Schnug Polska sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Schnug Polska sp. z o.o.

ef

@Darek nic w sumie nie straciles dlatego ze od nowa jest teraz rekrucja w lipcu zdaje sie ze dodali jakies oferty

Były kierowca

Dobre bo kierowców traktują jak niewolników i zwalniają jak tylko mają nadwyżkę. Co chwilę są nowi kierowcy. Odradzam tą firmę. Pracowałem tam ponad 8 miesięcy.

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Schnug Polska sp. z o.o.?

Zostaw opinię o Schnug Polska sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schnug Polska sp. z o.o.