P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Glinianka

P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Opinie o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Wolny

Skoro wszyscy się tak dobrze wypowiadaj na temat firmy to niech ktoś zrobi tam minimalną ilość godzin w miesiącu to wyleci z hukiem albo dostanie jeszcze do tego karę.Tam godziny pracy zaczynają się od 250+ z podkresleniem że 250 to najniższe minimum.Rekordzista miał 400h.Zero życia prywatnego?????Zapraszamy do Woli Duckiej

Aneta

@kierowca, czy wypowiadasz się z pozycji osoby zatrudnionej w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska? Jeżeli współpracowałeś lub współpracujesz z tym pracodawcą, to jak oceniłbyś tę współpracę oraz warunki, które są podstawą Twojego zatrudnienia?

Czytajac komentarze wyglada jakby je pisal dzial HR firmy Lekaro... polecam zasiegac opinii bezposrednio u jej pracowników.

Aneta

Wasze wpisy na temat P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska są pozytywne. Może, w takim razie ktoś z Was zainteresuje się ofertą pracy w tej firmie na stanowisku kierowcy samochodu? Osoba pełniąca te obowiązki będzie miała zagwarantowaną umowę o pracę i elastyczne godziny pracy. Warta uwagi jest ta oferta Waszym zdaniem?

kierowca
@Aneta 09.12.2017 19:45

Elastyczne godziny pracy? Chyba najlepiej zapytac jakiegos kierowce na miescie! Pytaj o soboty i niedziele oraz ilosc faktycznie wymaganych godzin pracy dziennie.

Aneta

@mmmmmmm, Twoja opinia staje w opozycji do ostatnio dodanych. Możesz uargumentować ją? Jak prezentuje się Twoje doświadczenie wynikające ze współpracy z P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska?

Robson1

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie normalni ludzie ,grzeczni ,kultura na full ,polecam tą firmę,jak najbardziej

mmmmmmm
@Robson1 16.01.2018 07:09

a ja nie polecam

Marek

Witam. Jak tam aktualnie pracuje się w lekaro jako kierowca? Cały czas szukają kierowców i proponują 19 na godz czy to prawda że tyle płacą?

Leszek
@piotr 07.02.2018 13:05

Oj Piotrze, Piotrze.... (a brutto czy netto)

grzesiek

Firma duza nowe samochody caly czas dokupowane warsztat na miejscu, praca godzinowa jak sie chce popracowac to mozna duze pieniadze zarobic

Czarek

Elastyczny szef, dobre stawki. Polecam

Halina

Praca moze nie najlatwiejsza, ale godziwie platna.

Waldek

Pracowałem tam kilka lat i gdybym się nie przeprowadził, pracowałbym dalej. Dobre stawki, dobre warunki pracy, elastyczny szef.

Pracownik aktualny

Pracuję tu od kilku lat. Warunki pracy dobre. Płaca ok.

Czarek

Umowa o pracę. Dobre stawki. Zachęcam.

Grzesiek

Ja jestem zadowolony. Placa dobra. Dobre warunki.

Heniek

Polecam. Może praca nie najłtawiejsza ale warunki i płace dobre!

Michał

Pracuję tu od dwóch lat. Fajny elastyczny szef, dobre samochody, płaca fajna, zawsze na czas.

Stasiek

Fajny pracodawca. Ja polecam!

Kazek

Pracuje od kilku lat, dobrze placom, praca w fiolkach nie jest, ale jestem zadowolony, kasa regularna, nie trzeba sie martwic urlopy wolne dni wszystko jest a ze smieci smierdza w koncu trudno zeby pachnialy ktos musi ta robote robic a pieniadze godne polecam

jestem zadowlony z pracy w Lekaro. Szef jest ugodowy i elastyczny.

Maria

Pensja na czas, normowany czas pracy, jasny zakres obowiązków, stałe zatrudnienie, jak ktoś szuka normalnej pracy a nie wersalu to polecam

A ja z pracy w Lekaro byłem bardzo zadowolony. Wypłata na czas. Dobre samochody. Ugodowi szefowie - jak potrzeba byla dnia wolnego, to nigdy nie odmowili. Szkoda, ze musialem sie przeprowadzic i zrezygnowac.

Radoslaw

uslugi firmy na wysokim poziomie przyjezdzaja na czas zawsze ubrani w firmowe ciuchy kamizelki odblaskowe nowe smieciary nie halasuja grzeczni kulturalni firma godna polecenia.

kierowiec

Firma ciagle rozwijajaca sie ciagle dokupuja nowe auta mozliwosc dostosowania godzin pracy nie ma problemu z wyplatami jak dla mnie jak na kierowce to praca jedna z lepszych co dziennie w domu co drugi weekend wolny.

Aneta

@Były jeśli zniknęły niektóre komentarze, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za zaruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. Jeśli przejrzysz ostatnie komentarze, choćby te z tego roku, to zobaczysz, że nie jest to prawdą, że wszystkie negatywne komentarze zostały usunięte. Podstawą do usunięcia wpisu jest wyłącznie jego niezgodność z regulaminem. Bardzo również proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Arkadiusz

Dużo nowych aut, pieniadze zawsze 1 na koncie ja nigdy problemu nie mialem kto chce popracowac i zarobic dobra pensje to szczerze polecam.

Aneta

@yucharozumiem, że w pracy jest duża rotacja na tym stanowisku. Co według Ciebie jest jej powodem?

yucha

Odradzam pracy w tej "firmie" na kierowcę. Ogłoszenie super, powielane co tydzień, treść ogłoszenia mija się z prawdą. Szkoda waszego czasu. Szukajcie dalej, bo tu nie da się normalnie pracować. (usunięte przez administratora) Odradzam jeszcze raz

nowy

ILe płacą na c+e ?

A ja polecam praca przez caly rok, pieniadze na czas, duzo nowych samochodow.

Niedoszły więzień

Dzięki za pomocne opinie, wkrótce miałem rozpocząć tam "pracę"

Zostaw opinię o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska - Glinianka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska