Opinie o Rado Sp. z o.o. w Ławnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rado Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rado Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rado Sp. z o.o. w Ławnica

Ona

Brak szacunku do pracownika tam tylko Palestyńczyków traktują inaczej

Jolanta

Chciałabym zaznaczyć i zwrócić się do osób wypowiadających się poniżej, że komentarze pisane w wulgarnym i obraźliwym tonie zostaną usunięte przez administratora forum. Przypominam także, że jest to miejsce publiczne i nikt z nas nie jest w nim całkiem anonimowy. Jeśli ktoś chciałby napisać konstruktywną i rzetelną opinię na temat pracy w Rado w Ławnicy - to zachęcam.

Jolanta

@Nowy, i jak, zdecydowałeś się aplikować do pracy w Rado Sp. z o.o.? A może już pracujesz w tej firmie? Jeśli tak, to napisz proszę coś na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego. @222, możesz napisać coś więcej? Tak ogólne wyrażenia niewiele mówią osobom zainteresowanym pracą w danym miejscu. Napisz proszę, jak oceniasz tego pracodawcę i proponowane przez niego warunki.

Erwin

Myślę, że jednak dobrze się tu pracuje skoro od dawna nikt nie pisał. Potrzebujecie pracowników?

Operator Maszyn

Rozmowa w biurze z dyrektorem lub prezesową

Czym sie zajmujesz, gdzie pracowałes, czy masz doświadczenie, dlaczego chcesz akurat tutaj

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Wojtek

Norma hałasu przekroczona 80 krotnie na hali tylko gluchy lub glupi bedzie tyral jak dzik, no i pijaczysko jakies

Agata

hej. ja również jestem zainteresowana ofertą pracy Kontrolera Jakości, proszę o jakieś informację jeśli ktoś zna jakieś szczegóły co do tego stanowiska.

Nowa

Hej. Orientuje się ktoś jakie tam są zarobki na stanowisku laboranta/kontrolera jakości? Bo jest właśnie w PUP oferta na takie stanowisko. Zarobki są podane od 2200 PLN brutto. I zastanawiam się, ile można maksymalnie dostać.

xxx
@Nowa

ponoć kiepskie

swój chłop

Jak wygląda płaca i praca jako operator kop-ład? Cały czas ogłoszenie o wolnym stanowisku do pracy w delegacji... Może ktoś zna realia?

Obserwator

Rado to (usunięte przez administratora) płaci parę groszy na miesiąc wstyd na ludzkim nieszczęściu robić majątki

jerzy

Ta firma jak fima ale atmosfera .Kolesiostwo malo powiedziane ,kasa mała i jeszcze w ch wala .Co do podwyzek 2150 to ma polowa zmiany a reszta 2000zl brutto mlyny 2250zl .Ludzie nie przejmujcie sie pracy jest na strefie .Ktos tu dobrze napisal z beda robic tylko miejscowi a reszta pojdzie i sie nie ma co dziwic.Donsicieli jest za duzo

bogus

Pracowalem w tej firmie i srednie mam zdanie. Kolesiostwo i tyle. Okradaja z kasy jak moga a robota ciezka i w szkodliwych warunkach. Mnostwo donosicieli i na dodadek jeden wariat z alkomatem ktoremu sie wydaje ze jest Bogiem.Najpierw zlapia goscia na kacu a potem za o ze go nie wywala kaza nu donosic na kolegow. Nie polecam no chyba ze jestes miejscowym pijaczkiem.

marek

i podwyzki brutto 2000zl 2150 2250zl takie sa stawki tylko starsi miejscowi tu beda robic reszta pojdzie gdzies indziej

Wiesław
@marek

obiecywali 2400 zrobili dupę z gęby a 2250 dostali chyba lizipałki:D

Apoloniusz
@Wiesław

Cytat z listu św.Pawła Apostoła do pracowników firmy " I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony. A potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał"

zawiedzeni pracownicy
@Apoloniusz

Podwyżki :D ci pracownicy co dostali 2000 brutto tak naprawde nie dostali nic , bo od nowego roku kazdy w jakiej firmie by nie byl bedzie mial 2000 tys brutto ,pierdzistołki podostawali podwyzki po rowno kazdy. biurokraci ,a niewolnikom najnizej jak sie da co na nich zapierdalaja uznania podwyzek wedlug pokrewienstwa i znajomosci kazdemu po rowno powinni dac a nie walic sciemy Nie polecamy nikomu tej firmy oszytswo w podwyzkach !!!!!!!!!!

vg
@zawiedzeni pracownicy

popieram taka prawda

Panchoo
@zawiedzeni pracownicy

Dobrze powiedziane

xc

Potwierdzam kolesiostwo i kablowanie na kolegów

Jaja

Wywalili was bo chlAliscie bez pamięci :)

Zeno

Firma Rado kiepska glupie zasady sa wprowadzone selekcja ludzi na lepszych i gorszych lekka praca dla znajomych brygadzistow nieznajomi najgorsze roboty maja podwyzki dla wybrancow nie dla wszystkich(czyli dla znajomych)zabieranie premi za urlop na zadanie zallllllllll tylko glupiec tam podejmie prace jak mlody dostal firme tak wszystko przywraca jak w (usunięte przez administratora)

Puzi
@Zeno

oo kolega widze ze tez tam pracował ja tez sie zwolnilem na wyjazdach sami donosiciele pewien koparkowi Piotr robil zdjecia nagrywal i donosil o byle główno zalosne praca szkodliwa a zarobki najnizsze odradzam wszystkim

admin

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Rado Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Rado Sp. z o.o. - Ławnica

• Jak się pracuje w Rado Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rado Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rado Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rado Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rado Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rado Sp. z o.o.