Opinie o Perełka Bar w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Perełka Bar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Perełka Bar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perełka Bar w Gdańsk

Adrian K Nowy wpis

Małe porcje bardzo, nie najadłem się

Zofia Nowy wpis

Ktoś pisał że były darmowe śniadania i obiady... prawda to? Czy pracownicy dalej mają takie przywileje? :)

Piotr Nowy wpis

Jedna z osób napisała, że 6 lat temu były problemy z wypłatą wynagrodzenia, a praca była poniżająca. Druga osoba twierdzi zupełnie coś innego, że kasa była wypłacana regularnie i ogólnie było mega. Pomiędzy tymi wpisami minęło ponad 3 lata. Czy przez taki okres czasu warunki pracy, aż tak się zmieniły?

Alicja Nowy wpis

Macie dużo studentów ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Perełka Bar? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
NADIA

JA TERAZ TAM PRACUJĘ JEST MEGA PŁACĄ NA CZAS CODZIENNIE ŚNIADANIE I OBIAD BEZ OPŁAT. PIENIĄDZE ZAWSZE NA CZAS. ZARZĄD WIE ŻE JAK ZARABIA TO LUDZIE TEŻ ZARABIAJĄ . JEST CUDOWNIE. WYNAGRODZENIE MEGA, MIESZKANIE W CENIE, WYŻYWIENIE W CENIE. GŁUPIO MÓWIĆ ŻE TO PRACA MARZEŃ ALE JA LEPSZEJ NIE MIAŁAM.

Zuzanna

Pracujesz w Perełka Bar? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca. Na co mogą liczyć obecnie pracownicy? Czy w firmie zaszły ostatnio zmiany istotne dla jej pracowników? Twoje doświadczenie będzie cenne dla osób, które są zainteresowane pracą i trafiły na ten wątek szukając opinii na temat Perełki.

justynka

czarna' podejrzewam, że etraz jak sie zacznie sezon to beda miec wielu ochotników do pracy na stanowisko Kelnerki czy Kelera, ale przeciez na napiwkach możesz też sobie troche zarobic a dowryczo chodzic w weekendy tym bardziej

czarna

Pracowalam w tym kieracie porazka nikomu nie polecam tej pracy .Wyzysk ponizanie brak szacunku dla pracownika zapierdziel non stop bez chwili wytchnienia .SZefostwo chore na umysle opuznienia w wyplacaniu pensi na ktora trzeba sie nazapirdzielac .Masakra jakas .A jedzenie sprzedaja z poprzednich dni gora 3 zeby sie nie zmarnowalo .Ludzie stanowczo odradzam tam pracy .A najbardziej przerabana robota na zmywaku .

BIBI
@czarna

JA JESTEM ZADOWOLONA. WYDAJE MI SI E ŻE JESTEŚ ZWYKŁYM (usunięte przez administratora)KTÓRY OCZERNIA WSZYSTKICH KTÓRZY PROSZĄ BY DA MINIMUM Z SIEBIE. A TAK W OGÓLE TO POMYŚL O NAUCE GRAMATYKI I ORTOGRAFII BO WIDAC NA PIERWSZY RZUT ŻE ZEREM JESTEŚ

karin

Wiem, ze pewnie najlepszym miejscem do zapytania czy nie potrzebuja kelnerki do baru jest sam bar, ale moze bez wychodzenie w takie zimno uzyskam odpowiedz na moje pytanie. Jest szansa na zatrudnienie nowej kelnerko/barmanki ? w ogole jak teraz czujecie ten klimat jaki tam panuje w tym roku. pozdrawiam serdecznie.

pr

głupota, zawiść, zachłanność i egoizm : )

jula

no tak trudno gdy głupota i zawiść idą w parze

s

jak widać to nie jest "tylko jeden" biedny pracuś .ale jest ich więcej. Ciekawe dlaczego.

jula

jula - 2013-04-21 20:12:08 Na miejscu właściciela poszukałabym tego uczciwego ,biednego , wykorzystanego pracusia i założyłabym sprawę o naruszenie dóbr osobistych można dostać odszkodowanie . Jak sie mówi a to trzeba ponieść tego konsekwencje a może właściciel po ustaleniu skromnej osoby też na jej temat coś nam ciekawego o niej napisze .Prawda nie jest tylko jednej strony a pomówienia są obrzydliwe.dla informacji regulamin wyrażnie określa 2. Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum GoWork.pl, rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum GoWork.pl, ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

pracownik miesiąca

ostatni komentarz chyba pisał sam Sz.P [usunięte przez moderatora] lub jego "koleżanka" [usunięte przez moderatora]. Nie dziwi mnie fakt, że coraz mniej klientów odwiedza ten lokal. Ciekawe dlaczego tak szybko zmienia się skład ekipy pracowników. Ciekawe dlaczego Sz. P [usunięte przez moderatora] cieszy się taką reputacją na dzień dzisiejszy a nie inną... wystarczy poczytać fora żeby dowiedzieć się całej "prawdy" na temat tego miejsca i tego "szefostwa". ciekawe też dlaczego strona główna jest zablokowana... zapewne przez wrogów Szefa, ktory niewątpliwie sobie na to zasłużył. nie liczy się on niestety z ludźmi, zwłaszcza pracownikami, i nieprawdą jest że w innych zakładach pracy jest tak samo lub gorzej. może być tylko lepiej. przede wszystkim dlatego, że w innych zakładach kierownicy liczą się z potrzebami i rozumieją pracowników. niestety nie jest tak w przypadku kierownictwa w tym barze. można by podawać setki przykładów wyzysku oraz braku poszanowania praw pracownika o których zbyt długo by tu pisać. na pewno szanowne kierownictwo zdaje sobie sprawę z tego faktu. mam tylko nadzieję że zakończy się ta działalność w sprawiedliwy sposób . nie polecam baru. nie polecam kontaktu z kierownictwem. 100 % braku szacunku. 100% kłamstwa, oszustwa. [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam.

obiektywny

rotacja na takich stanowiskach była jest i będzie, wciąż wzrastają wymagania pracowników, coraz więcej powodów do narzekań. Trzeba wziąć się do roboty i zapracować na swoje wynagrodzenie, a nie czekać na manne z nieba. Jeśli ktoś idzie do pracy się polenić to narzekać będzie wszędzie gdzie ktoś od niego będzie czegoś wymagał. Praca w tym barze jak każda inna, ażeby zarobić trzeba jednak popracować, osobiście polecam

witam ponownie.Rotacja ludzi,kazdy ma prawo wyboru.Inni godza sie i przyjmuja "odgorne"rozporzadzenie zakladu i ulegaja,a inni uciekaja.Fajnie ,ze ta (usunięte przez administratora)moze znalazla inna prace,taka fajna zywa babka :).ale ci co beda potrzebowac pracy pojda do podobnych(z takim traktowaniem).Ja mam teraz super prace,naprawde.Kawa-kiedy chce.Toaleta-nikt mi nie liczy minut.Pensja-na czas zawsze.Jesc tez moge(ale nie jadam-dietka:) )he he,jedyny minus to wiek wspolpracownikow he hechce sie pracowac az.

hej.nie pracuje juz ta [usunięte przez moderatora]. w perelce jest zmywarka tylko ze uwielbia sie psuc!!!zamiast wymienic ja na nowa wola zaoszczeedzic i niech pracownik moczy caly dzien rece w wodzie.kolezanka na cale szczescie miala wiecej rozumu niz reszta i odeszla z [usunięte przez moderatora] pracy szybciej niz pozostali(reszta zostala zwolniona)

onaaaaaaaaaaaaaa

Hejka wszystkim,ale tu na forum zrobiło sie goraco :)))))))))). A czy pracuje tam jeszcze [usunięte przez moderatora]??Fajna dziewczyna,ale zal mi jej na tym zmywaku bylo.Recznie wszystko myte,a jej łapki takie "odmoczone".Ciekawe czy w sezonie tez reczne mycie.......Przeciez szybciej profesjonalna zmywarka sie myje,no i raczej sanepid wymaga jej na 1 miejscu.Jest tam ona wogóle??

Odradzam pracy w tym barze kazdemu kto szanuje siebie i innych.Praca w tym barze to koszmar!! BIG BROTHER sie przy tym chowa.KAMERY I PODSLUCHY WSZEDZIE!!!gdyby mogli wsadzili by je nawet (usunięte przez administratora) dla pracownikow.Brak szacunku do pracownika,ponizanie i opierdzielanie to taktyka pracy tego baru.Oszukiwanie klientow i wciskanie im jedzenia z dnia poprzedniego to pierwsza rzecz ktora musisz dobrze sobie wyszkolic.tylko pamietaj zawsze sie przy tym usmiechaj!!Wyplacanie pieniedzy za nadgodziny i wychodzenie o godzinie wpisanej w grafiku to nie realne.Odraadzam pracy w tym BARZE!!Jeszcze jedno-DROGI KLIENCIE za nim kupisz cos na wynos zapytaj czy pojemnik nie byl wczesniej uzywany przez innego konsumenta! a wiec za nim zlozysz CV do tego baru przemysl to milion razy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Perełka Bar - Gdańsk

Perełka Bar