Solecka Fabryka Okien Sozal

Solec Kujawski

Opinie o Solecka Fabryka Okien Sozal

Maja

W internecie znajdziecie informację o wznowieniu produkcji przez Solecka Fabryka Okien Sozal. Firma znalazła inwestora i w dalszym ciągu funkcjonuje. Może osoby zatrudnione w niej, mogłyby napisać coś na temat aktualnej jej działalności. Czy pracodawca poszukuje w związku z tym nowych pracowników?

Kaman

A co to jest Oknord . To jest inwestor dla firmy Sozal. Kim w tej firmie jest Pan Jacek P.

co się dzieje z tą fabryką

Anka
@kaman 29.06.2017 18:56
co się dzieje z tą fabryką

Zdaje się że nie istnieje. Nowa nazwa Quelta

Maja

Pracujesz w Sożal? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Jakie są jej największe plusy?

bn

@look no dobrze ze pytasz bo ja uwazam ze atmofera ejst jednym z wazniejszych czynnikow jakie sa w pracy zaraz obok wynagrdzenia czy oferty jaka jest..

kaman

To Solec Kujawski, więc praca nie czeka na każdym rogu. Swoją drogą są normalni kierownicy , dyrektorzy czy właściciele. Ja nigdy nie powiedziałem o swoim obecnym szefie nic złego. Więc jedyna reguła ,że nie ma żadnej reguły.

Kajka

Nie rodzina, nawet nie znajoma!pracuję ponad 30 lat w naszym kraju w różnych firmach i nigdy nie słyszałam aby dobrze mówiono o szefie lub jego ziomalach. O jakiej krzywdzie człowieku mówisz?jak praca mi nie odpowiada z jakiś powodów to zawijam wrotki i nie mielę jęzorem tylko szukam innej pracy!!!Ludzie Trochę Kultury i Kreatywności!!!!!!

Kajka

Drodzy Państwo to co tu czytam jest zlepkiem zazdrości i braku pomysłu na swój interes! Każdy, który tak się wypowiada - co zrobił przez 25 lat swojego życia?.Bo ta firma istnieje ponad 25 lat!i co?.A co do rodziny tam pracującej- to rzecz normalna-to nie zakład państwowy!!!!!więc to tylko jedna wielka zazdrość, że Wam nie wyszło!

obeznany
@Kajka 18.02.2016 09:43

he he ale mnie rozbawiłaś - z zazdrości. Czego tu zazdrościć. Raczej się wstydzić, że jest się takim człowiekiem jak on. Bo ja bym się wstydził. Dorobienie się na krzywdzie i wykorzystywaniu innych ludzi nazywasz sukcesem. Bo ja bym tego nie nazwał. I nie wiem czego tu zazdrościć. I od razu widać, że jesteś z rodziny albo znajomych Państwa P.

Jacek

Piszecie o tak niskich zarobkach w tej firmie a ja wlasnie przeczytalem na oknonecie, ze p. jacek szuka handlowcow na niemcy i daje 8 tys. na rękę + prowicję. To wcale nie jest tak źle jak piszecie.

kamam

Nie polecam. Tylko powiedziałem , że można się starać o pracę. To co wiem to raczej szukają z doświadczeniem .

kamam

To co wiem to miejscowy handlowiec też już nie pracuje. Więc jak ktoś szuka pracy a mieszka nie daleko Solca to może się starać o pracę .

kaman

Wital profil jak profil, żeby stal tylko była ok. Roto okucie jest ok. Wszystko w rękach Pana J.

kaman

Nigdy nie napisałem nic nie prawdziwego. Więc jak się tak bardzo zmieniło to się tylko cieszyć bo ludzie pracujący w tej firmie są naprawdę ok . Ps. moje informacje nie są z przed roku tylko dużo bardziej bieżące. Pozdrawiam.

dyr

No tak, zawsze jest ktoś kto wie lepiej. Nawet nie pracując w firmie przez ponad rok;) prawda "kaman"? Ja pracuję tu dalej, przecież wystarczy zapytać pracowników, jakie maja wynagrodzenia, to takie proste. I nie w biurze a na produkcji. I proszę już nie pisać głupot z czystej złośliwości, żaden z oponentów nie zadzwonił, nie napisał, więc ....?

kaman

Wybór należy do Ciebie. Rotacja jest duża ale są też ludzie którzy pracują już parę lat. Więc nie ma gotowego wzoru . Powiem Ci jedno mając informacje z pierwszego źródła: nigdy bym nie chciał pracować w tej firmie.

he he widzę że jednak ktoś się uparł, Pan na stanowisku jeżeli by chciał napisać o średniej w firmie to by napisał inną kwotę :). Ale meritum: nie piszę na tym forum po to by pisać, jak napisałem wcześniej, ja nie jestem anonimowy. Widzę że poprzednie wpisy są od osób które od dawna nie pracują w firmie.Co do protegowanych hehehehe nie zauważyłem, na forum można wypisywać wszystko, ale czy wszystko jest właściwe?, zapraszam na rozmowę jeżeli macie wątpliwości, to chyba sprawiedliwe?

D

Od 2 miesięcy pracuję w firmie na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży.Jaka jest teraz firmie? Wystarczy spytać kogokolwiek z pracowników. Średnie wynagrodzenie z premią przekracza 2200 netto.Wprowadzono wszystkie nawoczesne procedury, więc ... W razie pytań i wątpliwości jestem zawsze do dyspozycji, ja nie jestem anonimowy:)

kaman

Opinii masz dużo więc nic nowego nie napiszę . Moje zdanie poznasz czytając kilka wpisów wyżej. Oczywiście mogę to pisać z zazdrości .

zainteresowany

mam pytanie chciałem złożyć swoją cv do pracy w tej firmie, ale po przeczytaniu kilku opinii mam pewne obawy. Ale może jednak coś się zmieniło. Nie chciałbym iść tak gdzie nie szanuje się pracownika. Będę wdzięczny za każdą opinię. Bo mam nie dużo czasu do namysłu.

Rekrut

Zastanawiam się nad tą firmą od pewnego czasu, jak wygląda płaca w okresie próbnym i po jego zakończeniu?

jestem bogiem

nie trafiłeś ale ludzie sie zmieniaja

xyz

Panie kierowniku - "jestem bogiem"??? Nie poznaję. Jak się ludzie zmieniają. Trafiłem, co??

jestem bogiem

Widzisz tymon nie nie potpierniczam kolegów z pracy,wiem co pisze ja mysle że porzebuje szef ludzi którzy uczciwie pracuja a nie leca w kulki i wtedy maja odpowiednie wynagrodzenie za porzadna prace i umiejetnosci ,ja mysle ze ta firma nie jest (usunięte przez administratora),tylko normalnym zakładem pracy jak nie wierzysz to przyjdż popracuj i zobaczysz.

jestem bogiem

Odniosę się do powyższej opinii i myślę że ludzie nie chcą zmieniać miejsca pracy ponieważ się im dobrze pracuje i że pracodawca nie jest złym człowiekiem ponieważ źle ludzi nie traktuje. A uważam że zarobki w firmie Sożal są przyzwoite.

jestem bogiem

Widzę ze ktoś tu ma racje ze nasza firma jest zajebista

To Ja

Ci Wszyscy co piszą te bzdury nie wiedzą, że to jest naprawdę śmieszne. Nasza Firma jest zajebista, mamy nowy budynek, pełen luksus,ciepełko a przede wszystkim atmosfera w pracy jest na luzie.Co do zarobków nie narzekam,mało tego ważne, że jest co robić,a nie siedzieć w domu, z żalu i zazdrości wypisywać takie chore rzeczy. Ludzie zrozumcie: BĘDZIEMY NA RYNKU BO JESTEŚMY ŚWIETNI.

jestem bogiem

nie siedzę u niego w kieszeni i zauważyłem ze tutaj zaszła jakaś pomyłka bo to jest powyżej napisane mnie nie dotyczy

jestem bogiem

widzę że w powyższej opinii się ktoś pomylił ponieważ nie jestem ani synem ani synową jestem pracownikiem produkcji i mi źle tutaj nie jest jak było by mi źle to bym nie pracował w firmie Sożal

jestem bogiem

Czytając powyższe opinie o firmie Sożal nie mogę się zgodzić jak można pisać takie niedorzeczne rzeczy np. że pensje się po zmniejszały pensje nie były zmniejszane i raczej nie będą pracuje w tej firmie długi okres czasu i nie narzekam bo jest dobrze. Wykonanie okien tez jest dobre i nie rozumiem jednej kwestii rzeczy po co ludzie piszą takie bzdury co nie są zgodne z prawda.ja zauważyłem po przeczytaniu powyższych opinii że ktoś chcę troszkę firme Sożal ośmieszyć ale jak ktoś nie wie jak jest dokładnie to niech się nie wypowiada i niech nie pisze takich rzeczy co nie miały miejsca

takatam

Uważam, że większość powyższych negatywnych opinii jest mocno przesadzona i może być krzywdząca. Internet daje idealne możliwości kształtowania opinii klientów, a nawet manipulowania. Zachowajmy zatem zdrowy rozsądek. Z mojego doświadczenia: Posiadam okna zakupione w firmie "Sożal" 6 lat temu. Do dnia dzisiejszego funkcjonują bez zarzutu. Znajomi składali reklamację, załatwiona bezproblemowo. Tym, którzy przewidywali rychły upadek firmy przy takiej polityce jej prowadzenia, przypominam, że powstała nowa siedziba, przez co znacząco poprawiły się warunki pracy. Według mnie dowodzi to o tym, że zakład dobrze prosperuje, a bez zgranej i zadowolonej załogi nie miałoby to miejsca.

zirytowany

ok, muszę sprostować że jeśli sprawę załatwi się z właścicielem firmy to jest jednak efekt, (usunięte przez administratora) jest bardzo zaangażowany i jak widać nie z jego winy dzieją się TE rzeczy o których pisałem. Firma uznała reklamacje po "interwencji" u właściciela i mamy już dobrze zrobione i zamontowane okna. Uf... :) ale trochę przebojów z nimi jednak było. Na dziś dzień sprawa jest wyjaśniona.

zirytowany

Ta firma nie jest godna poleceniu odradzam!!!! Ekipa która uznawana była przeze mnie za profesjonalną, odwaliła lipę... reklamowane już ponad 3 razy... Sprawa dotyczy wszystkich czterech okien. Parapety zewnętrzne nie zostały umocowane, gdyż można je podnieść są krzywo, ruszają się. W dni deszczowe, woda nie spływa z parapetów tylko przecieka do okna i co za tym idzie do wnętrza mieszkania...A miało być tak pięknie... Dalej... okna nadal do tej pory nie domykają się... W okresie jesienno-zimowym jest to bardzo odczuwalne. Sprawa ciągnie się od czerwca,zgłaszane była wiele razy i telefony z moja prośbą o załatwienie sprawy nic tutaj nie wskórały. Jeszcze jakieś pytania ?

Kobietka

Chciałam zamówić kilka okien w tej firmie Sożal w Solcu Kujawskim. Okna z montażem i demontazem i obróbką co wy na to.Są dosć drogie ,ale nie chce aby były odchudzone. Jak to sprawdzić .Potrzebuje doś dużo tych okien.Chciała bym kupić okna na długie lata i mieć spokój. Co robić prosze o uczciwe doradzenie. Prosze o pilne doradzenie Kobietka

Boy2002

Nie do końca tak jest. Zarobków dużych nie ma to fakt. Właściciel pilnuje swoich pieniędzy to też fakt.Z urlopami też trudno w sezonie to też prawda ale w tej branży tak jest i już. Pieniądze nie wydaje na nowe samochody tylko raczej w nową linię i nową halę produkcyjną aby tyłek pracownikom nie marzł na starej hali. W ogóle firma jak firma mogło by być lepiej ale gorszych firm też jest na pęczki.

ciekawa

moze ktos coś wiecej napisac o tej firmie i warunkach pracy w niej?

Zostaw opinię o Solecka Fabryka Okien Sozal - Solec Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solecka Fabryka Okien Sozal