LKR Recykling Sp. z o.o.

Otwock ()

Opinie o LKR Recykling Sp. z o.o.

Fajny szef. Dobra płaca.

Halina

Pracuje tu od kilku lat. Praca moze nie najlatwiejsza, ale godziwie platna.

Polecam. pracodawca godny polecenia.

Basia

Pracuję tu od kilku lat i jestem zadowolona.

Czarek

Dobre, wysokie stawki. Umowa o pracę.

Grzegorz

Polecam. Pracuje tam od kilku lat i nie narzeka.

Czarek

Fajny pracodawca. Płaca terminowo ostatniego na koncie. Dobre warunki. Korzystne stawki. Pracuje już dlugo i nie narzekam.

Fajny pracodawca. Polecam

Iza

Pojawiła się oferta pracy na stanowisku Kierowcy (kat. B lub B+C). LKR Recykling Sp. z o.o. oferuje umowę o pracę. Często ten rodzaj umowy przyciąga potencjalnych zainteresowanych. Ale zastanawia mnie czy można liczyć na pozapłacowe wynagrodzenie w postaci systemu benefitowego? Dodatkowa opieka medyczna, dofinansowanie do kart multisport/fitprofit. Czy coś takiego funkcjonuje w firmie?

kum

zastanawiam się nad podjęciem u was pracy jakie kierowca kat B. - jak to jest z pracę w weekendy u was?

Zostaw opinię o LKR Recykling Sp. z o.o. - Otwock ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LKR Recykling Sp. z o.o.