Acerys Sp. z o.o.

Opinie o Acerys Sp. z o.o.

puchanek

Kiedyś pracowałem w tej firmie, szef fajny człowiek pozdrawiam serdecznie:)

34t
użytkownik zarejestrowany

tak, ale musisz precyzyjna @vggn, to byłaz oferta pracy konkretnie na stanowisko Montażysta niemieckich i polskich mebli kuchennych - no i ciekawi mnie czy jako kobieta miałabym szansę na takie zatrudnienie

Paulina

Pracuję już dłuższy czas w firmie Acerys, i nie spotkałam do tej pory niezadowolonego Klienta. Śmiało mogę polecić miejsce pracy ambitnym architektom i projektantom.

Kam87
@Paulina 25.07.2014, 11:12

Nie wierze w tą opinię. Wiele lat pracuje w obsłudze klienta i nie spotkałem się nigdy z czymś takim żeby nigdy nie było niezadowolonego klienta. Życie to nie bajka nawet jak jest super firma ludzie są ludźmi a jakieś pomyłki zawsze się zdążają. Trzeba pisać szczere opinie a nie krypto reklamę sobie robić!

Zostaw opinię o Acerys Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acerys Sp. z o.o.