MMPJ Sp. z o.o. Transport & Logistic

Opinie o MMPJ Sp. z o.o. Transport & Logistic

MarCiwieK Nowy wpis

Ta firma to istny (usunięte przez administratora). Urlopy naliczają od jakichś własnych stworzonych teorii. Dziwne delegacje, podpisz i (usunięte przez administratora) ale czasem nie zaglądaj. Tyrasz na międzynarodówce za stawki krajowe , przerzuty , dzikie ładunki, ciągłe proszenie się o jakieś wyposażenie. Nawet ciuchy robocze musisz mieć swoje. Auta porażka , w większości prawie 10 letnie złomy. Brak szacunku do kierowcy, generalnie idą na dno . Uważajacie !

Robert

Bardzo dobra firma, spokojna robota , stałe punkty na Szwecję , własne magazyny, brak gonitwy , pełny ZUS ! Nic pod stołem, auta tylko MANy, nowe i 2-3 letnie. Naczepy firanki i platformy . Kasa na czas i na konto . Pełen luz nawet kół nie trzeba zmieniać bo serwis wołają. Polecam

Nac Nowy wpis
@Robert

Czytam i mam wrażenie, że pracujemy w różnych firmach. Nie nowe naczepY a nowa naczepA* i większość Manów ma przebieg dobijający do 1 000 000 km. Większych bzdur nie czytałem tu od lat. Pan Przemysław zmienił imie na Robert?

Aleksandra Nowy wpis
@Nac

Okej, a jak inne kwestie? Faktycznie zarobki dobre i spokojna robota? Czy to też się nie zgadza? ;)

Robert Nowy wpis
@Nac

Nie podoba Ci się to po co tu pracujesz i siejesz zamęt ? 3 nowe naczepy odebrane w ciągu miesiąca dla Ciebie są stare ? Samochody dobijające do miliona km ? Bo mój miał 500 . Nie podoba Ci się to sie zwolnij. Typowy polaczek (usunięte przez administratora)

Justyna

Z niektórych komentarzy wynika, że kierowcy narzekają na stare wozy inni wręcz przeciwnie chwalą, że wszystko ok i sprawne. Od czego to zależy? W firmie są dwa rodzaje stare i nowe i to loteria komu jaki dadzą czy o co chodzi?

Marian
@Justyna

W firmie są auta na bieżąco serwisowane, nowe i ciut starsze czyt. kilkuletnie , naczepy są również nowe i także serwisowane. A jeżeli komuś 2 letni samochód jest stary no to życzę powodzenia. Tutaj nikt nie oszczędza na serwisach, częściach itd. Nawet kół zapasowych nikt nie wozi bo w razie problemu wzywany jest serwis. Te wszystkie opinie robią ludzie którym nie chce się pracować, a pieniążki brali by jedynie za leżenie w kabinie. Praca w MMPJ jest poukładana i spokojna bez gonitwy , często w domu, kasa na czas i pełen ZUS. Kto chce to pracuje i sobie chwali.

@Marian

No to ta odpowiedź brzmi o wiele lepiej. Czyli tak samo jak o kierowców dba się tu również o spedycję? Była opinia, że podobno premii nie dostają, to prawda? Ile aktualnie wynosi podstawa dla spedytora?

Mariano
@Justyna

Transport, Logistyka i Agencja Celna to 3 różne firmy, każda ma inne warunki.

@Mariano

A to jednak potrzebuję wyjaśnień. Trzy różne skonsolidowane tu w jednej? Mówiąc krótko interesują mnie warunki na stanowisku spedytora

Sz

Nie polecam pracy w transporcie - Bydgoszcz. Wieczny (usunięte przez administratora) Praca na archaicznym sprzęcie planowanie transportów na kartce papieru. (usunięte przez administratora)

Xx
@Sz

Beznadziejna firma. Brak premii

Marian
@Sz

Napisał to spedytor który nie wie jaki wymiar ma Europaleta. Planowanie na kartce papieru ? Ale czego ? Stałych tras nie trzeba planować bo zawsze jeżdżą tak samo. Idź najpierw się dokształć, a potem wypowiadaj.

Iwona
@Marian

A po czym ogólnie stwierdzasz, że napisał to spedytor?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MMPJ Sp. z o.o. Transport & Logistic? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Mikrus

Jakieś aktualne opinie o Pracy kierowcy C+E ?

@Mikrus

Praktycznie zawsze byłem na 45 w domu. ZUS opłacany od całego wynagrodzenia. Brak nagonki, praca na spokojnie, bardzo ładnie utrzymane auta. Ogólnie jedna z lepszych firm jeśli chodzi o traktowanie kierowcy. Stałe relacje, zawsze pomocna dłoń. Ale to moje zdanie.

Barbara
@Michał

A mój mąż szuka pracy jako kierowca i zależy mu na stabilnym zatrudnieniu. Proszę mi powiedzieć, czy wyjazdy są głównie krajowe, czy zagraniczne? Jak to wygląda w pandemii?

Gosc

Jak wyglada praca agenta celnego i ile można zarobić?

Ona
@Gosc

2500 na reke

Nie

Nie polecam . W pracy spedytora sama podstawa bez żadnej premii. Słabo

Gustaw

No ale do złej atmosfery przysłużyli się niektórzy pracownicy. Dla mnie spoko firma i polecam pracę.

Aneta

Wiadomo, że zdrowa atmosfera sprzyja efektywności pracy, więc to fatalnie, iż w MMPJ nie można na takową liczyć. No ale warto byłoby omówić i inne aspekty związane z pracą w tej firmie. Co z rozwojem zawodowy? Jest on tam w jakiś sposób umożliwiony?

Janek
@Aneta

Na rozwój zawodowy czy awans nie ma co liczyć...

Kamila

firma bardzo przyjazna, jak i wszyscy pracownicy ;) możliwość rozwoju, awansu - polecam!

@Kamila

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku asystenta agenta celnego?

Jakie wartości są cenione w waszej firmie?

Weronika

po ukończonych studiach w tym kierunku mam większe szanse na dostanie się do firmy?

pipek

Nie polecam!!! Atmosfera tragedia!!!

Mariola

Znowu dzisiaj ogłoszenia az 4. Ludzie nie dajcie się nabrać.

Sandra
@Mariola

Ale na co ? Bo ide tam na rozmowe

kasia

Nie polecam pracy w tej firmie a w szczególności spedycji morskiej w Gdansku!! Atmosfera okropna po prostu jeden klan!!

Zostaw merytoryczną opinię o MMPJ Sp. z o.o. Transport & Logistic - Gdańsk

• Jak się pracuje w MMPJ Sp. z o.o. Transport & Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy MMPJ Sp. z o.o. Transport & Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

MMPJ Sp. z o.o. Transport & Logistic