P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Opinie o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Czarek

Elastyczny szef, dobre stawki. Polecam

Halina

Praca moze nie najlatwiejsza, ale godziwie platna.

Waldek

Pracowałem tam kilka lat i gdybym się nie przeprowadził, pracowałbym dalej. Dobre stawki, dobre warunki pracy, elastyczny szef.

Pracownik aktualny

Pracuję tu od kilku lat. Warunki pracy dobre. Płaca ok.

Czarek

Umowa o pracę. Dobre stawki. Zachęcam.

Grzesiek

Ja jestem zadowolony. Placa dobra. Dobre warunki.

Heniek

Polecam. Może praca nie najłtawiejsza ale warunki i płace dobre!

Michał

Pracuję tu od dwóch lat. Fajny elastyczny szef, dobre samochody, płaca fajna, zawsze na czas.

Stasiek

Fajny pracodawca. Ja polecam!

Kazek

Pracuje od kilku lat, dobrze placom, praca w fiolkach nie jest, ale jestem zadowolony, kasa regularna, nie trzeba sie martwic urlopy wolne dni wszystko jest a ze smieci smierdza w koncu trudno zeby pachnialy ktos musi ta robote robic a pieniadze godne polecam

jestem zadowlony z pracy w Lekaro. Szef jest ugodowy i elastyczny.

Maria

Pensja na czas, normowany czas pracy, jasny zakres obowiązków, stałe zatrudnienie, jak ktoś szuka normalnej pracy a nie wersalu to polecam

A ja z pracy w Lekaro byłem bardzo zadowolony. Wypłata na czas. Dobre samochody. Ugodowi szefowie - jak potrzeba byla dnia wolnego, to nigdy nie odmowili. Szkoda, ze musialem sie przeprowadzic i zrezygnowac.

Radoslaw

uslugi firmy na wysokim poziomie przyjezdzaja na czas zawsze ubrani w firmowe ciuchy kamizelki odblaskowe nowe smieciary nie halasuja grzeczni kulturalni firma godna polecenia.

ccccccc

to nie praca tylko piekło dla ludzi

kierowiec

Firma ciagle rozwijajaca sie ciagle dokupuja nowe auta mozliwosc dostosowania godzin pracy nie ma problemu z wyplatami jak dla mnie jak na kierowce to praca jedna z lepszych co dziennie w domu co drugi weekend wolny.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Były jeśli zniknęły niektóre komentarze, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za zaruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. Jeśli przejrzysz ostatnie komentarze, choćby te z tego roku, to zobaczysz, że nie jest to prawdą, że wszystkie negatywne komentarze zostały usunięte. Podstawą do usunięcia wpisu jest wyłącznie jego niezgodność z regulaminem. Bardzo również proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Były

Dziwne....ale wszystkie negatywne opinie na temat firmy zniknęły... Sam osobiście napisałem kilka ciekawe...Nawet tutaj maczają ręce ci śmieciarze..... OBÓZ PRACY!!!!

WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW

POWTARZAM SIĘ..... Zgłoszenie przyjmowane sa przez sympatyczne panie,przekazane do dyspozytora i.....nic się nie dzieje. Zamówiłem kontener 06.05 miał byc na 11.05.Interweniowałem 6-razy,wysyłałem e-maile....bez reakcji.Teraz znają mój nr.telefonu i odkładają słuchawkę. STRZEŻCIE SIE WSZYSCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arkadiusz

Dużo nowych aut, pieniadze zawsze 1 na koncie ja nigdy problemu nie mialem kto chce popracowac i zarobic dobra pensje to szczerze polecam.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@yucharozumiem, że w pracy jest duża rotacja na tym stanowisku. Co według Ciebie jest jej powodem?

yucha

Odradzam pracy w tej "firmie" na kierowcę. Ogłoszenie super, powielane co tydzień, treść ogłoszenia mija się z prawdą. Szkoda waszego czasu. Szukajcie dalej, bo tu nie da się normalnie pracować. (usunięte przez administratora) Odradzam jeszcze raz

nowy

ILe płacą na c+e ?

A ja polecam praca przez caly rok, pieniadze na czas, duzo nowych samochodow.

szcześliwy bez lekaro
@pracownik 17.03.2017, 07:22
A ja polecam praca przez caly rok, pieniadze na czas, duzo nowych samochodow.

ciekawe co z Ciebie za pracownik, skoro piszesz o 7:22???? Auta nowe????? Bardzo ciekawe buhaha

klijent

Z gorszą Firmą się nie spotkałem, nie kompetencja, brak rzetelności, brak jakiejkolwiek reakcji ze strony firmy na nie prawidłowości, nie odbierają nie czystości zgodnie z umową, oszuści , dziwię się że Warszawa w dalszym ciągu ma podpisaną z nimi umowę . To wstyd i dla Warszawy że ktoś taki świadczy usług. P.S. Odnoszę wrażenie że najważniejszy w tej firmie jest dyspozytor. Przerost formy nad treścią. Odradzam wszystkim jakiejkolwiek współpracy z Firmą Lekaro, szkoda pieniędzy i zdrowia. Jednym słowem duże ZERO

Niedoszły więzień

Dzięki za pomocne opinie, wkrótce miałem rozpocząć tam "pracę"

Szoferek

Witam jaka jest obecnie sytuacja w lekaro? Jaką stawkę proponują na c +e ?

hihi
użytkownik zarejestrowany

Dla mnie ważne jest to, czy wypłata jest w pełni terminowa, wiadomo coś? Dbanie o to, żeby było wynagrodzenie na czas, jest dla mnie bardzo ważne, a skoro wiedzą, że dorzucają oprócz tego jeszcze jakieś benefity socjalne to nic dziwnego, że są tak popularni.

ewzab

Nie polecam, bardzo niska jakość obsługi klienta, dyspozytor swoje klient swoje.

Ja

Wszyscy, którzy narzekają na tę firmę mają 100% racji. Śmieci segregowane od miesięcy są nieodbierane, mimo interwencji ! Ul. Bluszczańska - Siekierki.

Sylwex

Pracownicy świadczą o Firmie i to jest prawda,Podam przykład,kierowca śmieciarki za każdym razem podjechania do posesji wychodzi z kabiny i wysypuje pojemniki,co w poprzednich firmach było nie do pomyślenia widać że to go męczy i jest tak sfrustrowany,nieprzyjemny że cokolwiek go drażni a że pojemnik nie w tym miejscu że wysypałem wiaderko gruzu,albo trawę z koszenia choć pojemnik w połowie jest pusty, na moją sugestię że wyjmę,odpowiada że nie ma czasu,choć to zaledwie pól minuty na tę czynność i zostawia mi nie opróżniony pojemnik,myślę że są zmuszani do takiego tempa że zatracili już w sobie chęć zwyczjnych ludzkich odruchów. No cóż tak to jest że cena usługi jest najważniejsza,bo dobro klienta na pewno nie.

mmmmmmm

nie polecam jeżeli podejmniesz taką decyzję będziesz żałował i to bardzo (usunięte przez administratora)

brakpojemnika

Od dwóch miesięcy nie mogę się doprosić o większy pojemnik. Mam stary jeszcze z MPO, nie dosyć, że w kiepskim stanie to za mały, a płacę 60zł/miesiąc. Miłe panienki odpowiadają - w przyszłym tygodniu na pewno - tak z tygodnia na tydzień - czekaj tatka latka. Pewnie za pieniądze byłby natychmiast, ale jak już będę zmuszona kupić to nie w LEKARO ! W MPO nie było problemu z pojemnikami na śmieci.

kita
@brakpojemnika 27.04.2015, 23:11

to prawda wszystko co tu piszą nie da się ukryć

kmk123

ana - mam taki sam odzew od Pań z biura obsługi klienta - przekaże dyspozytorowi ale nic więcej nie może zrobić.... a ja notorycznie mam przed domem śmieci niemieszczące się w kontenerze, bo Pan, który zbierał śmieci po raz kolejny z arogancją ominął mój dom. Śmieją się prosto w twarz, a Ty musisz za to płacić

adam

Kompletni aroganci. Klienta mają za nic. Nie wiem o co chodzi w tej firemce.

kierownik budowy

Mimo licznych monitów, zero reakcji. Niby coś zapisują, coś przyjmują do realizacji. Kontener stoi do tej pory. Nie wiem po co pracują tam te dziewczynki ze wsi. Infolinie nie działa. Daje im jeszcze 1,5 roku działalności.

administrator osiedla

Od 3 miesięcy nie mogę doprosić się o wymianę uszkodzonego przez nich kółka w kontenerze,totalna olewka mimo kilku e-maili i telefonów . Osiedle Odkryta 36-38b warszawa. Zero kontaktu.

darek

porażka całkowita (usunięte przez administratora)

MMMM

Dlaczego czesc mojego wpisu została usunieta,czyzby lekaro macza w tym palce ...albo tu pisze się prawde albo cukruje...niech ludzie dowiedzą się prawdy jak w lekaro jest

CELA

Firma wielka porażka

xyz
@Jola 27.05.2014, 11:44
Firma wielka porażka

Od kilku dni ( pomimo informacji, iż gabaryty będą odbierane w określonym dniu, tj poniedziałek) oraz wielokrotnych telefonów i zapewnień, że jest potwierdzenie realizacji w danym dniu, do dnia dzisiejszego nie doczekaliśmy się na ich odbiór! Masakra. Zarówno ze względów bezpieczeństwa ( stoją od 3 dni przed ogrodzeniem) jak i estetycznym! Nigdy nie poleciłabym tej firmy!

administrator osiedla

od miesiąca nie mogę doprosić się o wymianę uszkodzonego przez nich kółka w kontenerze,totalna olewka mimo kilku e-maili i telefonów

cela

porażka

xangelo

Po przeczytaniu opinii chętnie zrezygnowałbym z usług, które ta firma oferuje mojej gminie - niestety nie ma takiej opcji. Z tego co widziałem to banda palantów - nie możesz się doprosić o pojemnik, mimo że chcesz za niego zapłacić. Baba w biurze niemiła, obsługa - ręce opadają.

speed

czyli wszyscy odradzają podjęcie pracy w tej firmie od pracownika szeregowego , kierowcy nawet do biurowego ???

Zostaw opinię o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska - Glinianka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska