Maxbert s.c.

Opinie o Maxbert s.c.

Anonim

Mała firemka, możliwości rozwoju brak. Zaoszczędzają na wszystkim. Atmosfera dość słaba (przynajmniej w biurze handlowym). Zastarzały kapitalizm kwitnie.

cgbhnm

słyszałam @forest ze warunki w pracy sa dobre, bynajmnije jakiś czas temu były. Zawsze możesz sam sie przekonać aplikując do nich - szukaja przedstawicieli handlkowych d/s eksport do warszawy - warto sie tym zainteresować, podobno sa niezle warunki.

Dlaczego warto zostać pracownikiem firmy Maxbert S.C.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Maxbert s.c. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxbert s.c.