Opinie o Docdata Fulfilment sp. z o.o. w Świebodzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Docdata Fulfilment sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Docdata Fulfilment sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Docdata Fulfilment sp. z o.o. w Świebodzin

Beatka

@monika ale dojazd zapewnia firma ? Jakis autobus czy jak?

Witam, racja firma jest ok, lecz ludzie w niej nie do końca, ochrona strasznie przemądrzała, a o swoje wynagrodzenie trzeb WALCZYĆ... zapomnieli że u nich pracuję i trzeba wypłacić pieniądze, wtedy kiedy było mówione i jak jest na umowie, trzeba się upominać o swoje bo te Panie w księgowości za wiele nie robią. NIE POLECAM

Moja wypowiedź jest skierowana do Eastrees In Gram Micro Zalando

Była pracownica

Firma jest ok, owszem pracy jest duzo- zwłaszcza w okresie tzw. pików ale wypłacali premię za wydajność, bonus za brak chorobowego, jeżdża darmowe transporty,wypłata zawsze była na czas. Nie jest to praca dla ludzi, którzy nie potrafią pracowac pod presją czasu. Pewnie, ze wydaje się ze gdzies indziej jest lepiej ale tu nie jest jak źle jak inni piszą. Ja osobiście byłam zadowolona, musiałam sie zwolnić bo przeprowadziłam sie do innego miasta i był problem z dojazdem.

Darek

@Pracownik Ale jeszcze nie ma wyroku, więc może nie wychodźmy przed wyrokiem z opiniami?

@Darek

po prostu chce ostrzec ludzi przed tym zakładem. prace w nim przepłaciłam zdrowiem. dlaczego pracowałam tam tak długo? bo nie miałam możliwości w tamtym okresie swojego zycia zmienic pracy. wiem co ludzie tam przechodzą i gdy pomysle ze zabronione były rozmowy, gdy zabronione było swobodne kozystanie z toalety bo kolezanka która stała obok poszła. to sama jestem dumna ze tak dlugo wytrzymałam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Docdata Fulfilment sp. z o.o..
Anastazja

To była moja pierwsza praca w Polsce. Zrobić 30 rzeczy to nie jest problem ( jeśli bez Bytów (napr kozaki ????))) Bardzo tęsknie i polecam. Wróciła by do tej pracy ale jestem z Wrocławia. Miło mi pracować z ubraniami.

Sylwia
@Anastazja

Super, że praca w Docdata Fulfilment sp. z o.o. była dla Ciebie miłym doświadczeniem. Piszesz o pracy z ubraniami - a na czym dokładnie ona polegała? Napisz też, w jakim systemie pracowałaś, dziękuję.

Była

Nie polecam jest okropnie nie jest to dla normalnych ludzi praca . Wazeliny wazeliny wazeliny oni mają stanowiska A wy zażywać!!!!

Sylwia
@Była

Twój komentarz nie jest zbyt zrozumiały. Widzę, że nie jesteś zadowolona, czy zechcesz napisać, z jakiego powodu negatywnie oceniasz pracodawcę? Przypuszczam, że warunki mogą się różnić w zależności od działu, czym Ty się zajmowałaś? Rzeczowe wypowiedzi są bardzo ważne dla osób, które szukają pracy.

A

Jeden wielki syf!!

Bronisław

Docdata Fulfilment jest jednym z wiodących na rynku przedsiębiorstw zapewniających kompleksową obsługę procesów logistycznych dla branży e-commerce. Specjalizują się w procesach logistycznych i obsłudze zwrotów towaru. Aktualnie pracodawca szuka pracownika magazynu. Trzeba być przygotowanym na dwu zmianowy system pracy. Chętnie dowiem się co sądzicie o tej pracy?

@Bronisław

jest OK. Najwięcej stanowisk pracy to przepakowywanie odzieży. Jak przepakujesz powyżej 30 na godzinę, dają spokój. Praca pewnie bardziej dla Pań ale facetów trochę. jest fundusz socjalny, wycieczki, premie, 2850 podstawy + 300 za obecność + premia za wydajność.

@Ewa

30 na godzinę, na przykład koszulek. Da się zrobić, jak się chce - bez problemu

Bronisław
@Ewa

A obowiązują jakieś przerwy w trakcie przepakowywania odzieży? Jeżeli przerwy by były to zastanawia mnie, czy wracając z niej, są realne szanse na to, aby nadrobić czas poświęcony na odpoczynek i przepakować 30 sztuk? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wacek

W tej firmie jest normalnie tylko wtedy jak jest kontrola z Niemiec, wtedy jest spokój, nikt nie lata, nie goni, ważna jest wtedy jakość a nie ilość. Później wszystko wraca do poprzedniego stanu, czyli chaos, i zapierdziel po uszy. Nie wiem, czy Niemcy tego nie widzą, czy nie chcą widzieć. Moim zdaniem powinni zwolnić całe kierownictwo, bo to co się tam dzieje to jedno wielkie dziadostwo. Ciekawe jak będzie, jak Niemcy otworzą od nowego roku swój rynek pracy dla Ukraińców, ilu ich zostanie w tej wspaniałej firmie Ingram.

Ingramowiec z Niemiec
@Wacek

Ale to po co zmieniacie tempo pracy? Sami sobie jesteście winni. U nas jakoś nigdy nikt nie mówi, a za słowo target może TL wylecieć z pracy. Mało tego, u nas jak TL widzi, że ktoś robi więcej, to od razu go przerzuca na inny dział. Dlaczego? Ponieważ wtedy ten TL będzie odpowiadał za wykonywania wyższych celów. Każdy ma tempo dostosowane do pozostałych pracowników, a mamy i 65 letnie kobiety. Szczerze to zdziwiony jestem, że w tym zakładzie pracuje aż tylu Polaków. W Berlinie jest to 10.5€ / 1h + premie, zwroty podatków, możliwości awansu. Aż czytając to co piszecie nie mogą uwierzyć, że są tak duże różnice między krajami.

ingramowa ola

pracuje dlugo, bylo ciezko, na poczatku ., teraz sa ingram i wiadomo szalu nie ma ale kasa na swieta bedzie, wycieczki i konkursy zaczeli robic, moze w nowym roku bedzie lepiej kazdy liczy na podwyrzke

w93

jest ok, pracuję od 3 miechów - da się dogadać z ludźmi Moje sugestie dla Docdata Fulfilment sp. z o.o.: x Lubię atmosferę w Docdata Fulfilment sp. z o.o. za: x

ana

firma jest OK, wynagrodzenie po kilku miesiącach wynosi ponad 3 brutto z premią, jak ktoś chce pracować do nawet grubo ponad. warunki pracy ok. podobno mają dofinansować jedzenie. jest masa starych pracowników, w sumie ponad 1000 osób więc musi być dobrze

xsavier
@ana

jakie zarobki som ?

s
@ana

2850 po okresie próbnym + premia + wycieczki + ubezpieczenie OC + ubezpieczenie medyczne + trochę innych od 01.01 mają podobno dofinansować posiłki

partner
@s

No właśnie wycieczki, chyba trochę ich za dużo.Firma nie myśli o partnerach, mężach,żonach , którzy zostają w domu. A wiadomo dwa dni poza domem, luz, alkohol.Dziwię się bo poważne firmy odchodzą od tego typu imprez.

imprezowiczka
@partner

Zgadza się, a plotki już są kto z kim

nick
@imprezowiczka

wycieczki nie są obowiązkowe? jadą dorośli ludzie? ja prdle.......

wiem co piszę
@nick

Wycieczki nie są obowiązkowe ale okazja czyni złodzieja.

Trza
@partner

Weź na wszelki wypadek walnij się w głowę. Nikt nie każe tobie pić na wycieczce.

Mateusz

Tutaj bardziej chodzi o to ze asos tu w UK ktory potem te rzeczy sprzedaje jak w koszyku jest jedna rzecz zle zlozona to odsyla wszystkie rzeczy ktore w nim sie znajduja, a chodzi o to ze wiekszosc tych ubran jest dosc droga , druga sprawa to to , ze asos czesto zmienia zasady pakowania zapominajac o poinformowaniu wszystkich zakladow ( w UK sa 4 magazyny zwrotow) . Niewiem jak w Polsce ale tutaj mamy norme godzinowa 42 sztuki ale na zielono sie jest jak wyrobisz 35 gdy masz malo popsutych rzeczy , jesli masz duzy procent popsutych to na zielono jest sie dopiero jak zrobisz 40 sztuk

@Mateusz

aaa i ogolnie u nas jest tak ze mamy strefe bezpieczna czyli 35 na godzine jest ok, ponizej moga byc problemy jak sie notorycznie czlowiek nie wyrabia. U nas bardziej patrza jak jest spakowane na norme jak masz 35 jest ok.

s

jest ok Lubię atmosferę w Docdata Fulfilment sp. z o.o. za: zarobki atmosfera

slava

Jest spoko a pracować trzeba wszędzie bo za siedzenie tam nie płacą . Robiłem na różnych magazynach i z małymi wyjątkami uważam , że TU da się żyć ( bywało gorzej) . Szefostwo wbrew pozorom stara się a pewne niekompetencje wśród osób funkcyjnych wynikają pewnie z chęci pokazania się lub niepewności co do podejmowania samoistnie decyzji ( ot taka mała niedoskonałość) . Mimo tych drobnych niedogodności uważam iż jak na takiego molocha to robiąc swoje można spokojnie pracować gdy nie ma się specjalnych kwalifikacji i dużych oczekiwań płacowych

On

A jakie jest podstawowe wynagrodzenie dla nowej osoby?

moni

nie polecam Polakom. Polacy są tam traktowani źle. poniża się ich , TL za zgodą przełożonych stosują mobing. jak trafisz na strefę do Renaty czy Gośki masz przechlapane. norma powyżej 50 jest ok nizsza to cię zgnębią. wyzwiska i obrażanie na porządku dziennym. zgłasznie do kierownika nic nie daje bo mają plecy. odwołują zmianę i nie informują pracowników, których w tym dniu nie ma a odrabianie jest wtedy kiedy im pasuje. zmuszają do nadgodzin a potem za nie nie płacą ( trzeba się upominać o swoje). robią ankiety ale nic nie zmieniają. jak nie masz tam układów to nic tam nieosiągniesz!!!

@moni

No nie wierzę, że każą robić min 50/h bo to raczej nierealne biorąc pod uwagę iż zmienia się asortyment . Tyle to wymagali jak nie trzeba było robić butów i wieszaki . Przecież ONI dobrze wiedzą, że nie da się robić tyle i na dodatek dobrze . Jeśli ktoś pracuje uczciwie i rzetelnie , robiąc przyzwoite ilości to z pewnością nie ma problemów . Nie może być mowy o żadnym poniżaniu - jedynie co to stwierdzenie >> proszę się postarać i robić więcej

Andzia
@moni

bzdury czasami rzadko proszą o pozostanie 1godzinę dłużej. Potem odbierasz tą 1godzinę. Jak potrzebuję wyjść wcześniej to się zgadzają, to jak mogę czasami zostać jak mają za dużo pracy. Takie to trudne? nie ma możliwości żeby taka firma nie płaciła za nadgodziny, nie pisz głupot i nie strasz ludzi bez sensu.

Mateusz

Nieroby narzekają , nic nowego . Praca jak praca , po kilku tygodniach wprawa sama przychodzi choć przyznaję, że bywają nietypowe ciuchy i wtedy jest mały problem . Zarobki OK jak dla niewykwalifikowanych pracowników . Atmosfera normalna , raz lepiej raz gorzej. Przełożeni pomocni , wypłata na czas . Widać, że szefostwo stara się jak może , ale niestety zawsze znajdą się osoby narzekające . Po prostu robić swoje i bedzie dobrze- nikt się nie będzie czepiał. Za darmo za siedzenie to może tylko w sejmie dają kasę , więc tutaj niestety ale trzeba po prostu pracować.

nie jestem wrona

Polecam dla ludzi bez własnego zdania i poczucia własnej wartości.. Brak szacunku, totalny brak szacunku i jeszcze większy brak szacunku. Niespodzianki w stylu "dzisiaj pracujecie nie 8 a 12 godzin to norma". Niby duża firma, niby wszystko takie piękne, niemieckie a jednak..... brak procedur, standardów, ujednolicenia. Krzyczący kierownicy (chlapiący "morda"- dokładnie mówiąc), (usunięte przez administratora) przekleństwa i Brak szacunku, jeszcze raz brak szacunku. Wiele osób bez kompetencji, NA STANOWISKACH, kolesiostwo, jak kraczesz jak oni to jest ok.

nie jestem wrona
@nie jestem wrona

o widze @Marta chyba w HR pracuje. Zdania nie zmienie - po 4 latach jestem głęboko przekonany że firma nie darzy pracowników szacunkiem. Podtrzymuje i odradzam pracy w ingram von docdata.

Dziękuję @Marta i @Janka za Wasze szybkie reakcje i komentarze. Obie przez Was napisane opinie odczytuję, jako sygnał pozytywnych, być może subtelnych, ale jednak zachodzących zmian w sposobie traktowania pracowników w firmie Docdata Fulfilment. Zachęcam wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na jakościową zmianę na rynku pracy, aby pozostawiali właśnie na tym forum swoje opinie na temat pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Docdata Fulfilment sp. z o.o. - Świebodzin

• Jak się pracuje w Docdata Fulfilment sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Docdata Fulfilment sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Docdata Fulfilment sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Sobieskiego 20A
    66-200 Świebodzin

Docdata Fulfilment sp. z o.o.