3M Trans

Opinie o 3M Trans

Filtruj opinie po kryteriach:

Odrzucony klient
 Opinia

Słabizna...to nie jest firma która ma swoje samochody... kasa dla nich to nr 1. Banda cwaniaków z szefem na czele...ale uśmiechać to się potrafią ... gra pozorów!

Tak1Nie
Mariusz
 Opinia

Polecam firmę 3M Trans Sp z.o.o. Zauważyłem, że jest to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się obecnie przedsiębiorstw na rynku TSL.

TakNie

Niezadowolony klient
 Opinia

Pracujący tam ludzie są niekompetentni ! Pełen chaos i zaniedbanie. Liczą się tylko pieniądze tak jak ktoś wcześniej wspomniał. Proponuję by szefostwo wzięło się za pracowników i zaczęli podchodzić poważnie do klienta. Nie polecam !

Tak9Nie

Antoni
@Niezadowolony klient 27.02.2019 23:54

Na jakiej podstawie wyciągasz tak daleko idące wnioski i oskarżenia wobec 3M Trans? Możesz podać jakiś przykład? Ja z nimi współpracuję i jak dotąd, nie mam absolutnie nic do zarzucenia.

TakNie

Niezadowolony klient
@Antoni 02.03.2019 07:40

Myślę , że raczej Pan z Nimi nie współpracuje tylko tam pracuje bądź co gorsza Pan jest szefem . Każdy kto dłużej pracuje z tą firmą wie z kim ma doczynienia . Ale swój swego zawsze będzie bronił . Pozdrawiam i życzę sukcesów .

Tak4Nie

Krzysiek
 Opinia

Polecam, bardzo dobra atmosfera, wszystkie zobowiązania w terminie

Tak12Nie

polski sarmata
 Opinia

Uwaga!! Firma krzak. Pracują tam dorobkiewiczowie, którzy patrzą na człowieka przez pryzmat portfela. Masz gruby portfel to zrobisz transakcję a jeśli nie masz to nawet nie masz co liczyć na spotkanie. Bardzo łasi na kasę .Obrzydliwe to jest!!!!!

Tak8Nie

Zostaw opinię o 3M Trans - Łęgowo