LEKARO
3 17

Opinie o LEKARO

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w LEKARO? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Irena

ja polecam. pracuję tam od kilku lat i jestem zadowolona.

kulfon
@Irena 25.09.2017 12:43

ile lat pracujesz bo nie znam żadnej Ireny

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w LEKARO? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Obecny pracownik

Jeśli firma ma dobra opinię jako pracodawca to wiadomo, że jest dobra praca.!!!

Czarek

Elastyczny szef, dobre warunki pracy. Jezdze na dobrych, nowych, sprawnych pojazdach. Stawki też dobre. Polecam

Halina

Praca moze nie najlatwiejsza, ale godziwie platna.

Czarek

Dobre stawki. Umowa o pracę od 1 dnia. Po 3 miesiacach na czas nieokreślony. Fajny pracodawca.

Czeslaw

Dobry pracodawca. Placa na czas. Dobre warunki. Sam pracuje kilka lat.

Mariusz

Spoko firma. Płaca na czas. Dobre stawki. Elastyczne godziny.

Kamil

A ja jestem zadowolony. Pracuję od kilkunastu miesięcy. Jezdze na dobrych samochodach. Dobrze płacą. Polecam

ankoplast
@biko 18.05.2016 18:55

Tak praca nie najłatwiejsza ale każdy producent śmieci chciałby aby ktoś zabrał mu je z pod nosa i zagospodarował. Gdy się ktoś taki znajdzie i przy nakładzie olbrzymich środków zainwestowanych w nowoczesne technologie ,linie sortownicze,śmieciarki i czynnik ludzki zacznie porządkować posesje, wsie i miasta z"radosnej "twórczości śmiecących. Znajdzie się zawsze malkontent i powie że mu śmierdzi. A to śmierdzą jego śmieci wytworzone w luksusowych willach i luksusowych zamkniętych osiedlach.

Zostaw opinię o LEKARO - Wola Ducka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEKARO