Rado Sp. z o.o.

Ławnica

Opinie o Rado Sp. z o.o.

Wojtek

Norma hałasu przekroczona 80 krotnie na hali tylko gluchy lub glupi bedzie tyral jak dzik, no i pijaczysko jakies

Agata

hej. ja również jestem zainteresowana ofertą pracy Kontrolera Jakości, proszę o jakieś informację jeśli ktoś zna jakieś szczegóły co do tego stanowiska.

Nowa

Hej. Orientuje się ktoś jakie tam są zarobki na stanowisku laboranta/kontrolera jakości? Bo jest właśnie w PUP oferta na takie stanowisko. Zarobki są podane od 2200 PLN brutto. I zastanawiam się, ile można maksymalnie dostać.

xxx
@Nowa 21.07.2017 10:32

ponoć kiepskie

swój chłop

Jak wygląda płaca i praca jako operator kop-ład? Cały czas ogłoszenie o wolnym stanowisku do pracy w delegacji... Może ktoś zna realia?

Obserwator

Rado to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płaci parę groszy na miesiąc wstyd na ludzkim nieszczęściu robić majątki

jerzy

Ta firma jak fima ale atmosfera .Kolesiostwo malo powiedziane ,kasa mała i jeszcze w ch wala .Co do podwyzek 2150 to ma polowa zmiany a reszta 2000zl brutto mlyny 2250zl .Ludzie nie przejmujcie sie pracy jest na strefie .Ktos tu dobrze napisal z beda robic tylko miejscowi a reszta pojdzie i sie nie ma co dziwic.Donsicieli jest za duzo

bogus

Pracowalem w tej firmie i srednie mam zdanie. Kolesiostwo i tyle. Okradaja z kasy jak moga a robota ciezka i w szkodliwych warunkach. Mnostwo donosicieli i na dodadek jeden wariat z alkomatem ktoremu sie wydaje ze jest Bogiem.Najpierw zlapia goscia na kacu a potem za o ze go nie wywala kaza nu donosic na kolegow. Nie polecam no chyba ze jestes miejscowym pijaczkiem.

marek

i podwyzki brutto 2000zl 2150 2250zl takie sa stawki tylko starsi miejscowi tu beda robic reszta pojdzie gdzies indziej

vg
@zawiedzeni pracownicy 11.11.2016 08:52
Podwyżki :D ci pracownicy co dostali 2000 brutto tak naprawde nie dostali nic , bo od nowego roku kazdy w jakiej firmie by nie...

popieram taka prawda

Panchoo
@zawiedzeni pracownicy 11.11.2016 08:52

Dobrze powiedziane

xc

Potwierdzam kolesiostwo i kablowanie na kolegów

Jaja

Wywalili was bo chlAliscie bez pamięci :)

Zeno

Firma Rado kiepska glupie zasady sa wprowadzone selekcja ludzi na lepszych i gorszych lekka praca dla znajomych brygadzistow nieznajomi najgorsze roboty maja podwyzki dla wybrancow nie dla wszystkich(czyli dla znajomych)zabieranie premi za urlop na zadanie zallllllllll tylko glupiec tam podejmie prace jak mlody dostal firme tak wszystko przywraca jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Puzi
@Zeno 15.05.2016 08:16

oo kolega widze ze tez tam pracował ja tez sie zwolnilem na wyjazdach sami donosiciele pewien koparkowi Piotr robil zdjecia nagrywal i donosil o byle główno zalosne praca szkodliwa a zarobki najnizsze odradzam wszystkim

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Rado Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Rado Sp. z o.o. - Ławnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rado Sp. z o.o.