Mikrofilm-Center Digital-Center Andrzej Chojnacki

Opinie o Mikrofilm-Center Digital-Center Andrzej Chojnacki

Powiedzcie co się dzieje teraz w Mikrofilm-Center Digital-Center Andrzej Chojnacki? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

hiczkokek

różnie bywa i faktycznie pakiet socjalny można by było jakoś usprawnić i podbrandować, ale nie ma na co narzekać, wypłaty na czas

a po co ?

@ buzu - no weź sobie nie żartuj :) 160 zł premii świątecznej :) w obecnej firmie mam duuuuzo wiecej + pakiet multisport za free a nie za ktory musze placic + opieke medyczna medicover + karte " zywnosciowa " nie wposmne o imprezach integracyjnych, lepszej atmosferze w pracy i szacunku.

a po co ?

Zgadzam się z przedmówcą. Każdy na każdego donosi - zero przekazywania informacji, chociaż każdy siedzi ze sobą box w box, pomieszczenie w pomieszczenie. Liczą się tylko pieniądze i zyski dla firmy. Nagrody, bonusy czy też zwykłe podziękowanie dla pracownika nie istnieje. Premia świąteczna 160 zł :)Stale słyszy się tylko o tym, że kryzys, że firma nie ma pieniędzy mimo tego iż kupują sprzęt za grosze, sprzedają z GIGANTYCZNĄ marżą. Obiecywanie wiczenie lepszego jutra albo słowa CIO w poznaniu " na twoje miejsce mamy 10 jak Ci nie pasuje to możesz odejść " Nie polecam - ani jako usługodawcy, ani jako pracodawcy. SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAĆ !!!

Ina

Faktycznie potwierdzam opinie kilku poprzedników. Ta tzw. firma nie szanuje pracowników, byt tam zależy od nastroju właścicieli. Na początku obiecują piękną przyszłość i rozwój, a ostatecznie dostaje się marne grosze. Praca mało ambitna i brak rozwoju zdecydowanie. Towarzystwo w fili poznańskiej bardzo niemiłe, intrygi i kłamstwa. Niektóre osoby powinny poszerzyć swoją wiedzę w zakresie za jaki odpowiadają. Brak profesjonalizmu, braki w kompetencjach. Podsumowując nie polecam ani pracodawcy, ani współpracowników. Nic nie tracicie, ponieważ praca w tej firmie nie wniesie nic do waszego doświadczenia zawodowego. Strata czasu. Wykorzystanie go efektywniej.

Zostaw opinię o Mikrofilm-Center Digital-Center Andrzej Chojnacki - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikrofilm-Center Digital-Center Andrzej Chojnacki