Mikrofilm-Center Digital-Center

Złotniki

Opinie o Mikrofilm-Center Digital-Center

Marta

@A po co to ? niestety aktualnie w Polsce tak jest, że bardzo dużo firm nie wypłaca na czas wynagrodzenia swoim pracownikom stąd też ten entuzjazm u pracowników Mikrofilm-Center Digital-Center.

A po co to ?

Co z tego, że ludzie odpowiadają na stare komentarze - jak tam najwidoczniej się nic nie zmienia. Każdy przychodzi i odchodzi. Zapowiadało się kolorowo i sympatycznie a wyszło jak zawsze. Firma nie rzetelna, brak perspektyw na przyszłość - ktoś powiedział, że pensja na czas. To ma być żart ? Dla mnie to jest oczywistość, że pensja ma być na czas a nie coś ekstra. Bo ludzie piszą tak o tej pensji jak by każda inna firma dawała im pensje z 3-4 mc opóźnieniem. Tragedia. Takich rzeczy można pisać i pisać. Ojciec, syn, matka, bratanek, kolega.... nepotyzm taki, że strach się odezwać bo nie wiadomo kto jest kto dla kogo.

Marta

Odpowiadacie na strasznie stare komentarze i nie prowadzicie merytorycznej dyskusji. Na forum powinniśmy skupić się na aktualnej sytuacji w firmie Mikrofilm-Center Digital-Center i trzeba stwierdzić czy warto się tam zatrudnić. Po to jest to forum, a nie do wyzywania siebie nawzajem.

Marta

@Gjsurbscjd mało merytoryczna jest Twoja wypowiedź. Czy mógłbyś ją uzasadnić? Bo takie krótkie zdanie nie wnosi dużo na forum, a wchodzą tu osoby, które przed podjęciem pracy w Mikrofilm-Center Digital-Center chcą dowiedzieć się szczegółów.

Sylwia ;)

Właśnie zastanawiałam się nad praca w tej firmie, widziałam ogłoszenie na indeed, ale chyba sobie daruje po Waszych komentarzach ;) Pozdrawiam.

Gjsurbscjd

Marność nad marnościami w każdym aspekcie.

Rozczarowany

W kilku punktach o tym cyrku. 1. Obiecują góry, a kończy się na niczym... 2. Brak szansy na jakikolwiek rozwój. Nie polecam tam pracy osobom, które mają ambicje. 3. Kadra bez kompetencji w oddziale warszawskim, w innych widocznie tez skoro nie wyrabiają się z robotą. Jedyna osoba, która zasługuje na uznanie i wielki szacunek w tej firmie to Pani Danusia, gdyby nie ona interes już by dawno został zwinięty z rynku. 4. Premia uznaniowa na umówie/ogłoszeniach to bajka, która służy tylko po to żeby zachęcić kolejnych naiwnych ludzi. 5. Praca nuda i raczej dla studentów. W skali 1-10 oceniłbym na 2 a dlaczego tak "POZYTYWNA" ocena to zostawię dla siebie :) Firma KRZAK

wee

a co konkretnie przyjacielu ci nie odpowiada w tej atmosferze czy możesz doprecyzować? nie rozumiem też powiem szczerze za bardzo jak niby szefostwo może negatywnie na nią wpływać, chętnie posłucham twojej opowieści

neonówka

O firmie Digital center można napisać głównie tyle: - okropna nie zdrowa atmosfera w pracy - Nietaktowne szefostwo, wprowadzające napięta atmosferę i okazujące brak profesjonalizmu Stanowczo nie polecam...

Truskawka

Miałem/am okazje pracować i Bogu dziękuje, że już nie pracuje. Wszawe grosze, a wymagania jakby co najmniej 4 klocki się wyciągało. Dzisiaj skanujesz, jutro sprzątasz, a pojutrze może marketing, bo akurat nikogo nie ma? Może sprzedaż? Nigdy nie wiesz kim będziesz kolejnego dnia. ;) Zarząd w głównej mierze skupia się na "oszczędzaniu" nie tylko mam tu na myśli wynagrodzenia. Brak rozwoju, zero podwyżek, brak jakiejkolwiek motywacji. I trzeba łączyć się w bólu z szefostwem za każdym razem kiedy firma przegra przetarg na nowy projekt. ;) Podsłuchy to norma więc zanim cokolwiek powiesz lepiej zapchaj się dobrym cukierkiem, bo prawdopodobnie Twoja wypowiedź pojawi się na łamach samego NewsWeeka. W firmie doceniane są tzw. "lizidupy" pożal się kierownicy, którzy za dwie stówki więcej sprzedali by własne rodziny. Myśle, że nie znajdzie się ani jeden zwykły pracownik digitala, który mógłby coś pozytywnego na temat tej firmy napisać. Jeżeli ktoś takowe opinie wygłasza z pewnością jest to kolejny wazeliniarz na stanowisku kierowniczym, który nie zarabia najniższej krajowej tylko zdecydowanie wiecej. Generalnie radze omijać szerokim łukiem.

Anthares

Czy Ty masz świadomość jak wygląda wspomniana przydatność dla tej firmy? Wygląda tak, że jeśli łykasz wszystkie obiecanki o podwyżkach, premiach (bonusach jak to sam Prezes, założyciel A. Ch. ma w zwyczaju określać) i o gruszkach na wierzbie to wtedy jesteś przydatny. Czyli łatwowierny frajer, któremu można wcisnąć każdy kit. Jeśli natomiast wyrazisz swoje zdanie na ogólnym forum a co ciekawe tylko wewnątrz oddziału w którym pracujesz to dziwnym trafem jesteś na odstrzale. Najciekawsze jest to, że wyrażając swoje zdanie w zamkniętym gronie jednego oddziału, "naczelne dowództwo" w magiczny sposób wie o tym wszystko. I nie jest to donosicielstwo ze strony współpracowników tylko sprytnie wdrożona procedura w firmie. Kto tam pracował ten wie o czym mowa.

a po co ?
@Anthares 22.04.2016 22:33

A historię marchewki słyszałeś ? :)

Neo

Nikt nie pisze o stawkach, ile obecnie sie zarabia na stanowisku skanerzysty?

Xmen

Uwaga znów robia rekrutacje Co 3 miesiace zatrudniaja i zwalniają. Na poczatku obiecuja 3 miesiace super fajnie a pozniej narazie. Praca dla glupich malpek skan skan i jeszceze raz skan.

del.
@Xmen 23.03.2016 14:03

Fikcyjny Xmen jako prawdziwy Pawian, pracy zapewne dostać nie mógł lub wykonać nie potrafił.

a po

skrzypczak ty zado lizie.... klamco...za samochod sluzbowy bys sprzedal matke. do momentu " awansu " byles normalnym gosciem - teraz co ? brales z polykiem czy bez ? dno.dno.dno. @ liszka - ty serio ? Jaki wyjazd za granice do pracy ? czlowieku pracujesz w polsce, a na prace za granice nie masz co w tej firmie liczyc, wysla cie jak wielkiemu panu CH sie zawidzi cie wyslac bo dla niego to zaszczyt pojechac. Joker - wiecznie ten szyderczy usmieszek, nawet jak by mial ci sprzedac chlam jakim jest ten jego qidenus.

MY
@a po 19.12.2015 23:05

Skrzypczak fakt od początku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizał do obrzydzenia staremu i młodemu, brak zaufania do takiej osoby!!!

pracuje w lepszym miejscu

Ale ty myslisz, ze cie wysylaja co tydzien/miesiac ? Przez tyle lat jak tam pracowalem pojechalem raz. I to dlatego bo zostal kupiony sprzet i trzeba bylo sie nauczyc a ktos musial jechac. Moze i teraz zlapales Pana Boga za piety - ale poczekaj...popracujesz, zobaczysz jak jest. Ktos predzej czy pozniej strzli na Ciebie z ucha, podlozy Ci swinie i tyle bedziesz miec. Co do pensji nie mozna powiedziec, zawsze na czas ale to tylko to. Powodzenia i wytrwalosci.

Skrzypczak

Jak komuś nie pasuje to wynocha... Firma jest świetna i przynajmniej ja zarabiam 10k miesięcznie. Jak ciężko będziecie pracować i wykonywać polecenia to będziecie mieli taie szanse jak ja.

Skrzypczak
@Skrzypczak 09.05.2015 20:17

Muszę sprostować powyższe nieprawdziwe informacje, zarabiam 70k miesięcznie. Nie bolą mnie plecy, mam dużo markowych dezodorantów i w przeciwieństwie do niektórych umiem dobrze grać na perkusji.

my
@Skrzypczak 09.05.2015 20:17

Lizusostwo w Twoim wykonaniu nie zaskakuje, dla właścicieli liczy się tylko pieniądz nie człowiek, przykre to, ale prawdziwe

pracuje w lepszym miejscu

A jakie możesz mieć możliwości rozwoju ? Wyślą Cie na szkolenie do Austrii albo Niemiec i tyle. A co z resztą ? Słyszeć i obiecywać to można dużo. ZERO KURSÓW I SZKOLEŃ ! Przyjeżdża nowy sprzęt - no to tu masz tototototot a dalej tak samo...15 minut. Latasz jak głupi ze skanerem formatu A0 z jednego miejsca na drugie. To cud, że ten skaner działa i ludzie są ślepi i przymykają oko na to jakiej jakości są skany. Jeśli skan wychodzi źle to wmawianie klientowi, że tak już jest i koniec - sprzęt o wartości dobrej klasy samochodu !! :)

a po co ?

firma istnieje. ale to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero mozliwosci rozwoju. coraz to wiecej obowiazkow za psi pieniadz. zero wlasnego miesca - narzedzia do pracy praktycznie rzadne. no chyba, ze wyslesz ponad x maili do pana x aby cos z tym zrobil. umowa na czas nieokreslony ? :) chyba w snach. popracujesz 3 mc. potem rok i do nastepnej firmy corki i tak w koleczko :) zycze powodzenia tym co tam pojda i wytrzymaja. podrzucanie swin na kazdym kroku. kazdy ma gumowe uchu i trzeba uwazac na to co sie robi i mowi. na poczatku kazdy przyjazny i mily, potem kazdy patrzy jak by Cie tu zaladowac na mine.

kaja

no to sprawdzcie w krsie czy forma jest czy nie, nic prostrzego. Z koleji jakby faktycznie nie istaniała to by chyba wydali jakieś oficjalne oświaczenie w tej sprawie, no nie? a czy coś jest, znaleźliście czy nie za bardzo? czekam też na Wasze komentarze, ponieważ nie chce się tez pakować w coś teraz.

magda

czy ta firma wgóle jeszcze istnieje??ma ktoś jakies informacje?

o

strona www nie istnieje

izka

a co może być rozwojowego w skanowaniu?firma specjalizuje sie w tej branży jak kilka innych i w każdej musisz robić to samo.Na awans nie ma co liczyć,na podwyżkę równiez wątpliwe.Praca ciężka nie jest a nawet bezstresowa i przyjemna,fakt że czasem nudna.Ale w każdej pracy wkradnie sie rutyna po czasie.

ciekawa

no wlasnie. co z digital? ta firma funkcjonuje jeszcze w ogole?? strona umarła. Ostatnia aktualizacja w 2012...

tutaj...

tutaj się akurat nie zgodzę. Po odejściu z digital, trafiłam na pracę idealną. W tym samym mieście, na tym samym stanowisku, tyle że lepiej płatną i rozwojową. Więc nie można powiedzieć że nigdzie nie jest różowo. Fakt faktem że sytuacje tutaj przedstawione są "wyrywkowe" i mimo ze miały miejsce raczej nie jest to w firmie regułą. Poza tym od "moich czasów" (pracowałam ok 1,5-2 lata temu) mogło się coś zmienić. Choć jak patrzę na stronę internetową firmy, która "stanęła w miejscu" mam pewne wątpliwości....

Jola

Teraz nigdzie nie jet różowo.Wszędzie ucinają pensje i wystawiają umowy o dzieło.Jak ktoś ma umowe o pracę nie powinien marudzić bo w innej firmie mozę jej zwyczajnie nie mieć.

onaa

Ja nie nazwałabym tego obrabianiem tyłka tylko swobodą wypowiedzi. W dodatku nie ma w powyższych wpisach nic niezgodnego z rzeczywistością. W tym wypadku to pracodawca nie szanuje pracowników.

była

hehe właśnie po wypowiedzi Maria Luiza widać jak zarząd się przejmuje pracownikami :)

maria luiza

4 lata..jak ci tak źle to po co tam pracujesz?Na twoje miejsce jest tysiąc innych osób.Odejdź i ustąp tym,ktorzy szanują prace oraz swoich przełożonych a Ty poszukaj pracy w miejscu,które będzie po Twojej myśli.

brawo

brawo dla odważnych! ktoś w końcu napisał parę słów gorzkiej prawdy mam nadzieję że zarząd zobaczy i zmieni nastawienie do obecnych pracowników pracuję 4 lata! ale lekko nie ma. mam nadzieję że będzie lepiej pozdrawiam

My
@brawo 28.08.2013 10:40

Zarząd tj. właściciel firmy(prezes) jego żona oraz jego syn. Na pytanie odpowiedz sobie sam/a

diana

To czy tam pracujesz w duzej mierze zależy od humoru kierownictwa.Też mialam obiecywane gruszki na wierzbie,co do czego przyszło nie było tak kolorowo.Czy praca jest aż tak ciekawa?no nie wiem raczej monotonna i nudna.

onaa

nie no bez przesady. Pracowałam w tej firmie i nigdy mnie nie oszukano. Jednak swoją drogą dbają tam tylko o pracowników z rodziny, reszta się nie liczy. Słaba płaca, mało ambitne obowiązki. Generalnie nie polecam

anna c.

Bzdury wypisujecie.Miałam okazję być przez jakiś krótki okres w tej firmie,nie zauważyłam by ktoś chciał mnie oszukać.Praca nie jest nudna,ciekawa dla osoby która choć trochę interesuję się historią.Jeśli ktoś woli machać tasakiem na stoisku mięsnym to już jego sprawa.

Mirek Nowogrodzki

OD 01.04.2013 rusza nowa strona internetowa--- opinie o pracownikach. JEST w tej chwili uzgadniana z Ministerstwem Pracy.

gall

a mógłbyś anonim podac więcej szczegółów? w jakim mieście pracowałeś, czym się zajmowałeś? Jeśli nie płacili Ci składek to dlaczego nie zgłosisz tego do PIP ?

Pracował dla tej firmy i stwierdzam że są to [usunięte przez admina]. Mało płacą, zastraszają, i zapomnij o ubezpieczeniu zdrowotnym. Wymagania mają wygórowane, szef pięknie czaruje na początek aby rekrutować.

ja

praca nierozwijająca i niestety mało płatna. Raczej nie polecam.

Zostaw opinię o Mikrofilm-Center Digital-Center - Złotniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikrofilm-Center Digital-Center