Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

Opinie o Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k.

Marta

@anonymous, Twoja opinia w żaden sposób nie przedstawia sytuacji wewnątrz Hti Bp. Czy możesz uzupełnić swój wpis i zamieścić konkretne informacje w tej kwestii, które są warte zauważenia przez te osoby, które chcą pracować w tej firmie?

anonymous

Wsystko bez zmian!

Marta

Bardzo dużo czasu minęło od Waszej ostatniej aktywności na tym forum. Warto, abyście zdecydowali się na wznowienie dyskusji dotyczącej Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k. Jak w tym momencie przedstawia się aktualna sytuacja tej firmy? Wiecie coś o nowych zatrudnieniach lub tych planowanych? Informacje tego typu będą ważne dla osób, które rozważają aplikowanie do Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k.

Amado

Witam Aplikuje do tej firmy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży - ph. Ponieważ nie ma żadnych informacji na tema tej firmy, proszę o info czy firma godna zaufania, czy warto aplikować. Jakie warunki pracy itp. Pozdrawiam

Zyzol
@Amado 21.06.2015 18:55

Jakie są u Was zarobki na stanowisku handlowym ?

Zostaw opinię o Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k.