Opinie o EWE Energia Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EWE Energia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EWE Energia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Energia, paliwo, media - wydobywanie gazu ziemnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EWE Energia Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Czy w EWE Energia Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tak. Pracownicy otrzymują karty podarunkowe na Święta.

ala

ale takie zwykłe karty do empiku???

Tak. Można otrzymać kartę podarunkowa na wybrane przez siebie Święta.

hrts

Tak

@ala

Nie karty do empiku tylko przedpłacone karty podarunkowe, które możesz wykorzystać w każdym sklepie, który posiada terminal.

Enter

Firma dba o komfort pracy i rozwój zawodowy pracownika. Masz do wyboru różne tryby pracy i to Ty wybierasz, jaki najbardziej Ci odpowiada. Spory pakiet benefitów pozapłacowych z opieką medyczna na czele.

Wiadomo, jak w każdej pracy, znajdą się jakieś minusy też, ale ogólnie podejście do pracownika jest dobre, elastyczne, można pracować w trybie, jaki nam odpowiada, jeśli rodzaj pracy na to pozwala, jest kontakt z zarządem, więc jak pracownik chce coś powiedzieć, może zrobić to bezpośrednio, są szkolenia i integracje, ogólnie na plus.

Pracuję w Firmie od 9 lat. Jest wiele pozytywnych aspektów pracy w EWE. Programy dla chcących się rozwijać, możliwość pracy zdalnej, duży zakres samodzielności, docenianie zaangażowania. Ja mogę tylko polecić pracę w EWE.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EWE Energia Sp. z o.o. na stanowisko (Młodszy) Specjalista ds. Windykacji (m/k)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy EWE Energia Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Zdecydowanie :)

Firma stawiająca pracownika na pierwszym miejscu. Wspierająca w rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Inwestująca w ludzi i zespół. Ludzie przyjaźni i pozytywnie nastawieni do pracy, budują przy tym pozytywną atmosferę — a to sprzyja efektywnej pracy. Atrakcyjne zarobki i system premiowy.

PUZON

Zdecydowanie odradzam firme EWE przedrostek Polska lub Energia nie ma znaczenia , dziala tylko dezinformacyjnie. Widze sporo postow pozytywnych z pewnoscia pisanych przez osoby ktore w firmie zostaly do tego oddelegowane. Standardy UWLACZAJACE jakiejkolwiek firmie. Firma mieniaca sie KONCERNEM miesci sie w starej kamienicy w Miedzyrzeczu. Towarzystwo wzajemnej adoracji , brak kompetencji , fachowosci a przede wszystkim podstaw kultury osobistej. Dzial handlowy wynagrodzenie (usunięte przez administratora)netto :) pracownicy zdani na siebie , typowa akwizycja. Zero szkolen , brak jakichkolwiek perspektyw czy mozliwosci rozwoju. Osoby zwalniane z zaskoczenia , bezpardonowo bez podania jakielkowiek przyczyny , pomimo ciaglych zapewnien p.dyrektora ze wszystko jest super. (usunięte przez administratora)

Mirosław
@PUZON

Dałeś firmie sporo negatywów. Brak dobrej atmosfery może faktycznie bardzo zniechęcić. Do tego słaba pensja, która nie motywuje. Nie ma szans na jakieś podwyżki albo premie? Np. za zrobione targety przy sprzedaży?

Atrament
@Mirosław

Oczywiście, że są wypłacane premie. Co roku każdy pracownik otrzymuje premię za efektywność w roku poprzednim. Bardzo dobry system motywacyjny, pomoc świąteczna, nagrody. Naprawdę nie ma na no narzekać!!

Jakie są warunki zatrudnienia w EWE Energia Sp. z o.o.?

EWE

Zapewniamy: • umowę o pracę • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy • możliwość pracy hybrydowej • indywidualny plan rozwoju Twoich umiejętności - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne • ubezpieczenia zdrowotne, prywatną opiekę medyczną • świadczenia socjalne m.in. dopłaty do wypoczynku dla Ciebie i Twoich dzieci, karty podarunkowe, karta Mutlisport • program wsparcia psychologicznego dla Ciebie i Twojej rodziny Zapraszamy też na naszą stronę https://www.ewe.pl/pracuj-w-ewe

CzarnoBiały

Brak dofinansowań do studiów, brak inicjatywy pod kątem finansowania kursów, a tematy związane z rozwojem własnym trzeba podejmować samemu i od początku do końca samodzielnie prowadzić.

Karol

Witam; 1. Czy to prawda, że firma wypłaca na B2B podstawy + prowizja od wolumenu ? 2. Czy cennik w tej firmie jest sztywny, oraz czy handlowiec ma widełki manipulacyjne w cenniku? 3. Czy są zwroty za nie wykorzystaną Energię z kontraktu ? 4. Czy jest tu jeszcze ktoś z tej grupy 23-osobowej i zechce usiąść ze mną na priv ? - rovanzack@wp.pl 5. Czy oferta EWE Energia skierowana jest dla klientów biznesowych, takich jak C1, C2, B1, B2 ? 6. Jakie auta służbowe?

Macie może samochody do dyspozycji pracowników ?

@Marek

Osoby, które pracują mobilnie mają zapewnione samochody służbowe.

Irena

Jakie to są samochody? Jeśli oczywiście mogę zapytać :) Czy są one do użytku tylko firmowego czy również osobistego? Czy pracownik ponosi w związku z samochodem jakieś opłaty czy to leży po stronie pracodawcy w EWE?

Ewelina

Zdecydowanie najgorsza firma w jakiej pracowałam , apropo nazewnictwa EWE POLSKA to to samo co EWE ENERGIA. Odsyłam zatem zainteresowanych do opini o EWE ENERGIA tam pracownicy dobitnie wyrazili swoja opinnie. Do dnia dzisiejszego firma nie rozliczyła sie z pracownikami których grupowo zwolnila jednego dnia ( 23 osoby ) po to aby uniknąć wypłaty prowizji. (usunięte przez administratora) KTÓRZY NIE PŁACĄ !!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Aga
@Ewelina

bez komentarza, brak słów Ewelino ;)

Rita

za te kłamstwa język Ci odpadnie, dramat!!!

Urszula

Twoja opinia bardzo mnie zaniepokoiła, prawdę mówiąc. Co masz na myśli przez to, że w EWE Energia ,,poniewierają" ludźmi? Możesz opisać, co takiego się tam dzieje, a co Twoim zdaniem jest niewłaściwym traktowaniem pracowników?

Każdy nowy pracownik przechodzi przez wdrożenie na danym stanowisku. Dla nowych pracowników do działu sprzedaży przeznaczone są 3 dni szkoleniowe, w których dostaje pełen pakiet informacji odnośnie produktów, procesu sprzedaży itp.. Każdy handlowiec ma wsparcie swojego przełożonego oraz kolegów z działu, a także działu marketingu i back office. Jest to stanowisko samodzielne, więc od samego handlowca zależy w jaki sposób będzie docierać do swoich klientów.

Motor

Wsparcie? Ile musiaem się droczyć z tym wsparciem ?! Panny mają funkcje kontrolne, w żadnej firmie się nie spotkałem z takim podejściem abym wszystko robił za takie marne grosze od podstaw. A pseudo wsparcie nie umie rozczytać CEIDG i wpisów do krs- zenua

Henio

@C11 a w innych firmach energetycznych jest inaczej? Nie. Pracowałam w kilku, podejście do ceny dyktuje rynek a nie firma. To trudny rynek i trudna branża, dla najlepszych :-)

Misia
@Henio

Jak mówisz cena to nie jesteś dobrym handlowcem bo nie znasz produktu. Faktem jest to że nie jest to dobra firma dla handlowców.

TEJ

To ciekawe co piszesz bo z tego co wiem to większość ludzi w tej firmie pracuje po kilka lub kilkanaście lat. Skoro jest tak złe jak mówisz to co ich tam trzyma? A może masz po prostu żal ze zostałeś zwolniony?

Normi
@TEJ

Pracują tyle bo w ich regionie nie ma alternatywy., Podjedź zobacz.... (usunięte przez administratora) Nie mam żalu, cieszę się , że już tam nie pracuję,. Tak samo nie chcą z nimi współpracować klienci, ich byli klienci i to na ich sieci.... Ciekawe dlaczego?

Śmiech

Nie dziwię się, jakby sami Cię zwolnili. Naucz się najpierw pisać, aby móc komentować. Słownik w rękę a potem szukać dobrze płatnej pracy ;)

Praca

Nie wprowadzaj w błąd ludzi, wypłata jest zawsze na czas, nigdy się nie zdarzyło, aby nie wypłacili w terminie.

Hejgen

Myślę, że należałoby docenić pracę w firmie bo czas jest niepewny. Jest dobrze choć może nie idealnie ale warto tu pracować.

Obserwatorka

Z tego co czytam to wynika, że pracowaliście w dziale sprzedaży. Z mojego doświadczenia wiem, że do takich firm nie zatrudnia się ludzi z przypadku, kompletnie zielonych i bez doświadczenia. Jest z reguły wręcz przeciwnie. Jeżeli tak było, to może zwolniono Was bo nie sprzedaliście lub nie realizowaliście celów. A co do obiadów, ja sobie sama finansuję posiłki i nie oczekuję, że pracodawca ma mi je dać.

Slawa
@Obserwatorka

Nie znasz przepisów prawa pracy albo tyradz na umowę b2b, generalnie do bon tonu należy poczęstunek dla kadry pracowniczej, no chyba że są to paluszki

Zostaw merytoryczną opinię o EWE Energia Sp. z o.o. - Międzyrzecz

• Jak się pracuje w EWE Energia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EWE Energia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EWE Energia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EWE Energia Sp. z o.o.