Opinie o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Do-Rada Radosław Mazak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Do-Rada Radosław Mazak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

z jakiej sprawy dostał 9 lat?

xxx

Prosze o informacje czy 22. 06 2016 r. oszust był dowieziony na rozprawe w Katowicach

ONA

Witam, szukam ludzi majacych wyrok, kara 5 tys. zl za ulotki od Mazaka. Jak sie ich sprawa potoczyla, jak to wygladalo? Jest tu ktos taki? Pozdr.

beata.epecka
@ONA

Witam Moja sprawa nadal się toczy.Wyroku jeszcze nie ma kolejna rozprawa 22.06.2016 godz.13:00 sala nr.19 w Katowicach ul.Francuska 70A Pan Mazak również chce 5000PLN za prace na ulotkach

lola
@beata.epecka

Witam. Czy to sprawa cywilna? Jeżeli tak, to dlaczego z racji spraw karnych nie jest wstrzymana?

Beata
@lola

Ponieważ jest to wysłuchanie strony w sprawie o zapłatę weksel

do Piotrusia

Tak sa przyjęcia do p.M i można dobrze zarobić od 15 miesięcy do 10 lat wlasnie teraz odbywa wczasy w Cieszynie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Do-Rada Radosław Mazak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy REWIDENT TABORU - SEKCJA KWK PIAST I W BIERUNIU
Bieruń
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy TJ Operator wózka widłowego z UDT - w Tychach
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kontrola jakości
Job4You PL Sp. z o.o.
Piotruś

Nie wiecie czy są przyjęcia do pracy u p.M słyszałem,że można tam niezle zarobić.

Ziomal

Witam chciałem przekazać dobrą wiadomość dla osób poszkodowanych przez pseudo prawnika że dziś to 22 marca 2016r został zatrzymany na 15mc wyrok z Opola, a wyroki prawomocny trzeba odsiadywać.

nm

W Opolu dostał 15 miesięcy, druga sprawa w odwoławczym czeka na rozpatrzenie, też na 15 albo 18 miesięcy.

do ziomala

Jak wiesz coś więcej to napisz wezwanie na sprawę w Myslowicach dostarczono z opóźnieniem.Nie mamy się czego obawiać o my jesteśmy poszkodowani koniec z oszustami i przekrętami pseudomecenasa ,tylko dla czego ma siedzieć za publiczne pieniadze

@do ziomala

Sprawa została odroczona ,pseudomecenas był chory, a na drugi dzień go aresztowali.

ziomal

Dobra wiadomośc dla poszkodowanych przez biznesmena z Pszczyny.Dziś został zatrzymany i aresztowany, dośc wolności. Trzeba wyroki odsiedzieć.

Ziomal

Radosław M. miał oszukać kilkaset osób. Ludzie wierzyli, że mają do czynienia z prawnikiem Z wykształcenia jest technikiem rolnikiem, ale przez lata "stwarzał wrażenie", że jest prawnikiem. Chętnych na jego porady nie brakowało. Miał m.in. "pisać pisma wszelakie do wielu instytucji" i oferować "tłumaczenia we wszystkich językach". W ten sposób miał oszukać kilkaset osób z całego kraju. Obecnie Radosław M. przebywa na wolności. W sądach w całym kraju toczy się przeciwko niemu ponad tysiąc postępowań. "Darmowe porady" - na takie ogłoszenia odpowiadały osoby potrzebujące pomocy. Później umawiały się na wizytę z Radosławem M., biznesmenem z Pszczyny. Do spotkań najczęściej dochodziło w wynajętych hotelowych pokojach. - Wprowadzał ludzi w błąd, stwarzając wrażenie, że jest prawnikiem, a w rzeczywistości ma wykształcenie rolnicze - mówią dziś śledczy. "Trzeba pisać pisma" Fałszowała recepty na nazwisko kardynała, bo "nikt nie odważy się ich kwestionować" Lekarka, która... czytaj dalej » M. za każdym razem miał być dobrej myśli. Jak pisze opolska "Gazeta Wyborcza" miał twierdzić, że sprawa jest do wygrania, ale "trzeba pisać pisma". Ludzie, więc za pisanie płacili. Dziennik podaje przykład mieszkanki Opola, która najpierw miała zapłacić 500 złotych, a potem dostała smsowe wezwanie do zapłaty kolejnych 1300 złotych. Pisma od doradcy miały dołączony paragon fiskalny. Wystawiony za usługę "maszynopisania". Kobieta nie zapłaciła, więc M. zaczął jej grozić, że sprawa trafi do sądu. Podobnie było z Anną J., która chciała się rozwieść. Jednak pisma przygotowane przez M. były źle przygotowane. 2 tys. złotych przepadło, a M. był urażony uwagami swojej klientki. Jej też groził sądem. Podobnych spraw jest ponad tysiąc. Usługi? M.in. "pisanie wszelakich pism do wielu instytucji" M. tłumaczył się tym, że swoich porad nie reklamował jako prawnych. Jak mówił o M. reporter magazynu "Blisko Ludzi" w materiale z 2014 roku "pseudobiznesmen reklamuje się jako wszechstronny prawnik, filantrop i tłumacz języków wszelakich". Na tablicy wypisano usługi jakie świadczył mężczyzna: wykup wierzytelności, pisanie wszelakich pism do wielu instytucji, tłumaczenia we wszystkich językach i darmowe porady w różnych sprawach prywatnych. Według niego miały to być porady dotyczące różnych życiowych wyborów, od tych dotyczących koloru farby do włosów, po odpowiedź na pytanie, czy iść na randkę, czy może jednak nie. Twierdził też, że nigdy nie mówił, iż jest prawnikiem. Dlatego, jak wyjaśniał, nie miał też czego prostować. - Nigdy nie wyprowadzałem ludzi z błędu co do mojego wykształcenia, bo nie wiedziałem, że są w błędzie - przytacza zeznania M. "Gazeta Wyborcza". "Prawnik" z wyrokami Milionowe granty wyłudzone przez naukowców? Jest akt oskarżenia Prokuratura... czytaj dalej » Mężczyzna ma na swoim koncie kilka wyroków skazujących za oszustwa. Odsiadywał też wyrok półotwartym zakładzie karnym. Tam miał nawet kontynuować swój "biznes". W sumie miał oszukać kilkaset osób. - Procesy ciągną się latami. M. doskonale potrafi przedłużać rozpoznanie spraw, składając różne wnioski, które trzeba rozpoznać. Jest bardzo sprytny - przyznają śledczy. M. przed opolskim sądem odwoławczym odpowiada z wolnej stopy. Utrzymuje, że jest niewinny. W jednej ze spraw wyrok został utrzymany. Finału drugiej na razie nie ma. Została odroczona. Jak informuje "Gazeta Wyborcza" w sądach w całym kraju toczy się przeciw Radosławowi M. ponad tysiąc postępowań karnych. Składa on wnioski o wyłączenie składów sędziowskich lub skarży się, że stan zdrowia nie pozwala mu spędzać całego dnia na sali rozpraw. Wielu sędziów, według "Wyborczej", poprosiło o wyłączenie z orzekania, bo M. wielokrotnie domagał się ich ścigania. Nękać ma też pozwami policjantów czy prokuratorów. Materiał "Blisko Ludzi" z września 2014 roku o innej z działalności biznesmena z Pszczyny: Szemrane interesy w białych rękawiczkach (http://www.tvn24.pl)

hg

Wszystko z głową w porządku Mazaczku? Jak firma jednoosobowa ma wprowadzić większe zwolnienia? Sam siebie zwolniłeś? Od poczytalności?

cv

Disiaj zapadł prawomocny wyrok w Opolu - 18 miesięcy pozbawienia wolności. W toku inne sprawy.

poszkodowany

Dzien dobry Forumowiczom tego postu ,czy pan Radosław znowu jest w więzieniu proszę o info :)

sd

W areszczie przez rok internetu nie było? Obudziełeś się kryminalisto? Pakuj się do więzienia.

kola

Czy właściciel dalej siedzi w więzieniu?

Gościu
@kola

Niestety od paru dni nie. Ale chyba (mam nadzieję) niedługo znów go usadzą.

@Gościu

Jastrzędiu - Zdróju zapadł wyrok I Instancji nasz pseudo mecenas dostał 3 lata

Nemesis

Dzień dobry. Czy ktoś dysponuje informacjami dotyczącymi aktualnego statusu przestępcy? Pozdrawiam

ziomek

Jaka aplikacja w jakiej złodziejskiej firmie właściciel nie prawnik tylko rolnik przebywający obecnie w wiezieniu za przekręty.

ziomek

To świadczy o naszym wymiarze sprawiedliwości taki wrzód z Pszczyny daje front pracy niby nie zawisłym sądom i chronią takich kryminalistów jakim jest R.M tu w tym chorym kraju skorumpowanym nie osiągniemy sprawiedliwości trzeba wyjść z tym za granicę niech się wszyscy dowiedzą jaka sprawiedliwość w tym niby unijnym państwie po prostu wstyd!!!!!!

xxxx

radzio w szpitaliku bidoczek - lekarz musi orzec, czy jest w stanie uczestniczyć w rozprawie... strasznie schódł, kajdanki prawie przeciekają przez ręce...

Oszukana
@xxxx

Można z nim wygrać? W sierpniu mam sprawę o ulotki.

@Oszukana

Wczoraj w Gazecie Wyborczej super artykuł o biznesmenie z Pszczyny Biznesmen z Pszczyny to rekordzista. W sądach toczyły się 1102 sprawy z jego udziałem Kiedy oskarżony o oszustwa biznesmen złożył wniosek o wyłączenie z prowadzenia jego sprawy sądu w Siemianowicach Śląskich, większość pracujących tam sędziów ochoczo przyznała mu rację. Problem w tym, że proces toczy się od pięciu lat i zmarło już siedmiu pokrzywdzonych.

xxxx

radzio właśnie mdleje w opolu na rozprawie apelacyjnej - w pierwszej instancji dwa lata...

Zostaw merytoryczną opinię o Do-Rada Radosław Mazak - Bieruń

Do-Rada Radosław Mazak