Opinie o Mikrofilm-Center Digital-Center w Złotniki os. Orła Białego 4 lok. 44

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mikrofilm-Center Digital-Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mikrofilm-Center Digital-Center o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikrofilm-Center Digital-Center w Złotniki os. Orła Białego 4 lok. 44

Kwila Nowy wpis

Byłam niedawno na rozmowie w jednym z oddziałów na stanowisko skanowania i kontroli materiałów. Cała rozmowa jakaś porażka, Pani prowadząca rozmowę od razu raczej zniechęcała do pracy. Oprowadziła niby po biurze, ale ogólnie jakoś dziwnie się zachowywała.

SKRZYP Nowy wpis
@Kwila

a w jakim mieście?

Mariusz Nowy wpis

Gdzie spędzacie przerwy w firmie?

Skrzyp Nowy wpis
@Mariusz

Zależy czy jest szefunio

Może zasłużyłeś na to co zaszło? Wiem , że firma ma dobra opinię!!

@Piotr

Pracujesz tam jeszcze? Dalej jesteś taki zachwycony?

@Skrzyp

A czy Ty jesteś pracownikiem i mógłbyś napisać jakie masz doświadczenia z firmą? Widzę, że są podzielone zdania. Z czego to może wynikać i jak jest naprawdę?

Mikuł
@Skrzyp

Czyźby Szkrzyp odrzucił kajdany i wyrwał się na wolny rynek?

@Skrzyp

Zdania są podzielone bo (usunięte przez administratora)są zadowolone, a normalni nie. Stary Ch. ma humory i fochy jak kobieta z wiecznym okresem i klimakterium naraz. Ale kto się nie przekona to nie będzie wiedział.

hmm

@Skrzyp mają taki zapis w umowie??

@hmm

Ja nie miałem ale zacząłem pracę 10 lat temu. Firma jest dennie zarządzana przez starego nerwusa.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mikrofilm-Center Digital-Center? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Teresa

Tak dobrze sie pracuje i dlatego nikt nie umieszcza na forum swoich wpisów?

@Teresa

Mają zakaz wypowiedzi na forach. Lepiej poszukaj pracy gdzie indziej.

Czy przyjmują tu na praktyki studenckie?

Klaudia

Bardzo dobrze oceniam tą prace jak i dobre jest podejście do klientów

Koralgol

Konkurencja inspiruje do pisania? Wiadome jest, że firma ma dobre opinie.

Os1200
@Koralgol

Planuję złożyć CV do tej firmy - czytając opinie można wywnioskować coś zupełnie innego. Czy masz coś więcej do powiedzenia ? Jakieś konkrety ,przykłady ?

Rafał

Wysłałem telefon na wymianę peknieta szybki a oni mówią ze płyta uszkodzona i telefon nie chodzi jak był sprawny w 100 %do momentu wysyłki użytkowany przeze mnie sprawne były wszystkie funkcje nic nie wskazawalony uszkodzenia płyty. Jednym zdaniem mówiąc banda złodziei i oszustów.

Z pewnością zdania o firmie mogą być różne, tak jest i teraz!

@Piotr możesz napisać skąd opinia, że firma jest godna polecenia? Pracujesz w niej czy może pracowałeś i uważasz, że jako pracodawca Mikrofilm-Center Digital-Center dobrze się sprawdza? Opisz benefity, atmosferę w pracy oraz formę zatrudnienia. Będą to wskazówki, które dla innych mogą okazać się cennymi informacji w procesie rekrutacji.

@Marta

No jak skąd opinia - z samego źródła. Opinia napisana od czapy byle wynieść na piedestał firmę - mało merytoryczna. Dobrą opinię ma gdzie ? Proszę o konkrety.

@A po co każdy ma prawo wyrazić swoja opinię, jednak nie powinna ona atakować innych. Nie powinno forum służyć do oceny wyborów ludzi, którzy pracują w firmie Mikrofilm-Center Digital-Center, a do wyrażania opinii o własnych doświadczeniach.

@Marta

Albo tam pracujesz tam w PR albo sama nie wiesz o czym piszesz :) Ja nikogo nie atakuje, opieram swoje wypowiedzi na tym co zobaczyłem, czego doświadczyłem i jak zostałem potraktowany. Dlatego wolę szczerze, chodź brutalnie napisać o tym co tam się dzieje.

@A po co ? nie wiem jakie umowy, ale możesz zapoznać się z innymi wątkami na forum Gowork.pl i dowiesz się więcej o takich sytuacjach. Dlatego uważam, że informowanie o terminowości wypłat jest jak najbardziej w porządku.

@Marta

Informowanie owszem. Ale każdy pisze to w taki sposob jak by wypłacalności była niczym święty gral. Czytać nie mam zamiaru bo szkoda mi czasu. Ludzie niczym świnie. Godzą się sami na wybryki pracodawcy a oni to wykorzystują dlatego tak się dzieje. Ja się nigdy na to nie godzilem. Ba nawet jak było co innego mówione na spotkaniu a co innego przy podpisywaniu umowy to dziękowałem za współpracę. Bo skoro na początku mnie w wala robią to bankowo będa robić później. A mam tu na myśli sytuację kiedy mówię wyraźnie, że chce zarabiać np. 3 na rękę na początek tzn. Na okresie próbnym a potem 4. A przy podpisywaniu umowy pracodawca daje 2 i mówi że do 4 dojdziemy... To ja uśmiecham się i wychodzę :) ale wasz cyrk... Wasze małpy... Nie wiem jak jest tam teraz... Ale sądząc po wypowiedziach ludzi to nic się nie zmieniło. Dalej jest nepotyzm, kolesiostwo i gumowe ucho na każdym kroku.

@A po co to ? niestety aktualnie w Polsce tak jest, że bardzo dużo firm nie wypłaca na czas wynagrodzenia swoim pracownikom stąd też ten entuzjazm u pracowników Mikrofilm-Center Digital-Center.

A po co ?
@Marta

No to ja nie wiem gdzie do tej pory pracowaliście, skoro wam pensje z takim opóźnieniem wypłacali. Śmieciówki ? Czy na gębę ?

A po co to ?

Co z tego, że ludzie odpowiadają na stare komentarze - jak tam najwidoczniej się nic nie zmienia. Każdy przychodzi i odchodzi. Zapowiadało się kolorowo i sympatycznie a wyszło jak zawsze. Firma nie rzetelna, brak perspektyw na przyszłość - ktoś powiedział, że pensja na czas. To ma być żart ? Dla mnie to jest oczywistość, że pensja ma być na czas a nie coś ekstra. Bo ludzie piszą tak o tej pensji jak by każda inna firma dawała im pensje z 3-4 mc opóźnieniem. Tragedia. Takich rzeczy można pisać i pisać. Ojciec, syn, matka, bratanek, kolega.... nepotyzm taki, że strach się odezwać bo nie wiadomo kto jest kto dla kogo.

Odpowiadacie na strasznie stare komentarze i nie prowadzicie merytorycznej dyskusji. Na forum powinniśmy skupić się na aktualnej sytuacji w firmie Mikrofilm-Center Digital-Center i trzeba stwierdzić czy warto się tam zatrudnić. Po to jest to forum, a nie do wyzywania siebie nawzajem.

@Gjsurbscjd mało merytoryczna jest Twoja wypowiedź. Czy mógłbyś ją uzasadnić? Bo takie krótkie zdanie nie wnosi dużo na forum, a wchodzą tu osoby, które przed podjęciem pracy w Mikrofilm-Center Digital-Center chcą dowiedzieć się szczegółów.

Sylwia ;)

Właśnie zastanawiałam się nad praca w tej firmie, widziałam ogłoszenie na indeed, ale chyba sobie daruje po Waszych komentarzach ;) Pozdrawiam.

Gjsurbscjd

Marność nad marnościami w każdym aspekcie.

Rozczarowany

W kilku punktach o tym cyrku. 1. Obiecują góry, a kończy się na niczym... 2. Brak szansy na jakikolwiek rozwój. Nie polecam tam pracy osobom, które mają ambicje. 3. Kadra bez kompetencji w oddziale warszawskim, w innych widocznie tez skoro nie wyrabiają się z robotą. Jedyna osoba, która zasługuje na uznanie i wielki szacunek w tej firmie to Pani Danusia, gdyby nie ona interes już by dawno został zwinięty z rynku. 4. Premia uznaniowa na umówie/ogłoszeniach to bajka, która służy tylko po to żeby zachęcić kolejnych naiwnych ludzi. 5. Praca nuda i raczej dla studentów. W skali 1-10 oceniłbym na 2 a dlaczego tak "POZYTYWNA" ocena to zostawię dla siebie :) Firma KRZAK

Zostaw merytoryczną opinię o Mikrofilm-Center Digital-Center - Złotniki

• Jak się pracuje w Mikrofilm-Center Digital-Center?

Zobacz opinie na temat firmy Mikrofilm-Center Digital-Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mikrofilm-Center Digital-Center
2.2/5 Na podstawie 30 ocen.

Mikrofilm-Center Digital-Center