GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

zupa

Najgorszy zakład w jakim pracowałam. Atmosfera w biurze dno, mobbing, brak wsparcia, nieeleganckie zagrywki ze strony przełożonego. Nie polecam.

kawa
@zupa

Hej, Możesz coś więcej napisać, pojawiła się oferta pracy do biura i zastanawiam się czy jest sens aplikować , czy szkoda czasu

jak Nowy wpis
@zupa

Jeśli to taki zły zakład to, co Ci wszyscy ludzie w nim robią? Czy jesteście zmuszeni do pracy w tej firmie? Czy ludzie, którzy pracują od 10 , 15, 20, 30 lat a jest ich wielu w firmie pracują dlatego, że jest mobbing? Dlatego, że muszą? Jeżeli jest tak źle rynek jest otwarty Wynagrodzenia macie na jakie się zgodziliście - na rozmowie każdy dostaje ofertę, nie pasuje, po co przyjmujesz skoro ci ona nie pasuje, a później szkalujesz na forum. W każdej firmie można coś poprawić, ale nie zgadzam się z tak skrajnie negatywnymi opiniami, bo mając porównanie z paroma innymi firmami ta wcale źle nie wypada. Owszem są osoby, z którymi się trudniej pracuje, ale pokażcie mi miejsce, gdzie są tylko ideały. Szkoda, że nikt nie pisze o tych miłych gestach ze strony firmy, których jest wiele. To takie polskie.

xd Nowy wpis
@kawa

Oczywiście, ze jest sens. Firma jest na prawdę w porządku.

KR Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

A kto w firmie Guillin posiada ten numer telefonu 783-717-141 bo ja nie wiem?

Werra Nowy wpis

chętnie zatrudniają ale proszę poczytać poprzednie komentarze bo nic się nie zmieniło na lepiej!!!!!!!

Halina

A może zamiast się złościć i ujawniać nr telefonu warto usiąść na spokojnie i porozmawiać o tym czemu tak jest? Moze jest jakiś powód dlaczego wypłacona kwota jest inna? Albo po prostu to błąd, chyba każdy czasem może taki popełnić?

Xd

Księgowe w tej firmie nie przelewają wypłat i premii...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Anna

Właśnie szukają elektromechanika, narzeczony myśli o wysłaniu cv :( co dokładnie jest nie tak w tych wypłatach i premiach?

Mr
@Anna

Dział UR to najgorszy wybór, lepiej już iść na ustawiacza bo się nie narobisz, a zarobisz lepiej niż w UR.

Anna
@Mr

A napiszesz mniej wiecej stawkę, jaką można zarobić? Skoro mówisz, że jest większa? :)

Halina

To może warto do szefa z tym iść a nie tu o tym pisać?

Bartek W

Mobbing Ludzie tam się zachowują do ludzi jak (usunięte przez administratora) nie polecam tej pracy zabierają premie (usunięte przez administratora) anie praca

Piotr
@Bartek W

Za co zabierają premie? Bo jak jest uznaniowa to w sumie nie zawsze się należy. Tu robią oszczędności czy progi wydajnościowe za wysoko są ustawione?

marlon
@Piotr

Wszystko zależy jak pracujesz.

Łucja
@marlon

A jaki mają system oceny?

Polka

Proszę wywalić albo chociaż sprowadzić do pionu Ukraińców którzy czują się jak bogowie i przez to atmosfera jest okropna

Casooq

Nie polecam, ludzie w pracy są strasznie źle nastawieni do Ciebie i potrafią przyjść z 20m żeby powiedzieć że za wolno laoakujesz. Nie dziwię się że nikt tam nie chcę pracować.(usunięte przez administratora)

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Ustawiacz w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Bartek W

Renata
@Bartek W

Kiepsko wygląda to co piszesz, co się tam u Was dzieje dokładnie, chyba niezbyt ciekawie?

Jak wygląda kwestia awansu w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Księgowa?

Na jakie benefity można liczyć w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Annna
@Pytanie

100 na święta i benefit za ok 150 zł, 10 posiłków z maszyny-uwaga bywają zatrucia.

Clod
@Annna

Jedyna firma, w której socjal to wielkie zero. Przy obecnej inflacji 200zl na święta to starczy na chleb. 100 zł na posiłki - śmiech na sali, po podwyżkach to starczy na 4.5 dania.... Ktoś chyba zapomniał, że o pracowników trzeba dbać, zwłaszcza że ich stałe brakuje, a firm produkcyjnych dookoła jest mnóstwo.

Ola

Socjal praktycznie zero, brak podwyżek lub minimalne, traktowanie pracownika przedmiotowo, nie podoba się to żegnamy, nie zależnie od lat pracy i zaangażowania. O mobbingu się milczy. Donosicielstwo w celu ugruntowania swojej pozycji to standard. Brak szkoleń i wsparcia. Taki trochę polski biznes pod francuskim szyldem.

Jak wygląda ścieżka kariery w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy trudno jest zdobyć awans?

maniek

Przykład idzie z góry, mimo iż góra jest mała to dużo miesza. Następnie donosiciele o których poczytacie trochę poniżej, do tego jeszcze kilka innych gamoni bez szkół siedza jak dinozaury a na koniec wiele parek co kopuluje naprzemiennie między sobą. Ot i cały kiełkowy folwark.

Haha
@maniek

Jak mozn A pracować w takim miejscu czytając takie komantarze?

Bartek

Mobbing

Katarzyna

Powiedzieliście juz tutaj całkiem sporo, aczkolwiek te informacje są z 2019 roku. Od tamtej pory na pewno dużo się zmieniło i pomyślałam, że warto byłoby zaktualizować informacje o tym miejscu. Czy jest tu osoba, która pracuje lub pracowała w ostatnich miesiącach w GUILLIN POLSKA i chciałby się podzielić doświadczeniami? Byłabym wdzięczna za każde info

Jaki jest wkład kierownictwa Anis Opakowania Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

No

Zerowy

Rozbawiony po pachy
@Pytanie

Im dłuższy język i giętkie kolana tym większy szacunek i kasa jest brana. Nie ważna jest szkoła i Twoje zasługi , ważne byś język miał giętki i długi.

Ładna

Szczególnie Pan TR buduje dobrą atmosferę z ładnymi pakowaczkami

Średniawa Magda
@Ładna

Ostatnio Pan Kierownik TR stworzył dobrą atmosferę nawet ze średniourodziwą Panią z Pakowania. Można na niego od wielu lat liczyć w tym temacie.

Zdziwiony

Ponoc tam bez zadnej szkoly soe kierownikami zostaje, to prawda?

@Zdziwiony

Ja jestem przykładem że można bez szkoły i języka coś osiągnąć TR

Zdziwiony
@TR

Cos osiągnąć? Niby co? Same źle komentarze na twoj temat?

Kadrowa
@Pytanie

Budujemy dobrą atmosferę przez zwolnienia z zaskoczenia, lubię patrzeć na te smutne twarze.

@Zdziwiony

Nieprawda, musisz mieć zawodówkę i drukować...

MG
@TR

Zawodówka, ale z wyróżnieniem skończona za dodatkowe dyżury w szatni, tam też byłem ważny.

@Zdziwiony

Zazdroszczą mi wiedzy, wykształcenia i wyglądu.

Pokrzywdzona
@Ładna

Gdzie jest Dyrektor i Kadry i ustawą o molestowaniu. Jak nie działa system w firmie proponuję zgłaszać takie przypadki do organów państwowych, to są poważne tematy na które od lat przymyka się oczy w przypadku osób (wiadomo o kogo chodzi) które donoszą do PK

Antykadrowa
@Kadrowa

Zazwyczaj w firmach osoby prowadzące kadry mają wykształcenie personalne i cechy propracownicze, u nas zero wykształcenia i podejście ,,pracownik to chodzący problem,,

@Zdziwiony

Zle opinie ale kasa leci, mały lubi moje szeptanie do uszka

Zostaw merytoryczną opinię o GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Oleśnica

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii klientów firmy GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ