opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

GUILLIN POLSKA

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 238 ocen
Opinie(312)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(312)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • Kim jesteśmy
  • .
  • Rozwój i wzrost
  • .
  • Innowacja i design
  • .
  • Wydajność i usługi
  • .
  • Środowisko
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

Kim jesteśmy

Rozwój i wzrost

Innowacja i design

Wydajność i usługi

Środowisko

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Kalisz
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Ostrów Wielkopolski
  • Jarocin
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Oleśnica
  • Spalice
  • Bystre
  • Smardzów
  • Boguszyce
  • Świerzna
  • Jenkowice
  • Nowosiedlice
  • Nieciszów
  • Bogusławice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Oleśnica
  4. /
  5. Opinie o GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie

Opinie o GUILLIN POLSKA Oleśnica

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pati

    21.06.2016 21:06

    Inne

    Kasę dają kijową
    ReviewUserIcon
    koleżanka

    26.03.2016 22:52

    Inne

    Ja słyszałam że nie tylko takie rzecy tam są. To ze musisz sobie maszyne wymyc i sie umazać smarem po łokcie przy spożywce to norma, ale to że wciąga ci rece czy dźwigasz wiecej niż ci można, Od razu dzwonić do pipu. A ten Bogres to masakra, nigdy nie dostaniesz normalnej umowy no i kasa. Byłam raz u nich na spotkaniu, zaraz potem miałam szkolenie przy maszynach, siedzisz zbierasz pudełka i co chwila wypełniasz druczki. od nikogo nic się nie dowiesz. Masakra.
    ReviewUserIcon
    BHP

    09.03.2016 21:31

    Inne

    BHP wielka sprawa, ale nie w tej firmie. Szczegolnie jak spada ci sufit na głowę
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.03.2016 08:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    sm

    02.03.2016 11:40

    Inne

    Są ogłoszenia w internecie, dodane jako "BOGRES". Bogres to pośrednik. Poszukują też na operatora maszyn. Chcesz to próbuj, krzyż na drogę.
    ReviewUserIcon
    .....

    29.02.2016 19:25

    Inne

    Nie polecam, maszyny stare, ciągle się psują, uszy więdną od hałasu. Wymagają od pracownika więcej niż wytłumaczyli. Jednym słowem radź sobie sam.
    ReviewUserIcon
    Aaniss

    13.02.2016 00:36

    Inne

    Tak, tysionc pincet jest na czas, swiat jest piekny !!!! Huuura!
    ReviewUserIcon
    leizer

    10.02.2016 20:53

    Inne

    Firma beznadziejna, wyzysk, płaca najniższa, premia to bajka. Mszyny wiecznie psujące się, pan T. próbuje rzadzić ale ma więcej za uszami niż w głowie.Chyba że masz ukłądy to jesteś lepsza. Do tego wieczne niezadowolony XX z góry, zaraz po tyk kierowniczki ustawiają operatorki, bo zawsze słyszymy że za dużo jest osób i trzeba na dwie maszyny jechać, a przecież ręce mamy jedne.Ogólnie odradzam, same baby często skaczące sobie do oczu jak u sm powyżej.
    ReviewUserIcon
    sm

    02.02.2016 18:09

    Inne

    Skoro według Was nie ma na co narzekać, a firma rzekomo świetnie się rozwija, to ciekawi mnie fakt, dlaczego od ponad roku (może dłużej), wiecznie pojawiają się ogłoszenia, że przyjmą 20 kandydatek na produkcję. Kiedy byłam na szkoleniu zjawiła się oprócz mnie jedna dziewczyna, miały przyjść podobno 3 i jedynie co powiedziała niejaka Pani z biura to, to że pewnie słyszałyśmy o tej firmie złe opinie. Skoro kilkadziesiąt osób jest źle nastawiona do Anisu, to chyba o czymś to świadczy. Faktem jest też to, że atmosfera w tej pracy jest wyjątkowo paskudna. Praca z samymi babami to najgorsze, w co można się wpakować. Szanujcie się ludzie, lepiej już pójść na sprzedawcę do jakiejś odzieżówki i przynajmniej dostaniecie więcej kasy za swoją robotę, niż jak tu poniżej najniższej krajowej którą oferują na sam początek przy trzech zmianach i harówie. Prędzej Was szlag trafi z tymi maszynami, nim cokolwiek zdziałacie. Takie są efekty pracy przez pośredników :) Bogres nie daje za wygraną i wciąż dzielnie wstawia ogłoszenia. Prędzej upadniecie, nim ktokolwiek się do Was zgłosi. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Jjak

    22.12.2015 04:16

    Inne

    Niestety macie racje słyszałem że atmosfera jest okropna i wyzysk i beznadziejna organizacja lepiej szukać gdzie indziej pracy . Klika
    ReviewUserIcon
    Kalkulator

    28.10.2015 11:57

    Inne

    To ważne dla producentów opakowań, oraz dla producentów żywności. Warto przeczytać Etykiety i opakowania żywności zgodne z Rozporządzenia UE 1169/2011 (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Osoba na stanowisko Elektromechanik w dziale UR

    GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    LocationIcon

    Oleśnica

    Sprawdź ofertę
    Osoba na stanowisko Mechanik

    GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    LocationIcon

    Oleśnica

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    sodomaniac

    19.06.2015 18:30

    Inne

    Serdecznie nie polecam. Wyzysk straszny, 1100 zł przy 3 zmianach i takim zapier... olu, syfie i starych maszynach, które psują się co 5/10 minut. Mało tego - jak jesteś nowy, to nie licz na jakąkolwiek pomoc. Wszyscy zlewają, albo plotkują na twój temat (kobiety biznesu, które siedzą w tym bagnie z rok czasu i wydaje im się, że są niezastąpione i nieomylne), zamiast motywować i pomagać sobie nawzajem. Na jednodniowym szkoleniu na produkcji jest coś na zasadzie "przyszedłeś, to radź sobie sam". Nawet mają problem z wytłumaczeniem czegokolwiek, tylko potrafią co 10 minut zmieniać na maszynach. A co chwile przychodzi jakaś babka i jak ze stoperem w ręku zerka w jakim tempie pracujesz (to nic, że jesteś w firmie od 20 minut, musisz umieć i wyrabiać się tak, jak osoby, które pracują od roku i mają większą wprawę). Później się dziwią, że nie mają pracowników. Robota robotą, ale za taką pensje to nawet na wynajem mieszkania ze współlokatorem nie będzie cie stać, co najwyżej taka praca to dla studentów na start na zarobek wakacyjny. Chyba, że ktoś nie docenia siebie i lubi harować jak wół za marne grosze :)
    ReviewUserIcon
    rozum

    25.02.2015 03:57

    Inne

    @akamaru, obecnie mają ogłoszenia do innych grup z grupy Guillin, bowiem anis opakowania to własnie ta grupa, jak tez napisał kolega jamal. Jakbys miał problem z odnalezieniem to masz linka http://www.groupeguillin.fr/index.php?id=60&L=7 . Chyba nie pozostaje niz innego jak czekać na odpowiednią oferte. Chyba, że ktoś wie, czy może mozna zaaplikować w ciemno lub zanieść CV gdzies na recepcje, jak aplikowaliście do firmy?
    ReviewUserIcon
    hm

    11.01.2015 00:38

    Inne

    Przy takich wymaganiach, jakie ma kierownictwo względem pracowników, to jest mało. Nie utrzymasz za to rodziny, nie zapłacisz rachunków. Chyba, że jesteś tuż po szkole i szukasz czegoś na start. I na chwilę, bo przy takiej presji i ciśnieniu + marnej pensji zaczynasz myśleć inaczej.
    ReviewUserIcon
    *ja*

    01.12.2014 10:45

    Inne

    Zarobki marne - na produkcji, na magazynie, nawet w biurze. Wyjście poza 1700 zł graniczy wręcz z cudem. Wymagania względem pracowników kolosalne. Porzućcie mrzonki o dobrych zarobkach w tej firmie - tam długo się nic nie zmieni. A psychika systematycznie nadszarpywana - siada. Szkoda, że oszczędzają na ludziach, bo przy odrobinie dobrych chęci mieliby o niebo lepsze wyniki.
    ReviewUserIcon
    ela

    22.09.2014 17:00

    Inne

    co wy piszecie to bzdura podobno mezczyzni ci co ustawiaja maszyny maja 5000 na reke.
    ReviewUserIcon
    Dklk

    16.07.2014 20:10

    Inne

    Niech wysylaja nawet milion kartonow, czym tu sie podniecac? Kolego od kateringu masz mierne pojecie o firmie. Aczkolwiek razumiem twoje zafascynowanie kartonami talerzykami plasikowymi.
    ReviewUserIcon
    krzysiekjx1

    08.08.2014 06:59

    Inne

    pewnie że długo bo to jest tylko spółka córka molocha Francuskiego i tam trafia 90% produkcji naszego oddziału, a tu tylko jest zakład z tanią siłą roboczą
    ReviewUserIcon
    Joe

    16.07.2014 00:06

    Inne

    A helenka to chyba taka Anka z TQ.
    ReviewUserIcon
    Ja

    15.07.2014 23:59

    Inne

    Ktos tu nie wyczuwa ironii..
    ReviewUserIcon
    Ja

    14.05.2014 10:49

    Inne

    Bardzo dobra nowoczesna firma, kadra kierownicza na wysokim poziomie.
    ReviewUserIcon
    anissranis

    04.03.2015 18:22

    Inne

    dziecko po umowe to ty do anisu idz bogres ci jej nigdy nie da
    ReviewUserIcon
    aga

    21.02.2014 20:36

    Inne

    pracuje juz dosc dlugo za dlugo przez bogres a o umowie ani widu ani slychu!!!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w GUILLIN POLSKA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Przemysłowa 3 56-400 Oleśnica

    NIP:9111852886

    KRS:0000202333

    https://www.groupeguillin.fr/
    Branże: Opakowania i pakowanie
    ReviewUserIcon
    anispenis

    07.06.2013 14:48

    Inne

    zwalniają doświadczonych pracowników a przyjmują nowe ciamajdy które lekceważą sobie wszystko ... pensja? masakra nie ma mowy o jakichkolwiek premiach dodatkach lub o podwyżkach kobiety 1100zł mężczyźni max 1700zł na ręke nawet nie ... nowe kierownictwo to porażka nie polecam wolał bym pracować w biedronce na kasie ... omijajcie ten zakład psychiatryczny
    ReviewUserIcon
    handlowiec

    26.03.2013 15:15

    Inne

    wspaniała firma, dająca możliwość rozwoju, płaca regularna, najnowocześniejsze technologie, miło i sympatycznie, nowoczesne formy zarządzania . Polecam .
    ReviewUserIcon
    lo

    07.11.2012 20:04

    Inne

    masakra i lipa aby niedac zarobic i zabrac popieram dziewczyny
    ReviewUserIcon
    lo

    07.11.2012 20:02

    Inne

    powiem wam jedno dno masakra aby tylko zabrac i niedac zarobic popieram dziewczyny
    ReviewUserIcon
    anisiątko

    16.01.2012 20:08

    Inne

    macie całkowitą racje syffff do tego jeszcze dochodzi dyskryminacja kobiet zapytacie dlaczego juz wyjasniam zakaz palenia bo o tym tu mowa obejmuje tylko dział gdzie pracują kobiety !!!!!!!!!!!!!! cała reszta może palic mogą palić biura mogą palic magazynierzy itd wiec jak to nazwac jak nie dyskryminacją KOBIET najwiecej sie od nich wymaga za wszystko one sa odpowiedzialne i to ich obejmuje najwiecej zakazów odradzam prace w tej firmie ja sie od niej uwolniłam
    ReviewUserIcon
    masakra

    14.01.2012 13:39

    Inne

    nikomu na dzien dzisiejszy nie polecam tej firmy. norma 300% oczekiwana przez dyrekcje ma byc i kropka, nic sie nie uzgadnia z pracownikami. zarobki strasznie niskie... no chyba ze siedzi się w "terrarium" z rekami zalozonymi za glowe.
    ReviewUserIcon
    uyiu

    02.10.2011 22:50

    Inne

    Dziadostwo dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo. Omijac ta firemke z daleka !!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.09.2011 15:12

    Inne

    a wiec.. zarobki to 1100zl \\\\\\\"na rękę\\\\\\\".. praca 3 zmianowa.. syf,syf,syf.. maszyny stare,rozpadające się.. operatorki robią także za sprzątaczki,techników oraz ażurowych.. grube,niewygodne stroje..a przy tym na hali jest ponad 30 st.Celsjusza..i nie ma mowy o tym, żeby ściągnąć strój albo chociaż iść się napić wody \\\\\\\"deszczówki\\\\\\\" z dystrybutora.. wymagają od pracowników produkcji rzeczy niemożliwych.. kiedyś była premia.. ale od roku już jej nie ma.. ciągle tylko zakazy i nakazy.. i zero jakiejkolwiek motywacji do pracy..
    ReviewUserIcon
    Wyzyskiwana

    09.06.2011 12:06

    Inne

    [usunięte przez moderatora] praca w tej firmie to ponizej godnosci...kasa śmieszna, trzeba robić za 3....NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Nikt

    08.06.2011 10:08

    Inne

    Ten co to napisał chyba kpi....normalne kłamstwo.Firma porażka....nieaplacą premi....pensje żenująco niskie....omijać z daleko
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.01.2011 12:23

    Inne

    Wodzę że kompletnie nie masz pojęcia o tej firemce, lub jesteś człowiekiem z kręgów dyrekcji.

    Zostaw merytoryczną opinię o GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.