counter
4 9 29 5 1
Patryk Nowy wpis

@Jacek to zdradź ile można zarobić !

Paweł Nowy wpis
@Patryk

Z tego co widzę firma prowadzi rekrutację umów się i porozmawiaj o warunkach zateudnienia

Tak2Nie
Kamil Nowy wpis
@Paweł

Hej! Czy firma ta aktualnie również poszukuje nowych pracowników? Chciałbym to zweryfikować, więc liczę, że dzięki Tobie czegoś się dowiem. Zbliża się okres wiosenny, więc być może potrzebni będą nowi pracownicy.

Jacek Nowy wpis

Polecam pracę w 3M Trans. Atmosfera super! Wynagrodzenie super! Jak przedmówca napisał " Ile dasz od siebie tyle do Ciebie wróci".

Marcin B
Nazwa działu: Handlowy

Firma 3M Trans dba o pracowników, działa prężnie i innowacyjnie, wyróżnia ją na plus świetna atmosfera. Zostanę tutaj na długo, mam tu swoich przyjaciół zarówno wśród klientów jak i współpracowników. Spotkania integracyjne czy wyjazdy do klientów są na porządku dziennym, można się rozwinąć zawodowo, w zasadzie tyle ile dasz od siebie, tyle do ciebie wraca. Zaletą jest przewidywalność i stabilność stanowiska pracy. Wszelkie decyzje są podejmowane w porozumieniu z pracownikami.

Tak3Nie1
:) opinia

Przeczytałam przed chwilą opinie na temat 3M Trans i to co się tu wyrabia jest śmieszne. Nie rozumiem jak można być tak zawistnym w stosunku do całej firmy , czytając negatywne wypowiedzi domyślam się ,iż pisze to tylko jedna osoba której widocznie coś w życiu nie wyszło :) z całym szacunkiem ale praca w tej prężnie rozwijającej się firmie to sama przyjemność ! Więc Tobie ' bezimienny człowieku ' życzę nowego hobby niż wypisywanie bajeczek :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

@:) opinia

To nie jest żadna zawiść tylko prawda :) i przykro mi ale moje posty są tylko pod tym nickiem . Widocznie nie tylko ja uważam , że ta firma to jedna wielka ściema . I proponuje tak nie bronić swojego pracodawcy . I nie chodzi o samą firmę a o ludzi , którzy tam PRACUJĄ i jaki mają stosunek do innych i do tej pracy . Niestety ale o szacunku do drugiego człowieka nie wiedzą nic...nikt nowy nie będzie tam chciał zostać na dłużej bo osoby , które powiedzmy pracują troche dłużej utworzyły sobie krąg własnej adoracji i innych traktują jak śmieci . Niestety ale taka jest prawda . A jak ktoś idzie po trupach do celu a przy tym jest dwulicowy i nazywa się człowiekiem , któremu wyszło w życiu to nic tylko pogratulować :) Powodzenia życzę

Tak3Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Łęgowo

Nie polecam . Ludzie pracujący w tej firmie to dzieci a nie dorośli . Zero szacunku dla klienta , często nie mozna się dodzwonić bo pewnie zamiast pracować to płac zabaw sobie urządzili . Pracują tam sami młodzi ludzie ze słabym doświadczeniem bo nikt poważny tam nie pójdzie . A pieniądze ? Owszem są ale jak zapierniczasz też w weekendy , wyścig szczurów a i tak podstawa marna a reszta pod stołem . Unikać dla przyszłych pracowników oraz klientów . Szkoda zachodu i czasu .

Tak5Nie3
Psychiatra
@Łęgowo

Macieju K pozdrawiamy i życzymy zdrowia miło było pracować z tobą :) Dobra terapia na pewno jest wskazana

Tak3Nie1
@Psychiatra

Nie bardzo wiem o kim mowa ale podejrzewam , ze komentarz piszą osoby pracujące tam :) Myślę, że nie chcecie wchodzić w prywatę bo za dużo rzeczy mogłoby wypłynąć na waszą niekorzyść :) i owszem terapia ale bardziej sumienna ,psychiczna i terapia wierności przydałaby się ludziom tam pracującym :) uwierzcie mi osoby , które myślą by tam pracować nie warto . Rzeczy , które dzieją się w tej firmie są nie do opisania . Pozdrawiam

Tak6Nie
Marco
@Łęgowo

Masz absolutną rację. Dziecinada i brak profesjonalizmu. Polecam szefostwu tej firmy „wziąć się” za niektórych podwładnych. Takiej arogancji ze strony spedytorów to nie doświadczyłem nigdy wcześniej. Omijać szerokim łukiem!

@Marco

A masz na myśli kogoś konkretnego ? Pracowałeś tam ? Czy jesteś klientem ? Pytam bo myśle , że ta firma i ludzie tam pracujący mają za duże mniemanie o sobie .

UFO
@Marco

Macieju postaraj się bardziej :)

TakNie

Pracowałem przez jakiś czas w tej firmie i zupełnie nie zgadzam się z opinią @Łęgowo. Firma daje duże wsparcie i swobodę w rozwoju, w biurze jest atmosfera, z jaką nigdy się nie spotkałem (młody, współpracujący ze sobą zespół, uśmiech, swoboda w działaniu i pracownicy, którzy naprawdę znają się na tym co robią). Dlatego nie wiem skąd taki komentarz użytkownika @Łęgowo.

Tak1Nie5
@pracownik

Widocznie za krótko pracowałeś by się przekonać :) I w sumie dziwne , że ktoś odchodzi z tak wspaniałej firmy . Pozdrawiam

Tak4Nie

On

Nie . Ewentualnie wyślą Cię w delegacje i tyle . Ale rożne rzeczy się dzieją na tych delegacjach i tak samo w tej firmie .

Witosz Krzysztek
Nazwa działu: Handlowy

Bardzo polecam firmę 3M trans, współpraca zawsze układa się bardzo dobrze, kontakt jest szybki i konkretny, zlecenia realizowane w terminie.

Tak9Nie6
Gedan
@Witosz Krzysztek

A to jakaś reklama jest czy co? Absurd normalnie na Goworku.

Dawid
@Gedan

Dlaczego absurd? Czyżbyś miał nieco inne zdanie o pracy w firmie 3M Trans? Jeżeli tak to najlepiej by było, gdybyś swoją opinię na ten temat wyraził w odrębnym komentarzu. Mam nadzieję, że poruszysz kwestie, które są ważne, patrząc z punktu widzenia osoby zainteresowanej pracą w tej firmie.

Neo

Wysoki poziom organizacji transportów polecam

Tak4Nie3
Klient

Współpracuje z tą firmą od 2 lat wszystko rzetelnie i na czas

Tak8Nie2
Bingo

Polecam, świetna atmosfera i bardzo dobre wynagrodzenie. Młody zespół, ciągle się rozbudowujący. Faktem jest, że nie np. niewypłacalnych Klientów firma nie obsługuje i to oni mają pretensje. Ja nie mogę narzekać pracuje się bardzo dobrze

Tak7Nie1
Odrzucony klient

Słabizna...to nie jest firma która ma swoje samochody... kasa dla nich to nr 1. Banda cwaniaków z szefem na czele...ale uśmiechać to się potrafią ... gra pozorów!

Tak9Nie6
Mariusz

Polecam firmę 3M Trans Sp z.o.o. Zauważyłem, że jest to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się obecnie przedsiębiorstw na rynku TSL.

Tak7Nie1
Niezadowolony klient

Pracujący tam ludzie są niekompetentni ! Pełen chaos i zaniedbanie. Liczą się tylko pieniądze tak jak ktoś wcześniej wspomniał. Proponuję by szefostwo wzięło się za pracowników i zaczęli podchodzić poważnie do klienta. Nie polecam !

Tak14Nie5
Antoni
@Niezadowolony klient

Na jakiej podstawie wyciągasz tak daleko idące wnioski i oskarżenia wobec 3M Trans? Możesz podać jakiś przykład? Ja z nimi współpracuję i jak dotąd, nie mam absolutnie nic do zarzucenia.

Tak5Nie

Niezadowolony klient
@Antoni

Myślę , że raczej Pan z Nimi nie współpracuje tylko tam pracuje bądź co gorsza Pan jest szefem . Każdy kto dłużej pracuje z tą firmą wie z kim ma doczynienia . Ale swój swego zawsze będzie bronił . Pozdrawiam i życzę sukcesów .

Tak12Nie5

Krzysiek

Polecam, bardzo dobra atmosfera, wszystkie zobowiązania w terminie

Tak19Nie2

polski sarmata

Uwaga!! Firma krzak. Pracują tam dorobkiewiczowie, którzy patrzą na człowieka przez pryzmat portfela. Masz gruby portfel to zrobisz transakcję a jeśli nie masz to nawet nie masz co liczyć na spotkanie. Bardzo łasi na kasę .Obrzydliwe to jest!!!!!

Tak15Nie5

Zostaw opinię o 3M Trans Sp. z o.o. - Łęgowo

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad