P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Opinie o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Cześć, a taki pracownik wagi to ile teraz zarobi czy wiecie? ktoś o kierowcę się w podobnym zakresie spytał a mnie pokazała się oferta sprzed paru miesięcy właśnie na obsługę stanowiska wagowego. Opowiecie o tej pracy?

Lekaro Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Ile można zarobić jako kierowca c w tej firmie?

Jakie godziny pracy obowiązują w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska?

Czy nowo zatrudnione osoby w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Łukasz Nowy wpis

Tak. Jak ja się zatrudniałem dostałem od pierwszego dnia.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Konsultant Biura Obsługi Klienta?

Czy w firmie P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska są regularne szkolenia pracownicze?

nie

w tej firmie jak przychodzisz pierwszy dzień do pracy, to ktoś Ci pokazuje gdzie masz siedzieć, daje komputer, telefon i od razu musisz odbierać dziesiątki telefonów. Nie ważne, że wiesz tyle albo i mniej od dzwoniącego...

pytanie
@nie

czyli do biura nie ma co próbować się dostać? Nie opłaca się?

@nie

Ty nie masz racji. Ty masz myśleć ja tam pracowałem.Co prawda nie w biurze. Ale trasy musiałem poznawać i poznałem.I to nie raz ciągle nowe. A ty byś chciała siedzieć tylko A ja ciężko na ciebie pracować. Wiadomo że ja tych tras od tak nie poznałem było ciężko. Każdy kosz każdy worek. Zaczynałem młodo nie u nich.Stwierdziłem idę do nich.Jako młody chłopak. Dobrze płacili Szefowa ok powtarzam. Miałem gorsza i to w podobnej firmie. Jeśli chodzi o biuro to ta praca wymaga myślenia masz komputer luknij w mapy. Nie odrazu ale poru miesiącach zaczniesz ogarniać. Jeśli chodzi o pomocników tak jak ja byłem Twoja praca to miasto które Ci przydzelili nie plac.Dziwi mnie to że zamiast uciekać worki pakować na samochód to wy się tam połączenie. Tylko ze ja ciągle czegoś szukam.Ciągle to adechade niestety. Widząc śmieciami czuje wolność. Dam wam rade pujdziesz gdzie indziej ivtez będzie Ci źle. Co jest ich błędem ze jak chce wolne to powinni mi dać.Ze jutro nie przychodzę.i ok Bo nie mam siły chce odpocząć. Starać się o dwóch pomocników Kiedyś tak było.Jeden odpoczywa drugi robi.I razem się wspierają.

Zła

Nie ma żadnych szkoleń

Raz na rok jest jakieś szkolenie dla młodych pracowników.

@Powiew rewolucji

jaka była stawka godzinowa pomocnika jak pracowałeś?? zastanawiam się czy mi się opłaca.

@pracownik

Co ci się opłaca? To ty pracy szukasz naprawdę. to siadasz na rower i śmigasz z zapytaniem do biura z prośbą o rozmowę. I pytasz o stawkę wtedy wiesz co ci się opłaca. Wiesz na czym stoisz. Bo tu ci mogą podać takie stawki jakie im się napisze.To nie miejsce na rozmowy o pieniądzach.Przy kobietach możesz pogadać o pieniądzach. One polecą. ale kolego praca na ciebie nie poleci jeśli się nia nie zainteresujesz.Tak wiec z rozumem.Pozdrawiam.

Halina
@pracownik

I jak tam? Wysyłałeś tam może cv? Byłeś na rozmowie? Jakie były pytania?

@Powiew rewolucji

Nie prosiłem o porady. Nie pan decyduje od czego jest to miejsce. Sam pan powiedział żeby lepiej działać z rozumem. A co ma więcej sensu, dowiedzieć się w internecie, czy zasuwać w tę i spowrotem jakby nadal nie było telefonów i internetu. Proszę energię i mądrości zachować na pouczanie swoich dzieci. Pozdrawiam.

@nie

Siadasz i dostajesz telefon napisałaś. Tam często pracują młode osoby przy telefonie wchodzące w dorosłe życie. Studia was tego nie nauczą. Odbierasz telefon ktoś zdenerwowany dzwoni bo ktoś mu coś nie zabrał.A taka młoda osoba nie przedłuży rozmowy tylko szybko zabiorą. Ty masz dokładnie dopytac skąd wieś miasto dzielnica. Poproś szefa o rozpiske kierowców jeżdżących po wszystkich rejonach.będzie ci łatwiej. Wzasadzie to i numer telefonu często ten wracający może tam przyjeżdżać. Chodzi o to ze ty masz wiedzieć co pod kogo należy. To by również wymagało potwierdzenia. Czyli piszesz reklamacje tzw ale wykreślona z potwierdzeniem kierowcy pomocnika. To nie jest praca dla jednej osoby masz rację i nie która więcej telefonów odbierze. To wymaga podziału na czynności jedna robi to druga spisuje trzecia dzwoni. To nie polega na tym ze ktoś kogoś wygryzie. Jeżeli się same nie dogadacie to zawalicie prace kierowców pomocników. Bo im się będzie dostawalo od ludzi. Jeśli robisz krótko bo druga zmiana spisz i zostaw do przekazania wszystko co zapisałas. To jest skomplikowane ale jeśli połączycie razem siły dacie rade. Ja to napisałem od tak a wy to ulepszycie sobie co ileś głów to nie jedna. Odpowiadam nie pracuje w biurze jeśli ktoś pyta. Porostu kiedyś to widziałem na żywo. Pozdrawiam I niema czegoś takiego od kierowcy ze zabrałem. Ma przyjść i wykreślić co mu zleciłas. Z listy reklamacji. Miłej pracy życzę

Powiew rewolucji

To ja na to tak Ty jesteś nazbyt wykształcony do tej pracy fizycznej.Teraz temperatury po 30 stopni.Na 13 godzin ile jechałem z kierowcą a ile pracowałeś. Po obliczeniu wyjdzie ci i tak mniej pracy niźli w zwykłym zakładzie. oczywiście fizycznej. Kiedyś to ludzie brali co dawali a dziś Rano rosa w południe słońce a wieczorem komary gryzace. To wielu ludzi się tyczy nie ciebie. Są prace po 8 godzin masz rację 2, 300 do reki no500 premi i to zawsze może być za byle co zabrana Dochodzą często i noce. . Chyba ze znasz języki obce. Brawo ty. Pozdrawiam Pana i życzę znalezienia wymarzonej pracy w Polsce. Na wzór słów Polakom żyję się lepiej. Ale jak Polakom to pamiętaj ze tez i tym co odwiedzili nasz kraj z powodu wojny. A często są to kumaci ludzie. Tak więc zakończę swe wypowiedzi. Słowami ze jest was dużo szukających dobrych warunków pracy płacy itp. Na pytanie od czego jest to miejsce to portal opiniotwórczy i każdy może wyrazić tu swoje opinie na tematy. A ja nikomu nie ublirzam. JEŚLI KOMUS UBLIRZYLEM WPISAMI PRZEPRADZAM.

Agata
@Powiew rewolucji

to co za dojazd do pracy/z pracy jak sie jedzie juz z firmy to nie jest płacone ?

@Powiew rewolucji

Nie wiem co widziałeś (słyszałeś) ale system reklamacji tam działa w ten sposób, że jak śmieciarka nie wyjechała w teren to przyjmowane są i zapisywane w excelu. Resztę zbierze się z innymi śmiećmi.

Ciekawy

Hej, jak wygląda praca na kat b dowóz i odbiór kontenerów na gruz? Proszę o plusy i minusy pracy na kat b i jak atmosfera bo czytałem opinie i trochę przerażające.

Marzena

hej, a jaka jest obecnie oferta stażowa? na stronie w karierze nie widziałam chyba zmianki na ten temat. one są jakoś specjalnie prowadzone, jest jakiś program? chyba, że to przygotowanie do pełnienia funkcji na danym stanowisku tylko?

anka87

czy ktos obecnie pracuje w obsludze klienta, i moze sie wypowiedziec? jakie warunki pracy, jakie płace?

anka
@anka87

Sam idz do biura i zapytaj.A nie pytasz ludzi .

Sortownia

Praca ciężka. Śmierdzi. 80zl na rękę za 8h pracy

Marzena
@Sortownia

Z tym zapachem nie da się niczego zrobić, skoro tak wadzi? I co do stawki to podajesz ją pod odliczeniu jakiś osobistych wydatków już czy o co chodzi? Jak mogliby niby dyszkę za godzinę płacić?

Krzysiek

Około 2 miechy pracy bez kwitu :) Soboty za free :) Opinie 100% prawda

@Krzysiek

kojarzysz jaka jest obecnie stawka godzinowa dla pracownika fizycznego?

Ryszard
@pracownik

O jakieś konkretne stanowisko Ci chodzi?

@Ryszard

Pytam w nawiązaniu do oferty: pomocnik - pracownik fizyczny. (nie kierowca)

Dominika

Nie zauważyłam nawet ze teraz znowu poszukiwania, a to gdzie ta oferta bo ja tutaj patrzę i nic nie widzę?

@Dominika

Dominika na (usunięte przez administratora) coś chyba było. I nie szkodzi zapytać iść jeśli ktoś ma ochotę. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I nie doradzaj ludziom może chcą zarobić na chleb. Nie słuchajcie takich ludzi oni są myślami pomiędzy regalem a sprzątaniem za biurkiem. Tu jest portal opiniotwórczy Dominika tu nie zobaczysz ofert. Pozdrawiam.

Uwolniony

Wszystkie zasady niekorzystne dla pracownika.(usunięte przez administratora)Nie polecam

@Uwolniony

a jaka jest stawka godzinowa dla pomocnika - pracownika fizycznego?

Oli1234

Pracujesz 250-300h,W każdą sobotę pracujesz- nie przyjdziesz w jedną szefowa zabiera z wypłaty ile jej się podoba. Za urlop i zwolnienie nie płacą tyle ile powinni płacić. Nie wyjedziesz na drugi kurs o godzinie 15 masz zabraną dniówkę. Szefowa wypisuje godziny i obcina ile chce. (usunięte przez administratora)

@Oli1234

kojarzysz jaka może być obecnie stawka godzinowa pracownika fizycznego? nie kierowcy, tylko pomocnika.

Katarzyna SZ

Bardzo proszę podać datę rzekomej rozmowy.

Halina
@Katarzyna SZ

A co tam było napisane? Nie widzę, bo cenzura.

Urszula

Hej, zaniepokoił mnie wpis @Oli... Jak wygląda kwestia liczby godzin pracy w Lekaro?? jak z pracą w soboty? Może ktoś się na ten temat wypowie, odniesie się?

Mario
@Urszula

Codziennie po ok 10h.Wszystkie soboty pracujace. Praca 6 dni w tygodniu poza Niedzielami :)

Sławomir
@Mario

To miesięcznie wychodzi sporo godzin. Za soboty więcej ci płacą, czy stawka jest taka sama?

@Urszula

Jeśli chodzi o liczbę godzin pracy to teoretycznie 8 godzin dziennie, i 1 sobota pracująca. A w praktyce wszyscy zostają dłużej. Telefony się urywają, maili dziennie przychodzi ok.200. Dziewczyny odpisują na maile nawet z domu...brak work life balance.

@Sławomir

Soboty nie są dodatkowo płatne , godzin bardzo dużo , prace można zabierać do domu

Luluu
@Sławomir

Za soboty stawka za godz nie ma nadgodzin

@Mario

Prawda jest taka ze każdy facet rozpaczą ilevto godzin. Błąd przy pierwszej wypłacie. Wraca do domu i mówi ile zarabia. No i co jest dobre zostawi to gdzuevtyle zarobi.I sam sobie robivproblem bo zona dziewczyna czeka razem z nim wypłaty. Kiedyś było inaczej każdy był cwany. Odpowiadał zanizal żeby kobieta euszyla tez do pracy jeśli jest taka możliwość. No a on sam nie obciąża siebie. A teraz to tak facet w pracy a kobieta obraca jego pieniędzmi. Niemcy Anglia inne kraje noże tak ake w Polsce to jeszcze długo. Mało tego wtamtym krajach kobiety chcą się realizować chcą być niezależne od mężczyzn Tak więc poznasz dziewczynę pierwsza randka co jej dajesz nie kwiaty a umowę o pracę do wyglądu.

Emilia
@Mario

A to nie można pracować np po 8 albo 6 godzin?

Maggi

Czy ktoś może odpowiedzieć na temat pracy w firmie Lekaro w biurze? Jak atmosfera, warunki pracy? Z poniższych wypowiedzi różne są informacje nie zawsze pochlebne. Czy coś się tam zmieniło? Zastanawiam się nad aplikacją do tej firmy i stąd moje pytanie. Dziękuję.

@Maggi

Firma bez przyszłości, nie warta uwagi. Byłam zatrudniona na 1 stanowisku, a wykonywałam obowiązki przypisane do 3 innych stanowisk. Warunki pracy: brud, myszy w biurze, brak przypisanego stanowiska pracy, przerzucanie pracownika z jednego piętra na drugie, brak przerw w pracy (nie można zjeść w spokoju ani skorzystać z toalety), brak możliwości odebrania telefonu prywatnego. Przepracowałam 8 dni, do tego czasu nie otrzymałam umowy o pracę oraz skierowania na badania wstępne- dopuszczenie do pracy. Zrezygnowałam z powyższych powodów. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam wynagrodzenia za pracę. Sprawę kieruję do Sądu Pracy- byłych pracowników zachęcam do wspólnej walki o swoje wynagrodzenie.

@Patrycja

Miałem podobna sytuacje z pieniędzmi. Tylko ze są zasady było minęło i nie sprzedaje się. Wiesz to jest tak ze gdzieś stracisz gdzieś zyskasz. Idziemy do przodu. Ale powodzenia Ci życzę.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska?

Patrycja

Teoretycznie pierwsza umowa na 3 miesiące, druga na 2-3 lata a później obiecują czas nieokreślony. Praktycznie po 8 dniach pracy nie dostałam żadnej umowy , zrezygnowałam bo nie interesuje mnie praca (usunięte przez administratora). Wynagrodzenia brak

Maggi

Czy ktoś jest w stanie napisać o warunkach pracy i atmosferze panującej w biurze w firmie Lekaro? Czy jest tak źle jak piszą inni, czy to zależy od osoby? Chcę tam podjąć zatrudnienie ale po wcześniejszych wpisach mam obawy. Pozdrawiam

Marek Kania

Lenie patentowane, ustanowili nowy sposób odbierania szkła-nie zabrali, a na szkło rzucili nowy worek i odjechali. Ale płacić trzeba, Tylko za co?

andrysevizigor@gmail.com

szukam pracy dla małżeństwa

Oli

Pracujesz 250- 300 godzin. Wszytkie soboty - nie przyjdziesz w którąś masz odcięte z wypłaty. Nie jedziesz na drugi kurs o 15 - masz zabraną dniówkę. Wykazało coś na alkomacie- masz zabraną dniówkę. Za urlop i za zwolnienie nie jest płacone. Szefowa wypisuje i obcina godziny bo za długo pracujesz. Powodzenia w firmie Lekaro.

Emilia
@Oli

Oli, a na którą jest pierwszy kurs rano? Jeżeli chodzi o Lekaro, to zastanawiam się jeszcze, ile czasu trwa dojazd do danego miasta. Z tego co piszesz wynikałoby, że nie macie wolnego wcale prócz niedziel?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska - Glinianka

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska