Opinie o Rado Sp. z o.o. w Ławnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rado Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rado Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rado Sp. z o.o. w Ławnica

Chętny się zatrudnic

A ja myślę właśnie się przekonać i pójść zobaczyc bo faktycznie słyszałem że z 2 sobotami 3200-3300 idzie wziąz.( Nie ma siły żeby na strefie podobnie wymęczyć bo to przerabialem) A jak mi nie spasi to dam dyla. Po co pisać pracodawcy ubliżać. Praca jak praca. Akurat taki charakter ma że jest trochę brudna.Wiadomo im więcej ludzi tym większy chaos i tylko gadanie za plecami. To jest niestety wszędzie. Przecież kto Ci każe pracować gdzieś gdzie Ci nie pasuje. Trzabylo się uczyć to byś siedział jeden z drugim w ministerstwie. Bo zauważyłem że co niektórzy mają problem z ludźmi na wyższym stanowisku. To nie są dawne czasy że tylko patrzyło się co wynieś z roboty. Teraz trza niestety pilnować wszystkich i wszystko bo naród zachłanny a dasz palca to Cię pożrą. Może na wiosnę tam zagladne.

pokaz mi firem na strefie w ktorej zarobisz ponad 3tys z dwoma sobotami. a przy dobrej premi to i wiecej ludzie zarobią.

tak w szczególnosci kirchof co tamtego roku od wakacji bez premi robili do konca roku. piątki wolne albo na bezpłatny urlop wysyłaja.

@pracownik

Masz Brw prosty przykład dwie zmiany po 8 lolo 3 sie zakreci bez sobót. Dwa tygodnie po 12 4300 do 4500 zależy cile premii

Robiłem tam

Sa firmy na strefie co zarobisz 3 ,a tam kariery nie robiłem kasa byla mała i sie zwolnilem i nie tylko ja wtedy.

Ludzie ja tam przepracowałem paręnaście lat i powiem tak co do kasy to 3 klocki zarobisz ale atmosfera i kolesiostwo to porażka tak jak ktoś wcześniej pisał ludzi z polecenia i ławnicy traktują lepiej a jak jesteś z łapanki to już jesteś podpadnięty a teraz co mi się o uszy obiło to już wogule jest fajnie idź prubuj wszystko przereklamowane no i oczywiście obserwacja w kamerach nom stop bo wynoszą granulatu w napletkach szkoda słów

Operator Maszyn

Rozmowa w biurze z dyrektorem lub prezesową

Czym sie zajmujesz, gdzie pracowałes, czy masz doświadczenie, dlaczego chcesz akurat tutaj

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.

To sobie policz 2800 brutto i do tego premia z800 zł brutto zależy ile zejdzie granulatu ale tak jak koledzy piszą szału nie ma 3 koła powinieneś zarobić

Robiłem tam
@Nowy

3600 brutto to ok 2700 na rękę. A druga sprawa takie pieniądze sa tez na strefie. A po trzecie 800 zl premi to młyny tylko.I nie chwalcie tak tej firmy bo cudow nie ma

3 tyś z sobotami tyle zarobisz no i strefa wybuchową na chali to znaczy pył miedziany i związki PCB rakotwórcze są wszędzie jak już wcześniej opisywali koledzy to prawda

@Nowy

A bez sobót? Czegoś tu nie rozumiem tam jest stawka miesieczna jaka? Ponoć większa niż najniższa krajowa, czyli 2800brutto .Tu wsz5 sie zala konkretów mało

nikt was nie zmusza do pracy tam. jak cos komus na psuje moze isc robic gdzieś indziej. a jeśli chodzi o zarobki to nie sa zle na strefie tego nie zarobi chodzac na dwie zmiany a jak kazdy dobrze wie ze strefa to trzy zmianu lub cztero brugadówka.

Fizyczny
@pracownik

To jakie te zarobki w końcu kto tu pisze prawde.Ze 3 tys z 2 sobotami to prawda czy kit

Robię bo muszę

Ty opisujesz utrzymanie ruchu ,a ludzi interesuje produkcja i pan Machala Graniczka co wszystkie rozumy pozjadali (usunięte przez administratora) na firmie

Jan życie

W tej firmie wszystkich traktują jak potencjalnych złodzieji wstydzili by się niech dadzą zarobić ludziom jest takie przysłowie zapomniał wół jak ciele ciem był resztę można się domyśleć co robili

@Jan życie

To kto tam jest kierownikiem? A ten Soja to jeszcze tam robi? Ludzie tu chodzi o kase jak ok tu 3tys z 2 sobotami ktoś pisal to żaden szał ilu tam sie ludzi przewinęło

Jan życie

Jak napiszesz prawdę to administrator kasuje wpisy a prawda jest taka jak ludzie opisują jak jesteś z polecenia to i stanowisko się znajdzie a jak nie masz nikogo tam to na gilotynę ciąć kabel i pod chmurką i obserwacja na kamerach nom stop tam trzeba byc z ławnicy albo (usunięte przez administratora) dobrze to będziesz dobrym pracownikiem a jak nie to ci podziękują ogulnie głupie zasady tam panują dają wolną rękę kierownikom pseudo a w szczególności temu konfidentówi najwiękrzemu z działu Ur. Tak więc jedna wielka kupa

Tomasz
@Jan życie

Wpisy zgodne z regulaminem nie są usuwane, więc spokojnie. Rozumiem, że nie masz dobrego zdania o firmie, może jednak znajdą się też jakieś plusy? Jak oceniasz poziom wynagrodzenia w tym miejscu? Daj znać, jestem ciekaw co możesz powiedzieć na ten temat.

Czemu nie polecasz ? Napisz konkretnie co i jak

Dokładni jak kolega napisał 3 tys z sobotami i wyścig szczurów i oczywiście Palestyna jest traktowana inaczej jakie jesteś z ławnicy to cie wsadza na takie stanowisko że Cisie odnirchce pracy albo jak będziesz dobrze podp...... Alał to cie będą promować

@Nowy

Przecież w grudniu byly ogłoszenia o prace w UP i na (usunięte przez administratora)hej mielec. Atrakcyjne wynagrodzenie pisało czyli mam rozumieć, najniższa krajowa i premia.To exstra a ten gość w kadrach to nic nie wie

Pracuje w tej firmie pare ladnych lat nie jest to praca marzen ale praca tez nie jest ciezka. Jesli ktos jest zoorganizowany to sobie poradzi. Soboty pracujace dla chetnych to jest plus ze nie zmuszaja. Zarobki sa takie sobie. Okolo 3tys mozna smialo zgarnac.

Ok 3 tys z 2 sobotami to żaden szał. To bez sobót pewnie 2600

Jak z kasą tam

Tam pracować szkoda zdrowia i nerwówomijać szerokim łukiem

@Nowy

@Nowy Dlaczego nie polecasz pracy w Rado? Wpływa na to atmosfera pracy w tym miejscu? Czekam na informację.

Jest ogłoszenie na hej mielec do pracy jak tam finanse zarobi 2700 czy nie

@Jerzy bez roboczej odzieży

Ciekawe czy ktoś ci odpowie konkretnie

@Jerzy bez roboczej odzieży

Odpowie ktoś

Wreszcie ktoś prawdę napisał wkońcu tak tam jest kolesiostwo jak był dawniej kierownik (usunięte przez administratora)to nie było takiego czegoś szkoda że go niema onby zrobił poźądek z tymi (usunięte przez administratora)i nierobami

@222

Rozumiem Twoje niezadowolenie z pracy w firmie Rado Sp. z o.o. Domyślam się, że ze względu na opisane przez Ciebie sytuacje atmosfera w firmie nie jest najlepsza. A jak oceniasz wysokość zarobków w firmie? Czy istnieje możliwość zdobycia premii przez każdego pracownika?

Dobre zarobki tylko dla Palestyny i donosicieli jak jesteś kolegą prezesa lub synków jego to do pewnego czasu jesteś potrzebny a potem dostaniesz kopa brak szacunku

Który tam tak donosi??

Byłem zainteresowany pracą w tej firmie ale jak się dowiedziałem z pewnych ust od pana z produkcji i chłopaków to mi ręce opadły zdaleks od tych wyzyskiwaczy

Nowy2
@Nowy

A te pewne usta od pana z produkcji i chłopaki nadal tam pracują i się z ciebie śmieją

@Nowy2

Ty też pracujesz w Rado? Czyli jednak warto zainteresować się pracą tutaj? Zastanawiam się, co konkretnie masz na myśli.

Młody

Dobre zarobki, ciągle rozwijajaca się firma, duży socjal dla pracowników, pożyczki, dofinansowania dla dzieci.

Mięciutki
@Młody

Powiem tak ja ta firmę znam od podszewki i nie piszcie bzdur że taka czy taka dodam tylko że wielki szacunek dla pana Zdzisława R bo ten człowiek wie co to znaczy praca i szanuje ludzi i porozmawia jak chłop z chłopem a to reszta to nie będę używał wulgarnych słów bo mi się słabo robi a ten z UR konfident razem z (usunięte przez administratora) powinni spowrotem trawę kosić na wulce

@Młody

Ile ty tam pracujesz że tak Twierdzisz, Soja tam jeszcze pracuje?

Nina

Może trzeba na ten szacunek zapracować? Dobra firma to oczekuje dobrej pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Rado Sp. z o.o. - Ławnica

• Jak się pracuje w Rado Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rado Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rado Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rado Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rado Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rado Sp. z o.o.