DO-RADA RADOSŁAW MAZAK

Kraków

DO-RADA RADOSŁAW MAZAK

Opinie o DO-RADA RADOSŁAW MAZAK

Igor

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie na tym wątku? Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Iza

Praca w firmie jest dobra, zarobki również więc nie ma o czym pisać, prawda?

Jorg
@Iza 28.11.2017 18:46

Pan Radek na długo na wolności?

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się DO-RADA RADOSŁAW MAZAK na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Kraków i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Agata

Czy aktualnie ktoś pracuje w firmie DO-RADA RADOSŁAW MAZAK? Coś się zmieniło? Jakie zarobki są pracując w tej firmie? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

Młot

No i co @Piotr spróbowałeś, przyjęli Cię, coś się zmienia na lepsze tutaj, jak jest powiedz mi proszę, bo nie ogarniam tego co się dzieje w ciągu ostatnich miesięcy odkąd odszedłem już stąd na dobre??

czytelnik

tak sobie czytam te wasze wpisy o mazaku na wielu forach, i przykro stwierdzic, ale wszedzie mazak wygrywa, a wy tylko nawzajem sie pocieszacie, czyli licho ta wasza walka wyglada. strona mazaka www wskazuje ze co miesiac ma 10 wyrokow, a to okolo 50000 zatem mogliscie jednak robic i cos zarobic, albo dac szanse sobie na wygranie procesu, zamiast rezygnowac z pracy, bo ktos cos napisal o mazaku.... absurdalne myslenie i podpieranie sie mediami, sad tego nie lyknie. no i mazak musialby klientele obslugiwac i tak zarabiac, ryzykujac dochodem, a wy mu na tacy daliscie zarabiac... bezsens z waszej strony, a teraz myslicie ze w kupie sila? oj to blado to widze, ale z checia popatrze za 3 miesiace co dalej, jaki wynik waszych walk bedzie, na razie oplakany... a sedziowie maja dochdy przedluzone na kolejne lata, za wasze koszta nierobienia. bezmyslnosc i glupota, a le to w koncu wasza kasa, tyle, ze mazak teraz pewnie niezle sie bawi gdzies, w koncu koszta i zyski przelicza...

mama

DO OSZUKANYCH !!!!!!!!!! Zgłaszajcie swoje sprawy na policje lub do prokuratur. Rozumiem, że można mieć obawy, będąc po raz pierwszy w takiej sytuacji. Ale przecież od pokoleń jesteśmy walecznym narodem, więc pokażmy choć połowę takich „jaj”, jakie mieli nasi przodkowie. Przestańcie bać się małego, zagubionego człowieczka, bo on już dziś żyje w większym stra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż Wy. RAZEM wywalczymy sprawiedliwość. Pozdrawiam Barbara.

mama

OSZUKANA - 2012-06-13 21:09:39 Wnosimy uprzejmą prośbę o nagłośnienie sprawy młodych oszukanych przez firmę DO-RADA prowadzona przez Pana Radosława Mazak. Zostaliśmy oszukani, uczciwie pracowaliśmy a kazano nam jeszcze za to zapłacić. Uprzejmie prosimy oto by media ostrzegły Polskę przed podpisaniem umowy o dzieło z tym zakłamanym prawnikiem, który przez swoje kruczki prawne łapie w sidła niewinnych poszukujących pracy ludzi. Którzy w rezultacie muszą zapłacić, ponieważ nie ma, kto powstrzymać tej błędnej machiny. Z poważaniem niżej podpisani, oszukani: Osoby które roznosiły ulotki w firmie do-rada i czują się oszukane, niech piszą na adres mamabasia@op.pl.

mamabasia

WITAJCIE. MAM PROPOZYCJĘ Z TELEWIZJI ZROBIENIA PROGRAMU O TYM [usunięte przez moderatora]. SZUKAM LUDZI PRZEZ NIEGO POSZKODOWANYCH, KTÓRZY TERAZ BĘDĄ MOGLI MU SIĘ ODWDZIĘCZYĆ.

lala

SZUKAM POSZKODOWANYCH PRZEZ [usunięte przez moderatora] RADOSŁAWA MAZAKA. JAK GO POKONAĆ ? JEST SZANSA, ALE TYLKO POZWEM ZBIOROWYM. INDYWIDUALNIE NIC SIĘ NIE ZROBI. CZEKAM NA CHĘTNYCH. POZDRAWIAM WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH.

OSZUKANA

Zostaw opinię o DO-RADA RADOSŁAW MAZAK - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DO-RADA RADOSŁAW MAZAK