Opinie o Mikrofilm-Center Digital-Center w Złotniki os. Orła Białego 4 lok. 44

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mikrofilm-Center Digital-Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mikrofilm-Center Digital-Center o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikrofilm-Center Digital-Center w Złotniki os. Orła Białego 4 lok. 44

wee

a co konkretnie przyjacielu ci nie odpowiada w tej atmosferze czy możesz doprecyzować? nie rozumiem też powiem szczerze za bardzo jak niby szefostwo może negatywnie na nią wpływać, chętnie posłucham twojej opowieści

neonówka

O firmie Digital center można napisać głównie tyle: - okropna nie zdrowa atmosfera w pracy - Nietaktowne szefostwo, wprowadzające napięta atmosferę i okazujące brak profesjonalizmu Stanowczo nie polecam...

Truskawka

Miałem/am okazje pracować i Bogu dziękuje, że już nie pracuje. Wszawe grosze, a wymagania jakby co najmniej 4 klocki się wyciągało. Dzisiaj skanujesz, jutro sprzątasz, a pojutrze może marketing, bo akurat nikogo nie ma? Może sprzedaż? Nigdy nie wiesz kim będziesz kolejnego dnia. ;) Zarząd w głównej mierze skupia się na "oszczędzaniu" nie tylko mam tu na myśli wynagrodzenia. Brak rozwoju, zero podwyżek, brak jakiejkolwiek motywacji. I trzeba łączyć się w bólu z szefostwem za każdym razem kiedy firma przegra przetarg na nowy projekt. ;) Podsłuchy to norma więc zanim cokolwiek powiesz lepiej zapchaj się dobrym cukierkiem, bo prawdopodobnie Twoja wypowiedź pojawi się na łamach samego NewsWeeka. W firmie doceniane są tzw. "lizidupy" pożal się kierownicy, którzy za dwie stówki więcej sprzedali by własne rodziny. Myśle, że nie znajdzie się ani jeden zwykły pracownik digitala, który mógłby coś pozytywnego na temat tej firmy napisać. Jeżeli ktoś takowe opinie wygłasza z pewnością jest to kolejny wazeliniarz na stanowisku kierowniczym, który nie zarabia najniższej krajowej tylko zdecydowanie wiecej. Generalnie radze omijać szerokim łukiem.

Anthares

Czy Ty masz świadomość jak wygląda wspomniana przydatność dla tej firmy? Wygląda tak, że jeśli łykasz wszystkie obiecanki o podwyżkach, premiach (bonusach jak to sam Prezes, założyciel A. Ch. ma w zwyczaju określać) i o gruszkach na wierzbie to wtedy jesteś przydatny. Czyli łatwowierny frajer, któremu można wcisnąć każdy kit. Jeśli natomiast wyrazisz swoje zdanie na ogólnym forum a co ciekawe tylko wewnątrz oddziału w którym pracujesz to dziwnym trafem jesteś na odstrzale. Najciekawsze jest to, że wyrażając swoje zdanie w zamkniętym gronie jednego oddziału, "naczelne dowództwo" w magiczny sposób wie o tym wszystko. I nie jest to donosicielstwo ze strony współpracowników tylko sprytnie wdrożona procedura w firmie. Kto tam pracował ten wie o czym mowa.

a po co ?
@Anthares

A historię marchewki słyszałeś ? :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mikrofilm-Center Digital-Center? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Neo

Nikt nie pisze o stawkach, ile obecnie sie zarabia na stanowisku skanerzysty?

Xmen

Uwaga znów robia rekrutacje Co 3 miesiace zatrudniaja i zwalniają. Na poczatku obiecuja 3 miesiace super fajnie a pozniej narazie. Praca dla glupich malpek skan skan i jeszceze raz skan.

del.
@Xmen

Fikcyjny Xmen jako prawdziwy Pawian, pracy zapewne dostać nie mógł lub wykonać nie potrafił.

a po

skrzypczak ty zado lizie.... klamco...za samochod sluzbowy bys sprzedal matke. do momentu " awansu " byles normalnym gosciem - teraz co ? brales z polykiem czy bez ? dno.dno.dno. @ liszka - ty serio ? Jaki wyjazd za granice do pracy ? czlowieku pracujesz w polsce, a na prace za granice nie masz co w tej firmie liczyc, wysla cie jak wielkiemu panu CH sie zawidzi cie wyslac bo dla niego to zaszczyt pojechac. Joker - wiecznie ten szyderczy usmieszek, nawet jak by mial ci sprzedac chlam jakim jest ten jego qidenus.

MY
@a po

Skrzypczak fakt od początku (usunięte przez administratora) lizał do obrzydzenia staremu i młodemu, brak zaufania do takiej osoby!!!

pracuje w lepszym miejscu

Ale ty myslisz, ze cie wysylaja co tydzien/miesiac ? Przez tyle lat jak tam pracowalem pojechalem raz. I to dlatego bo zostal kupiony sprzet i trzeba bylo sie nauczyc a ktos musial jechac. Moze i teraz zlapales Pana Boga za piety - ale poczekaj...popracujesz, zobaczysz jak jest. Ktos predzej czy pozniej strzli na Ciebie z ucha, podlozy Ci swinie i tyle bedziesz miec. Co do pensji nie mozna powiedziec, zawsze na czas ale to tylko to. Powodzenia i wytrwalosci.

Skrzypczak

Jak komuś nie pasuje to wynocha... Firma jest świetna i przynajmniej ja zarabiam 10k miesięcznie. Jak ciężko będziecie pracować i wykonywać polecenia to będziecie mieli taie szanse jak ja.

Skrzypczak
@Skrzypczak

Muszę sprostować powyższe nieprawdziwe informacje, zarabiam 70k miesięcznie. Nie bolą mnie plecy, mam dużo markowych dezodorantów i w przeciwieństwie do niektórych umiem dobrze grać na perkusji.

my
@Skrzypczak

Lizusostwo w Twoim wykonaniu nie zaskakuje, dla właścicieli liczy się tylko pieniądz nie człowiek, przykre to, ale prawdziwe

pracuje w lepszym miejscu

A jakie możesz mieć możliwości rozwoju ? Wyślą Cie na szkolenie do Austrii albo Niemiec i tyle. A co z resztą ? Słyszeć i obiecywać to można dużo. ZERO KURSÓW I SZKOLEŃ ! Przyjeżdża nowy sprzęt - no to tu masz tototototot a dalej tak samo...15 minut. Latasz jak głupi ze skanerem formatu A0 z jednego miejsca na drugie. To cud, że ten skaner działa i ludzie są ślepi i przymykają oko na to jakiej jakości są skany. Jeśli skan wychodzi źle to wmawianie klientowi, że tak już jest i koniec - sprzęt o wartości dobrej klasy samochodu !! :)

a po co ?

firma istnieje. ale to jedno wielkie (usunięte przez administratora) zero mozliwosci rozwoju. coraz to wiecej obowiazkow za psi pieniadz. zero wlasnego miesca - narzedzia do pracy praktycznie rzadne. no chyba, ze wyslesz ponad x maili do pana x aby cos z tym zrobil. umowa na czas nieokreslony ? :) chyba w snach. popracujesz 3 mc. potem rok i do nastepnej firmy corki i tak w koleczko :) zycze powodzenia tym co tam pojda i wytrzymaja. podrzucanie swin na kazdym kroku. kazdy ma gumowe uchu i trzeba uwazac na to co sie robi i mowi. na poczatku kazdy przyjazny i mily, potem kazdy patrzy jak by Cie tu zaladowac na mine.

kaja

no to sprawdzcie w krsie czy forma jest czy nie, nic prostrzego. Z koleji jakby faktycznie nie istaniała to by chyba wydali jakieś oficjalne oświaczenie w tej sprawie, no nie? a czy coś jest, znaleźliście czy nie za bardzo? czekam też na Wasze komentarze, ponieważ nie chce się tez pakować w coś teraz.

magda

czy ta firma wgóle jeszcze istnieje??ma ktoś jakies informacje?

o

strona www nie istnieje

izka

a co może być rozwojowego w skanowaniu?firma specjalizuje sie w tej branży jak kilka innych i w każdej musisz robić to samo.Na awans nie ma co liczyć,na podwyżkę równiez wątpliwe.Praca ciężka nie jest a nawet bezstresowa i przyjemna,fakt że czasem nudna.Ale w każdej pracy wkradnie sie rutyna po czasie.

ciekawa

no wlasnie. co z digital? ta firma funkcjonuje jeszcze w ogole?? strona umarła. Ostatnia aktualizacja w 2012...

tutaj...

tutaj się akurat nie zgodzę. Po odejściu z digital, trafiłam na pracę idealną. W tym samym mieście, na tym samym stanowisku, tyle że lepiej płatną i rozwojową. Więc nie można powiedzieć że nigdzie nie jest różowo. Fakt faktem że sytuacje tutaj przedstawione są "wyrywkowe" i mimo ze miały miejsce raczej nie jest to w firmie regułą. Poza tym od "moich czasów" (pracowałam ok 1,5-2 lata temu) mogło się coś zmienić. Choć jak patrzę na stronę internetową firmy, która "stanęła w miejscu" mam pewne wątpliwości....

Jola

Teraz nigdzie nie jet różowo.Wszędzie ucinają pensje i wystawiają umowy o dzieło.Jak ktoś ma umowe o pracę nie powinien marudzić bo w innej firmie mozę jej zwyczajnie nie mieć.

onaa

Ja nie nazwałabym tego obrabianiem tyłka tylko swobodą wypowiedzi. W dodatku nie ma w powyższych wpisach nic niezgodnego z rzeczywistością. W tym wypadku to pracodawca nie szanuje pracowników.

była

hehe właśnie po wypowiedzi Maria Luiza widać jak zarząd się przejmuje pracownikami :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mikrofilm-Center Digital-Center - Złotniki

• Jak się pracuje w Mikrofilm-Center Digital-Center?

Zobacz opinie na temat firmy Mikrofilm-Center Digital-Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mikrofilm-Center Digital-Center
2.2/5 Na podstawie 30 ocen.

Mikrofilm-Center Digital-Center