Opinie o Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o. w Obłaczkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o. w Obłaczkowo

klakier

daruj sobie ... szkoda czasu albo jak pójdziesz to uważaj na lojalkę :)

domin

Może ktoś podpowiedzieć jak wyglądają sprawy finansowe w firmie osadkowski ? szukają ludzi na przedstawicieli ile można otrzymać podstawy . Pracuję w firmie konkurencyjnej i chciałbym coś zmienić.

Klakier

"Tak mówimy – nic nie piszemy i nie przekazujemy w formie pisemnej. Ja jestem w tej chwili zajęty tylko i wyłącznie tą sprawą i w poniedziałek po serii konsultacji podam więcej szczegółów jak podejdziemy do sprawy. Proszę Was również o szczególne podejście do sprawy i uspokojenie wszystkich rozmówców-rolników(na tyle na ile jest to możliwe)." A tak prezes napisał do handlowców w sprawie powyżej :)

Rolnik

Jak dla mnie dziady nie firma, kupiłem u nich nasiona i nie mogę otrzymać dopłat do zakupionego materiału siewnego bo ktoś czegos nie dopilnować, ale takich jak ja jest dużo ludzi, ale nie ma się co rozwodzić z daleka od firmy osadkowski, do poczytania przesyłam wpis z forum PPR Temat postu: Nie przyznane dopłaty do materiału siewnego Firma Osadkowski Reiffaisen jest już znanym przez wielu rolników dostawcą nasion ale czy wiecie że do zakupionego u nich materiału nie dostaniecie dopłat z ARR . Ja nie wiedziałem i jesienią 2013r zakupiłem ziarno do którego odmówiono mi dopłaty z powodu nie dopełnienia przez Osadkowski Reiffaisen formalności rejestrowych .Jestem ciekawy ilu jeszcze kolegów zostało w ten sposób pozbawionych należnych im pieniędzy. Proszę o informacje na adres mirelli21@wp.pl .Może będzie nam wspólnie łatwiej podjąć jakieś kroki prawne.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zadowolona

Krzysiu- gratulacje :) cieszę się że stawiłeś im czoła i prawda wyszła na jaw - te zakłamane "Wszy" dostały za swoje :) . Gratuluję wytrwania :) coś wiem na temat tych zakłamanych ludzi .

arek

W pierwszych słowach, graty dla Krzyśka pamiętam cię gdy, pracowałem w OR, zawsze byłeś spoko gość. Czytając wasze opowieści mam w głowie jedno zdanie: było , było i się zesrało, wiele z waszych opowieści to prawda, jak to np.: że odeszła naprawdę super ekipa z firmy nie sposób tu wymienić wszystkich, no cóż to już Historia i nie wróci, jak nie wrócą dobre czasy jakie były od zawiązania się OR do około max 3,5 lata, później już tylko szło ku dołowi. Nie ma co tu bić piany, dzisiaj OR jest już bez Niemieckiego udziałowca...szkoda bo ta firma miała potencjał i mogła się wyśmienicie rozwijać, ale ktoś wolał inaczej i na to już nie mamy wpływu. Co mogę powiedzieć w tej firmie nauczyłem się dużo moje prawie 5 lat pracy dało mi obraz i pomogło w dalszym rozwoju zawodowym. Pracuję nadal w branży agro i szczerze nie zamierzam zwariować bo ktoś, coś itd.. pamiętajcie Prezesem, Dyrektorem, Menagerem się bywa a człowiekiem pozostaje. Nie samą pracą człowiek żyje. Pozdrawiam ekipę z lat 2007-2012 ludzi z którymi, szło budować struktury firmy i sama firmę, bo firma sama w sobie nie była zła, źli byli jak to ktoś nazwał władcy. Bo jak ważne w budowaniu firmy jest co ?...ludzie, atmosfera to ludzie są firmą z krwi i kości, a nie z nazwy. Ale chyba nie na tym miało to polegać, skoro wyszło jak już wiemy...

szybka

Gratuluje wygranej KRIS W!

krisw

Czytam tak od roku Wasze opinie o firmie i ich władcach i zastanawiam się czy będąc jeszcze jej pracownikami mówicie to głośno na spotkaniach regionalnych czy firmowych. Może niektórzy tak ale większość nie, chociaż z mojego 5,5 letniego doświadczenia wynika że warto mówić. Jeśli nawet to do nich nie dotrze ( władców ) a na pewno NIE to pozbędą się Was i nie będziecie mieli kłopotu z lojalką.Tak było ze mną i to ja jestem który poszedł z nimi do sądu i teraz, w dniu dzisiejszym wiem ze po ponad roku wygrałem gdyż Sąd oddalił ich apelację. Marku napadli tak to można nazwać Julitę, mnie zaprosili na budżetowanie i załatwili tak jak to opisał Miłosz 09.07.2014, tak jak załatwili wielu innych. Ta wygrana cieszy ale najbardziej cieszy mnie fakt że w ich ocenie jako najgorszy handlowiec, zabrałem im na dzień dzisiejszy z mojego terenu ładnych parę milionów złotych a oni przez ten rok nawet nie potrafili zatrudnić nowego handlowca. Ale jak może być inaczej kiedy to co piszecie o firmie i atmosferze panującej w niej jest prawdą. Kuriozum jest często opiniowany tu DH który zamiast instynktu handlowca tak potrzebnego na tym stanowisku kieruje się ponad miarę rozwiniętą mentalnością windykatora w stosunku do podległych mu pracowników a w szczególności do tych którzy odeszli lub chcą odejść. Szkoda tej firmy ale sama sobie jest winna. Dziwi mnie tylko brak reakcji Szefa Szefów ale to jego małpy i jego cyrk.

barbara

jak to o czym tam rządzi sekta z dalgety :)

szoguno

ludzie , przeciez tam mozna by pozakładac tyle spraw cywilnych o obrażanie, pomówienia, defraudacje ...tylko kazdy nie chche mieszac się i chce jak najszybciej odciac sie do OR... ta firma to smutek i zagrywki jak w obecnym gimnazjum... szkoda tylko ze nadal wazelina króluje nawet w momencie gdy okręt tonie....

miłosz

Dyr.Regionalni tzw.górze mydlą oczy że ostro pracują itd.a góra jest o kilkadziesiąt km od tzw.dyr. i do końca nie widzi problemu. A niektórzy dyr.reg.,,leja górze wode" że ciężko ptacują.rZ

obszarowiec

Kolego Drogi na początek zamów wapno i nasiona.Potem mozemy porozmawiac o logistyce.

Młody

Osadkowski Raiffeisen już nie długo Raiffeisen !!! bo zostawił nas udziałowiec niemiecki :(((((((((((((((((( nie mamy już bogatego wuja. Ach co to będzie ...

miłosz
@Młody

Co będzie ?!będzie dobra mina do złej gry i dalej będą mówić że to firma ,,exkluzywna ,,a klienci już nie łykają tych bajerów że dostawa 24 ha etc.................. Zobaczcie ile osób pouciekało z tej firmy, a niestety nie widać żeby nowi przychodzili. Nie polecam tej firmy -przepracowałem tam trochę i w miare się wymiksowałem.

oczko
@miłosz

Popieram opinie kolegi,ale nie ma tego złego co by na dobre wyszlo.Teraz pracuje w innej firmie i zarabiam dla nich i dla siebie naprawde duze pieniadze.Niestety góra OR nie potrafiła docenic pracownika.

kazik

do Pegasus - 2014-08-06 23:09:23 Nie wiemy nic o dziale z Oleśnicy, bo to Osadkowski SA firma jest. Musisz popytać bliżej. To forum jest o firmie Osadkowski Raiffeisen. pozdro

gosc

Na rynku mamy wielu dystrybutorów z którymi naprawdę warto współpracować- Osadkowski R. do nich niestety nie należy.

Pegasus

W Oleśnicy potrzebują specjalisty d/s logistyki. Ktos może coś bliżej powiedzieć jak w tym dziale wygląda atmosfera i zarobki ? z góry dzieki

handlowiec

do hmmmm... Wygląda mi na to że to słowa prezesa :)i to chodzi o kwestię tych dopłat :)piękna wypowiedź ....

klient

nie polecam firmy Osadkowski.

Do wifi - 2014-07-24 13:49:36 ,, może szefostwo się zastanowi gdzie leży problem " Wiesz, gdzie leży problem? Problem, leży w sercu firmy tzn: Dyr. handlowy, Dyr. regionalni to tu jest problem. Pozwalniali ludzi co naprawdę znali temat, a pozatrudniali pseudo fachowców co na dzień dobry kłamali, aby tylko dostać pracę. Za błędy tych pseudo fachowców i ich chore pomysły cierpią zwykli pracownicy. bo to na nich odbija się i zwala się winę. Logistyka, obsadzona ludźmi bez doświadczenia i wiedzy motający się, bojący się odpowiedzialności i decyzyjności dyr. handlowego czy dyr. skupu zbóż to jest chore.

hmmmm

Tak mówimy – nic nie piszemy i nie przekazujemy w formie pisemnej. Ja jestem w tej chwili zajęty tylko i wyłącznie tą sprawą i w poniedziałek po serii konsultacji podam więcej szczegółów jak podejdziemy do sprawy. Proszę Was również o szczególne podejście do sprawy i uspokojenie wszystkich rozmówców-rolników(na tyle na ile jest to możliwe). ( i kto to mówi ???)

Zostaw merytoryczną opinię o Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o. - Obłaczkowo

Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 41 ocen.

Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o.