MMPJ

Gdańsk

Opinie o MMPJ

Paweł

Jak przedstawia się aktualnie sytuacja w firmie? Warto starać się o pracę? Może ktoś podpowie?

Patrycja

@Lenny z jakiego powodu zakończyli współpracę? Rozmawiałaś o tym z pracodawcą? piszesz, że nie było kontaktu z nowymi pracownikami, czy była to praca zdalna?

Ada

Poprawa sytuacji w firmie to super wiadomość. Pytam, bo moja koleżanka rozpoczęła pracę w biurze MMPJ w Gdańsku trochę ponad 1,5 roku temu, ale musiała zrezygnować z przyczyn rodzinnych i bardzo żałowała, że musi to zrobić. Czytając wcześniejsze opinie o atmosferze zastanawiałam się czego żałuje. Skoro jest dużo lepiej to życzę miłej pracy całej ekipie. Atmosfera w firmie to podstawowa rzecz moim zdaniem.

Piotrek

Cześć! Pracuję w MMPJ od 3 lat jako kierownik regionu. Fakt - jakiś czas temu kilka elementów nie grało, jak powinno, ale w tym czasie dokonaliśmy sporo zmian i jest fajna zgrana ekipa, a zasady jasne. Czemu piszę, że "dokonaliśmy"? Bo każdy z pracowników się w to zaangażował, bo wszyscy zrozumieli, że każdy jest odpowiedzialny za swoje miejsce pracy, żeby była spoko atmosfera i wszyscy robili co do nich należy. Jeżeli oczekujecie pracy, gdzie nie trzeba się angażować, tylko powiedzą Wam - robić tylko pkt1, pkt2 i pkt3 i więcej myśleć nie trzeba - to nie tu! W MMPJ razem się zastanawiamy co jeszcze możemy zrobić by działać lepiej. Szanowni, piszecie, że pojawiają się kolejne ogłoszenia - tak! Sam je dodaję, ale na pewno nie, że mi się nudzi, że robię sztuczne przeglądy itd. Dla osób, które chciałyby się dowiedzieć o atmosferę, warunki pracy itp - czemu pytacie forumowiczów gdzie z założenia ludzie są anonimowi i jest 90% negatywów? Jeżeli chcecie się czegoś dowiedzieć - skontaktujcie się ze mną, zapraszam na kawę i rozmowę o tym z kim chcielibyśmy współpracować, bo szukamy osób do długotrwałej współpracy.

Ada

Jaka jest aktualna sytuacja w firmie. Da się pracować, czy dalej takie rotacje i atmosfera?

MAciek
@Ada 05.05.2017 14:06

Jak najbardziej sytuacja jest kompletnie inna niz przed laty. Obecnie praca jest w porzadku , pozmieniały sie niektore osoby pracuje sie dobrze .

fiat

a to księgowych, a to specjalistów ds. sprzedaży FTL i LTL.. ogłoszenie za ogłoszeniem tutaj wpada. Ciekawe jak to finansowo wygląda. :) czy ktoś coś wie

Mario

Mój brat tam pracuje i Obecnie poszukują Kierownika magazynu (wyleciał za wały:-D ) magazyniera, chyba spedytora, kierowce c+e i chyba równiez mechanika. Atmosfera jak w kazdej pracy, czyli ch..... Głowne trasy C+E to zachód i czasami skandynawia.

zainteresowana

Czy ktoś wie czy znaleźli księgową? Jestem zainteresowana ,ale dopiero teraz znalazłam ich ogłoszenie i widzę , że wisi już dość długo i nie wiem czy jeszcze aplikować.

ciekawa

Czy atmosfera w firmie trochę się poprawiła? jestem zainteresowana pracą u Nich, ale jeśli mam się wykończyć nerwowo, to chyba podziękuję. Pytam o ludzi ze spedycji morskiej, zarówno o Gdańsk jak i Bydgoszcz. Może ktoś dać znać jak to aktualnie wygląda.

ola

A na jaki stanowisko chciałaś do nich aplikować @liczba ?

ola

Jakoś nie widać nowych ogłoszeń. Sytuacja w firmie się ustabilizowała, czy wręcz przeciwnie-jest już tak źle, że nawet pisać się nie chce.

byly

masz racje ze nie musi się znac, a czy dobrze działa nie powiem tego, gdyż z takimi ludzmi nie da się dobrze pracować dlatego nowi wytrzymują gora miesiac

gosc

Prezesa ciagle nie ma w firmie. Ludzie tam pracujący mowia ze na niczym się nie zna. Trudno powiedzieć jaki jest

noname

Z opinii wynika, że ludzie tam pracujący to jakaś masakra. I to zarówno w Gdańsku jak i Bydgoszczy. Czy to możliwe , żeby wszyscy mieli tak trudne charaktery? Może to wina prezesa ? Napiszcie coś o Prezesie , czy też jest taki ciężki we współżyciu ?

Adam

Nie polecam. Dalem sie nabrac, ale na szczescie szybko zrezygnowałem. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem,a szczegolnie spedycje morską. Poprostu KLAN.

byly magazynier bydgoszcz

zgadza sie pracowalem w bydgoszczy kierownik stosuje mobbing a oczernianie pracownika to codziennosc za co oczywiscie przeprasza ale to jest nudne i niepowazne atmosfera kiepska obgadywanie za plecami na kazdym kroku kazdy na kazdego duzo by tu wymieniac

persona

wystarczy prześledzić ogłoszenia ciągle poszukują pracowników to o czymś świadzczy prawda?

Beata
@persona 16.05.2014 23:09

tak to prawda zatrudniają i po miesiącu wyrzucają omijajcie ta firme

Lenny
@Beata 15.02.2015 21:16
tak to prawda zatrudniają i po miesiącu wyrzucają omijajcie ta firme

dziwnym trafem moja kariera skończyła się po miesiącu, zatrudniają potem zero kontaktu z nowozatrudnionym pracownikiem i "podziękowania" za współpracę.... atmosfera w Bydgoszczy beznadziejna, każdy sobie rzepkę skrobie, żenujące

Agent

Firma jak firma, ale atmosfera ciężka - nie ma roboty to i napięcie rośnie

BYłY

POTWIERDZAM "FIRMA NIEPOWAZNA ATMOSFERA KIEPSKA"(usunięte przez administratora)

Hans

Tez pracowałem w Bydgoszczy w magazynie nie do wytrzymania!!!!!!!!!!!!!!!!

persona
@BYłY 24.04.2014 23:18
POTWIERDZAM "FIRMA NIEPOWAZNA ATMOSFERA KIEPSKA"(usunięte przez administratora)

Ciagle te ogłoszenia nie wiem już sam kogo oni szukają chyba klientów bo ich brak bo każdy się poznal na nich. Powinni wszystkich tam zwolnic i dobrac nową ekipe bo z ta która jest nie da się pracować chodzi o Gdansk!!!!!!!!!!!!

agent anonim

Dobrze chyba nie jest skoro tak często szukają agentów celnych do Gdańska, a ogłoszenia widuję często :) Z dobrej firmy nikt nie odchodzi.

kulfon

w Bydgoszczy kierownik magazynu to [usunięte przez moderatora]. stosuje mobbing i dreczy telefonami 24h/dobe. klamie jak najety i oczernia innych zeby wybielic siebie w oczach przelozonych.

szukam pracy

Napiszesz coś więcej o tej firmie??

firma niepoważna, atmosfera kiepska

Zostaw opinię o MMPJ - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MMPJ