Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń

Zielonka

Opinie o Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

No tak, ale piszesz @mm o współpracownikach, a tu zależy nam na opinii o firmie. Czy jak pracowałaś kilka lat to chyba byłaś zadowolona? Możesz coś więcej powiedzieć na temat Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń?

mm

Ja pracowałam w tej firmie w biurze kilka lat. Macie racje gniazdo szerszeni, a w nich królowa Wojciech Olszewski

Naa
użytkownik zarejestrowany

Ja też nigdy nic nie słyszałem o nadgodzinach, to może faktycznie ich nie ma w tej firmie, ale zresztą po co, przecież kasa jest całkiem dobra, więc??

magaz

ja tam pracuje od nie dawna narazie ciężko mi cokolwiek powiedzieć . Jedno co mogę napisac to na magazynie praca na 8 godzin a na produkcji po 8 na dwie zmiany. Rozglądam sie po firmie ale już pare osób powiedziało mi na kogo uważać i z kim o czym gadać. Praca ciężka bo na akord a na magazynie stała pensja ale tyle co magazynierzy sie nadzwigają to mi ich szkoda. odczuwam że popracuje ale jak coś znajdę to odejdę . Czuje że tam nie wytrzymam, jak jeszcze popracuje to cos dopisze o moich obserwacjach. teraz są przyjęcia do pracy , ale chyba nie polecam bo sam nie jestem zadowolony

mimośrud

spróbuj do odważnych świat należy .

mimośrud

To prawda co piszecie tam jest gniazdo szerszeni kiedyś tam pracowałem było nas kilku w grupie co się nie dawało Olszewskiemu .W . rzucić pod jego fałszywe i śmierdzące nogi to zwykły pajac . niech mu ziemia lekko będzie .

pppppp

Jak donosisz i włazisz w tyłek szefowi to możesz się tam utrzymać i dostać podwyżkę.

daniels

Praca w tej firmie, to strata czasu. "Wysysają z człowieka wszystko co najlepsze i na bruk. Przestrzegam wszystkich

gall anonim 2

o co chodzi, co jest nie tak, pomóżcie.

gall

Oj trzeba uwarzać nie tylko na kierowników - przyjaźni tam nie ma - łatwiej wtedy utrzymać wszystkich w ryzach jak sobie nie ufają :)

gall anonim

Zgadzam się w 100% Radzę uważać na przysłowiowych kierowników i na a\'la księgowość!

Firma pełna falszywych ludzi, ktorzy jak tyko mają okazje donosza na siebie i ciagle plotkuja.

Zostaw opinię o Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń