Anis Opakowania Sp. z o.o.

Oleśnica

Anis Opakowania Sp. z o.o.

Opinie o Anis Opakowania Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dominika

@AktydE, dziękujemy za pozdrowienia i również pozdrawiamy a przy okazji chciałabym, abyś wyraził swoje zdanie na temat pracy w firmie Anis Opakowania. Możesz przedstawić warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca swoim pracownikom? Podziel się z nami swoją wiedzą na ten temat.

AktydE

Pozdrawiam z oddziału w ostaszewie ;)

Dominika

@Anis czy możesz przybliżyć ten problem? Jakiego typu problemy nie są rozwiązywane w Anis Opakowania? Do kogo te problemy były zgłaszane i jaka była reakcja? Jak oceniasz ogólną atmosferę w firmie? @Miki.. Nie jestem podstawiona przez Anis Opakowania, ani nie jestem pracownikiem tej firmy. Jestem moderatorem forum gowork.pl i zadaję pytania po to, by osoby zainteresowane pracą miały lepsze rozeznanie odnośnie warunków tam panujących.

Daniel

Idealnych firm nie ma. Zawsze może zdarzyć się jakiś kłopot, błąd.

Anis
@Daniel 16.05.2018 21:07

Tak masz rację w każdej firmie zdarzają się błędy i kłopoty tylko że w innych firmach próbują znaleźć rozwiązanie A w tej firmie olewają pracowników

Dominika

@Miki.., napisałeś/aś na temat relacji z przełożonymi oraz współpracownikami. Odgrywają one bardzo dużą rolę. Jednak na na pracę wpływają również inne czynniki. Co możesz napisać na temat samej pracy, warunków pracy? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego w Anis Opakowania ?

@Dominika 21.04.2018 13:05

Praca jest ciężka na hali jest bardzo gorąco i żaden kierownik nie reaguje na ten temat bo oni siedzę w pomieszczeniu gdzie jest Klima A pracowników mają gdzieś kartony są ciężkie do podnoszenia od których strasznie bolą ręce i ręce siadają

@Dominika 21.04.2018 13:05

A czy ty przypadkiem nie jesteś podsatwiana przez firmę Anis że tak się o wszystko i wszystkich wypytujesz?

Mc Greg

Firma dziad, (usunięte przez administratora) i mają Cię w (usunięte przez administratora) Zamawiają auto na załadunek a towar dopiero się produkuje 24h na zał to tutaj norma.

Miki..

Pracuje w tej firmie i wszystkim dobrze radzę żeby ja omijać z daleka kierownik to porażka jest mega chamski i ciężko się z nim dogadać ustawiacze są bardzo nie mili A wręcz krzyczą na operatorki pieniądze to żenada czepiają się o wszystko A operatorki niektóre zdarzają się miłe ale rzadko. To ze zmienili nazwę firmy nie znaczy że jest lepiej naprawdę odradzam ja już też złożyłam rezygnacje bo nie da się tam pracować

Nina

Anis ludzie tragedia nikomu. nie polecam (usunięte przez administratora) nie szanują ludzi wogule a Kierownicy po zawodowej szkole

Dominika

@xxxx, co masz na myśli pisząc, "że zarobki marne jak na 3 zmianową pracę?" Dlaczego uważasz, że atmosfera jest fatalna? Napisz co sprawiło, że masz taką opinię. @Waldi, jest to forum publiczne na którym każdy ma prawo w sposób zgodny z regulaminem napisać swoją opinię oraz podzielić się informacjami. Zatem uargumentuj swoją wypowiedź. Może ktoś się orientuje coś na temat obecnie prowadzonych rekrutacji i na jakie stanowiska? Takie informacje będą przydatne dla kandydatów do pracy.

Cris

Tragedia miałem mieć załadunek gość w okienku gra na kurniku gada przez telefon,załadunek miał być na 16 okazało się że nie gotowe niby 3h zanim zrobią. Później że 5h a na koniec że wogule nie pojedzie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) omijać z daleka

Waldi

Niektórzy potrafią bez szkolenia pisać oczerniające wpisy!!

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Anis Opakowania Sp. z o.o. o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

xxxx
@Administrator 03.02.2018 17:46

NIE MA ZADNYCH SZKOLEŃ,ZAROBKI MARNE JAK NA 3 ZMIANOWA PRACE,ATMOSFERA FATALNA NIE POLECAM

Krzychu

Ktoś może mi napisać , ile można zarobić i czy rzeczywiście tak ciężko? Dopiero po szkole jestem i niestety Oleśnica nie jest atrakcyjna pod względem pracy.

abduli

Masakra ten Anis. Co za ludzie tam pracują. Kierownicy jak z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trąbki. Nie ma u nich wiedzy o zarządzaniu, decyzje są jakby z palca wysane. Porduckja chyba idzie siłą rozpędu, nie ma kto jej dobrze pokierować, a zielone ludki ze swoim dowódcą mieszają ile wlezie. Musze poszukać coś innego. Pozdrawiam pepe.

abduli

ktoś_

Dobrze, że normalnie dorzucają do zarobków odpowiednie premie.

pati

Kasę dają kijową

koleżanka

Ja słyszałam że nie tylko takie rzecy tam są. To ze musisz sobie maszyne wymyc i sie umazać smarem po łokcie przy spożywce to norma, ale to że wciąga ci rece czy dźwigasz wiecej niż ci można, Od razu dzwonić do pipu. A ten Bogres to masakra, nigdy nie dostaniesz normalnej umowy no i kasa. Byłam raz u nich na spotkaniu, zaraz potem miałam szkolenie przy maszynach, siedzisz zbierasz pudełka i co chwila wypełniasz druczki. od nikogo nic się nie dowiesz. Masakra.

BHP

BHP wielka sprawa, ale nie w tej firmie. Szczegolnie jak spada ci sufit na głowę

sm

Są ogłoszenia w internecie, dodane jako "BOGRES". Bogres to pośrednik. Poszukują też na operatora maszyn. Chcesz to próbuj, krzyż na drogę.

.....

Nie polecam, maszyny stare, ciągle się psują, uszy więdną od hałasu. Wymagają od pracownika więcej niż wytłumaczyli. Jednym słowem radź sobie sam.

Aaniss

Tak, tysionc pincet jest na czas, swiat jest piekny !!!! Huuura!

leizer

Firma beznadziejna, wyzysk, płaca najniższa, premia to bajka. Mszyny wiecznie psujące się, pan T. próbuje rzadzić ale ma więcej za uszami niż w głowie.Chyba że masz ukłądy to jesteś lepsza. Do tego wieczne niezadowolony XX z góry, zaraz po tyk kierowniczki ustawiają operatorki, bo zawsze słyszymy że za dużo jest osób i trzeba na dwie maszyny jechać, a przecież ręce mamy jedne.Ogólnie odradzam, same baby często skaczące sobie do oczu jak u sm powyżej.

sm

Skoro według Was nie ma na co narzekać, a firma rzekomo świetnie się rozwija, to ciekawi mnie fakt, dlaczego od ponad roku (może dłużej), wiecznie pojawiają się ogłoszenia, że przyjmą 20 kandydatek na produkcję. Kiedy byłam na szkoleniu zjawiła się oprócz mnie jedna dziewczyna, miały przyjść podobno 3 i jedynie co powiedziała niejaka Pani z biura to, to że pewnie słyszałyśmy o tej firmie złe opinie. Skoro kilkadziesiąt osób jest źle nastawiona do Anisu, to chyba o czymś to świadczy. Faktem jest też to, że atmosfera w tej pracy jest wyjątkowo paskudna. Praca z samymi babami to najgorsze, w co można się wpakować. Szanujcie się ludzie, lepiej już pójść na sprzedawcę do jakiejś odzieżówki i przynajmniej dostaniecie więcej kasy za swoją robotę, niż jak tu poniżej najniższej krajowej którą oferują na sam początek przy trzech zmianach i harówie. Prędzej Was szlag trafi z tymi maszynami, nim cokolwiek zdziałacie. Takie są efekty pracy przez pośredników :) Bogres nie daje za wygraną i wciąż dzielnie wstawia ogłoszenia. Prędzej upadniecie, nim ktokolwiek się do Was zgłosi. Pozdrawiam

bango

NO NIC TYLKO ISC DO SKARBOWKI I NIE PATRZEC NA NIC SKORO LUDZIE PRACUJA BEZ UMOWY A FIRMA NIE PLACI ZA NICH PODATKU BO NIBY JAK

Jjak

Niestety macie racje słyszałem że atmosfera jest okropna i wyzysk i beznadziejna organizacja lepiej szukać gdzie indziej pracy . Klika

Kalkulator

To ważne dla producentów opakowań, oraz dla producentów żywności. Warto przeczytać Etykiety i opakowania żywności zgodne z Rozporządzenia UE 1169/2011 (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie

sodomaniac

Serdecznie nie polecam. Wyzysk straszny, 1100 zł przy 3 zmianach i takim zapier... olu, syfie i starych maszynach, które psują się co 5/10 minut. Mało tego - jak jesteś nowy, to nie licz na jakąkolwiek pomoc. Wszyscy zlewają, albo plotkują na twój temat (kobiety biznesu, które siedzą w tym bagnie z rok czasu i wydaje im się, że są niezastąpione i nieomylne), zamiast motywować i pomagać sobie nawzajem. Na jednodniowym szkoleniu na produkcji jest coś na zasadzie "przyszedłeś, to radź sobie sam". Nawet mają problem z wytłumaczeniem czegokolwiek, tylko potrafią co 10 minut zmieniać na maszynach. A co chwile przychodzi jakaś babka i jak ze stoperem w ręku zerka w jakim tempie pracujesz (to nic, że jesteś w firmie od 20 minut, musisz umieć i wyrabiać się tak, jak osoby, które pracują od roku i mają większą wprawę). Później się dziwią, że nie mają pracowników. Robota robotą, ale za taką pensje to nawet na wynajem mieszkania ze współlokatorem nie będzie cie stać, co najwyżej taka praca to dla studentów na start na zarobek wakacyjny. Chyba, że ktoś nie docenia siebie i lubi harować jak wół za marne grosze :)

rozum

@akamaru, obecnie mają ogłoszenia do innych grup z grupy Guillin, bowiem anis opakowania to własnie ta grupa, jak tez napisał kolega jamal. Jakbys miał problem z odnalezieniem to masz linka http://www.groupeguillin.fr/index.php?id=60&L=7 . Chyba nie pozostaje niz innego jak czekać na odpowiednią oferte. Chyba, że ktoś wie, czy może mozna zaaplikować w ciemno lub zanieść CV gdzies na recepcje, jak aplikowaliście do firmy?

hm

Przy takich wymaganiach, jakie ma kierownictwo względem pracowników, to jest mało. Nie utrzymasz za to rodziny, nie zapłacisz rachunków. Chyba, że jesteś tuż po szkole i szukasz czegoś na start. I na chwilę, bo przy takiej presji i ciśnieniu + marnej pensji zaczynasz myśleć inaczej.

Zostaw opinię o Anis Opakowania Sp. z o.o. - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anis Opakowania Sp. z o.o.