3M Trans Sp. z o.o.

Opinie o 3M Trans Sp. z o.o.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie 3M Trans Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 15 sierpnia kilka ogłoszeń.

Nowy wpis

Firma na chwilę obecną nie prowadzi rekrutacji.

Jakie są warunki zatrudnienia w 3M Trans Sp. z o.o.?

Magda Nowy wpis

Polecam. Świetna atmosfera, bardzo dobre warunki pracy.

Pracuję w firmie od 2 lat, jako nowa osoba zaasymilowałem się dość dobrze, co prawda nie jest to łatwa praca (chyba jak każda), ale robiąc swoje nie narzekam ani na atmosferę, ani na zespół, jest OK

Polecam !!!

Iwona
@Witold C.

A mogłabym się dowiedzieć dlaczego polecasz właśnie 3M Trans? Pytam by zorientować się jakie są plusy pracy w tym miejscu i dlaczego warto wybrać ich? :) Bo rozumiem, że wypowiadasz się jako pracownik?

@Iwona

Wypowiadam się jako Klient. Polecam firmę, gdyż przeprowadzali ze mną transport, który poszedł pomyślnie :)

@Iwona

A co do pracowania w tym miejscu słyszałem tylko że jest miła atmosfera oraz normalne szefostwo :).

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 3M Trans Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Kamil

Firma godna polecenia !

Beata Kamińska

Polecam firmę 3M TRANS. +

Dominik Kamieński

Profesjonalna ekipa i ceny nie z kosmosu, polecam firmę!

Emilia :)

Polecam firmę 3M Trans, jedna z lepszych firmy logistycznych w trójmieście z jaką miałam okazje współpracować. Firma ta zajmuje się transportem międzynarodowym, a jej pracownicy zawsze służą pomocą, Firma na duży + Pozdrawiam

Iwona

Cześć, jak obecnie Wam się pracuje w firmie? Jak oceniacie zatrudnienie w tym miejscu? Chodzi mi o warunki pracy takie jak np. wynagrodzenie czy relacje z pracownikami/przełożonymi. Czy z perspektywy czasu jesteście zadowoleni, że wybraliście 3M Trans jako swoje miejsce pracy? :)

Robert M.

Bardzo super kontakt, pracownicy uprzejmi oraz pomocni. Obchodzą się dobrze z powierzonym transportem. Towar mimo 1200 km dojechały w nienaruszonym stanie. Fachowość w każdym calu, Firma warta polecenia.

Milena Winc
@Robert M.

Dla mnie firma bardzo na TAK, do ideału troszeczkę brakuję lecz narzekać nie można na ich pracowitość zgadam się z Panem Robertem.

Patryk

@Jacek to zdradź ile można zarobić !

@Patryk

Z tego co widzę firma prowadzi rekrutację umów się i porozmawiaj o warunkach zateudnienia

Kamil
@Paweł

Hej! Czy firma ta aktualnie również poszukuje nowych pracowników? Chciałbym to zweryfikować, więc liczę, że dzięki Tobie czegoś się dowiem. Zbliża się okres wiosenny, więc być może potrzebni będą nowi pracownicy.

Jacek

Polecam pracę w 3M Trans. Atmosfera super! Wynagrodzenie super! Jak przedmówca napisał " Ile dasz od siebie tyle do Ciebie wróci".

Marcin B

Firma 3M Trans dba o pracowników, działa prężnie i innowacyjnie, wyróżnia ją na plus świetna atmosfera. Zostanę tutaj na długo, mam tu swoich przyjaciół zarówno wśród klientów jak i współpracowników. Spotkania integracyjne czy wyjazdy do klientów są na porządku dziennym, można się rozwinąć zawodowo, w zasadzie tyle ile dasz od siebie, tyle do ciebie wraca. Zaletą jest przewidywalność i stabilność stanowiska pracy. Wszelkie decyzje są podejmowane w porozumieniu z pracownikami.

:) opinia

Przeczytałam przed chwilą opinie na temat 3M Trans i to co się tu wyrabia jest śmieszne. Nie rozumiem jak można być tak zawistnym w stosunku do całej firmy , czytając negatywne wypowiedzi domyślam się ,iż pisze to tylko jedna osoba której widocznie coś w życiu nie wyszło :) z całym szacunkiem ale praca w tej prężnie rozwijającej się firmie to sama przyjemność ! Więc Tobie ' bezimienny człowieku ' życzę nowego hobby niż wypisywanie bajeczek :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

@:) opinia

To nie jest żadna zawiść tylko prawda :) i przykro mi ale moje posty są tylko pod tym nickiem . Widocznie nie tylko ja uważam , że ta firma to jedna wielka ściema . I proponuje tak nie bronić swojego pracodawcy . I nie chodzi o samą firmę a o ludzi , którzy tam PRACUJĄ i jaki mają stosunek do innych i do tej pracy . Niestety ale o szacunku do drugiego człowieka nie wiedzą nic...nikt nowy nie będzie tam chciał zostać na dłużej bo osoby , które powiedzmy pracują troche dłużej utworzyły sobie krąg własnej adoracji i innych traktują jak śmieci . Niestety ale taka jest prawda . A jak ktoś idzie po trupach do celu a przy tym jest dwulicowy i nazywa się człowiekiem , któremu wyszło w życiu to nic tylko pogratulować :) Powodzenia życzę

Łęgowo

Nie bardzo wiem o kim mowa ale podejrzewam , ze komentarz piszą osoby pracujące tam :) Myślę, że nie chcecie wchodzić w prywatę bo za dużo rzeczy mogłoby wypłynąć na waszą niekorzyść :) i owszem terapia ale bardziej sumienna ,psychiczna i terapia wierności przydałaby się ludziom tam pracującym :) uwierzcie mi osoby , które myślą by tam pracować nie warto . Rzeczy , które dzieją się w tej firmie są nie do opisania . Pozdrawiam

Łęgowo

A masz na myśli kogoś konkretnego ? Pracowałeś tam ? Czy jesteś klientem ? Pytam bo myśle , że ta firma i ludzie tam pracujący mają za duże mniemanie o sobie .

UFO

Macieju postaraj się bardziej :)

Pracowałem przez jakiś czas w tej firmie i zupełnie nie zgadzam się z opinią @Łęgowo. Firma daje duże wsparcie i swobodę w rozwoju, w biurze jest atmosfera, z jaką nigdy się nie spotkałem (młody, współpracujący ze sobą zespół, uśmiech, swoboda w działaniu i pracownicy, którzy naprawdę znają się na tym co robią). Dlatego nie wiem skąd taki komentarz użytkownika @Łęgowo.

@pracownik

Widocznie za krótko pracowałeś by się przekonać :) I w sumie dziwne , że ktoś odchodzi z tak wspaniałej firmy . Pozdrawiam

Weronika

Organizują jakieś wydarzenia firmowe?

On
@Weronika

Nie . Ewentualnie wyślą Cię w delegacje i tyle . Ale rożne rzeczy się dzieją na tych delegacjach i tak samo w tej firmie .

Witosz Krzysztek

Bardzo polecam firmę 3M trans, współpraca zawsze układa się bardzo dobrze, kontakt jest szybki i konkretny, zlecenia realizowane w terminie.

Gedan
@Witosz Krzysztek

A to jakaś reklama jest czy co? Absurd normalnie na Goworku.

Dawid
@Gedan

Dlaczego absurd? Czyżbyś miał nieco inne zdanie o pracy w firmie 3M Trans? Jeżeli tak to najlepiej by było, gdybyś swoją opinię na ten temat wyraził w odrębnym komentarzu. Mam nadzieję, że poruszysz kwestie, które są ważne, patrząc z punktu widzenia osoby zainteresowanej pracą w tej firmie.

Neo

Wysoki poziom organizacji transportów polecam

Klient

Współpracuje z tą firmą od 2 lat wszystko rzetelnie i na czas

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Trans Sp. z o.o. - Łęgowo

• Jak się pracuje w 3M Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Trans Sp. z o.o.?

3M Trans Sp. z o.o.