BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

Opinie o BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

Kamila Nowy wpis

Witam. jeśli od Asystentki ds. administracyjno-prawnych nie wymaga się doświadczenia to w tym przypadku jakiej początkowej stawki można oczekiwać? po opisie ze strony widzę oczywiście, że wynagrodzenie ma być adekwatne co do doświadczenia, zastanawiam się po jakim czasie można zatem otrzymać podwyżkę?

Mela

Pracowałam 3 miesiące. Tragedia. Wszyscy sztucznie mili a ci najwyżej to już w ogóle. Raz prezes wmawiał nam że pomagamy ludziom. Kpina. W ciągu całego dnia tylko 30 minut przerwy (w sumie). A tam ciągle, ale to ciągle musisz dzwonić. Wieczna kontrola. Straszny mobbing. Koleś który zatrudnia stara się pomóc i w ogóle ale chyba też trochę ma wyprany mózg. Jeżeli ktoś lubi taki rodzaj pracy na słuchawce i system premiowy, siedzdnie 8h dziennie to może zarobić fajna sumę. Dla mnie premia była ledwo osiągana (także max 200zl) plus najniższa krajowa (nie student). Zatrudniają na litość chociaż da się dogadać co do dni wolnych czy pół etatu. Mi obiecano umowę o pracę po 3 msc, a jak się upomniałam to udawali że nic nie wiedzą.

Ilona
@Mela

No całokształt może i negatywnie opisany ale ta premia mnie zaciekawiła. Co tak konkretnie oznacza ta fajna suma i za jaką dokładnie pracę? Bo rozumiem, że 200zł to minimum jakieś?

Mela Nowy wpis
@Ilona

Tak, ale niewiele osób osiągało chociaż taką premie. Wielu pozyskanych klientów jak odpadało w następnych etapach to odpadał także tobie pomimo że ty zrobiłeś wszystko jak należy. Także miesięczny limit pozyskanych klientów według mojej opinii wysoki.

Ilona Nowy wpis
@Mela

Aha na dzięki za info, czyli takie byłoby postrzeganie po 3 miesiącach kariery? Teraz to ciekawa jestem opinii osoby z długoletnim doświadczeniem. Są tu takie? Jak wy pracę macie zorganizowaną i czy są jakieś sprawdzone już sposoby na klientów?

Kamil Nowy wpis
@Ilona

Jako były pracownik mogę śmiało powiedzieć, że polecam jak ktoś potrzebuje na szybko pracę, firma jest jak każda inna gdzie pracujesz z telefonem. Pracowałem przez 4 miesiące i miałem propozycje umowy o pracę, bez żadnego pytania z mojej strony. Nie rozumiem oburzenia niektórych osób twierdzących że niskie wynagrodzenie itp. Norma na rynku pracy, jako telemarketer itp więcej nie dostaniesz, a jak zrobisz robotę to i jakiś dodatek wleci. Z mojego punktu widzenia i tak najważniejsza byla wyplata na czas, bo pracowałem w różnych miejscach i niekiedy musiałem wręcz walczyć o swoją wypłatę więc jak dostawałem 10 każdego miesiąca kasę na konto to byłem zadowolony. Pod tym względem nie ma się do czego przyczepić.

F

Te sztuczne komentarze i odpowiedzi pisane przez boty to kpina, najniższa krajowa, wyzysk, i lecenie w ciula. Menago czy tam kierownik to chciwe bestie a ty dla nich jestes szarym robalem. Polecam poczytać opinie między wierszami, i przyjrzeć się tym wszystkim pozytywnym - jak bardzo podobnie są do siebie napisane.

Były robol

Czy pracownikami dalej zarządza ten burak i żyd, czy coś się zmieniło na +? Muszę trochę dorobić i zastanawiam się nad powrotem.

Grażyna
@Były robol

Jakoś o nim nic tu niepochlebnego nie pisali, a u Ciebie wulgarne i stygmatyzujące określenia :3 Myślisz że koledzy ucieszą się z Twojego powrotu?

Doradca Klienta

Na rozmowę byłam umówiona na daną godzinę, spóźnili się prawie pół godziny. Mówią, że będziecie przedstawicielami handlowymi i że zdobywanie szkód to taki łatwy proces. W rzeczywistości okazuje się, że jest inaczej.

Rozmowa polegała na tym, że wypytywali cię o rzeczy które zamieściłeś na swoim CV. Żadnych skomplikowanych pytań.

Czy pracownicy BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Wanda

Przed pandemią odbywały sie spotkania integracyjne, wigilia firmowa. W czasie pandemii jest to utrudnione. Zreszta nie każdy chce uczestniczyć w obawie o swoje zdrowie

Joanna
@Wanda

Rozumiem, że jesteś pracownikiem w firmie. Możesz podpowiedzieć jak można się do Was dostać? Tylko z ogłoszeń czy warto złożyć CV tak czy siak. Jak wygląda rozmowa i cała rekrutacja? Długo trwa, ile etapów, duże wymagania wobec kandydatów?

Czy firma BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Menago

Tak. Spółka BEKER POLSKA sama organizuje szkolenia dla pracowników.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kierownik

W zeszłym roku była wolna. Za każdym razem staramy się ustawić grafik w taki sposób aby wigilia była dniem wolnym od pracy ;)

Czym BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kierownik

Poza głównym wynagrodzeniem możesz też liczyć na : - premie wynikowe. - premie wynikowe tygodniowe. - dodatek stażowy.

Polecam!

Skoczek

Polcam te firmę ! ;)

Jak jesteś studentką to 1880 podstawy netto + premia którą ciężko wyrobić.

Edyta

Dlaczego piszesz, że w firmie BEKER POLSKA z Poznania ciężko jest wyrobić premię? Czy zechcesz tu na forum przybliżyć ten temat? Jakim wymaganiom i obowiązkom należy sprostać, by poza płacą podstawową, móc cieszyć się również z premii?

minemonroe

Co do tego progu to nieprawda. Jestem studentka i progi nie sa wysokie. Trzeba jednak byc efektywynym

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K?

Mat

Wszystko zależy od posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Jak wygląda podstawa w BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K?

zzz

Niewarto.Najnizsza krajowa.

@zzz

Wysokość wynagrodzenia podstawowego jest zależna od stanowiska, które się obejmuję, Dodatkowo przewidziane są różne rodzaje premii.

Natal

Mam zupełnie inne zdanie. Dla mnie to dobra firma ale może dlatego, że dobrze robię swoją pracę?

...

nie polecam tej firmy, atmosfera w zespole sztucznie miła

Edyta

@Jasiek skąd opinia, że BEKER POLSKA to świetny pracodawca? Możesz zawrzeć więcej merytorycznych informacji o jakości zatrudnienia, wynagrodzeniu i atmosferze w pracy? Czy ten pracodawca oferuje szkolenia i dodatkowe benefity płacowe?

Jasiek

Jeśli komuś nie odpowiada praca w świetnej firmie to może ją zmienić!!

Stefan

Konkurencja zaczęła inspirować do pisania bzdur?

Bartek

Najgorsza firma z jaka miałem kiedykolwiek styczność. Obiecują złote góry i na tym sie kończy. Szczerze wszystkim odradzam, jak ktoś nie wierzy to sam sie przekona.

Edyta

Przeglądając komentarze widzę, że większość z nich jest zdecydowanie pozytywna. Na naszym serwisie znajdziecie aktualne ogłoszenie o pracę w firmie BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K - https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-dzialu-obslugi-klienta,1SY0MkMACZU4jf4Iy5QsoG,poznan Czy ktoś z Was już aplikował i może powiedzieć coś na temat tego, jak przebiega proces rekrutacyjny, jaka atmosfera panuje na rozmowie kwalifikacyjnej?

Zostaw merytoryczną opinię o BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K - Poznań

• Jak się pracuje w BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K?

Zobacz opinie na temat firmy BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K?

Kandydaci do pracy w BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K