C.M.MAKTON

Poznań

Opinie o C.M.MAKTON

maki

tak chciałbym coś na szybko wyjaśnić... rozumiem że to jest sieć hurtowni sprzedających dla dudy, tak? w sumie to dobry partner w przemyśle mięsnym, ale ciekawe czy na wyłączność

marek michalski

Nie jestem powiązany w żadnym stopniu z tą firmą, jednak patrząc na te wyrzygane bełkoty jak to nie jest źle w tej firmie i jakim to tyranem nie jest kierownik, zaczynam się zastanawiać jak bardzo nieporadny życiowo jest nasz gal anonim, tej najlepszej pracy jeszcze nie wymyślili bo przecież wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma i wszędzie też znajdzie się taka zrzędliwa , wiecznie narzekająca kurwa która psuje atmosferę i doprowadza tych właśnie kierowników to różnych zachowań. Współpracownicy mają dosyć takiego anonima dlatego że chodzi ryczy po kątach, narzeka robić się nie chce itd. a kierownik o którym mowa tu w punkcie pierwszym również jest podirytowany gdyż pracownik zamiast pracować jest rozkojarzony a co za tym idzie jest niewydajny dlatego też ten jak to nazywasz TYRAN musi reagować na takie faje jak ty. Przykro jest żyć w środowisku wiecznie niezadowolonych geniuszy. Pozdrawiam

TO NIEWIARYGODNE JAKIEM TYRANEM JEST KIEROWNIK NA TYM ODDZIELE (DĄBROWSKIEGO) WIELOKROTNIE BYŁAM ŚWIADKIEM JAK KRZYCZY NA SWOICH PODWŁADNYCH I ICH PONIŻA. MAJĄ TERAZ JAKIŚ NOWY PROGRAM KOMPUTEROWY PRZEZ KTÓRY NIC NIE IDZIE SPRAWNIE ,JAK KIEDYŚ! NIE MOŻNA NICZEGO ZNALEŹĆ BO PRACOWNICY CODZIENNIE ZABIERAJĄ TOWAR I ROBIĄ INWENTURY. PRZYKRO NA TO WSZYSTKO PATRZEĆ :(

Zostaw opinię o C.M.MAKTON - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C.M.MAKTON