Opinie o Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. w Marki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. w Marki

Wolny człowiek

@Paulina Jaka premia dla zwykłego robola? Nigdy nie było żadnej, nawet jak żeśmy na ostatnią chwile wysylali filtry i wentylatory. Premii nie było dla nikogo, chyba ze dla kierownika. Wynagrodzenie żeby było dobre, to bym sie nie zwolnił jak reszta. Dobre to że praca od poniedziałku do piątku, soboty zawsze zawsze płatne, ale minus że w tą sobotę to zawsze trzeba przyjść.

Paulina

@Wolny człowiek, w okresie, w którym pracowałeś w Nederman Manufacturing Polska nie byłeś usatysfakcjonowany z wynagrodzenia jakie oferował Ci ten pracodawca. Czy mimo wszystko występował w tym miejscu jakiś system premiowy? Jeżeli możesz podzielić się informacjami na ten temat, to proszę Cię o ich zamieszczenie na tym forum.

Wolny człowiek

Nie polecam nikomu kto szuka pracy na stałe. Stawki głodowe dla pracowników produkcji - w porównaniu z innymi firmami spawacze pracują tu prawie charytatywnie. Wymagania wielkie, nie przekłada się to na poszanowanie dla pracowników. Na lakierni rotacja tak wielka że nie nadążają z przyjęciami. Dyrekcja wymaga, ale rzeczowej dyskusji nie ma, zawsze te same argumenty że gdzie indziej jest gorzej. Pomimo że odeszliśmy jako doświadczeni spawacze nikt nie próbował nas zatrzymać, lepiej w to miejsce zatrudnić Ukraine. Jedyny plus to marna pensja na czas.

Paulina

@anonymous, co masz na myśli pisząc, że jest nadzieja, że coś zmieni się na lepsze? Czy Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. planuje jakieś ważne zmiany, które mogą wpłynąć na pracę jego pracowników? Rozumiem,że na ten moment atmosfera w tym miejscu pracy nie jest satysfakcjonująca. Jak, natomiast, prezentują się inne warunki zatrudnienia? Organizowane są jakieś szkolenia lub zapewniane benefity?

Paulina

@roman, dlaczego, Twoja opinia, o Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. jest negatywna? Mógłbyś ją rozwinąć? Co wpływa na postrzeganie jej przez Ciebie? Napisałeś, że w firmie występuje rotacja. Czy było tak zawsze? Jaka aktualnie wygląda sytuacja Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

@Paulina

Pracowałem w tej firmie wiele lat. Zwolniłem się jakiś czas temu. Firma została zakupiona przez Szwedów czyli Nederman i od tego czasu zaczął upadek zakładu. Nie mogłem patrzeć jak marnuje się ciężką pracę wielu ludzi tam zatrudnionych. Zmiana dyrektora, reorganizacja i tak dalej. Takiej rotacji jak od czasów nastania Nedermana nigdy nie było. Kiedyś szanowano ludzi tam pracujących. Poprzedni dyrektor znał każdego pracownika. A obecny żeby wyjść na hale potrzebuje przewodnika bo chyba by się zgubił. Jedyną wartością tej firmy są ludzie tam pracujący i nie jest to zasługa nedermana a resztki tego co pozostało z danthermu czy disy. Może nie jestem obiektywny ale widziałem wszystkie przemiany tej firmy a obecna jest chyba najgorszą. Nie znam nikogo kto by powiedział że idzie z przyjemnością do pracy, a kiedyś tak było. Teraz to już chyba przyzwyczajenie i nadzieja że może kiedyś się zmieni na lepsze, bo gdyby nie to to już by się wszyscy dawno pozwalniali.Zreszta dużo ludzi czeka na otwarcie magazynów budowanych na terenie i jak się uda będą uciekać.

Paulina

Pojawiło się w internecie kilka ofert pracy w Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. Poszukiwany jest m.in. lakiernik, Operator Prasy Krawędziowej CNC. Czy zdaniem osób, które obecnie pracują w tej firmie te oferty są warte rozważenia? Jak zorganizowana jest praca na tego typu stanowiskach? Czy warunki zatrudnienia są zadowalające?

roman
@Paulina

Ta firma to lipa. Ładnie o sobie mówią i na tym się kończy. Od kilku lat szukają ciągle pracowników. To chyba coś znaczy. W dobrych firmach nie ma rotacji, chyba że ktoś odejdzie na emeryturę.

roman
@Paulina

A tak w ogóle to zatrudniają Ukraińców bo nasi już nie chcą przychodzić do pracy.

krystyna

Maz przez cala prace nigdy nie wystepuje o urlop wyjezdza nonstop na delegacje i nie wiadomo czy jest na urlopie czy w pracy ,jak wezmie 10 dni w roku to max czy to prawda,ze nie daja urlopow.?napiszcie prosze

Alek

Może ktoś napisać jaka jest sytuacja na spawalni? Stawki godziny itd?.

Paulina

@janek, to super! Jakie benefity?

Marek Zmarek

Cześć, po komentarzach widzę że kiedyś nie było kolorowo z dyrektorami i chodziło o pomiatanie ludźmi. Jednocześnie ktoś powiedział, że od strony technicznej można sporo się nauczyć i jest ciekawie. Interesuje mnie tylko i wyłącznie techniczna strona, projektowanie, ew. technologia. Jak się sprawy mają w tym przypadku? Może to być moja pierwsza praca więc, chciałbym dużo się nauczyć ale jednocześnie nie być pomiatany jak przysłowiowy "młody". Będę wdzięczny za opinie :-)

Były/a pracownik/czka tego człowieka

Tam pracuje Krzysztof K.? On pracował w KIILTO . Nie szanował ludzi i nie miał pojęcia o podstawach zarządzania. Nie rozumiał podstaw branży i nie wiedział czego wymagać od ludzi. Były rotacje i nawet podobno niektórzy nie chcieli do firmy przychodzić do pracy jak on tam był , klienci też nie chcieli z firmą pod jego zarządem współpracować. Finowie mu podziękowali za współpracę. jak się spisuje w NEDERMAN? O ile tam robi teraz?

czarnuch

Fakt zaczęli dawać umowy o pracę ale tylko z tego powodu że ludzie im uciekają. Od początku roku z produkcji zwolniło się już około 7 osób również biura odeszło o ile dobrze pamiętam 5 czy 6 osób dlatego zaczęli dawać umowy. Ale sami pomyślcie skoro od nowego roku z zakładu odeszło bądź złożyło wypowiedzenie tyle osób to raczej szału nie ma.

Dziwna to jest polityka tej firmy

Dziwna to jest polityka tej firmy

czarnuch

Tak umowa to obowiązek pracodawcy a ten najchętniej zatrudnia przez firmę zewnętrzną na umowę śmieciową. Kierownikom nie zależy gdyż mają dobre pensje i wolą się nie wychylać żeby nie podpaść kochanej dyrektorce

czarnuch

prawda jest taka że czy to spawacz, tokarz, montażysta czy inny czarnuch nie licz na dobrą stawkę i umowę bo żaden kierownik nie będzie o to walczył a w obietnice pani dyrektor Danuty G to już na pewno nie ma co wierzyć no chyba że trafisz do jej ulubieńców albo twoja matka, ojciec, ciotka czy kto tam jeszcze pracował w Fomarze

A ty a Pani G. To nie miała odejść? Czy nadal duża rotacja, czy teraz raczej zatrudniają, bo się rozwijają? Wygląda firma ciekawie...i pytanie tylko , czy są na tyle mocni,żeby przetrwać na rynku....

A jaka jest tam struktura? Można awansować? Wyrzucają ludzi z pracy za byle co. . To jest szwedzka firma.. jakis fajny social dają? Jest możliwość rozwoju.. zastanawiam się, czy aplikować

@Gość

Struktura jes płaska, to w sumie niewielka firma. Jeśli chcesz wspinać się po drabinie hierarchii i co miesiąc awansować na kolejnego dyrektora - to zrezygnuj, nie będzie to firma dla Ciebie. Ale jeśli chcesz brać udział w ciakawych projektach, szczególnie po stronie techniki, jeśli jesteś inżynierem to jest to fajna firma, bo pod tym względem dużo się dzieje i można się dużo nauczyć. To jedna z niewielu firm gdzie produkcję tego co zaprojektujesz widzisz na miejscu, możesz sprawdzić i obejrzeć jak działa Twój projekt. Szwedzka firma, ale socjal typowy dla Polski - nie wiem czego się spodziewasz. To mit, że szwedzkie firmy są takie socjalne. Może u siebie. A rozwój jak pisałem - zalezy co nazywasz rozwojem.

gosc

Ogolnie warto tam isc?? Jak zarobki, jak rozwoj...mocna presja wynikow, czy raczej spokojnie...Jakie sa benefity dla pracownikwo

niewolnik
@gosc

raczej firmy nie polecam. chyba że macie nuż na gardle . jest tak jak opisuje Basia . rządzi klika pani dyrektor G. O stałych umowach można zapomnieć , chociaż tak obiecuje pani G.

@gosc

Warto iść. Zarobki jak wszędzie. Benefity dla Pracowników to opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Benefit, coś tam dają z Funduszu Socjalnego. Pensję płacą na czas, nie ma premii.

menelik

Co wy wiecie o pracy tam????

basia

Omijać firmę z daleka. Ludzi traktują jak śmieci. Ciągłe opierdalanie ludzi za błędy kierowników, brygadzistów a już o Pani Dyrektor (Danuta Gołąb)nie wspomnę. Przytoczę jej ulubiony cytat "w firmie Nederman w Markach pracownicy nie mają nic do powiedzenia, a brygadziści i kierownicy to bogowie ! :) tak dla niej to bogowie hahha". Szanse na normalne traktowanie mają tylko ludzie którzy liżą dupe i lubią podpierdalać i wymyślać bajki. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak psychiczną atmosferą. Zarobki w granicach 2100 bez nadgodzin chyba że robisz nadgodziny ale nie ma ich za wiele. Zależy który dział...ja w biurze miałam inaczej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. - Marki

• Jak się pracuje w Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Okólna 45A
    05-270 Marki

Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.