Opinie o Nestle Waters Polska S.A. w Nałęczów Domaniewska 32

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nestle Waters Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nestle Waters Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Waters Polska S.A. w Nałęczów Domaniewska 32

Lidia

@heheszek, Twoja opinia dużo wniesie dla osób, które obecnie poszukują pracy. Piszesz, że wynagrodzenie jest zadowalające. Mógłbyś dodać kilka słów na temat premii, pakietu socjalnego? Czy można liczyć na szkolenia, kursy dokształcające?

jury
@Lidia

Pracuję tam od kilku miesięcy i jestem zadowolony, premie są za zrealizowane zadania, socjal na poziomie, paczki na święta, bony do zrealizowania, imprezy firmowe. Jeśli ktoś chce się uczyć to można sięzałapać na kurs językowy

heheszek

Witam, miałem przyjemność być zatrudniony jako operator produkcji i z czystym sumieniem mogę polecić to stanowisko każdemu ambitnemu młodemu człowiekowi z okolicy. Sama praca nie jest ciężka, wymaga tylko troche spostrzegawczości i logicznego myślenia. Wynagrodzenie bardzo wysokie. Atmosfera koleżeńska i organizacja pracy to główne dewizy tej firmy. Liderz (tzw. kierownicy) i ludzie z biura stworzeni do koordynowania pracownikami, stąd wyniki produkcyjne są takie wysokie. Plusów pracy jest tyle że jak miałbym wymienić wszystkie to chyba jutro miałbym zakwasy na palcach od wypisywania tego. Po prostu firma prosperuje tak dobrze że aż ciężko ubrać to w słowa. Naprawde polecam. Pozdro dla kumatych ;) Ps. Te ciągłe ogłoszenia pracy są chyba z tego względu że firma w tak dynamicznym tępie się rozwija

Lidia

Witam, pojawiły się nowe oferty pracy w firmie Nestle Waters Polska w Nałęczowie na stanowiska: specjalista ds logistyki, operator wózka widłowego, operator produkcji, specjalista ds TPM. Może ktoś z odwiedzających forum wypowie się o pracy w tej firmie?

Gregor

Czy tak dobrze się pracuje i dlatego nie piszecie?

Czy po rozmowie w Nestle Waters Polska S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Lidia

@Jula, na jakie stanowisko decydujesz się aplikować w Nestle Waters Polska? Jak zostaniesz poproszona do wzięcia udziału w rekrutacji, to zarówno ja jak i inni użytkownicy chętnie zapoznamy się z Twoimi wrażeniami z jego przebiegu.

Jula
@Lidia

Aplikowałam na stanowisko Asystenckie w Warszawie. Rozmowa ok. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć?

@Jula

Lidia

@Jula, czy może rozpoczęłaś już pracę w Nestle Waters Polska? Jeżeli tak, to co możesz powiedzieć o swoich pierwszych dniach w tej firmie? Jak zorganizowana jest Twoja praca i na jakich warunkach pełnisz swoje obowiązki? Informacje tego typu zainteresują osoby, które interesują się tą firmą pod kątem zatrudnienia.

Jula

Aplikuje do firmy nestle Waters. Czy polecacie czy nie? Jaka atmosfera?

plusy. hahah, prowokatorzy

Lidia

Poprzednie wpisy, pomimo braków odpowiedzi i dat są pozytywne, napiszcie jednak ,co najbardziej jest w firmie na plus? Czy jesteście zadowoleni z wynagrodzeń? Firma posiada dla pracowników dodatkowe pakiety socjalne? Obecnie firma Nestle, prowadzi rekrutację do biura w Warszawie, aplikował ktoś?

zylo

terminowa

rymik

Kasa pewnie ponadprzeciętna, ale czy wypłata terminowa?

xyz

podejrzewam moniq ,ze ta praca to w Warszawie moze byc chociaz pewien nie jestem... numerymożna załatwić a z tym ,ze zazwyczaj chcą osobe z doswiadczeniem (wszedzie chcą z doświadczeniem) ,ale zycze powodzenia! :)

DEBILIZM

wypowiedzi debila z 2014 09 24 nie skomentuje myslę jednak ze to jest człowiek o niespełnionych inspiracjach jego miejsce jest w Tworkach takich jak on ludzi potrzeba w Nestle DURZE BRAWA DLA IDIOTÓW

eden

siema chłopaki co tam słychać ,jaka atmosfera przed połączeniem nic nie piszecie ???????????????????????????????? co wszyscy załamani czy hepi???????????????????

xyz

praca w miare ok pieniadze zawsze na czas... ciezko dosc sie dostac bo jest raczej stala ekipa...z umowami jest dosc ciezko załapać sie na stałe , wszystko na spokojnie sie robi nikt nie stoi i nie pogania, ogolnie polecam!

wk
@xyz

Debilem jesteś

były nosiwoda
@wk

praca do du py 5 ton przeżuć to zobaczysz jaka fajna robota kolega wyżej dobrze ci napisał debilem jesteś

@były nosiwoda

wyglada na to ze nie nadajesz sie nigdzie i płaczesz :) kilka butelek wycieles i juz płacz ? do szkoly idz zrob wyksztalcenie na prezesa ,a nie płaczesz :) pozdrawiam :)

?

Duża rotacja kadry zarządzającej, ostanio odszedł Dyrektor Zakładu.

sorros

Pezes rządzi i nic nie wychodzi,

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Waters Polska S.A. - Nałęczów

• Jak się pracuje w Nestle Waters Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Waters Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Waters Polska S.A.?

Nestle Waters Polska S.A.

Nestle Waters Polska S.A.