Opinie o Docdata Fulfilment sp. z o.o. w Świebodzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Docdata Fulfilment sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Docdata Fulfilment sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Docdata Fulfilment sp. z o.o. w Świebodzin

ten co zrezygnował

Trzeba mieć szacunek do samego siebie, bo zdrowia i straconego czasu nikt nie odda. Tam liczy się tylko NORMA . Przybywa wciąż dużo nowych ludzi z Ukrainy więc "człowieczeństwo" się nie liczy. W Niemczech za lepsze pieniądze jest zdecydowanie "spokojniej".

Michalino

Tragedia :(. Nie polecam - chyba że jako tymczasowe a w międzyczasie szukanie sobie pracy (o ile ktoś wytrwa)

meg

Hey a ile osob tam pracuje?

pracownik juz byly

Po pol roku masz pensje 2850brutto. Ale najpierw musisz tam sie utrzymac. Zwalniaja pracownikow po miesiacu czasem nawet pracownikow dlugoletnich.na hali goraco klimatyzacja nie dziala.wyliczaja czas nawet jaki spedzasz w toalecie.plusy.wyplata zawsze na czas.mozliwosc nauki jezyka ukrainskiego gdyz polakow garstka.ustawiaja grafik jesli potrzebujesz wolnego dostaniesz.mozna sie dogadac.minus brygadzisci.a i szkolenie w bardzo nie milej atmosferze.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Docdata Fulfilment sp. z o.o..
Rozczarowany

Nie jesteś TAM traktowany jak człowiek tylko jak robol który ma robić normę normę i jeszcze raz normę . Nawet po okresie 2 tygodni gdy była praca dwunastogodzinna nie masz prawa być zmęczony bo trzeba robić normę . Zresztą nieważne - ciągle przybywają nowi z Ukrainy więc siła robocza jest i gdy przestaniesz być dla NICH atrakcyjny po prostu wymienią Cię ( czytaj zwolnią). Nie polecam

masakra

Brygadzisci oraz kierownictwo to nie ma co sie oszukiwac mlodzi ludzie którzy uważają ze jedyna droga awansu jest gnebienie i ponizanie ludzi. I to nie ważne czy się pracuje na assosie czy zalando. Pracownicy sa ponizani. Gdy popelnisz blad to masz wywieszona kartke obok stanowiska zeby kazdy widzial. Jest tam napisane ile pracujesz i czy robisz norme jakie bledy popelniasz. Oczywiscie wielkimi cyframi na czerwono zeby bylo widac.zrobisz o jedna sztuke mniej i juz musisz sie tlumaczyc.oczywiscie straszenie utrata pracy jest standardem.nie polecam tego pracodawcy ale wiadomo jaka zaklad ma opinie

Była

Nie polecam (usunięte przez administratora) za najnizszą krajową z przewagą języka ukraińskiego

Olll

Docdata to jedna wielka lipa czy to pod agencja czy pod sama docdatą. Najlepiej tam nie zaczynać pracować a jak ktoś juz pracuje to się zwolnic i zostawić te szczury same.

ŁYSY

atmosfera jest do bani a płaca minimalna i nikt mi nie powie ,że jest inaczej chyba ,że zamiast 160godz w miesiącu robisz 200godz.Teraz każą robić po 12godz to przez miesiąc wyjdzie 288godz no to się zarobi, ale kto to wytrzyma tak pracując przez dłuższy czas.Dziwne,że nie wpadli jeszcze na pomysł aby wstawić piętrowe łóżka do szatni aby tam spać i tak praca wyro i praca.LUDZIE W KOŃCU TRZEBA SIĘ POSTAWIĆ PRZECIEŻ WSZYSTKICH NIE ZWOLNIĄ,ODWAGI LUDZIE TERAZ NIKOGO NIE ZABIJAJĄ JAK BYWAŁO ZA KOMUNY.

ko
@ŁYSY

Tak naprawde to ukraicow przyjmuja do docdaty polakow zwalniaja.jest nas garstka.jak sie postawimy to wszystkich wywala

berlinek

Czytam wasze opinie i dochodzę do wniosku ,że praca w Polsce bezwzględny na firmę jest taka sama. Dlaczego jest nie ciekawie??, bo Polacy to taki naród!!! Najpierw politycy zrobili z Polski kolonie , dlatego pracujecie za darmoszkę , a do tego doszła mentalność Polska, wszyscy narzekają a jeden robi pod drugiego. Ci co pracuja w Niemczech i Holandii nie narzekają. Inna mentalność, zarobki pozwalają na spokojne życie , wiek bez znaczenia. Zresztą Polacy kradną,,wszędzie , taka mentalność. Ja uważam ,ze człowiek inteligentny (nie mylić z wykształceniem) będzie wiedział co zrobić ze swoim życiem.

Dorota

Firma Docdata, pakowanie dla Allegro, na razie przez agencję Jaga Temp.

Allegro
@Dorota

dla Allegro już dawno nie Docdata. Tu już Docdata swoich pracowników nie ma, wycofali się i są już tylko w Świebodzinie jeśli chodzi o Polskę

Dorota

A może ktoś z was pracuje w Błoniu, bo są przyjęcia na magazyn, oferują 3100 zł brutto w systemie dwuzmianowy.

Kamila
@Dorota

Dorota a gdzie jest to Błonie? Co to za firma? Jak można się tam dostać?

agela

Pracowałam tam w latach 2014-2015. nie jet żle no wtedy tam nie było żle wypłata na czas , normę miałam . jednak podupadłam na zdrowiu i już ne wróciłam, teraz choćbym chciała to nie chce ze wzgledu na pracowników z Ukariny i atmosferę , ale mam dobre wspomnienia z pracy tam zawsze chętnie jeździłam do pracy.

:-)

Czytam i czytam tak naprawde z ciekawosci chcialam zobaczyc co tu pisza o mojej firmie. Coz zgadzam sie z wieloma zarzutami. Faktycznie sa czasem ciezkie dni jak w kazdej firmie. Czasem potrafia zdenerwowac czlowieka na dzien dobry.coz nie raz widze jak ludzie poprostu wychodza do domu bo nie maja sily.coz nie raz bylo tak ze z przemeczenia mdleja i chodza chorzy na l4 bo sie boja. Coz nie dawno zmarl jeden chlopak z ukrainy bo chodzil chory do pracy.dostal zapalenia pluc i niestety zmarl.oczywiscie dla pracodawcy to mala strata.bedzie nastepny.cierpienie tylko dla rodziny.to sa takie sytuacje ciezkie dla czlowieka.nie jestesmy maszynami.wiadomo ze kazdy ci powie ze jak sie nie podoba zrezygnuj.ale pracuja tam osoby najczesciej dojezdzajace bo u siebie ciezko o prace.plus ze sa dojazdy i to darmowe ale nie oszukujmy sie pracodawca nie ma wyjscia.nikt z swiebodzina nie bedzie chcial tam pracowac.polakow garstka.plusem wyplaty na czas.a ze male.dostajesz tyle ile masz na umowie plus 10zl za pranie odzieży i premie ktore sa naliczne przez kadry.szalu nie ma.ale tak jest wszedzie.minusem jest atmosfera.ale tak naprawde to zauważyłam ze kazdy ma to w (usunięte przez administratora) nikomu nie bedzie chyba nawet przykro jak go zwolnia.to smutne.to tylko swiadczy o pracodawcy ze skoro pracownik nie czuje sie dobrze w firmie i raczej nie bedzie rozpaczac po jej stracie to cos jest nie tak. W dzisiejszych czasach umowa o prace jest plusem. Kierownika i brygadzistow nie trzeba lubic. Idziesz robisz swoje. Wiadomo jak jest fajna atmosfera i jak czlowiek czuje sie doceniany to lepiej sie pracuje. W tej firmie raczej tak sie nie mysli. Licza sie wyniki i nic wiecej. Latwo mozna awansowac bo jest ciagla rotacja. Wystarczy znac polski :-) ale nie jest to wymagane :-) plusem jest tez mozliwosc dogadania sie jak sie potrzebuje wolnego. A i jak idziesz do lekarza i mowisz gdzie robisz dostaniesz l4 bo warunki sa straszne. W zime zimno latem goraco.omdlenia standard.firma ma zly wizerunek bo duzo ludzi tam robilo.kazdy pracownik wie jak to wyglada naprawde.nikt nie zwolnil sie bez powodu.mozna wytrzynac trzeba tylko sie przyzwyczaic.nie myslec duzo i naprawde sie nie przejmowac.wiem jedno ze napewno jak sie zwolnie nie wroce tam.jest tez wiele pozytywnych osob.mozna sie pośmiać ale nie głośno bo zaraz stanie brygadzistka i zrobi porzadek.slyszalam tez ze mozna polecac pracownikow i dostaniesz 400zl jesli zatrudnia ta osobe ale nie znam nikogo kogo tak nie lubie :-) by mu proponowac tam prace.tak naprawde nawet ukraincy nie chca przechodzic z pod firm do docdaty mimo ze maja taka mozliwosc.

nigdy

Jesli chodzi o nadgodziny to np w przyszlym tyg wyrobisz 20.czyli po 12 godz pracujesz a ze większość osob dojeżdża do swiebodzina tracisz duzo czasu.niestety musisz byc caly czas na wysokich obrotach.oczekuja tego ze jestes wstanie pracować bez jakiego kolwiek zmeczenia.niestety ale w momencie kiedy np wychodzisz z toalety i po drodze staniesz na 3 min doslownie 3 min zamienic slowo z kims dostajesz porządny (usunięte przez administratora) tak to sie nazywa.taka jest prawda.zapraszamy chetnych do pracy niech sami zobacza.zreszta firma dała możliwość pracownika polecic znajomych do pracy. Jesli zatrudnia dana osobe dostajesz 400 zl. I na dwie zmiany taka mozliwosc wykorzystaly 2 osoby. Dlaczego? Nawet 400zl nie jest wstanie przekonac nikogo do polecenia tam pracy. I to nie przez prace bo kazdy jest wstanie wyrobic te 12 godz ale przez brak szacunku. Przez to ze mimi zmeczenia sie starasz a dostajesz po (usunięte przez administratora) za kazdy blad.

Agnes

Czytam i nie wierzę że jest tam tak jak piszecie. Każda firma ma jakieś standardy i zobowiązania wobec kontrahentów czytaj Zalando czy Asos. Normalne jest że mają normy ile na godzinę masz rozpakować/zapakować zwrotów. Dziwne byłoby gdyby płacili za nic nierobienie. Wtedy na pewno każdy chciałby pracować i każdy by chwalił jaka o super firma. O tacy są Polacy. Tylko narzekać potrafią

he he he
@Agnes

Ta firma nie ma standardów :-) nie oszukujmy sie. U nich normą jest zatrudnianie nowych pracownikow najlepiej z Ukrainy bo taka osoba skoro ma juz wize i wydala duzo kasy na przyjazd do pl to mimo warunkow bedzie pracowac chociaz 3 miesiace zeby sie odkuc.ale nie oszukujmy sie oni tez juz nie chca przyjezdzac. Tu nie chodzi o nic nie robienie. Bo wiadomo norma musi byc. Wiadomo pracowac trzeba. Ale jesli mimo twoich staran ciagle dostajesz (usunięte przez administratora) albo licza ci czas ile jestes w wc to mozna sie denerwowac. Zreszta kazdy moze sprobowac i wtedy sie wypowiedziec.

he he he
@Agnes

alfa&omega

Jejku, czytam te wasze pochwały na temat DD i nie wierze. Ładna propaganda. Mam nadzieje, że chociaż wam się opłaci takie podlizywanie ;) Nie ma sensu wybielać firmy, która nie jest tego warta ;) Nie polecam tam pracować. Naprawdę. Szkoda zdrowia. Bez odbioru.

asia

Pracuję w formie od 2 lat. Zarobki nie są najgorsze w porównaniu z innymi firmami, a jak ktoś pracuje rzetelnie i dobrze to może jeszcze sobie dodatkowo dorobić premią. Poczytałam poniższe opinie i nie mogę się z nimi zgodzić. Każdy pracownik przechodzi trening, na którym jest szkolony do pracy, otrzymuje wszelkie informacje oraz instrukcje jak co robić. Kontrolerzy pokazują co jest źle, jeśli znajdą błędnie złożoną rzecz. Nie przypominam sobie przypadku, żeby ktokolwiek został zwolniony bez podania powodu - jest to niedozwolone przez prawo. Większość problemów wychodzi przez zatrudnienie przez agencję pracy, więc raczej tam należy szukać problemu.

Była pracownica
@asia

Najniższa krajowa( nawet Docdata ma najniższą - choć wcześniej mieli troszku powyżej) to są według Ciebie zarobki nie najgorsze w porównaniu z innymi firmami ?? No błagam, weź przestań -- teraz brakuje "niewykwalifikowanej" siły roboczej więc inni zaczynają to rozumieć i oferują coś więcej - choćby karnety na basen, siłownię i nieco wyższe stawki godzinowe. Owszem, można wyrobić sobie premię - ale niekoniecznie pracując uczciwie ( wybieranie sobie kartonów) -- choć przyznaję iż uczciwie też się da , ale nie takie ilości jak przy wybieraniu . Dlaczego osoby funkcyjne przymykają oczy na to ?? Kto zdrowo myślący uwierzy że w ciągu jednej godziny można uczciwie sprawdzić , obejrzeć (według standardów obejrzeć dokładnie , przejrzeć kieszenie, posprawdzać wszelkie zamki, zapięcia itd) i oczywiście odpowiednio złożyć ponad 70 produktów???? I to przez całe 8 godzin ( upsss 7,5 bo przerwa) . Praca faktycznie nie jest sama w sobie zła - tylko ta atmosfera wokół niej . Rozumiem że mogą gonić terminy i że nikt nie chce płacić za nicrobienie - ale tam to przesada jest z tymi normami . Nawet gdy w jednej godzinie zrobisz około 50 kilku a w drugiej nieco mniej to zaraz słyszysz pytanie dlaczego norma Ci spada i ta mina osoby chodzącej z normą . Nawet gdy musisz wycofywać ileś tam produktów (ci co pracują lub pracowali wiedzą o co chodzi) to też usłyszysz że no OK - ale norma musi być . Więc nie dziwcie się że ludzie odchodzą gdy tylko znajdą coś innego - choćby na miejscu (dotyczy tych dojeżdżających)

Hej Pracuje tam dosc dlugo. W sumie od samego poczatku. Plusem jest umowa o prace :-) zarobki szału nie robia. Minusem sa ciągle zmiany. Rzucanie pracownikow miedzy assosem i zalando. Polacy sa gorzej traktowani niz ukraincy bo ich jest wiecej. Polaka zwalniaja odrazu za kazdy błąd. Ukrainca nie bo każdy z nich to dodatkowe pieniądze. Nie raz widzę jak kontlorerki probuja sie z nimi dogadac a oni nic po polsku dalej robia co chca. Minus za kazde l4 trzeba sie tlumaczyc menagerowi.ludzie sa wzywani po kolei do biura. Dzien wczesniej mowia ze zamiast 8 godz pracujesz 12 i to nocki. Jesli masz jakies inne plany musisz je zmienic inaczej wpisuja cie na czarna liste. Dodajac 2 godz dojazdu w jedna strone wychodzi 16 godz poza domem.nie ma czasu nawet sie wyspac. Gdyby tylko zaplacono za nad godziny odpowiednio. Niestety mimo nadgodzin i prac w nocy wyplata jest moze 150zl większa. Tylko ze od tej sumy zabiora podatek. Dochodzi do tego ze ludzie mdleja na hali. Ogolnie co chwile strasza zwolnieniem. Tasmy czesto nie dzialaja.czesto nie dzialala klimatyzacja wiec goraco.w kontenerach nawet 40stopni.nawet jak zrobia przerwe to wylacza maszyny a ludzie dalej stoja w boksach.praca nie jest ciezka ale atmosfera okropna.jest pare osob ktore sie staraja probuja byc mile i nawet jak jest jakis blad podchodza po ludzku.niestety ale takie osoby czesto dostaja poprostu ochrzan za to ze sa dobre dla ludzi.ze zle sie przykladaja.

pracownik 2
@pracownik

hej, no nie mogę tego zostawić bez komentarza bo część to kompletna bzdura. Nie wiem na jakim stanowisku pracujesz ale ja też pracuję tam praktycznie od początku istnienia firmy w Świebodzinie i zupełnie inaczej to widzę. 1) "rzucanie między asosem a zalando": W każdym zakładzie pracy masz różne stanowiska, zatrudniony jesteś dla docdaty a to na jakim będziesz stanowisku pracować to już zależy gdzie jesteś potrzebny w danym dniu. To jest jak najbardziej normalne 2) "Polaka zwalniaja odrazu za kazdy błąd": jest dokładnie na odwrót. Nie raz wiedziałem, że kierowniczka zgłaszała polaka do zwolnienia bo sobie nie radzi a biuro kazało go przesunąć na inne stanowisko bo może tam pójdzie mu lepiej. Mają po kilka szans na różnych stanowiskach żeby tylko nie zwalniać bo ludzi do pracy potrzeba. 3) "zamiast 8 godz pracujesz 12 i to nocki": wprowadzają 12h zmiany ale to są nadgodziny płatne i nikt nikogo do nich nie zmusi. Wiadomo, że jest potrzeba i prosi się o solidarność ale jak ktoś nie może to przecież nie raz było że chodził normalnie na 8h do pracy. Ja raz nie mogłem ale powiedziałem i było ok. Później sobie to poukładałem i chodziłem już na 12-tki. 4) "niestety mimo nadgodzin i prac w nocy wyplata jest moze 150zl większa": ile razy byłeś na 12-tkach nocnych? Bo ja widziałem swój kwitek z wypłaty i mi zapłacili wszystko normalnie. miałem na kwitku i pięćdziesiątki i setki i dodatek za godziny nocne. Wszystko tak jak się należy. 5) "Dochodzi do tego ze ludzie mdleja na hali": owszem, często było gorąco ale jak były upały to dostaliśmy dodatkową przerwę i mogliśmy wyjść się przewietrzyć. Poza tym mamy przerwy zwykłej 30 min a z tego co wiem to w innych zakładach pracy mają jedynie 15 min więc nie wyobrażam sobie żebym miał w 15 min zdążyć sobie coś kupić z cateringu, zjeść, wypić kawę i jeszcze zapalić. A tu się da. 6) "dostaja poprostu ochrzan za to ze sa dobre dla ludzi": no takiego przypadku nie widziałem. Dla mnie kierowniczki i TL są mili i nawet jak gdzieś zrobię błąd to podchodzą ze zrozumieniem. Bo wiadomo jak facet do składania ciuchów pasuje :P

alfa&omega

Fajnie, że ludzie z biura odpisują, szkoda tylko, że to nijak się ma do prawdziwej sytuacji na hali. Atmosfera średnia, z przełożonymi ciężko się dogadać a dodatkowo kiepsko płacą ;( Polacy nie są zbyt miło traktowani w przeciwieństwie do naszych przyjaciół ze wschodniej granicy ;) Polecam tą prace wszystkim, którzy chcą przeżyć szkołę przetrwania ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Docdata Fulfilment sp. z o.o. - Świebodzin

• Jak się pracuje w Docdata Fulfilment sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Docdata Fulfilment sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Docdata Fulfilment sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Sobieskiego 20A
    66-200 Świebodzin

Docdata Fulfilment sp. z o.o.