Opinie o Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. w Marki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. w Marki

Krzysiek

Zdecydowania większość negatywnych opinii jest w 100%prawda. Kadra dyrektorska to jakiś zart (no może poza dyrektorem techniki, naprawdę merytoryczny i ogarnięty) ale np produkcja czy logistyka to dno.. ich obłuda i hipokryzja sięga granic. Udają super szwedzka korporacje a tak naprawdę są jak najgorszy stary prywaciarz. Ktoś wspomniał że tyle negatywnych komentarzy a ludzie pracują po wiele lat. To jest prawda są to przeważnie starsi ludzie którzy nigdzie się nie rusza przed emerytua- co skrzetnie dyrekcja wykorzystuje. Ludzie mlodzi i ambitni uciekają stąd szybko bo firma stawia na przeciętniaków którzy jak małpki będą przyklaskiwać na wszystkie głupoty. Więc jeśli ktoś szuka maloambitnej pracy i jest odporny na idiotyzmy to może warto przemyśleć oferty pracy. W przeciwnym razie szkoda czasu.

Maria
@Krzysiek

No a co takiego konkretnego się dzieje? Naprawdę ich pomysły takie złe się wydają? Tak naprawdę się napisałeś a nic nie powiedziałeś co się dzieje, o co chodzi w ogóle, zero konkretów i tej merytoryki

Xyz
@Krzysiek

Dyrektor techniki merytoryczny i ogarnięty? No to chyba jakiś żart. Cały ten dział to zlepek osób którym brak kompetencji na te stanowiska. Większość inżynierów nie ma pojęcia o produkcie którym się zajmuję. Może ten ogarnięty i merytoryczny gość pochwali się obecnymi problemami.... Kolejna lakiernia tym razem proszkowa, ta postawiona 2-3 lata temu już nie spełnia swojej roli? Najlepsze jest że firma teoretycznie wyznaje wartości ochrony środowiska, bycia eko itp. gdzie inwestycja w odnawialne źródła energii? Fotowoltaiczne panelem na dachu? Swoją drogą inwestycje są tylko nie w ten dach który od wielu lat przecieka zalewając halę produkcyjną. No i traktowanie ukraińskich pracowników jak święte krowy którym nie można zwrócić uwagi a ci zamiast pracować relaksują się oglądając cały internet w telefonach albo rozmawiając przez nie . Wspaniałym przykładem dyskryminacji jest przeniesienie pracownika magazynu na inny dział za zwracanie uwagi ukraińskiej księżniczce co by wzięła się za robotę a nie patrzyła ukryta w regałach w telefon. Tak funkcjonuje ta firma

Maverick
@Xyz

Zgadzam się. Jedyny sensowny koleś to kierownik spawalni i lakierni. Reszta to żart.

Krystian
@Xyz

Wszystko jak najbardziej trafione w punkt:) Zgadam sie z opinią kolegi w 100% jako w/w pracownik magazynu. Pozdrawiam

@Krystian

To ciebie przenieśli za to że zwróciłeś uwagę innej pracownicy? Próbowałeś wytłumaczyć o co chodziło? To przeniesienie to jakiś rodzaj kary?

Krystian
@Dawid

Być może byłem nie wygodnym pracownikiem ponieważ miałem swoje zdanie i rozum:) jak to ujął dyrektor produkcji cytuję " byłeś za dobry do tej roboty, rzucałeś cień na innych pracowników i nie mogli sie przy tobie rozwijać " po tej wypowiedzi ręce mi opadły i skończyłem dalszą dyskusje ponieważ była to jałowa rozmowa. Pozdrawiam

@Maverick

hahahaha teraz to dałeś. największy gamoń w firmie. na niczym się nie zna .liderzy robią za niego całą robotę

@Xyz

To prawda.Cała kadra kierownicza do wymiany.Nazywam się Dawid.Pracuje już u Was od dłuższego czasu.Tylko Kusy był zawsze za mną wiedząc że wszystko mu doniosę na roboli.Moze by ktoś w końcu docenił takich ludzi jak ja.Nie po to ryzykowałem gadając i prawdę i nie prawdę na innych roboli by teraz zatrzymać siew miejscu.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

Tk max

"Czy jest Pan odporony na niskie zarobki?"

Gabriela
@Tk max

Aż mnie ciekawi jakie to zarobki określasz jako niskie? Macie same podstawy czy premie tez wpadają? Poza tym czy na rekrutacji nie ma szans na negocjację wynagrodzenia?

Ilona

Myślę o pracy w firmie, ale zależy mi na tych posiłkach. Zainteresowało mnie to, że pisaliście, że firma współpracuje z Maga Foods. Posiłki są za darmo? Są one dowożone do firmy?

Sławek

Czołem. Szukam nowego miejsca zatrudnienia, więc weryfikuję oceny pracodawców. Sądzę, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Marek. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Pozdrawiam Sławek

Renata
@Sławek

Hej Sławku. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to rekomenduję firmę Maga Foods z Raszyna. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Jedzenie jest dosyć tanie a przy okazji różnorodne. Wybieraj pracodawcę mądrze. Renata.

@Renata

Dzień dobry Pani Renato. Fajnie widzieć że pracownikom zależy na tak zwanym dobrostanie, miło to widzieć. Firma Maga Foods, o której Pani wspomniała współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Bogońskii
@Robert

(usunięte przez administratora) Jest nie dobre i nie raz ktoś chorował. I to nie prawda że pracownicy zamawiają z tej firmy bo każdy jednak woli Imbir Marki lub ewentualnie Kebab King.

Bogońskii
@Renata

Ale to żarcie nie można nazwać żarciem.Świnie lepiej się karmi.Jest nie dobre. Ja mam świnki i kurki na moim podwórzu i zawsze na święta jem sobie prosiaczka z jabłuszkiem w (usunięte przez administratora) moim i prosiaczka i to jest pyszne.Ale jedzenie dostarczane do firmy nie jest jak prosiaczek i mnie nie smakuje.Jestem prostym chłopem ze wsi ale szkole skończyłem.

@Sławek

ta, kolego najesz się do bólu jabłek. to wszystko na co możesz liczyć. pozdrawiam.

Urszula
@pracownik

A pomijając jakąś żywność i samą w sobie wypłatę to co jeszcze firma ewentualnego oferuje? Mam teraz na myśli jakieś ewentualnie rodzaje benefitów lub dodatków?

Czy w firmie Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Roger

Tak Dla produkcji wózki, suwnice, spawalnicze, elektryczne. Dla biura wewnętrzne na zasadzie dzielenia się wiedzą plus korporacyjne. Dla kadry zarządzającej 1-2 na rok.

Biały murzyn Nedermana

Nie.Nie dla każdego.Są tak zwani wybrańcy

Eldorado

Tak. BHP

BHP. Obowiązek.

@Roger

Widzę że Nederman wspiera pracowników w rozwoju zawodowym. Jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem? Jest satysfakcjonujące? Można co jakiś czas ubiegać się podwyżki? Ile one wynoszą?

Nederman wspiera Ukrainę.

@Dawid

Oczywiście że można ubiegać się o podwyżkę. Nawet do usranej śmierci. Bo 30 gr. lub 50gr. nie można nazwać podwyżką, bardziej upokorzeniem, w szczególności gdy pracownik przepracował połowę swojego życia zawodowego w tej firmie.

Szoszon
@Dawid

Od 0,15 gr. -1 zł raz do roku :) szału nie ma.

Urszula
@Szoszon

A ile z zakresu najczęściej wpada i od czego to konkretnie zależy?

Chciałem zapytać jak pracuje się na produkcji.Jaka atmosfera,jakie kierownictwo?

Somsiad
@Tomek

Jest wspaniale jak w dolinie krzemowej

Czy pracownicy w Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Xavery

Ktoś

Tak, dogadują się bez słów pisząc donosy na siebie na wzajem. Rąsia i reszta nierobów z góry się z tego cieszą bo o wszystkim wiedzą. A te biedne ludki robolki niedługo się sami pozagryzają zamiast trzymać się razem.

Ktoś

Ludzie chyba powoli mądrzeją. Z początkiem grudnia uciekł jeden robol z dość dużym stażem i doświadczeniem chyba około 15 lat. Teraz w styczniu ucieka drugi. Ktoś powie młody? Może młody ale kumaty, ale rąsia ma to gdzieś mówiąc... A niech się wszyscy zwolnią... Słowa pseudodyrektora produkcji.

Ekspert

Tyle już lat minęło i jeszcze żal czujesz. Chyba że poprostu zazdrościsz muminowi.. Może napisz coś aktualnego o firmie? Np ile spawacz, monter dostaje na start? Jak są rozdzielane zadania? Można szybko awansować?

@Ekspert

Skoro z Ciebie taki ex pert to napisz ile dostaje spawacz, monter na start. Jak są rozdzielane zadania? Robię już naście lat i nie wiem takich rzeczy.

Ktoś

Tyle lat we firmie i nie mam pojęcia kto to jest mumin.

fakultet
@Ktoś

zwalnia . Zwolnił fachowców 5 żeby na jeden żonę wcisnąć.

Ilona

Jak wyglądają zarobki dla elektromontera w Nederman? Wiecie może też kiedy będzie ponowny nabór na takie stanowisko w firmie? Oferta pracy, którą znalazłam, wygasła już parę miesięcy temu i zastanawiam się czy można w ogóle spodziewać się ponownego otwarcia rekrutacji. Jak rotacja?

@Ilona

Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

@Tamoj

Hmmm a napiszesz coś więcej? Bo taka krótka odpowiedź niewiele mówi... Dlaczego nie polecasz pracy w Nederman Manufacturing? Wspomnisz coś o zarobkach i atmosferze w tej firmie?

Poczytaj więcej komentarzy.

@Tamoj

Chodzi o to że każdy może mieć inne zdanie na temat firmy, więc z chęcią dowiem się też co Ty sądzisz o pracy w Nederman Manufacturing. Może jednak coś powiesz? :) Kilka słów, np. czemu polecasz albo nie polecasz zatrudnienia tutaj :D

@Robert

Robercie pracujesz tam czy masz dopiero zamiar?

Maria
@Ktoś

A Ty, że tak zapytam, jesteś ich pracownikiem? Bo bym coś chciała wiedzieć w sumie na ich temat i nie mam tutaj kogo zbytnio spytać

On
@Maria

Pytaj

On

Nie polecasz a 90% zalogi pracuje po kilkanascie lat

Z jednej wsi?z jakiej?

fakultet

Mi jest dobrze opierdzielam się a swoją kasę zbieram.

Paulina

Sporo jest na forum negatywnych opinii o pracy w Nederman Manufacturing Polska. Może ktoś posiada odmienne zdanie i chciałby się wypowiedzieć na temat warunków zatrudnienia? Czy ktoś jest zadowolony z wynagrodzenia i atmosfery panującej w firmie? Może ktoś wie coś na temat nowych rekrutacji? Każda wyczerpująca i merytoryczna wypowiedź na tym forum jest bardzo istotna.

@Paulina

Paulina, podejrzewam że jesteś pracownicą w tej firemce. To co pozytywnego możesz powiedzieć o tej pracy?

Biały mużyn
@Paulina

Nie ma pozytywnych stron pracy w tej firmie, chyba jedynie to że pod biurem stoją coraz bardziej luksusowe samochody

@Biały mużyn

Skoro nie widzisz żadnych pozytywnych stron zatrudnienia, może napisałbyś co według Ciebie wymaga zmiany lub poprawy. Twoje sugestie będą pomocne dla osób myślących o zatrudnieniu. Znając więcej faktów podejmą decyzję, czy chcą aplikować do Nederman Manufacturing.

Biały mużyn
@Dawid

Przydałoby się wymienić całą kadrę zarządzającą najwyższego szczebla

Roger
@Biały mużyn

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Wyniki firmy są coraz lepsze co widać po zwiększającym się zatrudnieniu

@Paulina

Paulina byłaś jedną z nich to jak możesz ich krytykować.

@Roger

Jakie wyniki? To tylko słupki na papierze.

@Roger

Zatrudnieniu zssr. Większość tępa jak murzyńskie dzidy. Polak ma powiedziane jasno.jak ci nie pasi to wypad. Tu cytuję klasyka.byly kierownik Marcin rrrrrrrrr.

@Biały mużyn

Jak to jedna chrabina powiedziała dostając samochód po swojej poprzedniczce??? Ja nie będę w butach po kimś chodzić. No i kupili jej nowy. Oczywiście kosztem robiła jak to w nedermanie bywa.

@Biały mużyn

Typowy polaczek jak ja nie mam to niech drugiemu diabel spali :D Trzeba bylo się uczyć i rowy kopać moze wtedy zaliczyłbys egzamin na koparce..

@Ktoś

W excelu Ktosiu lub w ERP - Słupki robią wyniki, a wyniki otwierają kieszen w Szwecji.

@Ktoś

Heee byly kierownik Marcin.. Jaki kierownik.. kierowac to on mogl najwyzej pedałami lub kierownicą w rowerze. Nie podołał wyzwaniu..

@Ktoś

Chodzilo Ci o starego Mondziaka 14' ? Moze napisz cos wiecej w jakim obszarze pracowałes. Na jakie stanowisko warto aplikowac ? Podobno fachowcy moga liczyc na 28-30 pln brutto.

Pracownik długoletni

NIE!!!!

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

Flecik

Dobrze tak jest :) zwłaszcza jak są różne gęby :) a nie jedno i to samo

Ktoś

Robercik taka prośba do Ciebie wiem że nerwy ponoszą jak się musisz patrzeć na imitację dyrektora produkcji ale pisz bez wulgaryzmów można w delikatniejszy sposób opisać sytuację u Nas w pracy.

Ktoś

Hahahaha. Dobre. Dyrektor produkcji chociaż się na niczym nie zna to nie dał by się tak upokorzyć słuchając kogoś mądrzejszego od siebie i jeszcze na dodatek z produkcji. Hahahaha.

Ktoś

I kolejny mądry chłopak złożył wypowiedzenie. Barwa za odwagę i oby byli następni, a pseudodyrektor produkcji niech się bierze za robotę bo niedługo zostanie z garstką emerytów i swoich pupili zza wschodniej granicy. Hahahaha.

Jak długo czekaliście na odzew z Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Uważaj

Nie ważne czy to było stanowisko na produkcji czy w biurze. Jeżeli nie od dzwonili to masz szczęście, będziesz szczęśliwym człowiekiem.

Twój stary

Polityka firmy jest tragiczna, zarząd woli topić pieniądze w nowych niedoświadczonych pracowników niż inwestować w ludzi z długoletnim stażem oraz dużo większym doświadczeniem zawodowym. Dyrektor produkcji to człowiek bez wyobraźni i jakiekolwiek doświadczenia zawodowego....nie ma bladego pojęcia jak wygląda proces produkcji, (usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam nikomu tej firmy.

Czy Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Zgadza się w 100%

Biały murzyn

kameleon

Wypowie się ktoś o stanowisku Młdoszy inżynier wsparcia technicznego? Na czym polega praca na tym stanowisku? Jak wygląda wynagrodzenie? Jaka panuje atmosfera w pracy?

Czy w Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Eldorado

Tak dla pracowników produkcji.

Obserwator z boku

Duża rotacja wśród kierowników produkcji, w ciągu roku na jednym wydziale troje. Na drugim wydziale pomimo wpadki za wpadką zero problemów, przypadek czy koneksje? Dyrekcja nie widzi problemów dopóki zwykły pracownik nie domaga się po złożeniu wypowiedzenia maila do centrali o tym co się dzieje, wtedy szybkie szukanie winnego i zwolnienie "niby" winnego. Zero zainteresowania pracownikiem, problemy kadrowe i sprawy zamiatane pod dywan. Warto się przyjrzeć odejściom w skali ostatniego roku, czyżby pokrywały się z przyjęciem Marcinów? Moje sugestie dla Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.: Zainteresowanie działu HR i szwedzkiej centrali tym co dzieje się w polskim oddziale, dyrekcja gloryfikuje jednych a resztę problemów zamiata pod dywan. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana kadry zarządzającej wysokiego szczebla

@Obserwator z boku

Twoja wypowiedz zawiera wiele spostrzeżeń, ale jest bardzo ogólna. Brakuje jej konkretnych argumentów. Rozumiem, że negatywnie oceniasz zjawisko rotacji wśród kierowników, ale nie piszesz nic o powodach tej sytuacji. Może przyczyna nie leży po stronie firmy, tylko po stronie pracownika? Czy wszyscy realizowali rzetelnie swoje obowiązki?

Paulina

@Wolny człowiek @MasterStud, może sytuacja Nederman Manufacturing Polska nie pozwala na zaoferowanie pracownikom systemu premiowego? Co sądzicie o takiej możliwości? Proszę Was o pozostawienie wypowiedzi na ten temat.

@Paulina

Bardzo możliwe że nie są w stanie dać premii pracownikom gdyż sami najchętniej ponapychali by sobie kasą kieszenie. Prawda jest taka że w firmie Dantherm było chyba jeśli się nie mylę 3 dyrektorów a w Nedermanie chyba z 8. Z czego każdy bierze co miesiąc pokaźną ilość pieniazków. Każdy dyrektor ma brygadę ludzi zatrudnionych po znajomości, którzy nic nie dają firmie. Słyszałem kiedyś nawet o stanowisku " specjalista od wiórów i chłodziwa" To z czego mają dawać pracownikom premię?

MasterStud

Witam. Zgadzam się w 100% z przedmówca. Płaca marna po 7 latach mojej egzystencji w tym miejscu 2.600- 2.700 netto. Nie mam pojęcia o jakiej premii mowa. Nigdy takowej nie dostałem. Ludzie którzy pozostali po firmie Dantherm Filtration wiedzą że atmosfera była bardzo fajna. ( Czasy gry w piłkę nożną w trakcie przerwy już nigdy nie wrócą). A teraz to najlepiej postawić kierownika lub jakiegoś brygadziste z batem do gnania do pracy. Firma woli zatrudnić pracowników z Ukrainy w większości przypadków bez odpowiednich uprawnień niż dać zarobić doświadczonym pracownikom. W każdym bądź razie nie wróżę tej firmie nic dobrego. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. - Marki

• Jak się pracuje w Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Okólna 45A
    05-270 Marki

Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.