Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.

Marki

Opinie o Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.

Alek

Może ktoś napisać jaka jest sytuacja na spawalni? Stawki godziny itd?.

Masterstud

Nederman zaczyna zatrudniać przez firmę zewnętrzną Ukraińców na 1/5 etatu. Przy tym pracując po 10-12h minimum. Kto mądrzejszy już zdążył uciec z tego bagna. Brak szacunku dla człowieka. Nowy dyrektorek zwany "rąsią" to jedna wielka porażka. Nie zna się na niczym skąd ta firma bierze takich ludzi....? I Po co ? Chyba tylko żeby wymyslali i wdrazali swoje chore fantazję i gnebili pracowników. Jeśli chcesz mieć kawę, herbatę i cukier za darmo to polecam bo uczciwych pieniędzy tam nie zarobisz.

Paulina

@janek, to super! Jakie benefity?

Marek Zmarek

Cześć, po komentarzach widzę że kiedyś nie było kolorowo z dyrektorami i chodziło o pomiatanie ludźmi. Jednocześnie ktoś powiedział, że od strony technicznej można sporo się nauczyć i jest ciekawie. Interesuje mnie tylko i wyłącznie techniczna strona, projektowanie, ew. technologia. Jak się sprawy mają w tym przypadku? Może to być moja pierwsza praca więc, chciałbym dużo się nauczyć ale jednocześnie nie być pomiatany jak przysłowiowy "młody". Będę wdzięczny za opinie :-)

janek

monim zdaniem to jeśli chodzi o nowe oferty pracy naparwde ciekawa jest ta jako Pracownik wsparcia Sprzedaży i Administracji, bo dają sporo benefitów.

Były/a pracownik/czka tego człowieka

Tam pracuje Krzysztof K.? On pracował w KIILTO . Nie szanował ludzi i nie miał pojęcia o podstawach zarządzania. Nie rozumiał podstaw branży i nie wiedział czego wymagać od ludzi. Były rotacje i nawet podobno niektórzy nie chcieli do firmy przychodzić do pracy jak on tam był , klienci też nie chcieli z firmą pod jego zarządem współpracować. Finowie mu podziękowali za współpracę. jak się spisuje w NEDERMAN? O ile tam robi teraz?

czarnuch

Fakt zaczęli dawać umowy o pracę ale tylko z tego powodu że ludzie im uciekają. Od początku roku z produkcji zwolniło się już około 7 osób również biura odeszło o ile dobrze pamiętam 5 czy 6 osób dlatego zaczęli dawać umowy. Ale sami pomyślcie skoro od nowego roku z zakładu odeszło bądź złożyło wypowiedzenie tyle osób to raczej szału nie ma.

Dziwna to jest polityka tej firmy

Dziwna to jest polityka tej firmy

czarnuch

Tak umowa to obowiązek pracodawcy a ten najchętniej zatrudnia przez firmę zewnętrzną na umowę śmieciową. Kierownikom nie zależy gdyż mają dobre pensje i wolą się nie wychylać żeby nie podpaść kochanej dyrektorce

czarnuch

prawda jest taka że czy to spawacz, tokarz, montażysta czy inny czarnuch nie licz na dobrą stawkę i umowę bo żaden kierownik nie będzie o to walczył a w obietnice pani dyrektor Danuty G to już na pewno nie ma co wierzyć no chyba że trafisz do jej ulubieńców albo twoja matka, ojciec, ciotka czy kto tam jeszcze pracował w Fomarze

Gość

A ty a Pani G. To nie miała odejść? Czy nadal duża rotacja, czy teraz raczej zatrudniają, bo się rozwijają? Wygląda firma ciekawie...i pytanie tylko , czy są na tyle mocni,żeby przetrwać na rynku....

Gość

A jaka jest tam struktura? Można awansować? Wyrzucają ludzi z pracy za byle co. . To jest szwedzka firma.. jakis fajny social dają? Jest możliwość rozwoju.. zastanawiam się, czy aplikować

@Gość 06.12.2015 01:45

Struktura jes płaska, to w sumie niewielka firma. Jeśli chcesz wspinać się po drabinie hierarchii i co miesiąc awansować na kolejnego dyrektora - to zrezygnuj, nie będzie to firma dla Ciebie. Ale jeśli chcesz brać udział w ciakawych projektach, szczególnie po stronie techniki, jeśli jesteś inżynierem to jest to fajna firma, bo pod tym względem dużo się dzieje i można się dużo nauczyć. To jedna z niewielu firm gdzie produkcję tego co zaprojektujesz widzisz na miejscu, możesz sprawdzić i obejrzeć jak działa Twój projekt. Szwedzka firma, ale socjal typowy dla Polski - nie wiem czego się spodziewasz. To mit, że szwedzkie firmy są takie socjalne. Może u siebie. A rozwój jak pisałem - zalezy co nazywasz rozwojem.

gosc

Ogolnie warto tam isc?? Jak zarobki, jak rozwoj...mocna presja wynikow, czy raczej spokojnie...Jakie sa benefity dla pracownikwo

niewolnik
@gosc 03.12.2015 23:07
Ogolnie warto tam isc?? Jak zarobki, jak rozwoj...mocna presja wynikow, czy raczej spokojnie...Jakie sa benefity dla pracownikw...

raczej firmy nie polecam. chyba że macie nuż na gardle . jest tak jak opisuje Basia . rządzi klika pani dyrektor G. O stałych umowach można zapomnieć , chociaż tak obiecuje pani G.

@gosc 03.12.2015 23:07

Warto iść. Zarobki jak wszędzie. Benefity dla Pracowników to opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Benefit, coś tam dają z Funduszu Socjalnego. Pensję płacą na czas, nie ma premii.

menelik

Co wy wiecie o pracy tam????

basia

Omijać firmę z daleka. Ludzi traktują jak śmieci. Ciągłe opierdalanie ludzi za błędy kierowników, brygadzistów a już o Pani Dyrektor (Danuta Gołąb)nie wspomnę. Przytoczę jej ulubiony cytat "w firmie Nederman w Markach pracownicy nie mają nic do powiedzenia, a brygadziści i kierownicy to bogowie ! :) tak dla niej to bogowie hahha". Szanse na normalne traktowanie mają tylko ludzie którzy liżą dupe i lubią podpierdalać i wymyślać bajki. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak psychiczną atmosferą. Zarobki w granicach 2100 bez nadgodzin chyba że robisz nadgodziny ale nie ma ich za wiele. Zależy który dział...ja w biurze miałam inaczej :)

Wacek

GLOBETEK dal ogloszenie: Technik Serwisu Miejsce pracy: Poznań. Czy serwisant z wiosennego naboru juz uciekl ? Czy jest do odstrzalu ?

wiem, że rozwijają serwis cały czas i ciągle szukają techników serwisu. Jak się trafia dobra osoba to i ogloszenie nie potrzebne. Firma stabilna, płaci na czas, jak są nadgodziny to też są płacone. Kierownik serwisu w porządku. Polecam. Najlepiej zadzwonić do nich i poprosić z działem kadr to powiedzą na jaki adres przesłać CV

Maciej

Jak wygląda praca spawacza w tej firmie?

Wacek

LASY SIE WYCINA SWIAT SIE ZMIENIA CO RAZ TRUDNIEJ O JELENIA.

Wacek

Czy firma nadal szuka serwisantów?

Wacek

Nederman szuka Serwisanta na Wielkopolske. Firma tak sie rozwija ze potrzeba nowego czlowieka? Czy poprzedni sie wypalil? W sierpniu 2014 tez szukali. Jaka kasa? jaka umowa?

duńczyk

Firma szczyci się szacunkiem do środowiska i do ludzi,ale to jest fikcja ludzie to numery na liście.ludzie są opierdzielani ,żeby nie używać wulgaryzmów i mają robić jak roboty. Umowy o prace to tylko obiecanki,cały czas umowa zlecenie. Ciągłe krzyki Pani Dyrektor Danuta Gołąb do wszystkich z małymi wyjątkami swoich dzieci,że jeszcze jej nie zamknęli do więzienia za zniewalanie ludzi i złe traktowanie i wiele innych epitetów których ona używa do innych zapraszam do dyskusji na jej temat.

Misiaczek

Wspomniany(usunięte przez administratora)owszem pracuje ale nie w Nederman Manufacturing tylko w Nederman Polska - dużo mniejsza firma. Co do rotacji to wszystko się zgadza są największe w historii firmy ale jemu nie zależy na ludziach szczególnie doświadczonych. Po trupach do celu oczywiście jego celu.

xxx
@Misiaczek 07.01.2015 23:00

Misiu Pracowałeś w jednej firmie to znasz całą sytuacje

bayer
@Misiaczek 07.01.2015 23:00

na spawacza nie polecam chyba ze chce nabyć doświadczenia (młody po szkole) kasa mała jak na taką firmę,dla spawaczy doświadczonych płaca licha

Ciekawy

Czy w firmie jako dyrektor pracuje jeszcze Krzysztof K.? Ok. dwa lata temu zaczął pracę w tej firmie, a przyszedł z firmy KIILTO, gdzie był dyr. zarządzającym. Podczas jego pracy w KIILTO były największe rotacje w historii firmy w Polsce.

Zostaw opinię o Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.