Setia Usługi Internetowe

Bielsko-Biała

Setia Usługi Internetowe

Opinie o Setia Usługi Internetowe

Mania

Jestem copywriterem więc przyszłam tutaj na rozmowę na to stanowisko. Miła atmosfera, podoba mi się, że rozmawiałam najpierw z szefem, a potem z osobą, której dział copy podlega. Warunki pracy ok. Pracę organizują tak że można ją wykonywać zdalnie z domu. Zlecenia są przygotowane jasno, wiadomo czego chcą i jak pisać. Ważna jest jakość tekstu tematyczny, poprawny. Kładą nacisk na terminowość, ale to ja określam ile i na kiedy jestem w stanie napisać i do tego mam dopasowane zlecenia. To mi bardzo odpowiada bo ma być to moja praca dodatkowa ma już inne zobowiązania. Od początku mówią, że ważne jest, żeby szybko pisać, wiadomo im szybciej piszesz tym lepszy zarobek na godzinę wyjdzie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest na normalnym poziomie.

Aplikant

Złożyłem cv do tej firmy i zostałem zaproszony na rozmowę, to odpowiem. Na pewno było rzeczowo i konkretnie, że łatwo nie jest, wyjaśniają, że to ciężki kawałek chleba. CV zbierają cały czas, nie mają tutaj działu HR, więc żeby przeprowadzić rozmowy muszą oderwać się od pracy, dlatego umawiają je na jeden dzień. Wtedy można poznać szczegółowo na czym praca polega i jakie są warunki. Proponują płatny dzień próbny, kiedy odbywa się szkolenie i można w praktyce sprawdzić czy praca odpowiada. Szkolenie było ok, bo przeprowadzone indywidualnie dostosowane do mojego tempa. Niestety musiałbym sporo się nauczyć, więc nie podjąłem tu pracy

Zuza

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Tom
@Zuza 23.01.2018 16:57

Nie wiem skąd takie pytanie firma ma się dobrze, nie mieści się już przy ul Żywieckiej tylko przy ul. Milusińskich. Trzeba się było przenieść w związku z zatrudnieniem nowych pracowników, nowymi usługami ttd. Zresztą teraz jest dużo lepiej, bo jest więcej miejsca i pracować można w komfortowych warunkach

Weronika K

Byłam na rozmowie w sprawie pracy na pół etatu w dziale handlowym Rozmowa była bardzo kulturalna i konkretna, w miłej atmosferze. Fajne, nowoczesne biuro i na pierwszy rzut oka bardzo duża powierzchnia. Podoba mi się, że jasno stawiają sprawę, praca jest trudna, bo polega na dzwonieniu i umawianiu na darmowy okres próbny w celu przetestowania usług. Po za tym przedstawiono mi bardzo konkretne warunki finansowe i formę zatrudnienia. Plusem na pewno jest to, że można sobie samemu ustalić godziny w których się pracuje, oczywiście w ramach otwarcia firmy. Przed przystąpieniem do pracy można odbyć szkolenie, które jest płatne, więc też bardzo ok

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Setia Usługi Internetowe. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Bd

Śmieciówa i nic więcej. Nauka z cyklu zrób to sam. A opinie: nawet na googlu piszą sobie sami z kont którymi obsługują klientów

Mateusz

Nie ma co liczyć na umowę o pracę. Jeśli umowa o dzieło Ci nie pasuje - możesz spadać, znajdzie się inny pracownik na Twoje miejsce - ot taka polityka firmy..

Agata

1200-1300 złotych w umowie o dzieło.. Szału nie ma

www

Niepolecam pracy w firmie setia

Warol Kojtyła

Witam, jakiś czas temu wysłałem CV na stanowisko autor tekstów. Jest szansa dostać pracę na tym stanowisku NA CZARNO oraz ZDALNIE? W miarę możliwości proszę wszystkich rozeznanych w sytuacji, najlepiej pracowników (byłych, obecnych) o odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie :3

paulinka

Ogłoszenie dotyczyło pracy na stanowisku pracownik biurowy. Nie polecam. Zwykły telemarketing.

paulinka

Totalne dno!!! jeśli chodzi o rekrutację, pseudo-miła pani, poszukująca pracownicy do biura, która ma później okazać telemarketerem, informująca o pełnym etacie, dogodnych warunkach finansowych, które okazują się umową o dzieło i zarobkami w granicach 1200 zł. Stanowczo odradzam wszystkim zainteresowanym pracę w firmie Setia!!!

kacherss
@paulinka 24.04.2015 14:59

Hej, mam do Ciebie pytanie, czy aplikowałaś na stanowisko "Pracownik biurowy/asystent przedstawiciela handlowego" w zeszłym miesiącu? Zastanawiam się czy złożyć tam cv, ale jeżeli chodzi o pracę, która opisałaś powyżej, to też podziękuję.

Ricko

janinka, przecież napisała dokładnie ile zarabia

Analitczka

Hello world :) Pracuje w dziale technicznym (kilka miesięcy i ze względu na chęć zdobycia doświadczenia pewnie jeszcze tu posiedzę) Widzę dużo opinii, więc i ja się wypowiem. Jestem z natury szczerą osobą, więc tylko fakty. Wynagrodzenie: Zawsze płatne terminowo za wykonaną pracę, umowa fakt beznadziejna, bo o dzieło i nie ważne ile dni roboczych w miesiącu - dostajesz tyle samo. Najniższa krajowa, nadgodziny płatne za h (czyli najniższa dzielona przez standardowe godziny = wartość godziny nadliczbowej). Pracujesz tyle po godzinach ile chcesz, nie ma przymusu czy jakiejś kary. Są osoby, które robią 8h i cześć :) Jak i są takie, które przyjmują na siebie wiele zadań jak ja :P Zadania: Śmieszy mnie to, że ktoś pisze, że się nie wyrabia po 2 dniach pracy - nie słyszałam o osobie, która po takim czasie wszystko potrafiła na swoim stanowisku. Hello?! Najgorzej jest ogarnąć, bo dużo informacji ale później można robić zadania nawet w 60 % wyznaczonego czasu, więc nie widzę problemu. Zadania są dziecinnie proste dla osób, które odnajdują się we współpracy z komputerem. Oczywiście trzeba myśleć, ale to chyba jak w każdej pracy :) Atmosfera: NIGDY nie pracowałam w tak bezkonfliktowej atmosferze, ludzie w Setii to skarby he he :) W moim dziale pracuje obecnie kilkanaście osób, wszyscy z "pojęciem o życiu", ludzie do pogadania, pożartowania - masa śmiechu :) Piętro na którym jest dział jest dość specyficznym miejscem. Określiłabym to jako akademik heh Kuchnia gdzie swobodnie można kożystać- mikrofala, piekarnik itp. (można nawet coś upichcić), łazienka, balkonik na fajke. Robisz sobie przerwe kiedy chcesz byleby zadania były wykonane. urlopy: Nie ma z nimi problemu. Urlop możesz wziaść kiedy chcesz (oczywiście po wcześniejszej wzmiance u szefostwa). Pracodawca jest przychylny w nagłych sytuacjach czy właśnie urlopach, ale robote za te wolne godziny i tak trzeba zrobić. Szef: Szef to szef, zawsze najbardziej dba o swój interes. Nie spotkała mnie krytyka z jego strony (jestem na nią mega wyczulona), jedynie uwagi, do których jak się stosujesz jest ok. Te uwagi sa powiedziane w sposób normalny i spokojny, wiec z tej strony nie ma stresu :) Jedyna uwaga - to nie wszystko da się czasowo określić, bo niektóre zadania wymagają głebszej analizy i logicznego myślenia. Ogólna ocena: Firma byłaby by świetna - bez doświadczenia, dużo nowości, dobry grunt do samorozwoju ale ta wypłata... No cóż daleko jej do kokosów. Moim skromnym zdaniem powinny być różnie płacone, bo nie każde jest warte swojej ceny. Ogólnie mam mase roboty, bo chce zarobić trochę więcej niż to minimum. Wkładam serce w tą prace, bo dobrze się w niej czuje. Jedyny mankament opisałam wyżej. Sama zapraszam do pracy w tej firmie jeśli ktoś nie jest zrażony co do wysokości wynagrodzenia, bo kurcze brakuje Nam rąk do pracy, a dział techniczny musi cały czas funkcjonować. Pozdrawiam :)

łucja
@Analitczka 11.04.2015 22:24

Nie jestem pracownikiem Setii. Pani opinie jest rzeczowa i chciałabym mieć takiego pracownika. Jeżeli będzie Pani szukała pracy dodatkowej polecam się.

Analityczka
@łucja 15.07.2016 10:10

@łucja Tak się składa, że aktualnie poszukuje pracy :) Proszę o jakiś namiar. Pozdrawiam.

potoczny

pracowałem na stanowisku autor tekstów-copywriter, nie było rozliczenia prowizyjnego tylko miesięczne, kilkaset tekstów na miesiąc za marne grosze, szkoda czasu

Krzyś

Nie mogę się zgodzić z komentarzem potoczny, na początku faktycznie dają umowę o dzieło, jednak z czasem w miarę rozwoju bez problemu uzyskałem umowę o pracę. Płaca przeciętna, ale rozliczenie prowizyjne jest uczciwe i jak na Bielskie warunki idzie godziwie zarobić!. Nie wiem na jakim stanowisku pracowałeś, ja pracowałem na stanowisku handlowca i miło wspominam ten czas.

potoczny

beznadziejna płaca, umowa śmieciowa, ogólnie kiepski przepływ informacji, szczerze nie życzę pracować tam nawet najgorszemu wrogowi

xafier

Pytasz serio?

kleofas ogórek

bardzo jestem obecnie zainteresowany pilnm zatrudnieniem w Setia Usługi Internetowe, mam doświadczenie i wykształcenie marketingowo - informatyczne więc czy mam obecnie szansę nan zatrudnienie w tejże firmie? jednym warunkiem moim jest umowa o pracę na czas nieokreślony, trzeba się szalować. dadzą mi tyle?

Agnieszka

Pracowałam trochę miesięcy w tej firmie jako copywriter i wspominam dobrze współpracę, dziwią mnie negatywne komentarze.

Pan Jajeczko

Dzień dobry, chciałbym z tego oto miejsca pozdrowić wszystkich pracowników z którymi kilka dni udało mi się pracować (za wyjątkiem Damka Bartka i Adama Gie). Widać, że macie nierówno pod sufitem, ale to ma również swoje pozytywne strony. A wracając do tematu pracy, to pracy w tej firmie nie polecam, chyba że nie liczą się dla Was pieniądze a poryta atmosfera i codzienne tosty. Dla relaksu całkiem fajna rozrywka, ale jak ktoś chce wyżyć z tego to będzie mu ciężko. Swoją drogą to ciekawe czy ten dziadek Gandalf jeszcze tam pracuje, czy już zapił się gdzieś. Patrząc na takich ludzi od razu widać, że robił tam z pasją i z fantazją, a nie dla powiększenia swojego majątku tudzież zarobienia pieniążków. Jeśli nie bierzecie narkotyków to ta praca nie jest dla Was, a jeśli bierzecie to też niezbyt dobrze, bo będziecie musieli brać ich więcej, a pracując w Setii nie zarobicie na takie używki, które z roku na rok są coraz to bardziej droższe i droższe. Żeby się zbytnio nie rozpisywać zakończę tą skromną opinie o tej firmie, dziękuję za uwagę, Pan Jajeczko.

No chyba nie

@up Nie potrafię czytać. Pozdrawiam

Wiolaaa91

hej mam do Ciebie wielka prosbe...jezeli to przeczytasz prosze Cie o kontakt bo zainteresowal mnie Twój post a raczej mam sprawe do Ciebie ;) odezwij sie na gadu 5309613 albo na poczte wiola_11@poczta.onet .pl

Misiek

W4R&JGlsyl - 2012-08-23 01:38:42 Niepolecam!Ja również nie polecam. Atmosfera fatalna, szef ponurak a piękny Pan Adam jak przełożony to nieporozumienie. 0 pomocy tylko zjebka

W4R&JGlsyl

Niepolecam!

ccc

nie ma to jak na wlasnej stronie przeprowadzac ze sobom wywiad

aaa

Pracowałem tam i nie wspominam zbyt miło tych czasów, liczy się czas, a nie pracownicy. Ogólnie to (oprócz szefa) całkiem miła i radosna ekipa, więc o tyle dobrze, że nie trzeba siedzieć obok ponuraków ;)

ddd

No to tutaj nie masz się co martwić, bo płatności są zgodnie z ustaleniem i jeszcze pod tym względem na Setii się nie zawiodłem.

Discordia

Podchodzę z dystansem do wypowiedzi na forach, bo wiem, że ludzie często piszą co im się żywnie podoba, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji. Mi osobiście nie przeszkadza umowa o dzieło, byle by tylko pracodawca płacił na czas i w ogóle płacił, bo zdecydowanie bardziej potrzebuje stałego źródła dochodu niż papierka zwanego umową.

ddd

I widzisz Discordia, takie pajace jak ... wprowadzają tylko zamęt odnośnie pracy w tej firmie, nie jest źle jako pisarz tekstów, także większość opinii możesz wsadzić między bajki.

Zostaw opinię o Setia Usługi Internetowe - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Setia Usługi Internetowe