 dni w tygodniu i soboty, za które nie masz płacone, świetna sprawa.

Uwolniony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 160 dni.

Wszystkie zasady niekorzystne dla pracownika.(usunięte przez administratora)Nie polecam

Wolny

Skoro wszyscy się tak dobrze wypowiadaj na temat firmy to niech ktoś zrobi tam minimalną ilość godzin w miesiącu to wyleci z hukiem albo dostanie jeszcze do tego karę.Tam godziny pracy zaczynają się od 250+ z podkresleniem że 250 to najniższe minimum.Rekordzista miał 400h.Zero życia prywatnego?????Zapraszamy do Woli Duckiej

nnnnnn
@Wolny

to prawda co napisałes

Kris
@Wolny

Potwierdzam.Prawda

Adam

Zdecydowanie nie polecam. Wszystkie opinie pisane przez kogoś z firmy. Brak szacunku do pracowników. Praca ponad normę.

Zbigniew
@Adam

W jaki sposób w Twojej ocenie objawiał się brak szacunku do pracowników, którzy pracowali w firmie P.P.H.U. Lekaro? Twoje uzasadnienie dodanej wypowiedzi będzie bardzo pomocne, dlatego mam nadzieję, że zechcesz to zrobić.

@Zbigniew

Wyzwiska, brak urlopu, praca ponad normę, darmowe soboty w pracy, jeszcze wymieniać?

Krzysiek
@pracownik

100% prawda

Użytkownicy czekają na odpowiedź 190 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku biurowym? Czy warto próbować?

bbbb
@.

Jesli zalezy Ci na zlych warunkach pracy, to warto tam pojsc, jesli lubisz byc ponizany i (usunięte przez administratora)to skladaj tam CV.

Bezsilny

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Na zadnym stanowisku. Mobbing, wyzysk, brak możliwości wzięcia urlopu. Soboty pracujące niepłatne i święta. Ta firma ma swój własny kodeks pracy. (usunięte przez administratora) nie wypłacają wszystkich pieniedzy, ogólnie robią bardzo duze problemy ludziom. Ta pseudo firemka zgłaszana kilkukrotnie do wyższych jednostek ale wtyka za wtyka na kazdym kroku. Obrażają swoich pracowników nazywajac ich (to jesscze malo obraźliwe)(usunięte przez administratora) Oby jak najszybciej to zamknęli. Przestrzegać ludzi, puszczać dalej w eter zeby omijali to smieszne miejsce szerokim łukiem.

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 343 dni.

Jakie są zarobki jako kierowca c+e lub operator ładowarki?

Channa

Czy pracował Ktoś w dziale obsługi klienta jako konsultant? Jakie warunki? Jaka stawka?

Dominika
@Channa

Też szukam informacji o pracy w Lekaro. Pytasz o warunki i stawkę. A jakich zarobków oczekujesz?

Channa
@Dominika

@Dominika Oczekuję godziwych zarobków :)

Haha

Super jak czytam jest.Ale tylko jak czytam Pracowałem i każdy ze starej gwardii wie jak tam jest.2009 2010. Lata.(usunięte przez administratora) Ale czasy były lepsze każdy trzymał się razem. I 2008 Tez.Kto tam teraz został wiemy kim był i jest. WESOLYCH ŚWIĄT STAREJ GWARDI.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska - Glinianka