Opinie o EWE Energia Sp. z o.o. w Międzyrzecz

EWE Energia Sp. z o.o.
3 14 67 5 1
Byly pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Zdecydowanie nie polecam AKWIZYCJA nie maja produktu , moze znowu chca naciagnac pracownikow na niewyplacanie naleznosci obiecuja zlote gory tak naprawde akwizycja pradu auta raz sa raz nie malo placa 2 tys na poczatku

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ello Nowy wpis
@Byly pracownik

jak się leży plackiem zamiast pozyskiwać klientów, to się nie zarabia w tej branży, proste!!!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Nick Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Byłem oniegdaj na rozmowie.. kierownik ds kluczowych klientów zarabia 2500 zl podstawy i jeszcze kasują za samochód służbowy. Ale premie są ogromne ;-)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
nick019090 Nowy wpis
@Nick

Precyzyjniej proszę! 2500 - 3500 na rękę a za samochód nic nie płacisz. chyba, że chcesz bez limitu używać do celów prywatnych.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kev
Nazwa działu: Handlowy

Podobno znowu szukaja NAIWNIAKÒW do sprzedazy w tej smiesznej firemce - dla zastanawiajacych sie odsylam do wczesniejszych postow bylych pracownikow. NADAL CZEKAMY NA NIEWYPLACONE PREMIE. Zdecydowanie odradzam ta oszukancza firme nie dajcie sie zwiesc. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w EWE Energia Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anonim
Nazwa działu: Finanse
@Pytanie

Tak, to zależy, kto akurat jest poszukiwany :-) CV warto złożyć.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ranking
  1. pracuj.pl 3 013 744
  2. olx.pl 2 878 655
  3. GoWork.pl 2 767 679
  4. linkedin.com 2 492 494
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Riko

Posłuchaj firma jest mi I moim kolegom wina kasę za prowizję i za zralizowne cele czekamy do stycznia i pozew zbiorowy do wiadomości prezesa i dyrektora S.M co do jedzenia to są warunki delegacji i jest dieta zapewniona świadczy to o twoim braku pojęcia o przepisach Pip kategorycznie odradzam prace w tej firmie chyba że ktoś lubi kanapki i brak prowizji w tym Ewę jest ok

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
123
Nazwa działu: Handlowy
@Riko

Boże, co za stek kłamstw :(

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś1
Wiewiórek

(usunięte przez administratora)po rekrutacji do mnie dzwoni, że nie przeszedłem rekrutacji, a ja na to, że mówiłem (usunięte przez administratora) ile mam zarabiać i co będę robił, to po co mnie tam wysyła? skoro (usunięte przez administratora) nie są w stanie spełnić 25 % oczekiwać dobrego sprzedawcy? Bo(usunięte przez administratora) też musi zrobić plan. Ja (usunięte przez administratora) powiedziałem, że po rekrutacji i tak nie chcę tam pracować. NIE CHCĘ TAM PRACOWAĆ ! (usunięte przez administratora) A ja zarabiam dzisiaj BARDZO DOBRE pieniądze i mam ich w nosie.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś3
Aneta
@Wiewiórek

Rozumiem, że byłeś niezadowolony z warunków finansowych, jakie oferowała firma podczas rekrutacji. A mógłbyś powiedzieć więcej na temat samej rozmowy? O co pytali i czy oczekiwali dużego doświadczenia w sprzedaży?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były pracownik
Nazwa działu: Finanse

Ja też pracowałem w EWE. I muszę powiedzieć, że nie jest to zła firma. Co prawda już nie pracuję - z różnych względów (znalazłem coś bliżej), ale to dobry pracodawca. Polecam!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Aneta
@Były pracownik

Super, że się wypowiedziałeś o tym pracodawcy. Sama poszukuję o nim informacji, a więc byłoby jeszcze lepiej, jakbyś napisał coś o ogólnych warunkach pracy w EWE. Jak to tam jest, jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia? Nie ma z tym problemu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mateusz Puzan
Nazwa działu: Handlowy

Drogi PUZONIE skoro jesteś tak mądrą osobą aby podszywać się pode mnie powiedź kim naprawdę jesteś? Jeżeli ktoś ma chęć zapytać mnie co sądzę o firmie EWE zapraszam do kontaktu, nie uważam że ta strona to jest dobre miejsce na pisanie takich opinii. Wszyscy wiemy jak działa się dzisiaj na tym rynku. Na całe szczęście dzisiaj w sieci nie da się już być anonimowym. Za chwilę zgłoszę ten komentarz i pewnie zniknie ale widzę że tego kogoś musi mocno boleć (usunięte przez administratora) od tego że już tam nie pracuje. Drogi PUZONIE byłeś i pewnie dalej jesteś nierobem który wybrał sobie firmę jako dojną krowę która będzie mu płacić za jego gotowość do pracy, a to nie ten adres.

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś2
Łukasz
@Mateusz Puzan

Widzę, że chciałbyś napisać o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie EWE Energia. Nie ukrywam, że chętnie dowiedziałbym się, jak wspominasz tego pracodawcę? Patrząc z upływem czasu, uważasz, że firma nauczyła Cię czegoś, co przydało Ci się w dalszej karierze zawodowej?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Riko

Ale numer puzanow 2 rozmnozuli się w necie to robota troli z Międzyrzecza

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Obserwatorka

Z tego co czytam to wynika, że pracowaliście w dziale sprzedaży. Z mojego doświadczenia wiem, że do takich firm nie zatrudnia się ludzi z przypadku, kompletnie zielonych i bez doświadczenia. Jest z reguły wręcz przeciwnie. Jeżeli tak było, to może zwolniono Was bo nie sprzedaliście lub nie realizowaliście celów. A co do obiadów, ja sobie sama finansuję posiłki i nie oczekuję, że pracodawca ma mi je dać.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś5
Riko

Puzon pisze prawdę jak jest dział handlowy zwolniony został tylko dyrektor który nigdy nim nie był upadła gwiazda sprzedaży i temu dział upadł zamiast obiadu kanapki serwowali po 500km przejechaniu ide do Pipu na firmę sprawa trwa z daleka od tej firmy

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
PUZON
Nazwa działu: Handlowy

Zdecydowanie odradzam firme EWE przedrostek Polska lub Energia nie ma znaczenia , dziala tylko dezinformacyjnie. Widze sporo postow pozytywnych z pewnoscia pisanych przez osoby ktore w firmie zostaly do tego oddelegowane. Standardy UWLACZAJACE jakiejkolwiek firmie. Firma mieniaca sie KONCERNEM miesci sie w starej kamienicy w Miedzyrzeczu. Towarzystwo wzajemnej adoracji , brak kompetencji , fachowosci a przede wszystkim podstaw kultury osobistej. Dzial handlowy wynagrodzenie 2500 netto :) pracownicy zdani na siebie , typowa akwizycja. Zero szkolen , brak jakichkolwiek perspektyw czy mozliwosci rozwoju. Osoby zwalniane z zaskoczenia , bezpardonowo bez podania jakielkowiek przyczyny , pomimo ciaglych zapewnien p.dyrektora ze wszystko jest super. Patologiczne relacje na lini przelozony - pracownik. Podsumowujac. FIRMA DLA DESPERATOW.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś1
TEJ
@PUZON

To ciekawe co piszesz bo z tego co wiem to większość ludzi w tej firmie pracuje po kilka lub kilkanaście lat. Skoro jest tak złe jak mówisz to co ich tam trzyma? A może masz po prostu żal ze zostałeś zwolniony?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś1
kapt

Na jakie zarobiki można liczyć?Jakie benefity? Jaka klasa samochodu? Czy można korzystać prywatnie ? Czy jest GPS? Karta paliwowa?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@kapt

Jeśli chodzi o zarobki - wszystko zależy od stanowiska jakie Cię interesuje. Benefity - opieka medyczna, ubezpieczenia, ZFŚS. Samochód z wyższej półki z GPS i kartą. Można korzystać prywatnie, ale trzeba opłacać podatek.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wanda
@anonymous

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś zorientowany w sytuacji firmy. Zatem chciałabym się Ciebie zapytać, jak wygląda praca na stanowisku Kierownika ds. Klientów Biznesowych? Obecnie trwa rekrutacja na nie i myślę że, wielu użytkowników forum, byłoby wdzięcznych za kilka informacji na ten temat.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Opel astra
@anonymous

Za użytkowanie samochodu trzeba płacić prawie 500zl...

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wanda
@Opel astra

To całkiem spory wydatek. Od dawna sprawujesz swoje obowiązki w EWE Energia? Z uwagi na to, iż trwa tam właśnie rekrutacja, chciałabym dopytać Cię o pewne kwestie. Firma zapewnia, że robią wszystko, by praca w u nich była przyjemnością. Oferują korzystne warunki pracy i rozwoju zawodowego. W pakiecie świadczeń socjalnych zapewniają prywatną opiekę medyczną, a ponadto każdy pracownik objęty jest koncernowym ubezpieczeniem NW. To na pewno bardzo korzystne warunki zatrudnienia. Ale powiedz, czy są one proponowane już od początku współpracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik
@Wanda

Tak, wszystkie benefity o których wspomniałaś są proponowane pracownikowi z chwilą podpisania umowy, od samego początku masz opiekę medyczną, ubezpieczenie NW. Pracuję w EWE od roku. nie narzekam. Proces rekrutacji nie jest skomplikowany. Jeśli jesteś zainteresowana - aplikuj.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zaciekawiona
@Pracownik

Benefity są proponowane czyli nie są wliczone w umowę i jest to w pełni płatne potrącane z pensji pracownika. To jakby prywatne ubezpieczenie i żadna łaska?Zgodzisz się na te benefity to pensja niższa????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Emilia
@Zaciekawiona

@Zaciekawiona benefity to inaczej "dodatki pozapłacowe" oferowane przez pracodawcę, pracownicy nie muszą za nie płacić. Ubezpieczenie prywatne ma nieco inny charakter. Możesz napisać jak się pracuje w tej firmie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Miko
Nazwa działu: Handlowy

I jeszcze wydzwaniem po klientach i proponuję kontakty Panie dyrektorze sam Pan dzwoni czy ktoś z rodziny pana olbo z prezesem wspólnie z daleka od tej firmy jest to coś strasznego jak zatrudniają ludzi to obiad kupuj jak jadą wstyd i żenada Pip się, zajmie firma kontrole krzyżową trzeba wyslac

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Nick

Zdecydowanie nie polecam zatrudniać się w tej firmie. Marnotrawienie pieniędzy, kolesiostwo, zatrudnianie po rodzinie. Wiele osób niekompetentnych na swoich stanowiskach.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Ona
Nazwa działu: Handlowy

Ciekawa tylko jestem czy w Niemczech też tak się żegna z pracownikami wzywając ich na comiesięczne zebranie i w ciągu 15 minut wywala nie proponując nawet przysłowiowej kawy .Ludzie wstawali o 4 rano i jechali pół polski po czym wracali do domów aby za kilka dni ponownie ze sprzętem jechać do Międzyrzecza .I nikogo nie interesowało jak wrócą .Malo eleganckie .

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
ONA
Nazwa działu: Handlowy

Powiem tak .To że firma przekazuje auta czy telefony dobrej klasy nie ma nic wspólnego z przyzwoitym zarządzaniem .Tego zwyczajnie nie było .Wszelkie deklaracje przedstawiane na comiesięcznych spotkaniach były pustosłowiem .Wystarczy wspomnieć że nowe osoby które nie miały doświadczenia w branży nawet nie zostały przeszkolone .Generalnie nie polecam pracy w terenie z Ewe .

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Poznaniak
Nazwa działu: Handlowy

Zdecydowanie nie polecam.Podczas rozmowy rekrutacyjnej opowiada się bajki o szkoleniach ,rozwoju ,wsparciu itp a następnie okazuje się to fikcją.Widać że firma nie miała koncepcji działania na rynku sprzedaży energii elektrycznej co potwierdziła zwalniając bezpardonowo kilkanaście osób pracujących w terenie .

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś1
Ellooooooo
@Poznaniak

handlowcy nie są zatrudnieni w EWE energii i nie rozumiem dlaczego piszą takie rzeczy na temat tej fimy ;(

Pomocna?
Tak1Nie6
Zgłoś2
Poznaniak
Nazwa działu: Handlowy
@Ellooooooo

Nie handlowcy a kierownicy ds klienta biznesowego .A piszę bo taka jest prawda.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
:

tyle energii spalone :P

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
EWA

Ja pracujĘ kilkanaście lat i takie sytuacje nigdy się nie zdarzały. POLECAM również pracę w firmie .

Pomocna?
Tak1Nie7
Zgłoś
Mirosław
@EWA

Fajnie, że jesteś zadowolona z zatrudnienia i polecasz firmę. Inne opinie są pisane w podobnym tonie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to ciekawi mnie jakiego rodzaju dodatki oferuje pracodawca? Mam na myśli premie i pakiet socjalny, który jest także atrakcyjnym bonusem do pensji. Zachęcam Was do zostawiania opinii o EWE Energia.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mania
@Mirosław

ubezpiecznie, prywatna opieka, karta mutisport, to co wszędzie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
x

pracuje kilka lat i wszystko naprawdę jest OK. POLECAM!!!

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś1
Ala
Nazwa działu: Handlowy

Hej, opowiedzcie coś na temat pracy Młodszy Kierownik Projektu, w tej chwili jest rekrutacja. Jakie zarobki? Jaki zakres pracy? Czy dają auto służbowe? Ktoś pracuje lub pracował na tym stanowisku?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
riko

kierownik ds biznesowych narzedzia pracy ok podstawa 2 500 prowizje 0,5 procent czyli 0 kolejny minus brak tele marketinkgu napraszasz sie jak (usunięte przez administratora) na spotkania zero incjatywy i pomocy od firmy , nieprzyjemne panie w biurze ,traktują cie jako konieczne zło,firma bez perspektyw rozwojowych jako dla praconika na paromiesięczne przyuczenie sie do prąd handlu i prądu gazem ok. Zero szkoleń produktowych nieprzyjemna atmoswera w pracy

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś
anonim
Nazwa działu: Handlowy
@riko

Każdy nowy pracownik przechodzi przez wdrożenie na danym stanowisku. Dla nowych pracowników do działu sprzedaży przeznaczone są 3 dni szkoleniowe, w których dostaje pełen pakiet informacji odnośnie produktów, procesu sprzedaży itp.. Każdy handlowiec ma wsparcie swojego przełożonego oraz kolegów z działu, a także działu marketingu i back office. Jest to stanowisko samodzielne, więc od samego handlowca zależy w jaki sposób będzie docierać do swoich klientów.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maciek

Czy ktoś orientuje się co do rekrutacji w Międzyrzeczu ? Widziałem ,że był termin składanie CV,a teraz są oferty bez terminu. Trwa jakaś rekrutacja uzupełniająca czy jak to wygląda ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim
@Maciek

Wszystkie aktualne rekrutacje znajdziesz u nich na stronie: https://www.ewe.pl/oferty-pracy aktualnie szukają 3 osób do Międzyrzecza

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik

Firma całkiem spoko. Pracuję od kliku lat i narzekać nie mogę. Atmosfera spoko, całkiem sympatyczni ludzie. Jak rok jest dobry to i dodatkowa premia od prezesa jest :-) a to nie wszędzie się spotyka. Polecam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
C11

Nie polecam. Stanowisko kierownika ds klientów biznesowych to zwykła akeizycja:( wejdź, sprzedaj, wróć za rok. Żadnego budowania relacji z klientem choć na rekrutacji to był jeden z głównych wątków, klienci mieli być dużym i średnim biznesem a rzeczywistość to np małe zakłady fryzierskie i inne podobne punkty. Drogi produkt że zmieniająca się co tydzień cena. Kompletny brak pozytywnego wizerunku u klientów, rozmawiasz o ofercie a za tydzień okazuje się że jest już nieaktualna, bo droższa :(( zarobki, koszt samochodu dla pracownika... To porażka. Nie polecam. Szkoda czasu.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Henio
@C11

@C11 a w innych firmach energetycznych jest inaczej? Nie. Pracowałam w kilku, podejście do ceny dyktuje rynek a nie firma. To trudny rynek i trudna branża, dla najlepszych :-)

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Igor

Jak się komuś nie bardzo chce przyłożyć do pracy to zawsze znajdzie powód do narzekań. Ceny nie zmieniają się codziennie tylko czasami!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wanda

@Pracownik, wnioskuję, że jesteś osobą zorientowaną w tym, co się dzieje w firmie. Zatem może posiadasz nowe informacje odnośnie rekrutacji w EWE Energia? Na jakie stanowiska poszukiwani są kandydaci? Jakie należy spełniać wymagania? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na początek pracy w firmie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Wanda

Z tego co wiem, to szukają w kilku regionach Kierowników ds. Klientów Biznesowych z doświadczeniem B2B. Mają ogłoszenia na swojej stronie internetowej, gdzie są wyszczególnione wymagania i opisany cały proces rekrutacji.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
darek
@Wanda

@ Wanda ,obecnie poszukują sprzedawców b2b, ale z tego co się orientuję wszystkie ogłoszenia są na ich stronie internetowej - ewe.pl, ogłoszenia znajdziesz też na pracuj.pl (tam je ostatnio widziałem) no i złożyłem CV. Już się do mnie odezwali i jestem po rozmowie telefonicznej i czekam na rozmowę ma żywo. Pytanie jakie stanowisko Cię interesuje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Szukam

jak wygląda praca w EWE ? Jak atmosfera? Wynagrodzenie , prowizje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
emarek
@Szukam

atmosfera spoko. mój kupel tam pracuje, ja sam złożyłem CV i czekam na odpowiedź z ich strony. Kasa też spoko. im więcej sprzedajesz tym lepsza prowizja, u sprzedawców oczywiście. co do pozostałych stanowisk to ponoć nie najgorzej.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Szukam

jak atmosfera w EWE?wynagrodzenie, prowizje? Proszę o jakieś szczegółowe info.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim
@Szukam

Atmosfera super,

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o EWE Energia Sp. z o.o. - Międzyrzecz

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

EWE Energia Sp. z o.o.