KSK

Solec Kujawski

Opinie o KSK

pendol

4red, z tego co udało mi się dowiedzieć od znajomych to na pewno trzeba mieć sporo doświadczenia. Nikt w firmie nie będzie się zajmował zbyt długo szkoleniem i niańczeniem nowych ludzi :)

Szok

Uciekajcie.

Zawisza Czarny

Pracowałem tam jakiś czas temu. Jeżeli chodzi o atmosferę to lipa. Bardzo dużo "uprzejmie donoszących" Ciężko stwierdzić z kim można pogadać w spokoju. Prezes rzecz jasna choleryk. Miewał humory ale szybko mu przechodziło. Potrafił kogoś zrugać po czym przyszedł i normalną gadkę uskuteczniał. Co do zarobków nie można było narzekać, bo z premią wyglądały całkiem sensownie (Były to czasy kilku lat wstecz gdzie zatrudnienie sięgało ~70 pracowników, a pracy było w bród) Rozstałem się z KSK z własnej woli, choć sporą część osób zredukowano w późniejszym czasie. Jeżeli masz pracę i jesteś zadowolony to sobie daruj.

bobol

Wojtek byłeś tam na rozmowie? Co zaproponowali i jak wygladala?

Wojtek

witajcie czy moglby ktos mi napisac cos o tej firmie ksk w solcu-dostalem zaproszenie na rozmowe w sprawie pracy na kierowce czy moglbym sie dowiedziec jakie zarobki tam sa,atmosfera mam prace i nie chce wladowac sie w gorsze bagno

juras

słyszałem że ten cały prezesik to cwaniak i kombinator, ma złe podejście do ludzi nie tylko pracowników

tomek

nie polecam tej firmy! pracownicy (usunięte przez moderatora)! i te humorki prezesika - nie spotkalem sie jeszcze zeby tak traktowac ludzi. nie bez powodu taka duza rotacja tam jest. ktos kto nie ma kredytow na pewno tam dkugo nie zagrzeje.

Zostaw opinię o KSK - Solec Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KSK