Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 15 ocen.

Opinie o Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.

Patrycja

Pitney Bowes Polska opublikował na swoim koncie na facebooku we wrześniu zdjęcie owoców dla swoich pracowników. Czy to standard w tej firmie, że owoce są darmowe dla całego zespołu czy tylko taka okolicznościowa akcja? Nie ukrywam, że owoce również są benefitem, który chętnie przyciąga pracowników do firm.

Patrycja

Ostatnio była rekrutacja w maju i jest już zakończona. W tym momencie nie widzę, żeby firma Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. szukała nowych osób do pracy, ale zawsze warto odezwać się do nich bezpośrednio i zapytać czy planują w najbliższej przyszłości rekrutację.

Sakc

No jeśli chodzi o rekrutację to faktycznie własnie ją zakończyli, ale coś się pewnie wkrótce pojawi, bo zawsze co jakiś czas są nowe i fajne stanowiska

aga

czy wieice może na jakie zarobk mozna liczyć jako front end dev? Dadzą 7 na rękę? Pozdrawiam

sasasa
@aga 18.10.2016 12:58
czy wieice może na jakie zarobk mozna liczyć jako front end dev? Dadzą 7 na rękę? Pozdrawiam

Jeśli masz odpowiednio dużo doświadczenia i odpowiednie kwalifikacje to pewnie tak.

anonim

(usunięte przez administratora)

wiesiek

Associate Technical Support Engineer - jakie sa zarobki w Bielsku Bialej, bo nie mam zielonego pojecia. Dzieki

Janek

Cześć, jeśli chodzi o zarobki to na jaką kwotę można liczyć na sam początek?

anonim

(usunięte przez administratora)

orbit

Niektóre oferty publikują z widełkami na popularnych portalach z ofertami pracy to możesz sobie sprawdzić.

LH

Poniżej przedstawiam przebieg mojej rekrutacji. Wnioski każdy wyciągnie sam. 1. Zaproszenie reprezentantki działu HR otrzymane na goldenline.pl. 2. Moja odpowiedź, iż niestety nie spełniam części wymagań z ogłoszenia. 3. Odpowiedź działu HR, iż mimo wszystko proszą o CV celem przedstawienia do oceny hiring managerowi. 4. Wysłałem CV. 5. Odpowiedź działu HR, iż moje kompetencje zostały ocenione pozytywnie i prośba o wypełnienie formularza aplikacyjnego. 6. Wypełniłem formularz aplikacyjny. 7. Po 11 dniachzapytałem czy brak odpowiedzi na moją aplikację oznacza zbyt wysokie wymagania finansowe. Otrzymałem potwierdzenie przeczytania wiadomości przez dział HR, ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi. 8. Ponowiłem kontakt po kolejnych 13 dniach informując, że brak odpowiedzi jest w mojej ocenie nieprofesjonalny i źle świadczy o PB. Otrzymałem potwierdzenie przeczytania wiadomości przez dział HR, ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Na tym skończyła się moja przygoda z PB.

Y.Q.
@LH 12.07.2016 21:48
Poniżej przedstawiam przebieg mojej rekrutacji. Wnioski każdy wyciągnie sam. 1. Zaproszenie reprezentantki działu HR otrzyma...

Zakończyli rekrutację i nie chciało im się pisać odmowy, to dopisali cie do black-listy z automatyczną odpowiedzia. Napisz z innego adresu mailowego.

Ge4sho

Praca raczej fajna, miła atmosfera chociaż w niektórych działach tworzą się grupki i obozy. Wszystko zależy gdzie trafisz. Jeśli chodzi o rozwój to wszystko zależy gdzie trafisz, są działy prehistoryczne w których pracuje się nad programami dinozaurami używając języków wymarłych, a są również działy, które pracuję nad w miarę dobrymi produktami. Praca dobra jeśli dopiero zaczynasz aby później wybić się gdzieś dalej do bardziej nowożytnej cywilizacji. Jeśli chodzi o zarobki, niestety uważam, że niektóre stanowiska opłacane są zbyt słabo w stosunku do pracy wykonywanej przez pracownika oraz czasu jaki musi spędzić każdego dnia od poniedziałku do piątku. Odniosłem również wrażenie, że nie wszyscy traktowani są tutaj równo, bardzo nie podoba mi się załatwianie i ukrywanie za plecami niektórych rzeczy, tak aby pozostali członkowie zespołu się nie dowiedzieli... jest to mocno nie uczciwe. Mówi się tutaj również o benefitach... pakiet Medicover (obowiązkowy bo nie możesz z niego zrezygnować nawet jeśli go nie potrzebujesz), Multisport jak wszędzie (jednak w tej firmie za multisporta odejmują Ci z 50 złotych). Wyjazdy na szkolenia zagraniczne tylko dla wybranych, niby stawia się na rozwój pracownika ale jednak firma nie chce w niego inwestować, brak jakichś sensownych szkoleń czy realnych certyfikatów (oprócz tych darmowych dostępnych na platformach e-learningowych). To jest bardzo duży błąd, dałem się na to nabrać a później rzeczywistość okazała się inna. Ogólnie firmę wspominam bardzo dobrze, ale głównie za atmosferę i ludzi, których tam spotkałem. Praca stabilna i umowa na czas nieokreślony jest dużym plusem, zarobki dla programistów są raczej dobre, gorzej z testerami, których praca doceniana jest słabiej. Imprezy integracyjne są super! Polecam!

PB

Obecnie Szukamy: - 5 Developerów PHP (różne poziomy zaawansowania) - 3 QA Engineerów - 1 Mobile Software Developer'a - 1 Product Development Manager'a - 1 Team Manager'a - 1 Front End Developer'a Nasze ogloszenia znajdziecie (usunięte przez administratora)

admin

Czekamy na Twoją opinię na temat firmy Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.. Twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.