LEKARO

counter
2 20 20 5 1

Opinie o LEKARO

Leszek Nowy wpis

Wpisałem w wyszukiwarkę internetową nazwę tej firmy i niestety niewiele znalazłem informacji o ewentualnym zatrudnieniu. Pozwolę sobie zadać pytanie w tym wątku. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy praca w tej firmie pod względem zarobków jest godna polecenia? Proszę o informację.

Ryszard Nowy wpis

Moim skromnym zdanie jeśli ktoś chce pracować to nie będzie miał powodu do narzekania na firmę!

Obecny pracownik

Jeśli firma ma dobra opinię jako pracodawca to wiadomo, że jest dobra praca.!!!

traba Nowy wpis
@Obecny pracownik

Chyba ze pracodawca sam sobie pisze te opinie, to wtedy tak, sa popzytywne, jesli pisza je pracownicy, to nie ma co liczyc na jakis pozytywny komentarz.

traba Nowy wpis

Tragedia, widac, ze firma rodzinna, bo patrza jak kosztem ludzi obcych zapelnic swoje kieszenie, jako kierowca nie mozesz stac w korkach, bo odliczaja Ci godziny za to, na kazdego patrza jak na potencjalnego oszusta, ponizaja pracownikow i oszukuja na kazdym kroku, nie polecam, najgorsza firma w jakiej pracowalem przez ostatnich kilkanascie lat.

Marek Zawadka

Nie wiem kto pisze te opinie. Niewieze że są to pracownicy fizyczni. Praca tam to było najgorsze przeżycie, nigdy takiego czegoś nie widziałem. Krótko i na temat omijać szerokim łukiem! Nawet jak by mi dawno 10 k z ręką na sercu bym tam nie wrócił.

Bronisław

LEKARO prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk. Jeśli ktoś poszukuje pracy w Woli Duckiej, to dodaję link do rekrutacji: http://lekaro.pl/kariera/ Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś chciałby podzielić się swoim doświadczeniem związanym z rekrutacją do tej firmy?

Irena

ja polecam. pracuję tam od kilku lat i jestem zadowolona.

kulfon
@Irena

ile lat pracujesz bo nie znam żadnej Ireny

kkkkkkkkk
@Irena

JA TEZ NIE ZNAM ZADNEJ IRENY

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w LEKARO? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w LEKARO? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Czarek

Elastyczny szef, dobre warunki pracy. Jezdze na dobrych, nowych, sprawnych pojazdach. Stawki też dobre. Polecam

Halina

Praca moze nie najlatwiejsza, ale godziwie platna.

Czarek

Dobre stawki. Umowa o pracę od 1 dnia. Po 3 miesiacach na czas nieokreślony. Fajny pracodawca.

Czeslaw

Dobry pracodawca. Placa na czas. Dobre warunki. Sam pracuje kilka lat.

Mariusz

Spoko firma. Płaca na czas. Dobre stawki. Elastyczne godziny.

Kamil

A ja jestem zadowolony. Pracuję od kilkunastu miesięcy. Jezdze na dobrych samochodach. Dobrze płacą. Polecam

biko

praca może nie najłatwiejsza , ale płacą nieźle na szczęście

ankoplast
@biko

Tak praca nie najłatwiejsza ale każdy producent śmieci chciałby aby ktoś zabrał mu je z pod nosa i zagospodarował. Gdy się ktoś taki znajdzie i przy nakładzie olbrzymich środków zainwestowanych w nowoczesne technologie ,linie sortownicze,śmieciarki i czynnik ludzki zacznie porządkować posesje, wsie i miasta z"radosnej "twórczości śmiecących. Znajdzie się zawsze malkontent i powie że mu śmierdzi. A to śmierdzą jego śmieci wytworzone w luksusowych willach i luksusowych zamkniętych osiedlach.

Zostaw merytoryczną opinię o LEKARO - Wola Ducka