P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Glinianka

Opinie o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Cała prawda.....

Tego typu opinie o tej firmie.....żenujące ugodowy szef......to już klasyfikuje się na ŻART ROKU..... Nowe samochody z której strony koła urywają się w czasie jazdy,są dni że i po 9 dowodów rejestracyjnych zatrzymuje policja.... praca zmianowa....ha chyba na sortowni gdzie jedna zmiana składa się może z 8 polek,reszta proste Ukraina,podobnie jest na innych stanowiskach, pieniądze na czas tak....przelew 1200zł...na resztę do 10,do 15 jak znajdzie się czas. Może i zarobisz ale kto gdzieś słyszał żeby robić po 350 h???? Ludzie tracą tam życie z przemęczenia co ostatnio jest częste....Urlop,zwolnienie nic z tych rzeczy za urlop dostaniesz 50zł albo mniej a zwolnienie 30zł o ile będziesz miał zapłacone.....Kto tam się przyjmuje ma jedno z uzależnień ALKOHOLIZM,NARKOMANIA, lub dług u komornika.....Nigdy w tej firmie DZIĘKUJE Wam nie powie mogłeś pracować 10 lat a odejdziesz jak byś robił tydzień. Radzę więc wszystkim którzy planują nie zniszczyć sobie życia i psychiki omijać z daleka. A to co piszą w non-stop ponawiających się ogłoszeniach zgadza się TYLKO ŻE W PRZECIWNYM KIERUNKU. Jeśli ktoś zapyta skąd to wszystko wiem????Siedziałem tam po uszy, i wiem jak wygląda to od środka.

Czarek

Elastyczny szef, dobre stawki. Polecam

Halina

Praca moze nie najlatwiejsza, ale godziwie platna.

Waldek

Pracowałem tam kilka lat i gdybym się nie przeprowadził, pracowałbym dalej. Dobre stawki, dobre warunki pracy, elastyczny szef.

Pracownik aktualny

Pracuję tu od kilku lat. Warunki pracy dobre. Płaca ok.

Czarek

Umowa o pracę. Dobre stawki. Zachęcam.

Grzesiek

Ja jestem zadowolony. Placa dobra. Dobre warunki.

Heniek

Polecam. Może praca nie najłtawiejsza ale warunki i płace dobre!

Michał

Pracuję tu od dwóch lat. Fajny elastyczny szef, dobre samochody, płaca fajna, zawsze na czas.

Stasiek

Fajny pracodawca. Ja polecam!

Kazek

Pracuje od kilku lat, dobrze placom, praca w fiolkach nie jest, ale jestem zadowolony, kasa regularna, nie trzeba sie martwic urlopy wolne dni wszystko jest a ze smieci smierdza w koncu trudno zeby pachnialy ktos musi ta robote robic a pieniadze godne polecam

jestem zadowlony z pracy w Lekaro. Szef jest ugodowy i elastyczny.

Maria

Pensja na czas, normowany czas pracy, jasny zakres obowiązków, stałe zatrudnienie, jak ktoś szuka normalnej pracy a nie wersalu to polecam

A ja z pracy w Lekaro byłem bardzo zadowolony. Wypłata na czas. Dobre samochody. Ugodowi szefowie - jak potrzeba byla dnia wolnego, to nigdy nie odmowili. Szkoda, ze musialem sie przeprowadzic i zrezygnowac.

Radoslaw

uslugi firmy na wysokim poziomie przyjezdzaja na czas zawsze ubrani w firmowe ciuchy kamizelki odblaskowe nowe smieciary nie halasuja grzeczni kulturalni firma godna polecenia.

kierowiec

Firma ciagle rozwijajaca sie ciagle dokupuja nowe auta mozliwosc dostosowania godzin pracy nie ma problemu z wyplatami jak dla mnie jak na kierowce to praca jedna z lepszych co dziennie w domu co drugi weekend wolny.

Aneta

@Były jeśli zniknęły niektóre komentarze, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za zaruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. Jeśli przejrzysz ostatnie komentarze, choćby te z tego roku, to zobaczysz, że nie jest to prawdą, że wszystkie negatywne komentarze zostały usunięte. Podstawą do usunięcia wpisu jest wyłącznie jego niezgodność z regulaminem. Bardzo również proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Arkadiusz

Dużo nowych aut, pieniadze zawsze 1 na koncie ja nigdy problemu nie mialem kto chce popracowac i zarobic dobra pensje to szczerze polecam.

Aneta

@yucharozumiem, że w pracy jest duża rotacja na tym stanowisku. Co według Ciebie jest jej powodem?

yucha

Odradzam pracy w tej "firmie" na kierowcę. Ogłoszenie super, powielane co tydzień, treść ogłoszenia mija się z prawdą. Szkoda waszego czasu. Szukajcie dalej, bo tu nie da się normalnie pracować. (usunięte przez administratora) Odradzam jeszcze raz

nowy

ILe płacą na c+e ?

A ja polecam praca przez caly rok, pieniadze na czas, duzo nowych samochodow.

szcześliwy bez lekaro
@pracownik 17.03.2017 07:22
A ja polecam praca przez caly rok, pieniadze na czas, duzo nowych samochodow.

ciekawe co z Ciebie za pracownik, skoro piszesz o 7:22???? Auta nowe????? Bardzo ciekawe buhaha

Niedoszły więzień

Dzięki za pomocne opinie, wkrótce miałem rozpocząć tam "pracę"

Szoferek

Witam jaka jest obecnie sytuacja w lekaro? Jaką stawkę proponują na c +e ?

hihi

Dla mnie ważne jest to, czy wypłata jest w pełni terminowa, wiadomo coś? Dbanie o to, żeby było wynagrodzenie na czas, jest dla mnie bardzo ważne, a skoro wiedzą, że dorzucają oprócz tego jeszcze jakieś benefity socjalne to nic dziwnego, że są tak popularni.

mmmmmmm

nie polecam jeżeli podejmniesz taką decyzję będziesz żałował i to bardzo (usunięte przez administratora)

adam

Kompletni aroganci. Klienta mają za nic. Nie wiem o co chodzi w tej firemce.

kierownik budowy

Mimo licznych monitów, zero reakcji. Niby coś zapisują, coś przyjmują do realizacji. Kontener stoi do tej pory. Nie wiem po co pracują tam te dziewczynki ze wsi. Infolinie nie działa. Daje im jeszcze 1,5 roku działalności.

administrator osiedla

Od 3 miesięcy nie mogę doprosić się o wymianę uszkodzonego przez nich kółka w kontenerze,totalna olewka mimo kilku e-maili i telefonów . Osiedle Odkryta 36-38b warszawa. Zero kontaktu.

darek

porażka całkowita (usunięte przez administratora)

MMMM

Dlaczego czesc mojego wpisu została usunieta,czyzby lekaro macza w tym palce ...albo tu pisze się prawde albo cukruje...niech ludzie dowiedzą się prawdy jak w lekaro jest

CELA

(usunięte przez administratora) .Firma Porażka

Jola

Firma wielka porażka

administrator osiedla

od miesiąca nie mogę doprosić się o wymianę uszkodzonego przez nich kółka w kontenerze,totalna olewka mimo kilku e-maili i telefonów

cela

porażka

xangelo

Po przeczytaniu opinii chętnie zrezygnowałbym z usług, które ta firma oferuje mojej gminie - niestety nie ma takiej opcji. Z tego co widziałem to banda palantów - nie możesz się doprosić o pojemnik, mimo że chcesz za niego zapłacić. Baba w biurze niemiła, obsługa - ręce opadają.

speed

czyli wszyscy odradzają podjęcie pracy w tej firmie od pracownika szeregowego , kierowcy nawet do biurowego ???

Zostaw opinię o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska - Glinianka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska