Hti Bp Sp. z o.o. Zachód Sp.k.

Poznań

Hti Bp Sp. z o.o. Zachód Sp.k.
0 0

Opinie o Hti Bp Sp. z o.o. Zachód Sp.k.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Hti Bp Sp. z o.o. Zachód Sp.k.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Bols

Brałem udział w rekrutacji do tej firmy na oddział Stanowice. Ogólnie rekruterka dociekliwa i upierdliwa. Pomimo tego dotarłem do ostatniego etapu czyli rozmowa z przyszłym przełożonym i prezesem danej spółki. Oczywiście P. G. czyli przyszłego przełożonego nie było, więc rozmawiałem z prezesem. Suma sumarum on sam stwierdził że woli mieć handlowca "stacjonarnego" a nie w terenie. Po tym oraz po stwierdzeniu prezesa że trzeba mieć pieniądze na "masło i chleb" odechciało mi się dalej w to brnąć. Sama propozycja w porównaniu do mojej aktualnej posady nie powala, dalej idąc premie są miesięczne, nie ma prowizji od sprzedaży (rekruterka twierdziła że jest), a z pierwszego wrażenia odniosłem wrażenie że firma jest "garażowa". Mam już konkretne doświadczenie zawodowe co prawda może nie w branży drogownictwa czy kolejnictwa ale to co mi zaproponowano było słabe... Podstawa fakt nie jest najniższa ale praca przez min. rok w biurze już samo mówi za siebie co dalej będzie...

Jak oceniasz wynagrodzenia w firmie Hti Bp Sp. z o.o. Zachód Sp.k.? Wypowiedz się na naszym forum.

Bols
@LUC 03.02.2018 21:40

Będziesz zaproszony na rozmowę to się dowiesz :D

barmen

Wynagrodzenia są na pewno konkurencyjne, nie można jednak jednoznacznie powiedzieć ile się zarabia w tej firmie ponieważ jak wiadomo, stanowiska są zróżnicowane.

Zostaw opinię o Hti Bp Sp. z o.o. Zachód Sp.k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hti Bp Sp. z o.o. Zachód Sp.k.