Opinie o Setia.pl w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Setia.pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Setia.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Setia.pl w Bielsko-Biała

Jakub Nowy wpis

Praktyki tutaj były dla mnie bardzo cenne. Wszyscy z którymi się zetknąłem bardzo mili, odpowiedzieli na moje pytania i pokazali mi jak robić wiele rzeczy. Wykonywałem konkretne zadania, które były częścią projektu wykonywanego dla klienta. Dzięki czemu zobaczyłem jak w praktyce wykorzystać to czego uczę się w szkole na marginesie uczę się w Żywcu na kierunku technik cyfrowych procesów graficznych. Przekonałem się też jak wiele teoria różni się od praktyki. Oczywiście gadaliśmy o swoich praktykach po powrocie do szkoły i moje muszę uznać za najlepsze bo mogłem popracować pod okiem specjalistów.

Czarek Nowy wpis

A po praktykach są jakieś większe szanse na pracę w firmie?

Ksenia Nowy wpis

Miło wspominam moje praktyki w tej firmie. To co robiłam okazało się doskonałym uzupełnieniem wiedzy i umiejętności które zdobyłam w mojej szkole czyli w zespole szkół budowlano drzewnych w Żywcu na kierunku technika cyfrowych procesów graficznych. Wiem już, że nabyte tu doświadczenie z pewnością przyda mi sie w moim zawodzie

DMX Nowy wpis

Polecam praktyki w tej firmie - dużo się nauczełem, a przy tym panuje tu bardzo miła atmosfera, żadnej spiny. Uczę się w Zespole Szkół Budowlano drzewnych w Żywcu na kierunku technik grafiki i poligraficyfrowej i jestem zadowolony, że szkoła umożliwiła mi odbycie praktyk tutaj

Copywriter

rozmowa była nieprofesjonalna, przeprowadzana w bardzo spartańskich warunkach w siedzibie firmy (syf, kłębki kurzu na podłodze, wszędzie kable z komputerów, o które można się potknąć), określanie płacy od szybkości pisania na klawiaturze komputerowej

nie było zaskakujących pytań

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Hubert

Też miałam praktyki w tej firmie. Chodzę do Zespołu Szkół Budowlano Drzewnych w Żywcu na kierunku technik grafiki i poligrafiki Praktyki były bardzo fajne. Przede wszystkim to były rzeczywiście praktyki, miałem swoje stanowisko i opiekuna. Dostałem konkretne zadania do wykonania. Oczywiście mogłem liczyć na pomoc i wsparcie, bo oczywiście szkoła nie przygotowuje do tego jak w praktyce wygląda praca. Tutaj wiele mi wyjaśniono pokazano jak w praktyce podchodzi się do zagadnień, których w teorii uczą nas w szkole.

Partycja

Chodze do Zespołu Szkół w Żywcu na kieurnku technik grafiki i poligrafiki i wiadomo przyszedł czas na praktyki. Cieszę się, że trafiłam na praktyki tutaj, bo faktycznie opiekun poświęcił mi czas pokazał jak wykonywać pewne rzeczy w praktyce, w ogóle czekało na mnie stanowisko, ze wszystkimi potrzebnymi programami i dostałam kolejne zadania do wykonania. Jak czegoś nie wiedziałam to mogłam zapytać. Uczestniczyłam w projekcie, dzięki temu czemu bardzo wiele się nauczyłam nawet jeżeli chodzi o kontakt z klientem. Jak porównałam moje doświadczenia z przyjaciółkami, które były w innych firmach to bardzo dużo skorzystałam. One tylko siedziały i nic nie robiły, masakra. Ja po takich praktykach mam już pojęcie jak wygląd praca w firmie.

Moja szkoła w Żywcu gdzie uczę się na kierunku tech grafiki i poligrafiki skierowała mnie do tej firmy na praktyki. Praktyki wspominam fajnie bo ekipa była sympatyczna, miałem fajnego opiekuna. Przede wszystkim były to prawdziwe praktyki, pokazano mi praktycznie jak robi się wiele rzeczy i teraz wiem jak wygląda praca w takiej agencji.

Romek

Setia to bardzo dobra firma, miła atmosfera i w ogóle fajnie się pracuje, polecam

Mania

Jestem copywriterem więc przyszłam tutaj na rozmowę na to stanowisko. Miła atmosfera, podoba mi się, że rozmawiałam najpierw z szefem, a potem z osobą, której dział copy podlega. Warunki pracy ok. Pracę organizują tak że można ją wykonywać zdalnie z domu. Zlecenia są przygotowane jasno, wiadomo czego chcą i jak pisać. Ważna jest jakość tekstu tematyczny, poprawny. Kładą nacisk na terminowość, ale to ja określam ile i na kiedy jestem w stanie napisać i do tego mam dopasowane zlecenia. To mi bardzo odpowiada bo ma być to moja praca dodatkowa ma już inne zobowiązania. Od początku mówią, że ważne jest, żeby szybko pisać, wiadomo im szybciej piszesz tym lepszy zarobek na godzinę wyjdzie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest na normalnym poziomie.

Aplikant

Złożyłem cv do tej firmy i zostałem zaproszony na rozmowę, to odpowiem. Na pewno było rzeczowo i konkretnie, że łatwo nie jest, wyjaśniają, że to ciężki kawałek chleba. CV zbierają cały czas, nie mają tutaj działu HR, więc żeby przeprowadzić rozmowy muszą oderwać się od pracy, dlatego umawiają je na jeden dzień. Wtedy można poznać szczegółowo na czym praca polega i jakie są warunki. Proponują płatny dzień próbny, kiedy odbywa się szkolenie i można w praktyce sprawdzić czy praca odpowiada. Szkolenie było ok, bo przeprowadzone indywidualnie dostosowane do mojego tempa. Niestety musiałbym sporo się nauczyć, więc nie podjąłem tu pracy

Zuza

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Tom
@Zuza

Nie wiem skąd takie pytanie firma ma się dobrze, nie mieści się już przy ul Żywieckiej tylko przy ul. Milusińskich. Trzeba się było przenieść w związku z zatrudnieniem nowych pracowników, nowymi usługami ttd. Zresztą teraz jest dużo lepiej, bo jest więcej miejsca i pracować można w komfortowych warunkach

Weronika K

Byłam na rozmowie w sprawie pracy na pół etatu w dziale handlowym Rozmowa była bardzo kulturalna i konkretna, w miłej atmosferze. Fajne, nowoczesne biuro i na pierwszy rzut oka bardzo duża powierzchnia. Podoba mi się, że jasno stawiają sprawę, praca jest trudna, bo polega na dzwonieniu i umawianiu na darmowy okres próbny w celu przetestowania usług. Po za tym przedstawiono mi bardzo konkretne warunki finansowe i formę zatrudnienia. Plusem na pewno jest to, że można sobie samemu ustalić godziny w których się pracuje, oczywiście w ramach otwarcia firmy. Przed przystąpieniem do pracy można odbyć szkolenie, które jest płatne, więc też bardzo ok

Bd

Śmieciówa i nic więcej. Nauka z cyklu zrób to sam. A opinie: nawet na googlu piszą sobie sami z kont którymi obsługują klientów

Mateusz

Nie ma co liczyć na umowę o pracę. Jeśli umowa o dzieło Ci nie pasuje - możesz spadać, znajdzie się inny pracownik na Twoje miejsce - ot taka polityka firmy..

Agata

1200-1300 złotych w umowie o dzieło.. Szału nie ma

www

Niepolecam pracy w firmie setia

Warol Kojtyła

Witam, jakiś czas temu wysłałem CV na stanowisko autor tekstów. Jest szansa dostać pracę na tym stanowisku NA CZARNO oraz ZDALNIE? W miarę możliwości proszę wszystkich rozeznanych w sytuacji, najlepiej pracowników (byłych, obecnych) o odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie :3

paulinka

Ogłoszenie dotyczyło pracy na stanowisku pracownik biurowy. Nie polecam. Zwykły telemarketing.

paulinka

Totalne dno!!! jeśli chodzi o rekrutację, pseudo-miła pani, poszukująca pracownicy do biura, która ma później okazać telemarketerem, informująca o pełnym etacie, dogodnych warunkach finansowych, które okazują się umową o dzieło i zarobkami w granicach 1200 zł. Stanowczo odradzam wszystkim zainteresowanym pracę w firmie Setia!!!

kacherss
@paulinka

Hej, mam do Ciebie pytanie, czy aplikowałaś na stanowisko "Pracownik biurowy/asystent przedstawiciela handlowego" w zeszłym miesiącu? Zastanawiam się czy złożyć tam cv, ale jeżeli chodzi o pracę, która opisałaś powyżej, to też podziękuję.

Ricko

janinka, przecież napisała dokładnie ile zarabia

Zostaw merytoryczną opinię o Setia.pl - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Setia.pl?

Kandydaci do pracy w Setia.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Setia.pl
3.6/5 Na podstawie 72 ocen.
  • ul. Milusińskich 2
    43-300 Bielsko-Biała