opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

GUILLIN POLSKA

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 238 ocen
Opinie(312)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(312)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • Kim jesteśmy
  • .
  • Rozwój i wzrost
  • .
  • Innowacja i design
  • .
  • Wydajność i usługi
  • .
  • Środowisko
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

Kim jesteśmy

Rozwój i wzrost

Innowacja i design

Wydajność i usługi

Środowisko

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Kalisz
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Ostrów Wielkopolski
  • Jarocin
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Oleśnica
  • Spalice
  • Bystre
  • Smardzów
  • Boguszyce
  • Świerzna
  • Jenkowice
  • Nowosiedlice
  • Nieciszów
  • Bogusławice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Oleśnica
  4. /
  5. Opinie o GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie

Opinie o GUILLIN POLSKA Oleśnica

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Polka

    04.07.2022 18:07

    Pracownik

    Proszę wywalić albo chociaż sprowadzić do pionu Ukraińców którzy czują się jak bogowie i przez to atmosfera jest okropna
    ReviewUserIcon
    Casooq

    04.07.2022 10:29

    Były pracownik

    Nie polecam, ludzie w pracy są strasznie źle nastawieni do Ciebie i potrafią przyjść z 20m żeby powiedzieć że za wolno laoakujesz. Nie dziwię się że nikt tam nie chcę pracować.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bartek W

    09.05.2022 21:57

    Pracownik

    Mobbing Ludzie tam się zachowują do ludzi jak (usunięte przez administratora) nie polecam tej pracy zabierają premie (usunięte przez administratora) anie praca
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.06.2021 10:46

    Inne

    Na jakie benefity można liczyć w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
    ReviewUserIcon
    Annna

    29.09.2021 14:04

    Kandydat

    100 na święta i benefit za ok 150 zł, 10 posiłków z maszyny-uwaga bywają zatrucia.
    ReviewUserIcon
    Clod

    23.10.2021 05:27

    Były pracownik

    Jedyna firma, w której socjal to wielkie zero. Przy obecnej inflacji 200zl na święta to starczy na chleb. 100 zł na posiłki - śmiech na sali, po podwyżkach to starczy na 4.5 dania.... Ktoś chyba zapomniał, że o pracowników trzeba dbać, zwłaszcza że ich stałe brakuje, a firm produkcyjnych dookoła jest mnóstwo.
    ReviewUserIcon
    Ola

    29.09.2021 14:10

    Były pracownik

    Socjal praktycznie zero, brak podwyżek lub minimalne, traktowanie pracownika przedmiotowo, nie podoba się to żegnamy, nie zależnie od lat pracy i zaangażowania. O mobbingu się milczy. Donosicielstwo w celu ugruntowania swojej pozycji to standard. Brak szkoleń i wsparcia. Taki trochę polski biznes pod francuskim szyldem.
    ReviewUserIcon
    maniek

    06.06.2021 23:48

    Pracownik

    Przykład idzie z góry, mimo iż góra jest mała to dużo miesza. Następnie donosiciele o których poczytacie trochę poniżej, do tego jeszcze kilka innych gamoni bez szkół siedza jak dinozaury a na koniec wiele parek co kopuluje naprzemiennie między sobą. Ot i cały kiełkowy folwark.
    ReviewUserIcon
    Haha

    19.06.2021 08:28

    Były pracownik

    Jak mozn A pracować w takim miejscu czytając takie komantarze?
    ReviewUserIcon
    Bartek

    09.06.2021 13:54

    Były pracownik

    Mobbing
    ReviewUserIcon
    Rena

    06.06.2021 16:49

    Inne

    Boże tak sie naczytałam to włosy dęba stają co to Oświecim jest czy zakład pracy jestesmy w EU i mamy jakies prawa w tej Polsce nikt nie umie załatwic tej sprawy jak wam tak zle tylko nażekacie ,ciemnogród
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 11:47

    Inne

    Jaki jest wkład kierownictwa Anis Opakowania Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?
    ReviewUserIcon
    Antykadrowa

    07.02.2021 10:34

    Kandydat

    Zazwyczaj w firmach osoby prowadzące kadry mają wykształcenie personalne i cechy propracownicze, u nas zero wykształcenia i podejście ,,pracownik to chodzący problem,,
    ReviewUserIcon
    TR

    15.05.2021 21:07

    Pracownik

    Zle opinie ale kasa leci, mały lubi moje szeptanie do uszka
    ReviewUserIcon
    Walentynka

    14.02.2021 09:59

    Kandydat

    Z okazji walentynek najlepsze życzenia dla dwóch czołowych manadżeruw MG, TR (może tym wpisem ich wypromuję i ktoś ich zechce, bo sami się że strachu przed wolnym rynkiem nie ruszą).
    ReviewUserIcon
    Zdziwiona

    04.04.2021 17:31

    Pracownik

    Zeby zmienić pracę trzrba mieć coś w glowie, bynajmniej maturę, gzie pojda bez szkoly?
    ReviewUserIcon
    Grzdak

    15.05.2021 21:04

    Pracownik

    Michał ma szkole wieczorową a i tak siedzi u nas
    ReviewUserIcon
    Michał

    07.02.2020 07:37

    Inne

    Mam pytanie do kierownika narzędziownia MG kiedy przestanie denuncjować kolegów i koleżanki z innych działów a zajmie się swoją pracą. Ilość projektów kosztowo i jakościowo położonych już dawno powinna zakończyć pracę tego pana. Ale jak ktoś nie zna się na swojej pracy szuka innych metod przetrwania
    ReviewUserIcon
    Judasz

    12.02.2021 22:33

    Kandydat

    Wolę jak jest u małego niż u nas.
    ReviewUserIcon
    Tom

    15.05.2021 20:56

    Pracownik

    Ta banera jest na poziomie 3-klasy zawodówkę bo chyba na tym Pan Kierownik TR zakończył edukację.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    25.02.2021 13:16

    Inne

    Czy pracodawca GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?
    ReviewUserIcon
    Taki tam

    02.05.2021 16:49

    Pracownik

    Nie. Im głupszy pracownik, mniej kompetentny a zarazem produktywny tym jest lepszym mięsem któremu trudno będzie zmienić pracę na inną. Wszyko na to wskazuje że firma na takiej polityce bazuje. Btw. Szkolenia mają jedynie liderki i liderzy oraz kadra kierownicza i biurowa.
    ReviewUserIcon
    abduli

    02.12.2016 20:37

    Inne

    Masakra ten Anis. Co za ludzie tam pracują. Kierownicy jak z koziej (usunięte przez administratora) trąbki. Nie ma u nich wiedzy o zarządzaniu, decyzje są jakby z palca wysane. Porduckja chyba idzie siłą rozpędu, nie ma kto jej dobrze pokierować, a zielone ludki ze swoim dowódcą mieszają ile wlezie. Musze poszukać coś innego. Pozdrawiam pepe.
    ReviewUserIcon
    Tak

    23.01.2021 10:53

    Pracownik

    Mają wykształcenie, np. TR zawodowe
    ReviewUserIcon
    Bhp

    07.02.2021 10:24

    Kandydat

    Chyba magazynierów a nie managerów
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    16.11.2020 13:22

    Inne

    Czy w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ panuje luźna atmosfera?
    ReviewUserIcon
    Mały

    23.01.2021 11:01

    Kandydat

    Tak, zatrudniają ludzi
    ReviewUserIcon
    Mewa

    23.01.2021 19:39

    Kandydat

    Luźna tak ale kupa.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.01.2020 15:28

    Inne

    Co jaki okres czasu w Anis Opakowania Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?
    ReviewUserIcon
    Michał

    06.03.2020 15:33

    Inne

    W tym roku chyba 3%, no chyba że się postawisz to może dadzą więcej.
    ReviewUserIcon
    Olek

    23.01.2021 11:04

    Kandydat

    Jak zmienisz pracę na nową to w każdej będzie więcej, czyli podwyżka
    ReviewUserIcon
    Adaś

    17.01.2021 23:49

    Inne

    a jak myślicie, to miejsce by było okej jako pierwsza praca?
    ReviewUserIcon
    Bhp

    23.01.2021 10:58

    Pracownik

    Byłoby najlepsze na pierwszą pracę, ponieważ każda inna będzie lepsza.
    ReviewUserIcon
    Nareszcie dobre opinie

    23.01.2021 10:16

    Kandydat

    Proszę o jedną dobrą opinię (chociaż jedną) o tej firmie. Nie piszemy negatywnie, bo już za dużo negatywów poniżej o tej firmie
    ReviewUserIcon
    Solidarność Dolny Śląsk

    16.09.2020 10:17

    Były pracownik

    Ustawa o związkach zawodowych fragment : Zakładowa Organizacja Związkowa, do jej zakresu działania należy w szczególności: 1) zajmowanie stanowiska w indywidualnych sprawach pracowniczych w zakresie unormowanym w przepisach prawa pracy oraz indywidualnych sprawach osób wykonujących pracę zarobkową w zakresie związanym z wykonywaniem tej pracy; 2) zajmowanie stanowiska wobec pracodawcy lub organu samorządu załogi w sprawach dotyczących zbiorowych interesów i praw osób wykonujących pracę zarobkową 3) sprawowanie kontroli nad przestrzeganiem w zakładzie pracy przepisów prawa pracy, a w szczególności przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy 4) kierowanie działalnością społecznej inspekcji pracy i współdziałanie z państwową inspekcją pracy..... chcesz wiedzieć więcej, napisz do Nas : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Solidarność Dolny Śląsk

    11.09.2020 12:53

    Pracownik

    Cześć, czytamy wasze opinie , zachęcamy do porozmawiania między sobą co i jak byście chcieli zmienić, dlaczego jeszcze nie macie związku u siebie w firmie? Jeżeli będziecie chcieli się dowiedzieć jak go założyć, dajcie znać, [email protected].
    ReviewUserIcon
    Zdziwiona ????

    17.04.2020 11:30

    Inne

    Dziwi mnie fakt, ze kierownikami planistami itd zostają ludzie nawet bez matury....... Co to za firma? Ani jezyka ani wykształcenia
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w GUILLIN POLSKA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Solidarność Dolny Śląsk

    16.04.2020 11:17

    Inne

    Cześć, czytam z uwagą Wasze opinie i spostrzeżenia, powtarza się wątek podwyżek, ale chyba nie bardzo wiecie jak do tego podejść. Zapraszamy do kontaktu z nami, podpowiemy, nauczymy Was jak sobie radzić w takich sytuacjach, jak rozmawiać z pracodawcą, jak zbudować normalny dialog społeczny, a nasi prawnicy i eksperci dadzą Wam wsparcie fachowe i merytoryczne, ale zacząć musicie Wy jako pracownicy. Zapraszamy do rozmowy, piszcie, pytajcie email : [email protected]. pozdrawiamy i czekamy na rozmowę z Wami.
    ReviewUserIcon
    Asia

    12.03.2020 20:46

    Inne

    Mi się dobrze pracuje, zarobki dobre w biurze mialam 4650, na produkcji mają mniej, w tym roku marne podwyżki, ale są.
    ReviewUserIcon
    Prosta123

    02.03.2020 05:35

    Inne

    A tych na wózkach to najchętniej bym pozabijała.
    ReviewUserIcon
    bango

    06.01.2016 01:07

    Inne

    NO NIC TYLKO ISC DO SKARBOWKI I NIE PATRZEC NA NIC SKORO LUDZIE PRACUJA BEZ UMOWY A FIRMA NIE PLACI ZA NICH PODATKU BO NIBY JAK
    ReviewUserIcon
    Kadrowa

    23.02.2020 14:38

    Inne

    Umowy nie są na czas , gdyż kadrową zajmuje się promowaniem swojej osoby i knuciem zamiast pracą.
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.01.2020 07:20

    Inne

    Nigdzie nie jest idealnie, nie ma co narzekać zawsze są drzwi otwarte, nikt was tu na siłę nie trzyma. Dla mnie osobiście jest w porządku Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    14.10.2019 19:42

    Inne

    Na jakiej umowie pracujecie tam? Czytałem komentarze , że nie macie dodatków za nocki, to prawda?
    ReviewUserIcon
    Ja

    01.11.2019 12:05

    Inne

    Prawda. Nie ma dodatków.
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.01.2020 07:12

    Inne

    Są dodatki do godzin nocnych

    Kontakt - GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Przemysłowa 3 56-400 Oleśnica

    NIP:9111852886

    KRS:0000202333

    https://www.groupeguillin.fr/
    Branże: Opakowania i pakowanie
    ReviewUserIcon
    Prawda

    21.08.2019 12:16

    Inne

    Praca masakra. Na hali mozna pasc tak gorąco, rece odpadają od tych kartonow. Naprawiacze pyskaci, chyba stanowiska im się pomylily. Zero dodatkow za nocki. Chalas straszny,. Atmosfery milej brak. Nie ms co się dziwic ze nikt nie chce pracować. Czas na zmiany
    ReviewUserIcon
    Wstyd

    22.09.2019 21:32

    Inne

    Idz tam do pracy to będziesz wiedzieć
    ReviewUserIcon
    Ola

    27.09.2019 18:26

    Inne

    W biurach założyli klimatyzację. A latem na produkcji dziewczynom krew z nos leci z przegrzania....
    ReviewUserIcon
    Barbara

    18.09.2019 16:05

    Inne

    Najgorszy zakład pracy w jakim przyszło mi pracować. Gorąco, brak szacunku dla pracownika. Praca 3 zmianowa za marne pieniądze. Zero dodatków. Kartony ważą po 10-15kg. Niekiedy trzeba podnieść ponad 200 takich kartonów przez całą zmianę. Trzeba wrzucić je na 5 warstwowa paletę. Nikogo to nie obchodzi, że są ciężkie, trzeba tam zapieprzac jak małe samochodziki. Ciężko z wyjściem do toalety. Kobiety odwalaja najcięższa pracę i dostają najmniejsza stawkę i zabierana jest im premia. Nawet gdy wina nie leży po ich stronie. Nie polecam tej pracy, zła atmosfera i złe warunki pracy jak na te czasy.
    ReviewUserIcon
    Wstyd

    20.09.2019 16:47

    Inne

    Zgadza się. Smiech na sali. Na dokladke trzeba pomagac innym dziewczyną na taśmie i sprzątać inne stanowiska. Pytam sie w jaki sposob liczona jest wydajność kazdej pracownicy. A zjodziejstwo premi za L4 na caly rok to juz szczyt bez względu na to jak dlugo trwa. To jest porażka
    ReviewUserIcon
    Ona

    15.05.2019 17:58

    Inne

    Wiem że są przyjęcia do firmy. Ktoś może orientuje się ile na rękę jak dla kobiety? I cyz jets bardzo ciężko? I czy dojeżdża ktoś z sycowa okolic?
    ReviewUserIcon
    Mc Greg

    18.04.2018 21:32

    Inne

    Firma dziad, (usunięte przez administratora) i mają Cię w (usunięte przez administratora) Zamawiają auto na załadunek a towar dopiero się produkuje 24h na zał to tutaj norma.
    ReviewUserIcon
    Kris

    30.01.2019 20:18

    Inne

    Tak to jest jak kierowcy się śpieszy (bo zawsze im się śpieszy) i przyjeżdża kilka godzin wcześniej bo "może się uda"
    ReviewUserIcon
    AktydE

    28.08.2018 00:25

    Inne

    Pozdrawiam z oddziału w ostaszewie ;)
    ReviewUserIcon
    Daniel

    16.05.2018 21:07

    Inne

    Idealnych firm nie ma. Zawsze może zdarzyć się jakiś kłopot, błąd.
    ReviewUserIcon
    Anis

    30.05.2018 20:50

    Inne

    Tak masz rację w każdej firmie zdarzają się błędy i kłopoty tylko że w innych firmach próbują znaleźć rozwiązanie A w tej firmie olewają pracowników
    ReviewUserIcon
    Dominika

    21.04.2018 13:05

    Inne

    @Miki.., napisałeś/aś na temat relacji z przełożonymi oraz współpracownikami. Odgrywają one bardzo dużą rolę. Jednak na na pracę wpływają również inne czynniki. Co możesz napisać na temat samej pracy, warunków pracy? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego w Anis Opakowania ?
    ReviewUserIcon
    Miki..

    24.04.2018 15:53

    Inne

    Praca jest ciężka na hali jest bardzo gorąco i żaden kierownik nie reaguje na ten temat bo oni siedzę w pomieszczeniu gdzie jest Klima A pracowników mają gdzieś kartony są ciężkie do podnoszenia od których strasznie bolą ręce i ręce siadają
    ReviewUserIcon
    Miki..

    24.04.2018 18:40

    Inne

    A czy ty przypadkiem nie jesteś podsatwiana przez firmę Anis że tak się o wszystko i wszystkich wypytujesz?
    ReviewUserIcon
    Miki..

    08.04.2018 12:34

    Inne

    Pracuje w tej firmie i wszystkim dobrze radzę żeby ja omijać z daleka kierownik to porażka jest mega chamski i ciężko się z nim dogadać ustawiacze są bardzo nie mili A wręcz krzyczą na operatorki pieniądze to żenada czepiają się o wszystko A operatorki niektóre zdarzają się miłe ale rzadko. To ze zmienili nazwę firmy nie znaczy że jest lepiej naprawdę odradzam ja już też złożyłam rezygnacje bo nie da się tam pracować
    ReviewUserIcon
    Nina

    01.04.2018 17:02

    Inne

    Anis ludzie tragedia nikomu. nie polecam (usunięte przez administratora) nie szanują ludzi wogule a Kierownicy po zawodowej szkole
    ReviewUserIcon
    Cris

    29.03.2018 10:41

    Inne

    Tragedia miałem mieć załadunek gość w okienku gra na kurniku gada przez telefon,załadunek miał być na 16 okazało się że nie gotowe niby 3h zanim zrobią. Później że 5h a na koniec że wogule nie pojedzie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) omijać z daleka
    ReviewUserIcon
    Administrator

    03.02.2018 17:46

    Inne

    Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Anis Opakowania Sp. z o.o. o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?
    ReviewUserIcon
    xxxx

    05.03.2018 13:56

    Inne

    NIE MA ZADNYCH SZKOLEŃ,ZAROBKI MARNE JAK NA 3 ZMIANOWA PRACE,ATMOSFERA FATALNA NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    16.10.2017 18:08

    Inne

    Ktoś może mi napisać , ile można zarobić i czy rzeczywiście tak ciężko? Dopiero po szkole jestem i niestety Oleśnica nie jest atrakcyjna pod względem pracy.
    ReviewUserIcon
    abduli

    02.12.2016 20:35

    Inne

    Masakra ten Anis. Co za ludzie tam pracują. Kierownicy jak z koziej (usunięte przez administratora) trąbki. Nie ma u nich wiedzy o zarządzaniu, decyzje są jakby z palca wysane. Porduckja chyba idzie siłą rozpędu, nie ma kto jej dobrze pokierować, a zielone ludki ze swoim dowódcą mieszają ile wlezie. Musze poszukać coś innego. Pozdrawiam pepe.
    ReviewUserIcon
    ktoś_

    08.07.2016 15:52

    Inne

    Dobrze, że normalnie dorzucają do zarobków odpowiednie premie.

    Zostaw merytoryczną opinię o GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Osoba na stanowisko Elektromechanik w dziale UR

    GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    LocationIcon

    Oleśnica

    Sprawdź ofertę
    Osoba na stanowisko Mechanik

    GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    LocationIcon

    Oleśnica

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon